Endonezya Filmleri İzle

Headshot (2016)

Headshot (2016)

Vücudu yara bere içerisinde olan Ismahel gözlerini bir hastanede açar. Ancak hafızasını kaybetmiştir ve kim olduğunu, başına neler geldiğini hatırlayamaz. Ismahel ismini ise kendisini iyileştiren Ailin adındaki genç bir doktor vermiştir. Ismahel iyileşip hafızasını kazanmaya çalışırken bilmediği geçmişi peşini bırakmaz ve Ailin kaçırılır. Ismahel'in tek çaresi hafızasını geri kazanıp geçmişiyle yüzleşmek ve kaçırılan Ailin'i kurtarmaktır.

Aksiyon, Komedi, Dram

Headshot (2016) 7.3
Y: Kimo Stamboel, Timo Tjahjanto
O: Julie Estelle, David Hendrawan, Chelsea Islan, Epy Kusnandar
T: Aksiyon, Komedi, Dram
Surga Yang Tak Dirindukan (2015)

Surga Yang Tak Dirindukan (2015)

Arinin de her kadın gibi ideal eş ve evlilik hayali vardır. Fakat bu düşüncesi uzun sürmez. Çok eşlilik problemi kol gezerken mutlu yuvası bununla sınanır.

Dram

Surga Yang Tak Dirindukan (2015) 6.3
Y: Kuntz Agus
O: Laudya Cynthia Bella, Fedi Nuril, Raline Shah
T: Dram
KillersÖlüm Oyunu (2014)

Killers - Ölüm Oyunu (2014)

Endonezyalı yönetmen Mo Kardeşler’in Sundance’te ilk gösterimini yapan son filmleri, korku ve gerilim türlerini başarıyla karıştırıyor. Filmin iki katilinden biri katliamda deneyimsiz Endonezyalı bir kameraman. Diğeri ise Japonya’da, kendi işkence odasını bile kurmuş, teknolojinin imkânlarını sonuna dek kullanan bir psikopat. Seri vahşi cinayetler işlemenin dışındaki ortak noktaları ise birbirleriyle internet üzerinden tanışıp hem rekabet etmeleri hem de birbirlerine danışmanlık vermeleri.

Aksiyon, Suç, Dram

Killers
Ölüm Oyunu (2014) 6.5
Y: Kimo Stamboel, Timo Tjahjanto
O: Kazuki Kitamura, Oka Antara, Rin Takanashi, Luna Maya
T: Aksiyon, Suç, Dram