Bobby Farrelly Filmleri İzle

Me, Myself & IreneBen, Kendim ve Sevgilim (2000)

Me, Myself & Irene - Ben, Kendim ve Sevgilim (2000)

Charlie Bailygates, Rhode Island polis teşkilatının uzun soluklu memurlarından bir tanesidir. Çevresindeki insanlara sıcakkanlı yaklaşımıyla çevresindekiler tarafından fazlasıyla sevilmektedir. Bir anda psikolojik olarak baş gösteren kişilik bölünmesi problemleri Charlie'nin hayatını kökünden etkiler. Charlie, artık olmak istediği kişiyi seçememektedir ve üç ayrı kişilik arasında gidip gelmektedir. Bu hengameden kurtulabilmesi için bir çıkış yolu aramaktadır.

Komedi

Me, Myself & Irene
Ben, Kendim ve Sevgilim (2000) 6.5
Y: Bobby Farrelly, Peter Farrelly
O: Jim Carrey, Renée Zellweger, Anthony Anderson, Mongo Brownlee
T: Komedi
KingpinRaptiye (1996)

Kingpin - Raptiye (1996)

1979 yılında eyalet bowling şampiyonluğuna ulaşan Roy, yanlış insanlara bulaştığı için tek elini kaybeder. Bowling malzemeleri satarak geçinmeye başlayan ve son derece mutsuz olan Roy’un hayatı, Ishmael adlı yetenekli bir gençle ekip oluşturmasıyla birlikte tekrar renklenecektir.

Komedi, Spor

Kingpin
Raptiye (1996) 6.9
Y: Bobby Farrelly, Peter Farrelly
O: Woody Harrelson, Randy Quaid, Vanessa Angel, Bill Murray
T: Komedi, Spor
Hall PassAçık Çek (2011)

Hall Pass - Açık Çek (2011)

İki kafadar Rick ve Fred (Owen Wilson ve Jason Sudeikis) uzun süredir evlidirler. Eşlerini sevmektedirler ama diğer bazı erkekler gibi karşılarına çıkan kadınlara bakmaktan da kendilerini alamazlar. Alışkanlık hâline gelen bu göz banyolarından bıkan eşleri (Jenna Fischer ve Christina Applegate) evliliklerini tekrar canlandırmak için cesurca bir hamleye başvurur ve kocalarına "açık çek" verirler: İki erkek bir hafta boyunca sorgusuz sualsiz istediklerini yapabileceklerdir. Kaçırdıklarını sandıkları şey her neyse görmek, ya da bu arayışa sonsuza dek son vermek için yedi günleri vardır. lk başta, Rick ve Fred için bu bir rüyanın gerçekleşmesi gibidir. Fakat çok geçmeden keşfederler ki bekar hayatına ve kendilerine ilişkin beklentileri gerçeklerden tamamen, hatta gülünç derecede uzaktır. Farrelly kardeşlerin yeni komedisi "Hall Pass / Açık Çek"in başrollerini Rick rolündeki Owen Wilson ile Fred rolündeki Jason Sudeikis paylaşıyor. Rick'in karısı Maggie'yi Jenna Fischer, iki erkeğin eski ve müzmin bekar arkadaşları Coakley'yi Richard Jenkins, Fred’in karısı Grace'i ise Christina Applegate canlandırıyor.

Komedi, Romantik

Hall Pass
Açık Çek (2011) 5.9
Y: Bobby Farrelly, Peter Farrelly
O: Owen Wilson, Jason Sudeikis, Jenna Fischer, Christina Applegate
T: Komedi, Romantik
The Three StoogesÜç Ahbap Çavuş (2012)

The Three Stooges - Üç Ahbap Çavuş (2012)

Çocukken beraber büyüdükleri kilise yetimhanesine yardım etmeye çalışan 3 kafadar Moe, Larry ve Curly, kendilerini bir cinayet davasından bir televizyon şovuna uzanan bir dizi komik ve sakarlıklarla dolu maceranın içinde bulurlar!

Komedi

The Three Stooges
Üç Ahbap Çavuş (2012) 5.1
Y: Bobby Farrelly, Peter Farrelly
O: Sean Hayes, Will Sasso, Chris Diamantopoulos, Jane Lynch
T: Komedi
Dumb and Dumber ToSalak ile Avanak: Geri Dönüyor (2014)

Dumb and Dumber To - Salak ile Avanak: Geri Dönüyor (2014)

Gülünç maceraları ve akıl almaz düşünceleriyle izlediğimiz Lloyd Christmas ve Harry Dune yeni bir serüvenle karşımızda. İkili bu kez bir çocuğu aramaktadır.  O zamana kadar Harry, bir kız çocuğu olduğundan habersizdir. Bu onun için çok önemli bir hale gelir çünkü böbreğiyle ilgili yaşadığı sağlık sorununu çözmesi gerekmektedir. Öte yandan arkadaşı Lloyd, Mary tarafından reddedildiği için neredeyse "koma"lık haldedir. Yollara değişik bir araçla düşen ikili, Gözlem altında tutulmaları gerektiği akıl hastanesinden kaçarlar. Kilometrelerce yol kat ettikten sonra da birden kendilerini tahmin etmedikleri bir yerde bulurlar. Yalnızca zeki insanların oluşturduğu bir zirvenin ortasına düşüverirler. İkili yıllar sonra ortalığı karıştırmaya tüm hızlarıyla devam eder.

Komedi

Dumb and Dumber To
Salak ile Avanak: Geri Dönüyor (2014) 5.8
Y: Bobby Farrelly, Peter Farrelly
O: Jim Carrey, Jeff Daniels, Rob Riggle, Laurie Holden
T: Komedi