Kornél Mundruczó Filmleri İzle

Jupiter holdjaJüpiter'in Uydusu (2017)

Jupiter holdja - Jüpiter'in Uydusu (2017)

Aryan ve babası, Suriye’den botla Macaristan’a kaçmıştır. Sınıra vardıkları sırada çıkan kargaşada ırkçı bir polis memuru tarafından vurulan 19 yaşındaki Aryan, korku ve dehşet içinde son nefesini vermeye hazırlanırken, götürüldüğü mülteci kampında mucizevi bir şekilde hayatta kalır. Olağanüstü bir şekilde göğe yükselen Aryan’ın mucizelere olan inancı artsa da içine düştüğü olaylarda bu yeteneği bile yeterli olmayacaktır. Aryan, sınırda kaybettiği babasını ararken aynı zamanda içine girmiş olduğu yeni dünyanın zorluklarıyla ve bir yandan da geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalacaktır.

Dram, Bilim-Kurgu

Jupiter holdja
Jüpiter'in Uydusu (2017) 6.5
Y: Kornél Mundruczó
O: Merab Ninidze,Zsombor Jéger,György Cserhalmi
T: Dram, Bilim-Kurgu
Delta (2008)

Delta (2008)

Sessiz bir genç adam Delta`nın vahşi ve tenha ortamına geri döner. Burası su yollarından, küçük adalardan ve zengin bir bitki örtüsünden oluşan bir labirent gibidir, buranın köylüleri dış dünyadan kopuk bir şekilde yaşar. Küçüklüğünden beri buradan uzak olan genç adam varlığını bile bilmediği kız kardeşiyle tanışır. Zayıf ve çekingen olmasına rağmen; kız, genç adamın nehir kenarındaki harap kulübesinde onunla kalmaya karar verir. İkisi beraberce herkesten uzakta, nehrin ortasında, kazıklar üstünde bir ev kurarlar. Bir gün köylüleri yemeğe davet ederler ama bu kaba saba yerlilerin onların `doğal olmayan` ilişkisini kabul edemedikleri apaçıktır...

Dram

Delta (2008) 6.5
Y: Kornél Mundruczó
O: Félix Lajkó,Orsolya Tóth,Lili Monori,Sándor Gáspár
T: Dram
White GodBeyaz Tanrı (2014)

White God - Beyaz Tanrı (2014)

Anne ve babası ayrı yaşayan Lili’nin en yakın dostu köpeği Hagen'dir. Annesini bir yurtdışı seyahatine çıkınca, 13 yaşındaki Lili, Hagen ile babasının evine yerleşir. Fakat Macaristan’da yeni çıkan bir yasa, melez köpek sahiplerine ekstradan yükler getirmiştir.  Sokaklar bir anda saf ırk olmayan köpeklerin işgaine uğrar. Lili’nin sevgili köpeği Hagen de babası yüzünden benzer bir kaderi paylaşır. Yaşananlara çok üzülen Lili, Hagen’i bulmak için sokakları karış karış dolaşır. Öte yandan sokaklarda hayatta kalma mücadelesi veren ev köpeği Hagen’in başına pek çok olay gelir. Köpek yakalayıcıları, dilenciler, köpek dövüşçüleri peşini bırakmaz. Hagen insanların köpeklerin dostu olmadığını anlayarak, diğer köpekleri de beraberinde örgütler ve insanlara karşı acı bir intikam savaşı açar. Lili, insanoğluyla köpekler arasındaki yaşanan bu savaşı amansız savaşı durdurabilmeyi başaracak mıdır?

Dram

White God
Beyaz Tanrı (2014) 7
Y: Kornél Mundruczó
O: Zsófia Psotta, Sándor Zsótér, Lili Horváth, Szabolcs Thuróczy
T: Dram