George Stevens Filmleri İzle

A Place in the Sunİnsanlık Suçu (1951)

A Place in the Sun - İnsanlık Suçu (1951)

George Eastman, varlıklı amcası Charles'ın fabrikasında çalışması için bir teklif alır ve otostop çekerek şehre doğru yolculuk etmeye başlar. George kısa zamanda başarılı olabilmek için oldukça sıkı bir şekilde çalışmakta, iş arkadaşı Alice Tripp dışında hiç kimseyle iletişim kurmamaktadır. Ancak aralarında beklenmeyen bir ilişki yaşanır ve bu durum şirket kurallarına aykırıdır. George bir gün bir partiye gider ve burada güzel Angela Vickers'la karşılaşır. İkili birbirlerini gördükleri an aşık olurlar. Zaman geçer ve birlikte güzel bir ilişkileri vardır. Ancak ortada bir sorun vardır. Alice, George'u tehdit etmeye başlar...

Dram, Romantik

A Place in the Sun
İnsanlık Suçu (1951) 7.9
Y: George Stevens
O: Montgomery Clift, Elizabeth Taylor, Shelley Winters, Anne Revere
T: Dram, Romantik
The Talk of the TownDedikodu (1942)

The Talk of the Town - Dedikodu (1942)

New England’ın banliyölerinden Lochester’da, bir lise öğretmeni olan Nora Shelley’nin (Jean Arthur) sahibi olduğu evde Nora ile kiracısı olan Harvard hukuk profesörü Michael Lightcap (Ronald Colman) ve bahçıvan Joseph yaşamaktadır. Gerçekte Joseph, Nora’nın çocukluk arkadaşı Leopold Dilg’dır (Cary Grant) ve o hapisten kaçmış bir mahkûmdur.

Komedi, Dram, Romantik

The Talk of the Town
Dedikodu (1942) 7.7
Y: George Stevens
O: Cary Grant, Jean Arthur, Ronald Colman, Edgar Buchanan
T: Komedi, Dram, Romantik
Woman of the YearYılın Kadını (1942)

Woman of the Year - Yılın Kadını (1942)

Tracy ve Hepburn hiç bu kadar iyi olmamışlardı. Önemli bir spor yazarı ile dünyaca ünlü siyaset bilimcisinin büyük ve inişli çıkışlı aşklarının anlatıldığı filmde Spencer Tracy ve Katherine Hepburn aralarındaki kimyanın ne olduğunu herkese gösteriyorlar.

Komedi, Dram, Romantik

Woman of the Year
Yılın Kadını (1942) 7.3
Y: George Stevens
O: Spencer Tracy, Katharine Hepburn, Fay Bainter, Reginald Owen
T: Komedi, Dram, Romantik