Dominic Sena Filmleri İzle

Gone in Sixty Seconds60 Saniye (2000)

Gone in Sixty Seconds - 60 Saniye (2000)

Nicholas Cage ( Leaving Las Vegas, The Rock, Bringing Out The Dead) ve seksi aktris Angelina Jolie ( Tomb Raider, Gia) bu yüksek gerilimli ve stresli macera filminde, durdurulamayan bir hız ve adrenalin dalgası yayıyorlar. Efsanevi araba ustası Randall "Memphis" Raines (Cage), bu hızlı hayatı geride bıraktığını düşünüyordu. Ancak, erkek kardeşini ( Giovanni Ribisi- Saving Private Ryan, The Mod Squad) kötü bir gangsterin gazabından kurtarmadan emekli olamazdı. Ya başaracak, ya ölecekti! Memphis, bağışlayıcı yaklaşımı ve hızıyla eski takımını hemen bir araya topladı. Robert Duvall (Deep Impact, Phenomenon) ve Will Patton (Armageddon) da bu takımın bir parçasıydı. Bir anda kendilerini başarmak zorunda oldukları ve çok sıkı bir araba hırsızlığının içinde buldular. Cult grubunun hitlerinden "Painted On My Heart"ında yer aldığı "60 Saniye" hiç yavaşlamayan bir gerilim sunuyor.

Aksiyon, Suç, Gerilim

Gone in Sixty Seconds
60 Saniye (2000) 6.5
Y: Dominic Sena
O: Nicolas Cage, Giovanni Ribisi, Angelina Jolie, T.J. Cross
T: Aksiyon, Suç, Gerilim
Kalifornia (1993)

Kalifornia (1993)

Üniversiteden yeni mezun olmuş genç bir gazeteci olan Brian ve sevgilisi Carrie, ülkeyi arabayla gezerek, seri katiller hakkında yazacakları kitap hakkında araştırma yapmaktadırlar. Amaçları bu seri katillerin yaşadığı ve cinayetlerini gerçekleştirdiği mekanları gezmektir. Yolda rastladıkları Early Grace adlı eski bir mahkum ve sevgilisi Adele, bu seyahatlerini unutulmaz hale getirir. Seri katil araştırması yapan çift, gerçek bir seri katille aynı arabada seyahat etmek durumunda kalacaktır.

Suç, Gerilim

Kalifornia (1993) 6.7
Y: Dominic Sena
O: Brad Pitt, Kathy Larson, David Milford, David Duchovny
T: Suç, Gerilim
Season of the WitchCadılar Zamanı (2010)

Season of the Witch - Cadılar Zamanı (2010)

Yıllarca savaştıktan sonra evlerine dönen iki yakın arkadaş, vebanın her şeyi yakıp yıktığını görür. Kilisenin ileri gelenleri bir kızı cadılıkla suçlamaktadır ve onlara göre bütün olanların sorumlusu odur. İki arkadaşın bu kızı çok uzaklardaki bir manastıra götürmeleri emredilir. Böylece manastırdaki rahipler kızın neden olduğu laneti kaldırmak için ayinler yapacaktır. Ancak bu yolculuk onların cesaret ve dayanıklılıklarını test edecekleri, kızla ilgili gerçekleri öğrenecekleri ve sonunda dünyanın kaderini belirleyecekleri bir maceraya dönüşecektir.

Aksiyon, Macera, Fantastik

Season of the Witch
Cadılar Zamanı (2010) 5.4
Y: Dominic Sena
O: Nicolas Cage, Ron Perlman, Stephen Campbell Moore, Stephen Graham
T: Aksiyon, Macera, Fantastik