Suç Filmleri İzle

Marathon ManVahşi Koşu (1976)

Marathon Man - Vahşi Koşu (1976)

Başrollerini Dustin Hoffman ve Laurence Olivier'in paylaştığı filmde, Kolumbiya Üniversitesi'nde tarih öğrencisi olan Thomas (Dustin Hoffman) farkında olmadan Paraguay ve ABD arasındaki yasa dışı elmas kaçakçılığının ortasında kalır. Bu da onu eski Nazi subayı, dişçi Dr. Christian Szell (Laurence Olivier) ile karşı karşıya bırakır...

Suç, Gerilim

Marathon Man
Vahşi Koşu (1976) 7.5
Y: John Schlesinger
O: Dustin Hoffman, Laurence Olivier, Roy Scheider, William Devane
T: Suç, Gerilim
ArabesqueCasuslar (1966)

Arabesque - Casuslar (1966)

Gregory Peck ve Sophia Loren heyecan dolu ve hızla akıp giden; Orta Doğu entrikalarını Londra'ya taşıyan Arabesk'te başrolleri paylaşıyorlar. Stanley Donan'ın yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği filmde, Peck petrol zengini Arap işadamı tarafından gizemli bir mesajı çözmesi için tutulan Oxford'lu profesörü canlandırıyor. Peck mesajı çözüp iş adamının baştan çıkarıcı, sağı solu belli olmayan sevgilisi Sophia Loren ile arkadaş olduğunda, asıl heyecan başlıyor.

Aksiyon, Macera, Suç

Arabesque
Casuslar (1966) 6.6
Y: Stanley Donen
O: Gregory Peck, Sophia Loren, Alan Badel, Kieron Moore
T: Aksiyon, Macera, Suç
The Assignment (2016)

The Assignment (2016)

2017 ABD ve Fransa ortak yapımı olan Tomboy(Erkek Fatma), gangsterler tarafından ihanete uğrayıp, bir kadın doktor sayesinde hayata dönen ve intikam almak için harekete geçen Frank Kitchen adlı genç kadının, serüvenlerini ele almaktadır.

Aksiyon, Suç, Gerilim

The Assignment (2016) 5
Y: Walter Hill
O: Sigourney Weaver, Michelle Rodriguez, Tony Shalhoub, Anthony LaPaglia
T: Aksiyon, Suç, Gerilim
Magnum ForceSilahın Gücü (1973)

Magnum Force - Silahın Gücü (1973)

San Francisco polis dedektifi Dirty Harry ve onun yeni ortağı Early Smith yeni bir iş alır. Şehirde delil yetersizliği gibi nedenlerle salıverilen ya da ulaşılamayan suçlular 'Magnum Ekibi' adındaki bir grup tarafından ölümle cezalandırılır. Callahan araştırmalarına başladığında bu 'Magnum Ekibi'nin polis departmanının içindeki bir grup olduğunu keşfeder. Bu grup kendi kurallarını kendi koyan Dirty Harry'ı bile aşmaktadır.

Aksiyon, Suç, Gizem

Magnum Force
Silahın Gücü (1973) 7.2
Y: Ted Post
O: Clint Eastwood, Hal Holbrook, Mitchell Ryan, David Soul
T: Aksiyon, Suç, Gizem
A Clockwork OrangeOtomatik Portakal (1971)

A Clockwork Orange - Otomatik Portakal (1971)

İnsani değerlerin yok olmaya yüz tuttuğu bir gelecekte, Britanya’da geçen film şiddet bağımlısı gençlerden kurulu bir çetenin, çevrelerine saçtığı dehşet ve korkuyu işleyerek bir korku imparatorluğunun resmini çizmektedir. Çetenin lideri Alex, işler çığırından çıkınca yakalanır ve gözaltına alınır. Ama hapse atılmaz; cezası bir şiddet deneyine kobay olarak kullanılmak olur. Bu deney insanoğlu ve şiddet kavramı arasındaki ilişkiyi ortaya koyma amaçlıdır ama deneyin kendisi de bir o kadar insan doğasına aykırıdır. Sinemanın dahi yönetmeni Stanley Kubrick tarafından Anthony Burgess’ın aynı adlı kitabından beyazperdeye uyarlanan film, aynı anda hem kitap okuyucusunun hem de sinema seyircisinin gönlünü kazanan nandide uyarlamalardan biridir. Film, 1972 Akademi Ödülleri'nde 4 dalda aday gösterilmişti.

Suç, Dram, Bilim-Kurgu

A Clockwork Orange
Otomatik Portakal (1971) 8.4
Y: Stanley Kubrick
O: Malcolm McDowell, Patrick Magee, Michael Bates, Warren Clarke
T: Suç, Dram, Bilim-Kurgu
21 (2008)

21 (2008)

Ben Campbell (Jim Sturgess) okul masraflarını ödemek için paraya ihtiyacı olan ve yanıtı kartlarda arayan, zeki ama utangaç bir M. I. T. Massachusets Teknoloji Enstitüsü öğrencisidir. Okulun en yetenekli öğrencilerinin dahil olduğu ve her hafta sonu sahte kimliklerle Vegas’a giden yirmi bir oyununda durumu kendi lehine çevirmeyi bilen bir gruba alınır.Alışılmamış matematik profesörü ve istatistik konusunda dahi olan Micky Rosa (Kevin Spacey)’nın önderliğinde, şifreyi kırarlar. Kartları sayıp karmaşık bir işaret sistemi kullanan ekip, kumarhaneleri soyup soğana çevirebilecektir. Paranın, Vegas’a özgü yaşam tarzının ve hem akıllı hem seksi takım arkadaşı Jill Taylor (Kate Bosworth)’ın cazibesine kapılan Ben, sınırları zorlamaya başlar.Kart saymak yasadışı değilse de, ortada çok yüksek miktarlar dönmektedir. Sadece sayıları çözmek değil, kumarhanenin korkutucu güvenlik görevlisi Cole Williams (Laurence Fishburne)’ın da bir adım önünde olmak gerekmektedir...

Biografi, Suç, Dram

21 (2008) 6.8
Y: Robert Luketic
O: Jim Sturgess, Kevin Spacey, Kate Bosworth, Aaron Yoo
T: Biografi, Suç, Dram
Angels with Dirty FacesKirli Yüzlü Melekler (1938)

Angels with Dirty Faces - Kirli Yüzlü Melekler (1938)

Bu etkileyici ganster klasiğinde sahne dışında da arkadaş olan James Cagney ve Pat O'Brien, kamera önüne altıncı kez geçiyorlar. Cagney'in canlandırdığı Rocky Sullivan, yeraltı dünyasındaki başarısı sonucu bir grup serserinin gözünde onu kahramana dönüşmüş karizmatik bir ghetto kabadayısıdır. O'Brien ise Sullivan'ın sonradan rahip olan çocukluk arkadaşı Peder Connollydir ve onun hükmünü bitirmeye yemin etmiştir.

Suç, Dram, Kara-Film

Angels with Dirty Faces
Kirli Yüzlü Melekler (1938) 8
Y: Michael Curtiz
O: James Cagney, Pat O'Brien, Humphrey Bogart, Ann Sheridan
T: Suç, Dram, Kara-Film
Bring Me the Head of Alfredo GarciaBana Onun Kellesini Getirin (1974)

Bring Me the Head of Alfredo Garcia - Bana Onun Kellesini Getirin (1974)

Zengin bir çiftlik sahibinin ismi yüz kızartıcı bir aile skandalına karışıyor. Adam en sonunda sinirleniyor ve emri veriyor: "Bana O'nun kellesini getirin!" Bunun üzerine iki silahşör yola çıkıyorlar ve kasabayı araştırmaya başlıyorlar. Burada bir piyanist olan Bennie (Warren Oates) karşılaşan silahşörler, piyaniste aradıkları adam hakkında sorular soruyorlar. Kısa bir araştırma yapan Bennie, aniden sevgilisinin olay hakkında birçok şey bildiğini öğreniyor.Sam Peckinpah'ın adeta kendi türünü yarattığı, acımasız ve şiddet dolu bir dünyadan gerçekçi ama önceden kestirilemez manzaralar sunan bir başyapıt.

Aksiyon, Suç, Dram

Bring Me the Head of Alfredo Garcia
Bana Onun Kellesini Getirin (1974) 7.6
Y: Sam Peckinpah
O: Warren Oates, Isela Vega, Robert Webber, Gig Young
T: Aksiyon, Suç, Dram
Wait Until DarkKaranlığa Kadar Bekle (1967)

Wait Until Dark - Karanlığa Kadar Bekle (1967)

Audrey Hepburn'un kör bir kadını canlandırdığı film, eve gelen saldırganlara karşı kör bir kadının verdiği amansız mücadeleyi anlatıyor...

Suç, Dram, Gerilim

Wait Until Dark
Karanlığa Kadar Bekle (1967) 7.9
Y: Terence Young
O: Audrey Hepburn, Alan Arkin, Richard Crenna, Efrem Zimbalist Jr.
T: Suç, Dram, Gerilim
I Don't Feel at Home in This World AnymoreBu Benim Dünyam Değil (2017)

I Don't Feel at Home in This World Anymore - Bu Benim Dünyam Değil (2017)

Depresif bir kadının sakin hayatı bir soyguna kurban gitmesiyle bir anda sarsılır. Boşluktaki kadın artık kendine yeni bir amaç edinmiştir, kendisini soyan hırsızların peşine düşecek ve onları bulacaktır. Bu arayışa tuhaf komşusu da eşlik eder. Ancak kısa bir süre sonra boylarını aşan bir durumla karşı karşıya olduklarını anlarlar. Karşılarında oldukça tehlikeli suçlular vardır… Başrolde Melanie Lynskey ve Elijah Wood‘un yer aldığı I Don’t Feel at Home in This World Anymore, ilk gösterimini Sundance Film Festivali’nde gerçekleştirecek.

Suç,Dram,Gerilim

I Don't Feel at Home in This World Anymore
Bu Benim Dünyam Değil (2017) 7.6
Y: Macon Blair
O: Melanie Lynskey,Elijah Wood,David Yow,Jane Levy
T: Suç,Dram,Gerilim
The Woman in the WindowPenceredeki kadin (1944)

The Woman in the Window - Penceredeki kadin (1944)

Gotham College profesörü Wanley sokaktan geçerken bir kadın portresi görür ve hayranlıkla uzunca süre bu resime bakar. Portre saplantı haline gelir.Derken Wanley, onun portresini hayranlıkla izlerken Portredeki kadın karşısına biranda çıkar ve onu dairesine ve şampanya içmeye davet eder. İçkilerini yudumlarken kadının kocası ikisini birlikte yakalar ve profesörü Wanley yanlışlıkla adamı öldürür..Profesör olayı örtbas etmek için kadınla birlikte iş birliği yapar. Polislerlerse ipucu için herkesi sorgulamaya başlar...

Suç, Dram, Kara-Film

The Woman in the Window
Penceredeki kadin (1944) 7.7
Y: Fritz Lang
O: Edward G. Robinson, Joan Bennett, Raymond Massey, Edmund Breon
T: Suç, Dram, Kara-Film
Capone (1975)

Capone (1975)

1920’li yıllarda ABD’nin Chicago şehrinin tek sahibi acımasız ve zeki Al Capone’dur. Suç ve şiddetle dolu yıllar birbirini kovalar. Capone, mafya dünyasının zirvesindedir ve onu tahtından kimse indiremeyecek gibi görünmektedir. Fakat bu sürede düşmanlarda edinmiştir. Suç kariyeri, yıllar sonra hapse düştüğü zaman ve hapisteki yıllarını, harika bir kadroya sahip bu filmde macera dolu bir tempoda, usta oyuncular Ben Gazzara, Sylvester Stallone ve Harry Guardino’nun üstün performanslarıyla izleyeceksiniz.

Biografi, Suç, Dram

Capone (1975) 5.7
Y: Steve Carver
O: Ben Gazzara, Harry Guardino, Susan Blakely, Sylvester Stallone
T: Biografi, Suç, Dram
Something WildVahşi Birşey (1986)

Something Wild - Vahşi Birşey (1986)

İş adamı Charles Driggs’in sakin hayatı, vahşi ve seksi Lulu ile tanışınca aniden değişir. Lulu’nun onu ofise götürme teklifini kabul eder ama Lulu onu şehrin dışına çıkarır ve eski hayatını arkada bırakmasına neden olur. Evli bir çift gibi davranan Charles ve Audrey (Lulu’nun gerçek ismi) Audrey’in annesini ziyaret eder ve lise buluşmasına katılırlar. Bu buluşmada Audrey’in hapisten yeni çıkmış eski kocası Ray ile karşılaşırlar. Ray Audrey’i geri istediğini açıkça belli edince, işler çıkmaza girer.

Komedi, Suç, Romantik

Something Wild
Vahşi Birşey (1986) 6.8
Y: Jonathan Demme
O: Jeff Daniels, Melanie Griffith, George 'Red' Schwartz, Leib Lensky
T: Komedi, Suç, Romantik
HurokZaman Döngüsü (2016)

Hurok - Zaman Döngüsü (2016)

Bilim kurgu ve gerilimi başarılı bir biçimde harmanlayan Macaristan yapımı bir film… Uyuşturucu satıcılığı yapan bir çift, son görevlerinde kartel patronuna ihanet ederler. Ancak olay her ikisini de tek bir zaman döngüsünde hapseder. Çift sürekli aynı olayı yaşamaya başlar.

Suç, Bilim-Kurgu, Gerilim

Hurok
Zaman Döngüsü (2016) 7.2
Y: Isti Madarász
O: Dénes Száraz, Dorina Martinovics, Zsolt Anger, Géza Hegedüs D.
T: Suç, Bilim-Kurgu, Gerilim
Paid in Full (2002)

Paid in Full (2002)

Harlemli genç müzisyen Devon, bando şefi tarafından Southern Üniversitesine davet ediliyor. Sokak müzisyeninin yaşamı, üniversite hayatına katılmasıyla baştan sona değişir...Drumline, bando müzisyenlerinin bilinmeyen dünyasını anlatıyor.

Dram, Aksiyon, Suç

Paid in Full (2002) 7
Y: Charles Stone III
O: Wood Harris, Mekhi Phifer, Kevin Carroll, Esai Morales
T: Dram, Aksiyon, Suç
The In-LawsÇılgın Dünürler (1979)

The In-Laws - Çılgın Dünürler (1979)

Dişçi Sheldon Kornpett, kızının düğün hazırlıkları sırasında damadın babası Vince Ricardo ile tanışır. Vince hükümet ajanı olduğunu iddia eden manik bir adamdır ve Sheldon'u New York'tan Orta Amerikaya dek süren bir kovalamaca ve kargaşanın içine sürükler.

Macera, Komedi, Suç

The In-Laws
Çılgın Dünürler (1979) 7.4
Y: Arthur Hiller
O: Peter Falk, Alan Arkin, Richard Libertini, Nancy Dussault
T: Macera, Komedi, Suç
John Wick: Chapter 2John Wick 2 (2017)

John Wick: Chapter 2 - John Wick 2 (2017)

John Wick 2, dünyanın en ölümcül tetikçileriyle Roma’da birkez daha karşı karşıya gelen John Wick’in, hayatta kalmak için yapmış olduğu çetin mücadele ele alınmaktadır.

Aksiyon,Suç,Gerilim

John Wick: Chapter 2
John Wick 2 (2017) 8.3
Y: Chad Stahelski
O: Keanu Reeves,Riccardo Scamarcio,Ian McShane,Ruby Rose
T: Aksiyon,Suç,Gerilim
Precious CargoÖzel Kargo (2016)

Precious Cargo - Özel Kargo (2016)

Dünyanın en bilinen hırsızı Jack (Mark-Paul Gosselaar) ve onun eğitimli ekibi büyük bir soyguna hazırlanırken, Jack'in eski sevgilisi hamile olarak ortaya çıkar. Bu gizemli kadın tüm ekibi tehlikeli ve büyük bir dolandırıcılığın içerisine sokar. Jack, Eddie (Bruce Willis)'nin paralarını çaldığını farkındadır. Şimdi Jack eski sevgilisi uğruna bu tehlikenin içerisine girip girmeyeceğine karar vermelidir.

Aksiyon,Komedi,Suç,Dram,Gerilim

Precious Cargo
Özel Kargo (2016) 4.6
Y: Max Adams
O: Bruce Willis,Mark-Paul Gosselaar,Claire Forlani,Jenna B. Kelly
T: Aksiyon,Komedi,Suç,Dram,Gerilim
GambitHarika Hırsız (1966)

Gambit - Harika Hırsız (1966)

Dünyanın en zengin adamı olan petrol milyarderi Ahmet Şahbender (Herbert Lom)'in sanat koleksiyonundaki paha biçilmez bir antika büstü çalmak üzere adı belirtilmemiş bu Arap ülkesine gelen Harry Dean (Michael Caine) ve karısı rolünü oynayan Nicole Chang (Shirley MacLaine), iş adamının sahibi olduğu otele yerleşirler. O andan itibaren kendisini bir İngiliz Lordu olarak tanıtmış olan sahtekar soyguncuyla petrol milyarderi arasında bir kedi fare oyunu başlar. Filmin başındaki uzun sekansta gösterilen ve Dean'in hayal ettiği şekilde gerçekleşmesi gereken soygun, daha sonra farklı bir şekilde seyredecektir. Bu nedenle filmin sinema afişlerindeki tanıtım sloganlarından biri şudur: "Filmin sonunu dostlarınıza rahatlıkla söyleyebilirsiniz, ama lütfen filmin başını sakın söylemeyin!" Filmin özgün adı olan "Gambit" bir satranç terimi olup, daha iyi bir mevki kazanmak için bir oyuncunun bir veya birkaç taşı feda etmesi anlamına gelmektedir. Yani hesaplı bir hareket, bir tür hile anlamına da gelir.

Komedi, Suç, Gerilim

Gambit
Harika Hırsız (1966) 7.2
Y: Ronald Neame
O: Shirley MacLaine, Michael Caine, Herbert Lom, Roger C. Carmel
T: Komedi, Suç, Gerilim
Diary of a ChambermaidBir Hizmetçinin Günlüğü (1964)

Diary of a Chambermaid - Bir Hizmetçinin Günlüğü (1964)

1900 yılında geçen hikayede Celestine güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken bir hizmetçidir. Yeni işi gereği Lanlaire ailesinin evine taşınan Celestine burada Madam Lanlaire'in sert kişiliğiyle mücadele etmek zorunda kalır. Celestine aynı zamanda gizemli bahçıvan Joseph'in kendine aşık olduğunu fark eder...Octave Mirbeau'nun romanından perdeye uyarlanan filmin yönetmeni Benoît Jacquot. Başrolde ise Altın Palmiye ödüllü genç aktris Léa Seydoux bulunuyor.

Suç, Dram

Diary of a Chambermaid
Bir Hizmetçinin Günlüğü (1964) 7.6
Y: Luis Buñuel
O: Jeanne Moreau, Georges Géret, Michel Piccoli, Françoise Lugagne
T: Suç, Dram
Brute ForceKaba Güç (1947)

Brute Force - Kaba Güç (1947)

Korku ve şiddetin kol gezdiği aşırı kalabalık Westgate hapishanesinde, hapishane müdürü A.J.Barnes (Roman Bohnen) otoritesi zayıf ve etkisiz bir idarecidir. Cezaevi gerçekte gardiyanlar ve bazı güçlü mahkumlar tarafından yönetilmektedir. Sadist ve hırslı gardiyan Yüzbaşı Munsey (Hume Cronyn) mahkumları kontrol altında tutabilmek için korku, şiddet ve işkencenin yanı sıra ispiyonu da bir araç olarak kullanmaktadır. Mahkumlardan Joe Collins (Burt Lancaster) ise bu duruma isyan ederek diğer mahkumlarla birlikte bir kaçış planlarlar.

Suç, Dram, Kara-Film

Brute Force
Kaba Güç (1947) 7.7
Y: Jules Dassin
O: Burt Lancaster, Hume Cronyn, Charles Bickford, Yvonne De Carlo
T: Suç, Dram, Kara-Film
Stray Bullets (2016)

Stray Bullets (2016)

New York taşrasında iki yeni yetmeıssız bir arazi üzerindeki babalarının karavanını temizlemek yola çıkar fakat karavana vardıkları zaman üç kaçak dolandırıcının oraya sığındığını farketiklerinde şaşkına döneceklerdir...

Suç,Dram,Gerilim

Stray Bullets (2016) 4.9
Y: Jack Fessenden
O: James Le Gros,John Speredakos,Larry Fessenden,Jack Fessenden
T: Suç,Dram,Gerilim
The Unknown GirlMeçhul Kız (2016)

The Unknown Girl - Meçhul Kız (2016)

Jenny, kamu yararına çalışabilmek için prestijli bir kariyerden vazgeçmiş idealist bir doktordur. Stresli ve yoğun bir gece nöbetinde dışardan gelen bazı sesleri yok sayar ve işine yoğunlaşır. Daha sonra polisten gelen ölüm haberiyle yıkılır: dışarıdan gelen sesler Afrikalı genç bir kadına aittir ve yardım alamadığı için sabah ölü bulunmuştur. Suçluluk duygusuyla dolup taşan Jenny, kadının kim olduğunu araştırmaya başlar ve ailesine ulaşmayı hedefler. Bölgede yaşayan insanlarla iletişime geçtikte soruşturmanın derinliklerine sürüklenir.

Suç,Dram,Gerilim

The Unknown Girl
Meçhul Kız (2016) 6.6
Y: Jean-Pierre Dardenne,Luc Dardenne
O: Adèle Haenel,Olivier Bonnaud,Jérémie Renier,Louka Minnella
T: Suç,Dram,Gerilim
King Cobra (2016)

King Cobra (2016)

Sean Paul Lockhart adıyla bilinen gay porno yıldızı Brent Corrigan’ın kendisini ünlü yapan yapımcısından ayrılarak kendi videolarını yapmak istemesiyle başlayan karmaşayı konu alan suç ve dram türündeki filmin yönetmenliğini I Am Michael filmiyle geçtiğimiz sene adından söz ettiren Justin Kelly üstleniyor.

Suç,Dram

King Cobra (2016) 5.7
Y: Justin Kelly
O: Garrett Clayton,Christian Slater,Molly Ringwald,James Kelley
T: Suç,Dram
Sexy BeastSeksi Hayvan (2000)

Sexy Beast - Seksi Hayvan (2000)

Eski bir kasa hırsızı olan Gary 'Gal' Dove (Ray Winstone) gansterlik günlerini geride bırakmış, bir köşede biriktirdiği parayla İspanya'da gözlerden uzak lüks bir villada karısı Deedee (Amanda Redman) ve çok yakın dostları Aitch (Cavan Kendall) ve Jackie (Julianne White) ile mutlu ve sakin bir hayat sürdürmektedir. Günlerini havuz kenarında bira içip tembel tembel güneşlenerek, barbekü ve av partileri düzenleyerek geçirirler. Bu huzurlu ve çakırkeyif günlerden birinde Gal'in eski çete arkadaşı Don Logan (Ben Kingsley) yeni bir soygun teklifi ile çıkagelir... Geçmişle bağlarını kopartmış olan Gal bu teklif karşısında isteksiz davranır, ancak sinirli, alıngan, anlayışsız ve saldırgan bir insan olan Don Logan hayır cevabını kabul etmez... Bu beklenmedik misafir ile Gal arasında bir sinir harbi başlar...

Suç, Gerilim

Sexy Beast
Seksi Hayvan (2000) 7.3
Y: Jonathan Glazer
O: Ray Winstone, Ben Kingsley, Ian McShane, Amanda Redman
T: Suç, Gerilim
The Big SleepBüyük Uyku (1946)

The Big Sleep - Büyük Uyku (1946)

Özel dedektif Philip Marlowe, General Sternwood tarafından gösterişli malikanesine davet edilir. General, dedektif Marlowe’dan, kızı Carmen’in bir kitapçıya olan kumar borçlarını halletmesini ister. Ancak General’in diğer kızı Vivian, durumdan şüphelenerek babasının asıl amacının, bir ay önce kaybolan yakın arkadaşı Sean Regan’ı bulmak olduğunu düşünür ve bunu dedektif Marlowe’la paylaşır. Yine de görevinden şaşmayan Marlowe, kitapçıya giderek olayları incelemeye başlar. Dükkanın sahibi Geiger’ı evine kadar takip eden dedektif burada duyduğu bir silah sesi ve içeride karşılaştığı manzara sonrasında içinden çıkılması güç bir görevle karşı karşıya olduğunu anlayacaktır. Kara film türünün en etkileyici yapıtlarından biri olan The Big Sleep, aynı isimli romandan usta yönetmen Howard Hawks tarafından beyaz perdeye uyarlanmıştır.

Suç, Kara-Film, Gizem

The Big Sleep
Büyük Uyku (1946) 8.1
Y: Howard Hawks
O: Humphrey Bogart, Lauren Bacall, John Ridgely, Martha Vickers
T: Suç, Kara-Film, Gizem
Secrets of Deception (2017)

Secrets of Deception (2017)

Bir adam genç karısının kendisini mahalleden bir çocukla aldattığını öğrenir ve intikam için tehlikeli bir yola sapar...

Aksiyon,Suç,Dram,Gerilim

Secrets of Deception (2017) 5.2
Y: Josh Webber
O: Tom Sizemore,Lorenzo Lamas,Robert LaSardo,Richard T. Jones
T: Aksiyon,Suç,Dram,Gerilim
Golden YearsAltın Yıllar (2016)

Golden Years - Altın Yıllar (2016)

Emekli çift Arthur ve Martha Goode, pansiyonları ellerinden alınınca sakin yaşantılarını geride bırakıp suç dünyasına adım atarlar ve banka soyarak kendilerinden alınanı geri kazanmak için savaşırlar..

Aksiyon,Komedi,Suç,Dram

Golden Years
Altın Yıllar (2016) 6
Y: John Miller
O: Alun Armstrong,Una Stubbs,Bernard Hill,Phil Davis
T: Aksiyon,Komedi,Suç,Dram
The InternationalUluslararası (2009)

The International - Uluslararası (2009)

Obsesif Interpol ajanı Louis Salinger ve Manhattan bölge savcılarından Eleanor Whitman’ın etrafında dönen heyecan dolu bir macera... Bu ikili, dünyanın en güçlü bankalarından birini adalet önüne çıkarmak istiyor. Sayısız yasa dışı işe bulaştığını saptadıkları bankanın uluslararası savaş ve terörü finanse etmek için Avrupa’da şehirden şehre transfer ettiği paranın izini süren Sallinger ve Whitman, kendilerini amansız ve tehlikeli bir kovalamacanın içinde bulurlar. Berlin’den Milan’a, New York’a ve de İstanbul’a sürüklenerek hayatları pahasına devam ettirdikleri tehlikeli takip boyunca ikili, akıl almaz engellerle karşılaşıyor. Tom Tykwer’in, Eric Warren Singer’ın özgün senaryosundan beyazperdeye aktardığı filmin çekimleri birçok Avrupa ülkesinin yanı sıra, İstanbul’da da gerçekleştirildi.

Aksiyon, Suç, Dram

The International
Uluslararası (2009) 6.5
Y: Tom Tykwer
O: Clive Owen, Naomi Watts, Armin Mueller-Stahl, Ulrich Thomsen
T: Aksiyon, Suç, Dram
In Order of DisappearanceBuz, Kar ve İntikam (2014)

In Order of Disappearance - Buz, Kar ve İntikam (2014)

Kar temizleme aracı şoförü olan ve oldukça da sessiz bir adam olan Nils Dickman, karısı Gudrun ile birlikte Norveç'te sakin bir köyde yaşamaktadır. Yılın vatandaşı seçilecek kadar örnek bir insan olan Nils'in başına akıl almaz bir olay gelir: Oğlu bir gün ölü bulunur. Ölüm sebebi olarak da aşırı dozda eroin gösterilmiştir. Nils, polise zerre kadar güvenmez ve ailesinde hiç kimsenin suça bulaşmayacağını bildiğinden gerçeklerin peşine düşer. Takip ettiği izler bir uyuşturucu karteline çıkınca intikam ateşiyle yanar. "The Count" lakaplı çete başından intikamını almaya ant içer.

Aksiyon, Komedi, Suç

In Order of Disappearance
Buz, Kar ve İntikam (2014) 7.3
Y: Hans Petter Moland
O: Kåre Conradi, Huyen Huynh, Anders Baasmo Christiansen, Adil Halitaj
T: Aksiyon, Komedi, Suç