Gonzalo López-Gallego Filmleri İzle

Apollo 18Ölüm Yolculuğu (2011)

Apollo 18 - Ölüm Yolculuğu (2011)

17 Aralık 1972'de Apollo17 adlı uzay aracı aya insanlı son seyahatini gerçekleştirir. Fakat iddialara göre bundan tam bir yıl sonra, Amerika Savunma Bakanlığı tarafından görevlendirilen iki astronot gizli bir görev için Apollo 18 uzay aracı ile yeniden aya gönderilir; ve bu bilgi herkesten gizlenir. NASA'ya ait neredeyse 40 yıllık bir video kaydı ortaya çıkınca bu iki astronotun yaşadıkları da gün yüzüne çıkacaktır.

Korku, Gizem, Bilim-Kurgu

Apollo 18
Ölüm Yolculuğu (2011) 5.2
Y: Gonzalo López-Gallego
O: Warren Christie, Lloyd Owen, Ryan Robbins, Michael Kopsa
T: Korku, Gizem, Bilim-Kurgu
The Hollow Point (2016)

The Hollow Point (2016)

Amerika-Meksika sınırındaki küçük bir kasabada geçen hikayede Şerif Leland ölümle sonuçlanan bir kovalamacanın ardından başka bir şerif olan Wallace ile yer değiştirir. Wallace da en az Leland kadar katıdır ancak sınırın diğer ucundaki uyuşturucu ağı da etkisini daha da arttırmaktadır. İki şerifin hem uyuşturucu ağı ile hem de birbirleriyle uğraşmasını konu alan bir film..

Suç, Gerilim

The Hollow Point (2016) 6.5
Y: Gonzalo López-Gallego
O: Lynn Collins, Patrick Wilson, Ian McShane, John Leguizamo
T: Suç, Gerilim
El rey de la montañaDağların Hakimi (2007)

El rey de la montaña - Dağların Hakimi (2007)

Bir kişinin ya da kişilerin kim olduğunu bilmedikleri, niye peşlerinde olduğunu anlamadıkları bir avcı ya da avcıların önünden kaçması, pek çok kitaba ve filme konu olmuştur. İspanyol yönetmen Gonzalo Lopez-Gallago’nun filmi “King of the Hill / El rey de la montaña” de böyle bir film ve bize hemen John Boorman’ın ilk filmi “Deliverance / Kurtuluş”u hatırlatıyor. "King of the Hill"in iki "av"ı, dağlarda kaybolan bir genç kız ile bir delikanlı. Tuhaf bir beraberliğin ardından, yenilmesi zor bir düşmana karşı birleşiyorlar. Sağ kalmak için işbirliği yapmaları gerekiyor ama acaba panik duygusunu yenebilecekler mi? Sıradan bir adam olan Quim, genç mağaza hırsızı Bea ile çabuk bir ilişki kurmuş, bu arada cüzdanı da kaptırmış. Onları bir arada tutan, sadece varlıklarını koruma içgüdüsü. Göremedikleri keskin nişancılar ormanda onlara ateş ediyor. Onları biz de ancak tepelerdeki noktacıklar, ya da ağaçlar arasından süzülen gölgeler olarak görüyoruz. Ancak Lopez/Gallego, gözle görmediğimizi ses tasarımı ile telafi ediyor.

Gerilim

El rey de la montaña
Dağların Hakimi (2007) 6.3
Y: Gonzalo López-Gallego
O: Leonardo Sbaraglia, María Valverde, Thomas Riordan, Andrés Juste
T: Gerilim