Daniel Mann Filmleri İzle

The Rose TattooGül Dövmesi (1955)

The Rose Tattoo - Gül Dövmesi (1955)

Louisiana’daki bir İtalyan-Amerikan mahallesinde yaşayan Serafina Delle Rose’un (Anna Magnani) yaşamı kaçakçılık yapan kamyon şoförü kocasının polis tarafından öldürülmesiyle altüst olur. Serafina’ya göre ölen kocası onu o kadar sevmektedir ki, onun aşkı için göğsüne bir gül dövmesi bile yaptırmıştır. Artık kendisi için yaşamanın bir anlamı kalmadığını düşünen Serafina hem kendine, hem de yeni yetişmekte olan genç kızına (Marisa Pavan) dünyayı dar eder. Derken, Alvaro (Burt Lancaster) adındaki genç bir adam Serafina’ya tutulur ve onun gönlüne girmek için elinden ne geliyorsa yapmaya çalışır. Tam da bu sırada Serafina korkunç bir gerçeği öğrenir. Ölen kocası aslında onu önüne gelen her kadınla aldatmıştır ve hemen herkes de bunu bilmektedir. Serafina kelimenin tam anlamıyla çılgına döner. Bu arada Alvaro da, Serafina’ya hoş görünsün diye göğsüne bir gül dövmesi yaptırmıştır. Ama artık o dövme Serafina’ya, bir ihanet simgesi gibi gözükmektedir.

Komedi, Dram, Romantik

The Rose Tattoo
Gül Dövmesi (1955) 7.3
Y: Daniel Mann
O: Anna Magnani, Burt Lancaster, Marisa Pavan, Ben Cooper
T: Komedi, Dram, Romantik
Our Man FlintDünyayı Kurtaran Adam (1966)

Our Man Flint - Dünyayı Kurtaran Adam (1966)

Tüm dünya korkunç doğa felaketleri ile sarsılmakta, tüm ülkelerin devlet başkanları bu felaketin arkasındakileri bulmaya çalışmakta, olayları araştırıp ortaya çıkarmaya çalışan tüm ajanlar birer birer öldürülmektedir. Bu felaketlerden dünyayı kurtarabilecek tek kişi kalmıştır.O ise bambaşka; tüm dünya dillerine hakim, yunuslarla konuşabilen, Bolşoy bela okulunda ders veren, dünyanın en iyi aşığı, kendi kalbini istediği sürece durdurabilen, elektronik dehası, gurmeler gurmesi, tüm uzak doğu dövüş sporlarında dünyanın en iyisi...O Derek Flint...

Aksiyon, Macera, Komedi

Our Man Flint
Dünyayı Kurtaran Adam (1966) 6.5
Y: Daniel Mann
O: James Coburn, Lee J. Cobb, Gila Golan, Edward Mulhare
T: Aksiyon, Macera, Komedi
Come Back, Little ShebaKüçük Sheba Geri Dönüyor (1952)

Come Back, Little Sheba - Küçük Sheba Geri Dönüyor (1952)

Shirley Booth'un oyunculuğunu konuşturduğu bir film. Burt Lancaster'i alkoliklikten kurtulmaya çalışan koca rolünde izliyoruz. Bir odada geçen, konuşmaya ve psikolojik yapıya dayalı bir yapım.

Dram, Kara-Film, Romantik

Come Back, Little Sheba
Küçük Sheba Geri Dönüyor (1952) 7.9
Y: Daniel Mann
O: Burt Lancaster, Shirley Booth, Terry Moore, Richard Jaeckel
T: Dram, Kara-Film, Romantik