David Wain Filmleri İzle

Wet Hot American SummerYaz Kampında Curcuna (2001)

Wet Hot American Summer - Yaz Kampında Curcuna (2001)

Yıllardan 1981'dir ve Firewood kamp alanı yaza veda etmek üzeredir. Yaz tatili bitip de herkes dönüşe geçmeden önce, kapanması gereken birkaç küçük hesap vardır. Kamp yöneticisi Beth, her şeyi yoluna koymaya çalışırken astrofizik profesörüne aşık olmuştur. Öte yandan aşık olduğu profesör, NASA'da çalışmaktadır ve kampı ciddi bir tehlikeden kurtarmaya çalışır. ayrıca kampa yakın olan şelale tehlikesi, birtakım aşk üçgenleri, çocuklar, kaçan fırsatlar... Hepsi aynı soruyu sormaktadır, günün sonunda bize ne kaldı?Yönetmenliğini David Wain'in üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Janeane Garofalo, David Hyde Pierce, Michael Showalter, Marguerite Moreau, Michael Ian Black ve Zak Orth gibi isimler yer alıyor. .

Komedi, Romantik

Wet Hot American Summer
Yaz Kampında Curcuna (2001) 6.7
Y: David Wain
O: Janeane Garofalo, David Hyde Pierce, Michael Showalter, Marguerite Moreau
T: Komedi, Romantik
WanderlustBir Ömür Boyu Yolculuk (2012)

Wanderlust - Bir Ömür Boyu Yolculuk (2012)

George (Rudd) ve Linda (Aniston) New York'un ünlü ve lüks Manhattan semtinde yaşayan ve hayatları stres dolu geçen bir çifttir. Fakat George’un işten çıkartılınca, masrafları kısarak yaşamak için önlerinde tek bir seçenek kalır: George’un Atlanta’da yaşayan akıllara zarar kardeşinin yanına taşınmak!Fakat Atlanta yolu onların hayatında yeni bir ufuk açacak, bambaşka bir tesadüfe gebedir. Çiftimiz Cennet adı verilen, bir nevi modern hippi topluluğuna rastlar. Onlar için para, kariyer hatta giysiler dahi önemsizdir! Cennet, George ve Linda’nın muhtaç oldukları taze başlangıç noktası olabilecek midir?

Komedi

Wanderlust
Bir Ömür Boyu Yolculuk (2012) 5.6
Y: David Wain
O: Paul Rudd, Jennifer Aniston, Justin Theroux, Alan Alda
T: Komedi
Role ModelsRol Modelleri (2008)

Role Models - Rol Modelleri (2008)

Müşteri temsilcisi olarak çalışan Danny ve Wheeler, mesai sırasında bir kaza yaparlar. Çarptıkları bir enerji içeceği kamyonu başlarına bela olur ve yargılanırlar. Mahkeme onlara iki seçenek sunacaktır: Ya hapis ya da 150 saat veletler ile vakit geçirmek! Öte yandan şöyle bir gerçek vardır ki; çocuklarla birlikte geçirilen sadece bir gün bile hapis seçeneğinin daha cazip olduğunu düşündürecektir kahramanlarımıza. Ancak geriye dönüş artık imkansızdır. Çocuklar için çoktan rol modeli haline dönüşmüşlerdir.

Komedi

Role Models
Rol Modelleri (2008) 6.9
Y: David Wain
O: Seann William Scott, Paul Rudd, Christopher Mintz-Plasse, Bobb'e J. Thompson
T: Komedi