Guillermo del Toro Filmleri İzle

Pan's LabyrinthPan'ın Labirenti (2006)

Pan's Labyrinth - Pan'ın Labirenti (2006)

İspanya’da faşist iktidarın tüm vahşetinin gölgesinde yalnız bir kız çocuğu olan Ofelia, sadist eğilimleri olan babasının etrafındakilere yaptığı tüm eziyetleri bizzat gözlemlemektedir. Bu küçük kız çocuğunun gerçeklikten kaçabileceği tek yer kendi hayal gücüdür. Ofelia, gerçeklikte bulamadığı huzuru, hayallerinde aramaya başlayacaktır. Bu esnada vahşet ise tüm sertliğiyle Ofelia’nın çevresinde vuku bulmaya devam edecektir.Guillermo del Toro’nun gösterildiği sene Cannes’da dakikalarca ayakta alkışlanan yakın dönem başyapıtı, çocukların gözünden savaşın ne kadar sert bir fırtına olduğunu gözler önüne seriyor

Dram, Fantastik, Savaş

Pan's Labyrinth
Pan'ın Labirenti (2006) 8.3
Y: Guillermo del Toro
O: Ivana Baquero, Sergi López, Maribel Verdú, Doug Jones
T: Dram, Fantastik, Savaş
Blade IIBıçağın İki Yüzü 2 (2002)

Blade II - Bıçağın İki Yüzü 2 (2002)

İşte "insancıl" ve çukulata renkli vampir Blade, yeniden görev başında. Yine tepelemesi gereken onlarca Şam Şeytanı, gulyabani ve ecinni vampirler, karanlıkta fink atmaktadır. En azılıları olan Reaper, vampirler arasında bile bir korku yaratan bir mutant vampirdir. Bir kaza sonucunda ortaya çıkmıştır ve sadece insanların değil vampirlerin de türünü sürdürmesi konusunda bir tehdit oluşturmaktadır. Bir yarı vampir-yarı insan olan vampir avcısı Blade ise tehlikenin farkındadır. Bu kez Whistler ve Scud gibi iki destekçisini yanına alarak oluşan bu büyük tehlikenin önünü kesmeye çalışacaktır. Blade serisi, gerilim ve vampirseverlere bol bol kan, vahşet, şiddet, hiddet ve heyecan vadederken, seyirciye nefessiz bir çizgi-roman uyarlaması izlettirmeye devam ediyor.

Aksiyon, Korku, Bilim-Kurgu

Blade II
Bıçağın İki Yüzü 2 (2002) 6.7
Y: Guillermo del Toro
O: Wesley Snipes, Kris Kristofferson, Ron Perlman, Leonor Varela
T: Aksiyon, Korku, Bilim-Kurgu
Pacific RimPasifik Savaşı (2013)

Pacific Rim - Pasifik Savaşı (2013)

Filmin yönetmeni Guillermo del Toro izleyicilere eşsiz bir bilim kurgu filmi sunmak için Legendary Pictures ile iş birliğine giriyor; Idris Elba, Charlie Hunnam ve Charlie Day filmin başrollerini paylaşıyor. İnsanoğlunu yok olma tehlikesiyle karşı karşıya bırakan şey, ansızın denizin altından gelmeye başlayan Kaiju isimli yaratıklardır. Bu dehşet verici varlıklar dünyanın temel kaynaklarını harap ederken canlı nüfusunu da hızlıca yok etmeye başlarlar. Çaresiz insanlık Jaeger isimli devasa robotlar üreterek felaketi durdurmaya çalışır. Tüm talimatları iki pilottan alan Jaeger'ler beyin gücüyle çalışan donanımlı ve güçlü robotlardır. Ne var ki ortada onların bile çözümleyemeceği katastrofik bir gidişat söz konusudur. Tüm çareler tükenmişken ortaya çıkan eski bir pilot ve stajyeri insanlığın son umudu olmaya çalışacaktır.

Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu

Pacific Rim
Pasifik Savaşı (2013) 7
Y: Guillermo del Toro
O: Charlie Hunnam, Diego Klattenhoff, Idris Elba, Rinko Kikuchi
T: Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu