Benny Chan Filmleri İzle

Who am IAfrika Kaplanı (1998)

Who am I - Afrika Kaplanı (1998)

Chan, tüm meslektaşlarının öldüğü bir helikopter kazası tuzağından belleğini yitirmiş olarak çıkan bir ajandır. Olup biteni anlamakta güçlük çekmektedir. Uyandığında kendisini bile hatırlamamaktadır. Afrikada uyanan bu adama Afrikadakiler Adın ne? diye sorusuna, sorunda o Kimim Ben? diye yanıt verince insanlar ona Kimim Ben demeye başlar. Afrikadan sonra Hollandaya gelen bu adam, bir süre sonra kendisinin büyük bir tuzak içinde olduğunu anlar. Ve şimdi bir sürü insanın ölümüne neden olan bir kaset için savaşacaktır.

Aksiyon, Macera, Komedi

Who am I
Afrika Kaplanı (1998) 6.8
Y: Benny Chan, Jackie Chan
O: Jackie Chan, Michelle Ferre, Mirai Yamamoto, Ron Smerczak
T: Aksiyon, Macera, Komedi
Call of Heroes (2016)

Call of Heroes (2016)

Çin’deki savaş ağaları döneminde, Pucheng adlı kırsal bölgede bulunan bir köy, hükümeti tüm askeri gücünü cepheye attığında tehlikeli duruma düştü; düşman birliklerinden gelen acımasız komutan Cao köye geldi ve masumları, vasileri öldürdü Pucheng, adaleti ve anavatanlarını korumak için Cao ile savaşmak için çaresizdiler.

Aksiyon

Call of Heroes (2016) 6.2
Y: Benny Chan
O: Louis Koo, Ching Wan Lau, Eddie Peng, Jing Wu
T: Aksiyon
New Police StoryGeçmişin İntikamı (2004)

New Police Story - Geçmişin İntikamı (2004)

Hong Kong polis departmanının şefi Wing, bütün ekibini bir çete saldırısnda kaybedince suçluluk duygusuyla kendini alkole verir. Geçmişinde problemler olan genç bir adam ise, kendini polis memuru olarak tanıtarak Wing'le çalışmaya başlamıştır. Amacı, onu tekrar eski haline döndürmeyi başarmaktır. Böylece çete lideri Joe'dan intikamlarını alabileceklerdir.

Aksiyon, Suç, Dram

New Police Story
Geçmişin İntikamı (2004) 7
Y: Benny Chan
O: Jackie Chan, Nicholas Tse, Mak Bau, Tak-Bun Wong
T: Aksiyon, Suç, Dram