Brett Ratner Filmleri İzle

Rush Hour 2Bitirim İkili 2 (2001)

Rush Hour 2 - Bitirim İkili 2 (2001)

Çok ses getiren ilk filmi 'Bitirim İkili' ile tanıdığımız Lee ve Carter tekrar iş başındalar! Fakat bu kez Carter tatilini geçirmek için Hong Kong'a gidiyor. Her zaman olduğu gibi herhangi bir belaya ratladığında rahat duramayan Lee, bu kez oldukça büyük bir belanın kokusunu alıyor. Carter tatilini yaparken Lee azılı bir çetenin peşine düşüyor ve Carter'ı da tatilinden etmeyi başarıyor! Eski bir ajan olan Ricky, bağlı bulunduğu çetenin terör faaliyetleri doğrultusunda adreslerine paket göndererek çoğu kişiyi öldürür. Lee ve Carter'a ise bu işe bir dur demek düşer. Hong Kong'ta başlayıp Los Angeles'ta devam edecek olan bu macera her zamanki gibi hem tehlikeli hem de eğlenceli durumlara gebe oluyor.

Aksiyon, Komedi, Suç

Rush Hour 2
Bitirim İkili 2 (2001) 6.6
Y: Brett Ratner
O: Jackie Chan, Chris Tucker, John Lone, Ziyi Zhang
T: Aksiyon, Komedi, Suç
Red DragonKızıl Ejder (2002)

Red Dragon - Kızıl Ejder (2002)

Anthony Hopkins, en başarılı ve en tüyler ürpertici performansını sergilediği Dr. Hannibal Lecter rolüyle tekrar karşınızda... FBI ajanı Will Graham artık emekli olmasına rağmen "Diş Perisi" olarak bilinen seri bir katili bulmak için tekrar göreve çağırılır. Graham, bu vahşi cinayetleri durdurabilmek için ilk başta Dr. Lecter'ın zihnine girmesine izin vermelidir... Oscar ödüllü oyuncular Ralph Fiennes, Emily Watson, Harvey Keitel, Mary Louise Parker ve Philip Seymour Hoffman gibi oyuncuların inanılmaz performanslarıyla devleşen bu filmi kaçırmayın.

Suç, Gerilim

Red Dragon
Kızıl Ejder (2002) 7.2
Y: Brett Ratner
O: Anthony Hopkins, Edward Norton, Ralph Fiennes, Harvey Keitel
T: Suç, Gerilim
X-Men: The Last StandX-Men: Son Direniş (2006)

X-Men: The Last Stand - X-Men: Son Direniş (2006)

Bir devam filmi olan X MEN SON DİRENİŞ, bu üçüncü bölümde bir önceki bölümde sona doğru gündeme gelen Dark Phoenix hikayelerini temel alıyor. İkinci filmde, final kısmında bir takım telepatik yeteneklere sahip olan Jean Grey, sevdiği dostları uğrunda kendisinden vazgeçmişti. Bu sefer Phoenix yani Anka Kuşu aracılığı ile yeniden hayat bulacak gibi görünüyor. Her şeyin olduğu üzere bu güzel haberin de bir bedeli olacak mutlaka. Bu bedeli ödemesi gereken başkaları da var bu kez. Son derece heyecanlı bir bölümle karşımızda.

Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu

X-Men: The Last Stand
X-Men: Son Direniş (2006) 6.8
Y: Brett Ratner
O: Hugh Jackman, Halle Berry, Ian McKellen, Patrick Stewart
T: Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu