Filipinler Filmleri İzle

The Woman Who LeftGiden Kadın (2016)

The Woman Who Left - Giden Kadın (2016)

Son 30 yılını kadınlar hapishanesinde geçiren Horacia, eski bir ilkokul öğretmenidir. Hapishanede başkalarına okuma yazma öğreterek sakin bir yaşam sürmektedir. Başka bir mahkûmun, Horacia’nın hapse girmesine neden olan suçu işlediğini itiraf etmesiyle serbest bırakılır ve uzun süredir görmediği ailesini aramaya başlar. Kayıp oğlu Junior’ı ararken, vatanını, 90’ların sonundaki Filipinler’i yeniden keşfeder; yolsuzluklar ve giderek çoğalan adam kaçırma olaylarının dehşeti içinde yaşayan bir halkla karşılaşır.Verici kişiliği, intikam duygularıyla lekelenmeye başlar.

Dram

The Woman Who Left
Giden Kadın (2016) 7.9
Y: Lav Diaz
O: Charo Santos-Concio,John Lloyd Cruz,Michael De Mesa
T: Dram
Seklusyon (2016)

Seklusyon (2016)

Rahipler eğitim için Seklusyon isimli bölgeye gönderilir. Eğitimlerinin son gününde amaçlarının şeytani bir dünya'yı kurtarmak olduklarını öğrenirler. Aldıkları tüm eğitimler aslında şeytana karşı mücadele etmek içindir. Genç bir kızın yanlarına gelerek onu tanrının mı yoksa şeytanın mı yolladığını sormasıyla gizemli ve korku dolu bir hikaye başlar.

Korku

Seklusyon (2016) 7
Y: Erik Matti
O: Rhed Bustamante,Neil Ryan Sese,Ronnie Alonte
T: Korku
Ma' Rosa (2016)

Ma' Rosa (2016)

Ma’Rosa dört çocuklu bir annedir. Herkesin sevip saydığı Ma’Rosa, Manila’nın fakir bir mahallesinde küçük bir bakkal dükkanı işletmektedir. Bir yandan da ek gelir olarak, Rosa ve kocası Nestor küçük meblağlarda uyuşturucu satışı yapmaktadır. Fakat bir gün tutuklanırlar. Rosa’nın çocukları, rüşvetçi polislerden anne babalarının özgürlüğünü satın alabilmek için her şeyi yapmaya hazırdır.

Dram

Ma' Rosa (2016) 7
Y: Brillante Mendoza
O: Jaclyn Jose,Julio Diaz,Baron Geisler,Jomari Angeles
T: Dram
Blanka (2015)

Blanka (2015)

Hayatını idare etmek için sihirbazlık numaraları yaparak sokak gösterilerinden para kazanan Blanka aynı zamanda da çabuk el hareketleri ile de küçük hırsızlıklar yapmaktadır. Onun hayattaki en büyük hayallerinden birisi çok ilginç gelebilir ancak para kazanıp bugüne kadar görmediği anne sevgisini görebilmek adına bir anne satın almaktır. Günün birinde bir müzisyen ile tanışır ve tanıştığı müzisyen Blanka'nın hayatında bir çok değişikliğe yol açacaktır.

Dram

Blanka (2015) 7.7
Y: Kohki Hasei
O: Jomar Bisuyo, Raymond Camacho, Cydel Gabutero, Peter Millari
T: Dram
Heneral LunaGeneral Luna (2015)

Heneral Luna - General Luna (2015)

"Confessional", "Mangatyanan", "Sana Dati" üçlemesi ile bilinen bol ödüllü yönetmen Jerrold Tarog tarafından 1899-1902 yılları arasında yaşanan Filipinler ile Amerika arasındaki savaşı, Filipinler tarihindeki en parlak askeri kişilik olan General Antonio Luna'nın ülkesindeki eski ve yeni sömürgecilerle mücadelesiyle Filipinler Devrimi üzerinden anlatılıyor.

Aksiyon, Tarih

Heneral Luna
General Luna (2015) 7.8
Y: Jerrold Tarog
O: John Arcilla, Mon Confiado, Arron Villaflor, Jeffrey Quizon
T: Aksiyon, Tarih
CaptiveTutsak (2012)

Captive - Tutsak (2012)

62. Berlin Film Festivali'nde yarışan etkileyici bir yapım... Filipinler'de çalışan insan hakları gönüllüsü Therese Bourgoine, bölgedeki radikal İslamcılar tarafından kaçırılır. Filmin oyuncu kadrosunda Fransız aktris Isabelle Huppert de bulunuyor.

Dram, Gerilim

Captive
Tutsak (2012) 6.1
Y: Brillante Mendoza
O: Isabelle Huppert, Katherine Mulville, Marc Zanetta, Rustica Carpio
T: Dram, Gerilim
Need for SpeedNeed for Speed: Hız Tutkusu (2014)

Need for Speed - Need for Speed: Hız Tutkusu (2014)

240 milyondan fazla satılmış olan en başarılı yarış oyunundan uyarlanan Need for Speed oyundaki heyecanı gerçek dünyaya yansıtıyor. 1960’lı ve 70’li yılların harika otomobil kültürü filmlerine geri dönüş yapan Need For Speed Amerikan açık yol mitini böylesine heyecan verici kılan konsepti inceliyorHikayede zamana karşı imkansıza yakın bir yarışı; intikam görevi olarak başlayıp sonunda kurtuluş serüvenine dönüşen bir yarışı anlatıyor. Kapanmak üzere olan garajını kurtarmak isteyen mavi yakalı tamirci Tobey Marshall (Aaron Paul) çok da istememesine rağmen, zengin ve küstah bir eski NASCAR sürücüsü Dino Brewster ile (Dominic Cooper) ortak olur. Araba simsarı Julia Bonet’e (Imogen Poots) işi kurtaracak bir satış yapmak üzereyken, feci bir yarış sonucunda Dino Tobey’e tezgah kurar ve cinayetle suçlanmasına neden olur.İki yıl sonra hapishaneden çıkan Tobey Dino’yu alaşağı etmek ve intikam almak için yüksek bahislerin döndüğü De Leon yarışına katılır. Oraya zamanında ulaşabilmek için, Tobey birçok zorluğu aşmak zorundadır. Ona sadık ekibi ve Julia’nın yardımıyla, Tobey her zorluğu aşar ve egzotik süper otomobillerin parlak dünyasında zayıfların da birinci gelebileceğini kanıtlar.

Aksiyon, Suç, Dram

Need for Speed
Need for Speed: Hız Tutkusu (2014) 6.6
Y: Scott Waugh
O: Aaron Paul, Dominic Cooper, Imogen Poots, Scott Mescudi
T: Aksiyon, Suç, Dram