Tayland Filmleri İzle

Bad Genius (2017)

Bad Genius (2017)

Lynn, sınavlarda arkadaşlarına kopya vererek para kazanan zeki bir lise öğrencisidir. Bir gün karşısına Sidney, Avustralya'ya gitmesini gerektiren yeni bir sınav çıkar. Milyonlarca bahtlık görevini gerçekleştirmek için Lynn ve sınıf arkadaşları uluslararası üniversite giriş sınavını tamamlamalı ve Tayland'daki arkadaşlarına ülkelerinde yapılacak olan aynı sınavın saatinden önce cevapları ulaştırmaları gerekmektedir. Film Tayland'daki sınıflar arası eşitsizliği ve bozuk eğitim sistemini ağır bir şekilde eleştiriyor.

Komedi, Suç, Dram, Gerilim

Bad Genius (2017) 8
Y: Nattawut Poonpiriya
O: Chutimon Chuengcharoensukying,Eisaya Hosuwan,Teeradon Supapunpinyo
T: Komedi, Suç, Dram, Gerilim
ChocolateÖfke (2008)

Chocolate - Öfke (2008)

Thai ve Japon yakuza çeteleri karşı karşıya gelmiştir. Japon çetenin lideri Masashi Thaylandlı çeteden Zin ile aşk yaşamaya başlar. Bunu öğrenen 8 numara adlı çete lideri Zin’i ayrılması için ölümle tehdit eder. Zin Masashi’yi Japonya’ya dönmesi için ikna eder ancak bu ilişkiden bir kız dünyaya gelecektir.Zin hamileliği sırasında kızının beyin gelişiminin normal olmadığını öğrenir. Ancak Zen aşkının tohumuna tüm sevgisini verir ve onunla kendisine yeni bir hayat kurar.Acımasız ve cesur Chocolate’ın dövüş sanatlarındaki yeteneği gelişmiştir. Acımasız gangster çetesinden ailesine ait olan parayı geri almaya çalışır.

Aksiyon, Dram

Chocolate
Öfke (2008) 7
Y: Prachya Pinkaew
O: JeeJa Yanin, Hiroshi Abe, Pongpat Wachirabunjong, Taphon Phopwandee
T: Aksiyon, Dram
Cat a Wabb (2015)

Cat a Wabb (2015)

Bir yönetmen asistanı ile stajyer kız, başrolü "kedi" olan bir reklam filmi çekmeye çalışırsa neler olur? sizce?

Komedi

Cat a Wabb (2015) 7.1
Y: Pongsak Pongsuwan, Nareubadee Wetchakam
O: Pimchanok Leuwisetpaiboon, Arak Amornsupasiri, Choosak Iamsook, Johnny The Burmese Cat
T: Komedi
One DayBir Gün (2016)

One Day - Bir Gün (2016)

Denchai (Chantavit Dhanasevi), iş arkadaşları tarafından sürekli görmezden gelinen, çekingen ve yalnız bir teknik destek elemanıdır. Ofis çalışanlarından Nui'ye (Nittha Jirayungyurn) aşıktır. Bir gün şirketleri tarafından tüm çalışanlar Hokkaido'ya, kayak tatiline götürülürler. Ancak Nui geçirdiği bir kaza sonucu geçici olarak hafızasını yitirir. Denchai'nin aradığı fırsat ayağına gelmiştir, sadece 24 saat için bile olsa sevildiğini hissedebilmek için Nui'ye sevgili oldukları yalanını söyler.

Romantik

One Day
Bir Gün (2016) 8.4
Y: Banjong Pisanthanakun
O: Chantavit Dhanasevi, Nittha Jirayungyurn, Theerapat Sajakul
T: Romantik
Last Life in the UniverseEvrendeki Son Yaşam (2003)

Last Life in the Universe - Evrendeki Son Yaşam (2003)

Komedi, Dram, Romantik

Last Life in the Universe
Evrendeki Son Yaşam (2003) 7.7
Y: Pen-Ek Ratanaruang
O: Tadanobu Asano, Sinitta Boonyasak, Laila Boonyasak, Yutaka Matsushige
T: Komedi, Dram, Romantik
Pernicious (2014)

Pernicious (2014)

3 genç kız Tayland’a yaz tatilini geçirmek için yola çıkarlar…Oraya vardıklarında macera yerine doğa üstü olaylarla karşılacaklardır.

Korku, Gerilim

Pernicious (2014) 5.9
Y: James Cullen Bressack
O: Ciara Hanna, Emily O'Brien, Jackie Moore, Russell Geoffrey Banks
T: Korku, Gerilim
The SwimmersYüzücüler (2014)

The Swimmers - Yüzücüler (2014)

Perth ve Tan birbirinin en iyi dostu fakat aynı zamanda birbirinin en azılı rakibidir. Perth, Tan'i yüzme konusunda geçmeye çalışsa da bunda pek başarılı olamamaktadır. Bu rekabate Tan'ın kız arkadaşı Ice da dahildir. Ice bir gün gizemli bir şekilde yüzme havuzunda intihar eder. Sevgilisinin intikamını almak isteyen Tan, Perth'in korkunç gerçeğiyle yüzleşecektir.

Dram, Korku

The Swimmers
Yüzücüler (2014) 6.1
Y: Sophon Sakdaphisit
O: Chutavuth Pattarakampol, Supassra Thanachat, Thanapob Leeratanakajorn, Violette Wautier
T: Dram, Korku
Ong-bakSavaşcı (2003)

Ong-bak - Savaşcı (2003)

Ong-Bak'ın başı, kutsal Buda heykelinin kafası fakir bir köyden çalındığı zaman, köy halkı sefalet içine sürülenir. Buda heykeli inanışa köye bereket getirmekte ve köyü korumaktadır. Onsuz köy kuraklık ve sefalet içindedir. Genç Ting, köy halkı arasından Bangkok'a gidip heykelin baş kısmını bulup geri götürme görevi için sefilir.Ting tapınak merdivenlerinde bebekken bulunmuş ve keşişler tarafından büyütülmüştür. Bu kişiler ona muay thai adı verilen dövüş tekniğini öğretmiş, ama bunu kullanarak dövüşmesini yasaklamıştır. Ama Ong-Bak'ın başını kurtarmak için karanlık yeraltı dünyasına girmiştir ve burada kimse o Ong-Bak'ın başını alıp giderken sessiz kalacak değildir.

Aksiyon, Gerilim

Ong-bak
Savaşcı (2003) 7.2
Y: Prachya Pinkaew
O: Tony Jaa, Petchtai Wongkamlao, Pumwaree Yodkamol, Suchao Pongwilai
T: Aksiyon, Gerilim
Only God ForgivesSadece Tanrı Affeder (2013)

Only God Forgives - Sadece Tanrı Affeder (2013)

Yer: Bangkok. On yıl önce Julian bir polisi öldürmüş ve yoluna devam etmiştir. Şimdi arkasında uyuşturucu operasyonlarının döndüğü paravan bir Thai boks kulübü işletmektedir. Yeraltı suç dünyasında saygı duyulan biri olan Julian aslında kendisini boşlukta hissetmektedir... Julian'ın kardeşi bir hayat kadınını öldürür. Bunun üzerine bölge polisleri duruma müdahale etmesi için emekli polis (İntikam Meleği) Chang’i çağırırlar. Chang kızın babasının, kızının katilini öldürmesine izin verir ve daha sonra adamın sağ elini keserek "düzeni sağlar".Julian'ın güçlü bir suç örgütünün lideri olan annesi Jenna oğlunun cenazesini almak için Bangkok'a gider. Julian'ı kardeşinin katilini bulmaya ve "kıyameti koparmaya" gönderir. İntikam Meleği'ni saplantı haline getiren Julian emekli polisi bir boks maçına davet eder, çünkü onu yenerse ruhsal anlamda bir rahatlama yaşayacağına inanmaktadır... Ama maçı Chang kazanır. Bunun üzerine öfkeli Jenna intikam planı yapmaya başlar. Son yüzleşmeye ve kurtuluş olasılığına doğru kanlı bir ihanet ve intikam yolculuğu için gerekli ortam hazırlanır...

Suç, Dram

Only God Forgives
Sadece Tanrı Affeder (2013) 5.8
Y: Nicolas Winding Refn
O: Ryan Gosling, Kristin Scott Thomas, Vithaya Pansringarm, Gordon Brown
T: Suç, Dram