Suç Filmleri İzle

You Kill MeBeni Deli Etme (2007)

You Kill Me - Beni Deli Etme (2007)

Tetikçi Frank'ın büyük bir sorunu vardır... Kariyerinin en önemli cinayetini işlemek üzereyken sızmıştır... Bu duruma oldukça sinirlenen mafya babası patronunun hışmına uğrayan Frank alkol problemini çözebilmesi için acilen bir rehabilitasyon merkezine gönderilir... Frank gittiği yerde onun eski sağlıklı günlerine geri dönmesine yardım edebilecek özel bir kadınla tanışır... Aralarında akademi ödüllü® Ben Kingsley (Gandhi, En İyi Erkek Oyuncu, 1983), Téa Leoni (Deep Impact, Spanglish), Luke Wilson’ın (Charlie’s Angels, Henry Poole is Here) bulunduğu mükemmel oyuncu kadrosuyla yönetmen John Dahl sizlere gülmekten öleceğiniz bir komedi sunuyor.

Komedi, Suç, Romantik

You Kill Me
Beni Deli Etme (2007) 6.5
Y: John Dahl
O: Ben Kingsley, Téa Leoni, Luke Wilson, Dennis Farina
T: Komedi, Suç, Romantik
Get CarterYüzleşme (1971)

Get Carter - Yüzleşme (1971)

Jack Carter, Las Vegas mafyasında önemli görevler üstlenen bir adamdır. Bir gün gelen kardeşinin ölüm haberi üzerine büyüdüğü kent olan Seattle'a geri döner. İlk bakışta yaşanan bu ölüm oldukça sıradan görünmektedir; ancak uzun zamandır ölüm işi yapan Jack Carter bu olayın bir cinayet olduğunu düşünmektedir. Jack Carter, şüphelerini sonuca vardırabilmek ve kafasındaki ikilemi yok edebilmek adına bu ölümün arkasındaki sebeplerle savaşacaktır.

Suç, Gerilim

Get Carter
Yüzleşme (1971) 7.6
Y: Mike Hodges
O: Michael Caine, Ian Hendry, Britt Ekland, John Osborne
T: Suç, Gerilim
Straight TimeDüzgün Zamanlar (1978)

Straight Time - Düzgün Zamanlar (1978)

Kazananların değil, sadece kaybedenlerin olduğu bir dünya. Max Dembo, geçmişte çok karanlık suçların içine batmış bir soyguncudur. Yıllardır hapis yattıktan sonra şartlı tahliyeyle serbest bırakılır. Uzun yıllardır içinde bulunduğu bu karanlık dünyanın kurallarından çok sıkılmıştır ve artık düzgün bir iş, ev ve arkadaşlarla çevrili düzenli bir yaşam istemektedir. Fakat ruhuna işlemiş olan o suça bulanmış 'kendini yok etme' durumundan bir türlü kurtulamaz ve yine, uzak olmak istediği bataklığın içine çok kolay bir şekilde çekiliverir.

Suç, Dram

Straight Time
Düzgün Zamanlar (1978) 7.4
Y: Ulu Grosbard, Dustin Hoffman
O: Dustin Hoffman, Theresa Russell, Gary Busey, Harry Dean Stanton
T: Suç, Dram
GozuÖküz Kafalı Zebani (2003)

Gozu - Öküz Kafalı Zebani (2003)

Film bir yakuza mafyasının üyesi olan Minami’nin başından geçenleri anlatıyor. Minami’nin çok değer verdiği ve abi diye seslendiği Ozaki son zamanlarda kafayı yemiş gördüğü her nesneyi, canlı cansız ayırt etmeksizin Yakuza ölüm makinesi ne benzetip yok etmeye çalışmaktadır ki küçücük bir köpek de bundan nasibini alır. Yakuza patronu Ozaki nin öldürülme görevini Minami'ye verir. Minami de Ozakiyi kaybeder. Olaylar bundan sonra çok daha komik, trajik ve grotesk ve GORE bir hal alır.

Suç, Dram, Korku

Gozu
Öküz Kafalı Zebani (2003) 7.1
Y: Takashi Miike
O: Yûta Sone, Shô Aikawa, Kimika Yoshino, Shôhei Hino
T: Suç, Dram, Korku
The French ConnectionKanunun Kuvveti (1971)

The French Connection - Kanunun Kuvveti (1971)

New York şehri dedektifleri 'Popeye' Doyle (Gene Hackman) ve Buddy Russo (Roy Scheider) narkotik kaçakçı yüzüğünü kırıp öyle veya böyle French Connection’ı ortaya çıkarmak isterler. Fakat suçlulardan biri Doyle’u öldürmeye çalışınca, kendisini şehirin sınırlarının dışına taşıyacak ölümcül bir takibe başlar. Gerçek bir hikayeden uyarlanan bu aksiyon yüklü korku filmi, yenilenmiş kovalama sahnesiyle, 1971 yılında En İyi Film, En İyi Yönetmen ve En İyi Erkek Oyuncu filmleri dahil olmak üzere toplam 5 Oscar aldı.1971 yılı yapımı filmde, Gene Hackman’ın performansı göz kamaştırıyor. Şu ana kadar yapılmış en iyi dedektif filmlerinden biri olan Kanunun Kuvveti, Fransa’dan gelecek olan bir eroin şebekesini yakalamak için kolları sıvayan New Yorklu iki polisin maceralarını anlatıyor...

Aksiyon, Suç, Dram

The French Connection
Kanunun Kuvveti (1971) 7.8
Y: William Friedkin
O: Gene Hackman, Fernando Rey, Roy Scheider, Tony Lo Bianco
T: Aksiyon, Suç, Dram
Harlem NightsHarlem geceleri (1989)

Harlem Nights - Harlem geceleri (1989)

Üç kuşak komedi ustalarının rol aldığı bu hikayede bir gece kulübü sahibi Sugar Ray (Richard Pryor) ve oğlu quick (Eddie Murphy) işlerini ayakta tutmak için mafya ve hatta polise karşı mücadele vermektedir. Senaryosu ve yönetmenliği Eddie murphy’ye ait olan bu film bol yıldızlı oyuncular ve aksiyon dolu bir komedi...

Komedi, Suç, Dram

Harlem Nights
Harlem geceleri (1989) 5.9
Y: Eddie Murphy
O: Eddie Murphy, Richard Pryor, Redd Foxx, Danny Aiello
T: Komedi, Suç, Dram
FletchAcar Hafiye (1985)

Fletch - Acar Hafiye (1985)

Çok değil bir hafta öncesine kadar Fletch, gerçekler ve adalet için çalışan iyi huylu bir gazetecidir. Ancak herşey onun bir uyuşturucu trafiğini takip edebilmek için kimlik değiştirmesiyle başlar. Görevi esnasında kemik kanseri yüzünden ölüme mahkum Stanwyk ile tanışır. Stanwyk, Fletch'den onu öldürmesini ister...

Komedi, Suç, Gizem

Fletch
Acar Hafiye (1985) 6.9
Y: Michael Ritchie
O: Chevy Chase, Joe Don Baker, Dana Wheeler-Nicholson, Richard Libertini
T: Komedi, Suç, Gizem
Affair in TrinidadMacera Kadını (1952)

Affair in Trinidad - Macera Kadını (1952)

Gece kulübü şarkıcısı ve Kardeşi şarkıcının ölüdürülen kocasının katilinin peşindedir..

Suç, Dram, Kara-Film

Affair in Trinidad
Macera Kadını (1952) 6.7
Y: Vincent Sherman
O: Rita Hayworth, Glenn Ford, Alexander Scourby, Valerie Bettis
T: Suç, Dram, Kara-Film
Henry's CrimeSuçlu Kim? (2010)

Henry's Crime - Suçlu Kim? (2010)

Uzun zamandır sesi soluğu çıkmayan Keanu Reeves yapımcılığını da kendisinin yaptığı Henry’s Crime (Suçlu Kim?) ile geri döndü. Başrollerinde Keanu Reeves ile birlikte Vera Farmiga, James Caan ve Judy Greer‘in paylaştığı filmin yönetmeni Malcolm Venville. Komedi türündeki filmin konusu; Henry (Keanu Reeves) hayalleri olmayan, hayatını amaçsızca sürdüren bir adamdır. Bir sabah kendisini bir banka soygunun içinde bulur ve suçu olmadığı halde hapse girer. Hapiste hayatını değiştirecek olan adam Max (James Caan) ile tanışacaktır.

Komedi, Suç, Dram

Henry's Crime
Suçlu Kim? (2010) 6
Y: Malcolm Venville
O: Keanu Reeves, Judy Greer, Fisher Stevens, Danny Hoch
T: Komedi, Suç, Dram
More (1969)

More (1969)

60'ların sonunda Matematik Bölümünden mezun olan Alman Stefan Brückner; dünyayı gezmek için Lübeck'den Paris'e hiç para taşıadan seyahata çıkar. Charli ile arkadaş olurlar ve bir partiye giderler, Stefan partide Amerikalı genç Estelle Miller ile tanışır. Charlie'nin sözünü dinlemeden hareket eden Stefan; İbiza'ya giden Estelle'yi takip eder. Estelle'yi Dr. Wolf'dan kurtaran Stefan; Estelle ile denizkıysında bir evde yaşamaya başlar. Estelle'nin Dr. Wolf'dan çaldıkları hayatlarını azçok değiştirir.

Dram, Romantik, Suç

More (1969) 6.6
Y: Barbet Schroeder
O: Mimsy Farmer, Klaus Grünberg, Heinz Engelmann, Michel Chanderli
T: Dram, Romantik, Suç
Robin and the 7 Hoods7 Tatlı Serseri (1964)

Robin and the 7 Hoods - 7 Tatlı Serseri (1964)

İçki yasağı döneminde Chicago'da Robbo (Frank Sinatra) rakip mayfa Gisborne'u kuzey bölgesine uzak durması için uyarır.Bu sırada tam birbirlerine savaş açmadan önce İndianalı John (Dean Martin)Robbo'nun grubuna katılır...

Komedi, Suç, Müzikal

Robin and the 7 Hoods
7 Tatlı Serseri (1964) 6.5
Y: Gordon Douglas
O: Frank Sinatra, Dean Martin, Sammy Davis Jr., Bing Crosby
T: Komedi, Suç, Müzikal
Investigation of a Citizen Above SuspicionHer Türlü Kuşkunun Ötesinde Bir Vatandaş Üstüne Soruşturma (1970)

Investigation of a Citizen Above Suspicion - Her Türlü Kuşkunun Ötesinde Bir Vatandaş Üstüne Soruşturma (1970)

Elio Petri’nin filminin yeterince anlaşılır başlığı, öykünün temasını yansıtıyor. Bir polis metresini öldürür; ipuçlarının izinin sürülmesini de kendisi yönlendirir; güçlü karakterinin yanı sıra, mesleğindeki konumu da düşünüldüğünde meslektaşları onu suçlu bulmakta sakıngan hatta aciz kalmaktadırlar. Kendisini suçlamaları yönünde teşvik mi etmektedir onları? Yoksa sadece gücünü göstererek gösteriş mi yapmaktadır, ya da nihayet kendi gerçek yüzünün ortaya çıkarılmasını mı hayal etmektedir? 1970 yılında çekilen film, hiç kimseye karşı sorumlu olmadığı görülen bir otorite sistemine karşı duyulan alaycı öfkeyle yola çıkıyor; filmin siyasi tezi, lümpen ve eskimiş gibi görünürken, portresini çizdiği yalnızlık düşkünü adamın ihtirasları, yepyeni çıkageliyor. Gördüğümüz bütün o kibir, o azamet, başroldeki Gian Maria Volonté’nin güçlü ve heyecan verici varlığı olmasaydı çöküp gidecekti. O da Petri kadar, filmi Kafka’nın dünyasına sürüklüyor. Güzel Florinda Bolkan ve Ennio Morricone’nin tıngırdayan yaylıların sesleriyle dolu şeytani komiklikteki partisyonu da cabası.

Suç, Dram

Investigation of a Citizen Above Suspicion
Her Türlü Kuşkunun Ötesinde Bir Vatandaş Üstüne Soruşturma (1970) 8.1
Y: Elio Petri
O: Gian Maria Volonté, Florinda Bolkan, Gianni Santuccio, Orazio Orlando
T: Suç, Dram
Plastic (2014)

Plastic (2014)

Sam ve Fordy kredi kartında sahtecilik yapmaktadır, ama yanlış adamdan para çaldıklarında, kendilerini sadist bir gangster tarafından tehdit edilirken bulurlar. 2 milyon doları toplayıp borçlarını kapatmak için mücevher çalacaklardır.

Aksiyon, Komedi, Suç

Plastic (2014) 6
Y: Julian Gilbey
O: Ed Speleers, Will Poulter, Alfie Allen, Sebastian De Souza
T: Aksiyon, Komedi, Suç
Primal Fearİlk Korku (1996)

Primal Fear - İlk Korku (1996)

Tanınmış bir psikoposun öldürülmesi, büyük bir yankı uyandırır. Bu cinayet sırasında olay yerinden kaçmakta olan Aaron, görgü tanıkları tarafından suçlu olarak ilan edilir ve suçu işlediğin neredeyse kesinleşmiştir. Son derece prestijli bir avukat olan Martin Vail, ise olayların bu şekilde geliştiğinden tam olarak değildir ve Aaron'ı savunma görevini üstlenir. Aaron'ın suçluluğu o derece nettir ki Vail'in bu göreve atanması beyhude bir uğraş olarak addedilir. Ancak kısa bir süre sonra davanın seyri tam anlamıyla değişir. Primal Fear, Akademi'de kendisine Yardımcı Erkek Oyuncu adaylığı getiren Edward Norton’ın performansıyla da göz dolduruyor.

Suç, Dram, Gizem

Primal Fear
İlk Korku (1996) 7.7
Y: Gregory Hoblit
O: Richard Gere, Laura Linney, John Mahoney, Alfre Woodard
T: Suç, Dram, Gizem
The Rescuers Down UnderKurtarıcılar Avutralyada (1990)

The Rescuers Down Under - Kurtarıcılar Avutralyada (1990)

Avustralyalı genç bir çocuk olan Cody, nadir rastlanan Marahuté adında bir Kaya Kartalı ve yumurtalarını kurtarır ve kartal ile çocuk arsında bir dostluk oluşur..Daha sonra Cody yerel avcılar tarafından kurulmuş bir hayvan tuzağına düşer ve avcı Cody'nin sırt çantasında kartal tüyü bulur ve zengin olma umuduyla kartalın yerini ortaya çıkarmak için girişimlerde bulunur...

Animasyon, Macera, Suç

The Rescuers Down Under
Kurtarıcılar Avutralyada (1990) 6.9
Y: Hendel Butoy, Mike Gabriel
O: Bob Newhart, Eva Gabor, John Candy, Tristan Rogers
T: Animasyon, Macera, Suç
The Long Good Friday (1980)

The Long Good Friday (1980)

Harold, gayrı menkul işine girmeye çalışan bir gangsterdir. Ortakları ile bulaşacağı gün, şehrin hiç olmadık yerlerinde bombalar patlamaya başlar. Bu durum Harold'ın işlerini zora sokar. Harold, bu nedensiz yere patlayan esrarengiz bombaların kime ait olduklarını bulmaya karar verir. Olayın ardındaki isimleri bulması uzun sürmez, ancak bu kanlı olayların olmasını engellemez. Hatta asıl olaylar şimdi başlamaktadı.

Suç, Dram, Gizem

The Long Good Friday (1980) 7.7
Y: John Mackenzie
O: Bob Hoskins, Helen Mirren, Dave King, Bryan Marshall
T: Suç, Dram, Gizem
In Cold BloodSoğuk Kanlı (1967)

In Cold Blood - Soğuk Kanlı (1967)

Truman Capote'nun en çok satan romanına dayanan, soğukkanlı bir cinayetin gerçek ve güçlü hikayesi. Başarılı ve saygın Kansas çiftçisi, karısı ve iki genç çocuğu acımasızca ve vahşice katledilirler. İki katilinde suçlarından pişmanlık duyacak kadar bile aklı yerinde değildir. Hikaye suçluların bilinçaltına girer...

Suç, Dram, Tarih

In Cold Blood
Soğuk Kanlı (1967) 8
Y: Richard Brooks
O: Robert Blake, Scott Wilson, John Forsythe, Paul Stewart
T: Suç, Dram, Tarih
A Better Tomorrow (1986)

A Better Tomorrow (1986)

Ho ve Mark hem Hong Kong hem de Tayvan'da tanınmış kalpazanlardır. Tayvan'daki son işine yeniyetme Shing'le beraber giden ho yakalanınca uzun süre hapiste kalır. Hong kong'a döndüğünde yaşadığı işlere buluşmak istemeyen ho bir yandan yeraltı dünyasındaki değişen dengelere ısınmak zorunda kalacak diğer yandan da polis olan küçük kardeşi Kit'e kendisini affettirmek için çaba harcayacaktır

Aksiyon, Suç, Dram

A Better Tomorrow (1986) 7.6
Y: John Woo
O: Lung Ti, Yun-Fat Chow, Leslie Cheung, Emily Chu
T: Aksiyon, Suç, Dram
The AmericanCentilmen (2010)

The American - Centilmen (2010)

Kiralık katiller arasında Jack (G. Clooney) yıllar içinde usta mertebesine yükselmiş, acımasızlığıyla tanınan biridir. İsveç'deki işi beklediğinden farklı bir şekilde sonuçlanır. Sıradaki işi onun son işi olacaktır. Her görevden sonra yaptığı gibi küçük bir İtalyan kasabasında kendine yarattığı vaha da inzivaya çekilir. Bu kasabada ölümden bir süreliğine de olsa uzaklaşmaktadır... Kasabanın rahibi Peder Benedetto'yla (Paolo Bonacelli) bir dostluk kurar. Aynı sırada, kasabada tanıştığı Clara (Violante Placido) isimli genç kadınla da yakınlaşır. Yeni görevini ona Belçikalı bir kadın (Thekla Reuten) bildirecektir. Jack, Clara'yla başlayan ilişkisi yüzünden konsantrasyonunu kaybetmektedir ve bir tetikçi için en tehlikeli şey açık vermektir...

Suç, Dram, Gerilim

The American
Centilmen (2010) 6.3
Y: Anton Corbijn
O: George Clooney, Irina Björklund, Lars Hjelm, Björn Granath
T: Suç, Dram, Gerilim
WitnessTanık (1985)

Witness - Tanık (1985)

Annesiyle birlikte seyahat ederken bir cinayete tanık olan Amişler’den küçük bir çocuk, John Book adında iyi kalpli bir polis tarafından korunmaya başlar. Zira katiller ailenin peşine düşmüştür. Book’un tek şansı çocuk ve annesiyle birlikte kayıplara karışmaktır.

Suç, Dram, Romantik

Witness
Tanık (1985) 7.5
Y: Peter Weir
O: Harrison Ford, Kelly McGillis, Josef Sommer, Lukas Haas
T: Suç, Dram, Romantik
InfernoCehennem (2016)

Inferno - Cehennem (2016)

Floransa, İtalya'da bir hastane odasında uyanan Robert Langdon'ın (Tom Hanks), son birkaç günde olanlara dair hatırası yoktur ve kendini bir anda bir insan avının hedefinde bulur. Dr. Sienna Brooks'un (Felicity Jones) ve semboloji bilgisinin yardımıyla bu bulmacayı çözmeye çalışır. Daha önce The Da Vinci Code, Angels & Demons ve Apollo 13 filmlerinde beraber çalışan Tom Hanks ve Ron Howard, bu filmde de beraberler.

Aksiyon, Macera, Suç

Inferno
Cehennem (2016) 6.4
Y: Ron Howard
O: Tom Hanks, Felicity Jones, Omar Sy, Irrfan Khan
T: Aksiyon, Macera, Suç
HarperHedefi Arıyorum (1966)

Harper - Hedefi Arıyorum (1966)

Lew Harper, kaçırılan kocasını bulması için zengin bir Kaliforniyalı kadın tarafından tutulan cool bir özel dedektiftir..

Aksiyon, Suç, Dram

Harper
Hedefi Arıyorum (1966) 7
Y: Jack Smight
O: Paul Newman, Lauren Bacall, Julie Harris, Arthur Hill
T: Aksiyon, Suç, Dram
AnamorphAnamorf (2007)

Anamorph - Anamorf (2007)

Başrolünü Willem Dafoe'nun üstlendiği filmde, bir New York Şehri Polis Departmanı dedektifi seri bir katilin peşine düşer...Araştırdığı katil sıradan cinayetler işlememekte kendisi bir sanatçı olarak görmektedir. Dedektif cinayet mahallini büyük bir titizlikle araştırır... Araştırma derinleştikçe kendisinin de cinayetlere bulaştığını fark eder...

Suç, Korku, Gerilim

Anamorph
Anamorf (2007) 5.5
Y: Henry Miller
O: Willem Dafoe, Scott Speedman, Don Harvey, James Rebhorn
T: Suç, Korku, Gerilim
Super (2010)

Super (2010)

Rainn Wilson karısını elinden alan uyuşturucu patronundan intikam almak için, "The Crimson Bolt" isimli bir kahramanın kılığına girer...

Komedi, Suç

Super (2010) 6.8
Y: James Gunn
O: Rainn Wilson, Ellen Page, Liv Tyler, Kevin Bacon
T: Komedi, Suç
The Cotton ClubGangsterler Kulübü (1984)

The Cotton Club - Gangsterler Kulübü (1984)

Cotton Club, Harlem'de çok ünlü bir gece kulübüdür. Film, buranın ziyaretçilerinin, işletmecilerinin hayatına ve Jazz müziğinin gelişimine bakıyor. Kaçırılmaması gereken bir yapıt.

Suç, Dram, Müzik

The Cotton Club
Gangsterler Kulübü (1984) 6.5
Y: Francis Ford Coppola
O: Richard Gere, Gregory Hines, Diane Lane, Lonette McKee
T: Suç, Dram, Müzik
Cassandra's DreamCassandra'nın Rüyası (2007)

Cassandra's Dream - Cassandra'nın Rüyası (2007)

Para her türlü kılığa girerek insanların hayatlarında umulmadık sorunlara yol açabilir bazen. Hele ki borçlar söz konusuysa zaaflar ayyuka çıkabilir. İki kardeşin ciddi anlamda borçları vardır. Kendilerine bir çıkış yolu aradıkları sırada bir kaza sonucu bir kadın ile tanışırlar ve içlerinden biri kadına vurulur. Kadın, adamın zaafını kullanarak onu daha da beter işlerin içine sürükleyecektir. Kendilerini suç batağında bulan kardeşler düşmanlarla çevrili bir yaşama kayarlar dahası birbirlerine de düşmanlaşırlar. Woody Allen filmin galasını kimselere haber vermeden İspanya’da gerçekleştirmiştir.

Suç, Dram, Romantik

Cassandra's Dream
Cassandra'nın Rüyası (2007) 6.7
Y: Woody Allen
O: Ewan McGregor, Colin Farrell, Peter-Hugo Daly, John Benfield
T: Suç, Dram, Romantik
Made in France (2015)

Made in France (2015)

Sam, serbest çalışan bir gazetecidir, radikal gruplara katılan hoşnutsuz gençliği araştırmaya karar verir ve görevleri Pariste hücre oluşturmak olan dört kişilik bir gruba sızar...

Suç, Dram, Gerilim

Made in France (2015) 6.2
Y: Nicolas Boukhrief
O: Malik Zidi, Dimitri Storoge, François Civil, Nassim Si Ahmed
T: Suç, Dram, Gerilim
Hackers (1995)

Hackers (1995)

Genç bir çocuğun yazdığı virüs programı nedeniyle Amerikan Gizli servisi tarafından tutuklanarak 18 yaşına kadar bilgisayar kullanılmasına yasak konulmasını konu alan bir film..

Komedi, Suç, Dram

Hackers (1995) 6.2
Y: Iain Softley
O: Jonny Lee Miller, Angelina Jolie, Jesse Bradford, Matthew Lillard
T: Komedi, Suç, Dram
Outland (1981)

Outland (1981)

Şerif O’Neil, Jupiter’in ayı İo’daki Con Am 27 adlı Titanyum maden kasabasına bir seneliğine atanmıştır. Yozlaşmış düzene ayak uydurmamakta direnen bir karakter olan O’Neil sivri kişiliği yüzünden belki de buraya sürgüne yollanmıştır. Yıllık 2144 kişinin yaşadığı, yerçekimi Dünya’nın 6’da 1’i olan ve atmosferinde nefes alınamayan Con Am 27, uzaktaki bir maden kasabası olmaktan başka, farklı denklemler de içeriyordur. Son bir sene içinde sebebi bilinmeyen intiharların sayısında düşündürücü bir artış vardır. İnsanlıktan uzakta, karanlık koridorlardan ibaret bu yaşam alanında O’Neil ailesini ikinci plana atarak, halüsünasyonlar görerek intihar eden işçilerin gizemini çözmeye çalışacaktır.

Aksiyon, Suç, Bilim-Kurgu

Outland (1981) 6.6
Y: Peter Hyams
O: Sean Connery, Peter Boyle, Frances Sternhagen, James Sikking
T: Aksiyon, Suç, Bilim-Kurgu
The GriftersYasak İlişkiler (1990)

The Grifters - Yasak İlişkiler (1990)

Küçük numaralar ile geçimini sağlayan Roy'un hayatı, uzun zamandır görmediği Lilly'nin ortaya çıkması ile karışır. İlk karşılaştıkları andan itibaren birbirlerinden hoşlanmayan Lilly'nin ve sevgilisi Myra'nın arasında kalan genç adam, ya dolandırıcılığı bırakacak ya da büyük tezgâhlar planlayacaktır. Hangi tarafta yer alacağına karar veremeyen Roy, kimin kimi dolandırdığının belli olmadığı bir oyuna sürüklenecektir. kalender62

Suç, Dram, Gerilim

The Grifters
Yasak İlişkiler (1990) 7
Y: Stephen Frears
O: Anjelica Huston, John Cusack, Annette Bening, Jan Munroe
T: Suç, Dram, Gerilim