Christopher McQuarrie Filmleri İzle

Mission: Impossible - Rogue NationGörevimiz Tehlike 5 (2015)

Mission: Impossible - Rogue Nation - Görevimiz Tehlike 5 (2015)

Ethan Hunt ve ekibi; bu zamana kadar karşılaştıkları en büyük düşmana karşı mücadeleye girmeye hazırlanıyor. IMF’i ortadan kaldırmayı hedefleyen uluslararası bir dolandırıcılık örgütü olan Sendika’nın tehlikeli faaliyetlerinden kurtulmayı hedefleyen ve bu yasadışı örgütün kökünü kazımak için yola çıkan ekip; kısa bir süre sonra bu son derece tehlikeli organizasyonun hedefi haline geliyor. Bu kovalamaca hem Hunt hem de maharetli ekibini; en zor görevlerinden biriyle karşı karşıya getiriyor. Tom Cruise'un artık bir aksiyon ikonu haline gelen Ethan Hunt karakterine geri döndüğü, Görevimiz Tehlike serisinin 5. filminin başrolünde ayrıca Rebecca Ferguson, Alec Baldwin, Simon Pegg, Ving Rhames,Paula Patton ve Jeremy Renner gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise; Jack Reacher filminde de Cruise ile birlikte çalışan Christopher McQuarrie oturuyor.

Aksiyon, Macera, Gerilim

Mission: Impossible - Rogue Nation
Görevimiz Tehlike 5 (2015) 7.7
Y: Christopher McQuarrie
O: Tom Cruise, Jeremy Renner, Simon Pegg, Rebecca Ferguson
T: Aksiyon, Macera, Gerilim
The Way of the GunSilahların Gölgesinde (2000)

The Way of the Gun - Silahların Gölgesinde (2000)

Sıradan ve beceriksiz iki suçlu hayatlarındaki en büyük işe kalkışırlar. Karşılığında 1 milyon dolar fidye istemek için zengin bir çifte taşıyıcı annelik yapan Robin'i kaçırırlar. Hale ve Francesca Chidduck çiftinin bebeklerine hamile olan kızın hayatını riske atmayacaklarından emindirler. Fakat meydan boş zannedip yanılmışlardır. Kaçırma olayının hemen ardından mafya bağlantılı avukat Joe Sarno (James Caan) ve iki adet kiralık katil peşlerine düşer. Bu arada Parker, Robin ile duygusal bir bağ kurmuştur... Olağan Şüpheliler filmiyle En İyi Senaryo dalında Oscar kazanan Christopher McQuarrie'in ilk yönetmenlik denemesi olan yapımın başrollerini Ryan Phillippe, Benicio Del Toro ve Juliette Lewis paylaşıyor.

Aksiyon, Suç, Dram

The Way of the Gun
Silahların Gölgesinde (2000) 6.7
Y: Christopher McQuarrie
O: Ryan Phillippe, Benicio Del Toro, Juliette Lewis, Taye Diggs
T: Aksiyon, Suç, Dram
Jack Reacher (2012)

Jack Reacher (2012)

Usta bir nişancı tarafından vuruldukları anlaşılan 5 cinayet kurbanını inceleyen polis kısa süre içerisinde katili yakaladığına inanır ve hapse atar. Fakat katil sürekli "Jack Reacher'ı bulun." diyerek masum olduğunu iddia eder. Reacher ortaya çıktığında işlerin beklediğinden farklı geliştiğine tanık olacaktır...

Aksiyon, Suç, Gizem

Jack Reacher (2012) 7
Y: Christopher McQuarrie
O: Tom Cruise, Rosamund Pike, Richard Jenkins, David Oyelowo
T: Aksiyon, Suç, Gizem