peru Filmleri İzle

The Bad IntentionsYaşasın Kötülük (2011)

The Bad Intentions - Yaşasın Kötülük (2011)

1980'lerde 8 yaşındaki Cayetana, Peru’da yaşayan içine kapanık bir kızdır. Günün birinde uzun bir okul yolculuğundan döndükten sonra annesi onunla konuşur. Hamile olduğunu ve erkek çocuk beklediğini söyler. Bir anda Cayetana, kendisinin öleceğini ve yerine bu çocuğun geleceğini düşünmeye başlar. Annesi onu ikna etmek için uğraşacaktır.

Komedi,Dram

The Bad Intentions
Yaşasın Kötülük (2011) 6.7
Y: Rosario Garcia-Montero
O: Fatima Buntinx,Katerina D'Onofrio,Melchor Gorrochátegui,Kani Hart
T: Komedi,Dram
MagallanesKefaret (2015)

Magallanes - Kefaret (2015)

Magallanes, Lima’nın fakir mahallelerinde külüstür bir taksiyle iş yaparak hayatta kalmaya çalışan eski bir askerdir. Eski üstlerine olan sadakati ve komutanlarının iyi niyeti gündelik hayatını dengede tutan yegane şeydir. Ancak bir gün geçmişinden gelen bir kız taksisine bindiğinde, ruhunda çok uzun zaman önce sönmüş olan ateş yeniden kıvılcımlanacaktır. Geçmişle yüzleşmesi ödemesi gereken kefareti hatırlatacak, kız kendisini tanımasa da gecikmiş adaleti sağlama çabası Magallenes’in hayatını tümden değiştirecektir. Gö

Dram

Magallanes
Kefaret (2015) 7.4
Y: Salvador del Solar
O: Damián Alcázar, Tatiana Astengo, Jairo Camargo, Tatiana Espinoza
T: Dram
Fitzcarraldo (1982)

Fitzcarraldo (1982)

Takıntılı derecede bir opera sever olan Fitzcarraldo, Peru'nun küçük bir şehrinde bir opera binası inşa etmek ister. Fakat bunu başarmak için önce kauçuk işinde bir servet kazanması gerekir. Bu amaç dahilindeki planında büyük bir nehir botunu yerli Kızılderili'lerle birlikte küçük bir dağdan geçirmek vardır. Konusunu gerçek bir hikayeden alan bu film yönetmenine Cannes Film Festivali'nde en iyi yönetmen ödülünü kazandırmıştır.

Macera, Biografi, Dram

Fitzcarraldo (1982) 8.1
Y: Werner Herzog
O: Klaus Kinski, Claudia Cardinale, José Lewgoy, Miguel Ángel Fuentes
T: Macera, Biografi, Dram