Chris Nahon Filmleri İzle

Lady Bloodfight (2016)

Lady Bloodfight (2016)

Sorunları olan genç ve güzel bir Amerikalı kadın, sırt çantasıyla gittiği Hong Kong’ta kendisini soymaya çalışan üç hırsızdan kurtulunca, bir Wudang şampiyonu olan Shu’nun dikkatini çeker. Genç kadını dünyanın en büyük gizli kadınlararası dövüş sanatları turnuvasına sokmak üzere yetiştirmeye karar verir. Aylar süren yoğun ve insafsız bir hazırlıktan sonra Jane, aralarında Shu’nun en büyük rakibi olan Shaolin ustası Wai’nin çırağı Ling’in de olduğu, dünyanın en ölümcül kadınlarının karşısına çıkmaya hazırdır.

Aksiyon, Suç, Dram

Lady Bloodfight (2016) 5.1
Y: Chris Nahon
O: Amy Johnston, Muriel Hofmann, Jenny Wu, Kathy Wu
T: Aksiyon, Suç, Dram
Kiss of the DragonEjder'in öpücügü (2001)

Kiss of the Dragon - Ejder'in öpücügü (2001)

Liu Jiun (Jet Li) çok gizli ve hassas bir görev için Şangay'dan Paris'e gelir. Çin'in bu en iyi ajanı için bu görevin detayları belli değildir. Birkaç ipucu Liu'yu zalim Fransız polis Jean-Pierre Richard'a (Tchecky Karyo) götürür. Richard'ın arkasında her zaman küçük bir ordu vardır. Bir süre sonra Liu'ya verilen görevle ilgili herşey ters gitmeye başlar ve Liu kendisini bir komplo yumağı içinde bulur. Kaçacak yer yoktur.Liu, cinayet işlemediği halde, yabancısı olduğu bu şehirde, birden suçlu duruma düşer. Bir süre sonra Liu, Richard'ın fuhuşa zorladığı Jessica (Bridget Fonda) isimli bir Amerikalı kadınla tanışır. Jessica ve Liu hilekar ve merhametsiz düşmana karşı güçlerini birleştirir. Liu, kötülerle savaşta yaşamını ve kariyerini tehlikeye atmak zorunda kalır.

Aksiyon, Suç, Dram

Kiss of the Dragon
Ejder'in öpücügü (2001) 6.6
Y: Chris Nahon
O: Jet Li, Bridget Fonda, Tchéky Karyo, Max Ryan
T: Aksiyon, Suç, Dram
Blood: The Last VampireSon Vampir (2009)

Blood: The Last Vampire - Son Vampir (2009)

Saya, gizli bir devlet kuruluşun da görev alan bir vampir avcısıdır... Son görevi, Yokota'da bulunan ABD'ye ait bir hava alanı yakınlarındaki Yokota lisesinde meydana gelen esrarengiz ölüm olayının faili olan vampirleri yok etmektir. Görevi zorda olsa kabul eden Saya ekip amiri olarak görev yapan David tarafından okula sıradan bir öğrenci gibi yerleştirilir. Böylelikle göreve başlamış olan Saya kısa sürede vampirleri bulur ve aralarında büyük bir mücadele başlar...

Aksiyon, Korku, Gerilim

Blood: The Last Vampire
Son Vampir (2009) 5.3
Y: Chris Nahon
O: Ji-hyun Jun, Allison Miller, Liam Cunningham, JJ Feild
T: Aksiyon, Korku, Gerilim