Arthur Hiller Filmleri İzle

The In-LawsÇılgın Dünürler (1979)

The In-Laws - Çılgın Dünürler (1979)

Dişçi Sheldon Kornpett, kızının düğün hazırlıkları sırasında damadın babası Vince Ricardo ile tanışır. Vince hükümet ajanı olduğunu iddia eden manik bir adamdır ve Sheldon'u New York'tan Orta Amerikaya dek süren bir kovalamaca ve kargaşanın içine sürükler.

Macera, Komedi, Suç

The In-Laws
Çılgın Dünürler (1979) 7.4
Y: Arthur Hiller
O: Peter Falk, Alan Arkin, Richard Libertini, Nancy Dussault
T: Macera, Komedi, Suç
The Out of Townersİki Taşralı (1970)

The Out of Towners - İki Taşralı (1970)

Kellermans çifti george kellermanın yapacağı iş görüşmesi için yaşadıkları taşra -Ohio kentinden modern- New York kentine gitmek için yola koyulurlar. Sabah 09.00'da başlayacak toplantıya gitmek için1 gün ve 45 dakikada erken çıkarlar evden. Önce arabayla hava alanına giderler ve uçağa binmelerinden sonra başlarına gelmeyen kalmaz. Tam anlamıyla başlarına gelen pişmiş tavuğun başına gelmez denebilir. Her şey biraz talihsizlik biraz da kurallara çok bağlı olan George'un inatçılığından kendi bildiğini okumasından başlarına gelir...

Komedi

The Out of Towners
İki Taşralı (1970) 7.1
Y: Arthur Hiller
O: Jack Lemmon, Sandy Dennis, Sandy Baron, Anne Meara
T: Komedi
Silver StreakYıkılış: Yıldırım Ekspres (1976)

Silver Streak - Yıkılış: Yıldırım Ekspres (1976)

Los Angeles'tan Chivago'ya bir demiryolu seyehatinde bir kaçık bir editör olan George Caldlaw trenin üzerinden bir adamın atıldığını görür. Kimse onan inanmaz ve kendi başına yaptığı araştırmalar yüzünden atılır. Trene hem sevdiğini kadını kurtarmak hem de adamın öldürüldüğünü ispatlamak için geri döner. Halbuki onun tek isteği trenle huzurlu bir yolculuk yapabilmektir. İşler umduğu gibi gitmez ve kendini bir aksiyonun baş kahramanı olarak bulur.

Aksiyon, Komedi, Suç

Silver Streak
Yıkılış: Yıldırım Ekspres (1976) 6.9
Y: Arthur Hiller
O: Gene Wilder, Jill Clayburgh, Richard Pryor, Patrick McGoohan
T: Aksiyon, Komedi, Suç
See No Evil, Hear No EvilBana Göz Kulak Ol (1989)

See No Evil, Hear No Evil - Bana Göz Kulak Ol (1989)

Biri sağır diğeri kör olan ama bu kusurlarını kabul etmeyen iki arkadaşın başına gelen komik olaylar..Bir adam öldürülür.Cinayetin tek tanıkları sağır olan Dave Lyons(Gene Wilder) ve kör olan Wallace 'Wally' Karue(Richard Pryor) dir.İki sıradışı adam elele vererek suçlularla mücadeleye başlarlar.Gene Wilder ve Richard Pryor ikilisinden harika bir komedi.tavsiye ederim hiç böyle gülmemiştiniz diyeceksiniz midenize kramplar girecekler.

Komedi, Suç, Gerilim

See No Evil, Hear No Evil
Bana Göz Kulak Ol (1989) 6.8
Y: Arthur Hiller
O: Richard Pryor, Gene Wilder, Joan Severance, Kevin Spacey
T: Komedi, Suç, Gerilim