Gavin O'Connor Filmleri İzle

Pride and GloryZafer ve Gurur (2008)

Pride and Glory - Zafer ve Gurur (2008)

Bir gece dört adet New York polisi pusuya düşürülerek katledilir. Bunun üzerine tüm departman harekete geçer. Bu davayı şehrin önemli dedektiflerinden biri olan Ray Tierney yürütecektir. Ray, öldürülen polislerin kendi ailesiyle de olan ilişkilerinden ötürü bu davayı pek de istemeden kabul eder. Araştırma süresince attığı her adım yeni sorular doğuracaktır. Zira bu sıradan bir uyuşturucu hesaplaşmasına benzememektedir. Bu işte içerideki bir polisin de imzası vardır.

Suç, Dram, Gerilim

Pride and Glory
Zafer ve Gurur (2008) 6.7
Y: Gavin O'Connor
O: Colin Farrell, Edward Norton, Jon Voight, Noah Emmerich
T: Suç, Dram, Gerilim
The AccountantHesaplaşma (2016)

The Accountant - Hesaplaşma (2016)

Christian Wolff (Affleck) sayılara insanlardan çok daha yakın olan bir matematik dahisidir. Küçük bir kasabada bulunan bir muhasebe ofisinin arkasına gizlenen Christian, dünyanın en tehlikeli suç örgütlerinden bazıları için serbest zamanlı bir muhasebeci olarak çalışmaktadır. Hazine Bakanlığı'na bağlı olarak Ray King (J.K. Simmons) tarafından yönetilen Suç İnfaz Birimi’nin küçülmeye gitmesiyle beraber, Christian bir müşteri için çalışmaya başlar: son teknolojileri kullanan ve robot üretimi yapan bir şirkettir bu. Şirketteki muhasebe memuru (Anna Kendrick) ise hesaplarda milyon dolarlık bir açık bulur. Öte yandan, Christian muhasebe kayıtlarını inceledikçe ve gerçeğe yaklaştıkça, ölenlerin sayısı artmaya başlar.

Aksiyon, Suç, Dram

The Accountant
Hesaplaşma (2016) 7.6
Y: Gavin O'Connor
O: Ben Affleck, Anna Kendrick, J.K. Simmons, Jon Bernthal
T: Aksiyon, Suç, Dram
WarriorBüyük Dövüş (2011)

Warrior - Büyük Dövüş (2011)

Tom ve Brendan Conlon kardeşlerin ailesi, babalarının alkol sorunu nedeniyle parçalanmış, kardeşler annelerini de yanlarına alarak babalarından uzaklaşmıştır. Bir süre sonra anneleri ölmüş, Tom orduya katılmış, Brendan ise sevdiği kadınla evlenmiştir... 14 yıl aradan sonra Tom babasının yanına döner, "MMA ([Mixed Martial Arts} birçok dövüş sanatının birleşmesinden oluşan bir spor) turnuvası için kendisine antrenörlük yapmasını ister, babası eski bir boksördür. Turnuvanın büyük ödülü 5 milyon dolardır. Brendan Conlon, ekonomik yönden sıkıntılı dönemler yaşamaktadır ve bu turnuvaya o da katılır. Yıllar sonra kardeşlerin yolu burada kesişecektir...

Dram, Spor

Warrior
Büyük Dövüş (2011) 8.2
Y: Gavin O'Connor
O: Joel Edgerton, Tom Hardy, Nick Nolte, Jennifer Morrison
T: Dram, Spor