Macera Filmleri İzle

The Dark CrystalSiyah Kristal (1982)

The Dark Crystal - Siyah Kristal (1982)

1982 yapımı olmasına rağmen gücünden hiç bir şey yitirmeyen bir yapıt olarak algılanagelmiştir "The Dark Crystal"... Zira peş peşe kült filmlere imza atan iki dahi yönetmenin sinemaseverlere hep seyir gücü yüksek yapımlar armağan ettiği bir muhakkak... İşte "The Dark Crystal" da, fantazmatik ve "paralel evrenlerde" süregelen kült bir prodüksiyon olarak karşımızda... Jen ve Kira, kendi türlerinin son temsilcisi iki Gelfling’dir. Bin yıl önce parçalanan ve düzeni sağlayan kutsal kristali sadece bir Gelfling’in tekrar birleştirebileceğini ve o zamandan beri kaosa boğulmuş olan dünyayı kurtarabileceğini öğrenen Jen, Kira ile birlikte yola koyulur. İkisi dışında tüm Gelfling’ler kehanetin gerçekleşmesini ve karanlık hükümranlıklarının sekteye uğramasını istemeyen Skeksis’ler tarafından katledilmiştir. İkili tüm zorlukları yenerek Skeksis’lerin sarayına girmek ve kristali ele geçirerek dünyaya tekrar düzenin hükmetmesini sağlamak zorundadır.

Macera, Aile, Fantastik

The Dark Crystal
Siyah Kristal (1982) 7.2
Y: Jim Henson, Frank Oz
O: Jim Henson, Kathryn Mullen, Frank Oz, Dave Goelz
T: Macera, Aile, Fantastik
The Last Man on the MoonAydaki Son Adam (2014)

The Last Man on the Moon - Aydaki Son Adam (2014)

Astronot Gene Cernan, NASA’nın ay yolculuklarının heyecan dolu geçmişini ve aya ayak basan son insan olmanın hayatını nasıl değiştirdiğini anlatıyor.

Belgesel, Macera, Biografi

The Last Man on the Moon
Aydaki Son Adam (2014) 7.4
Y: Mark Craig
O: Alan Bean, Eugene Cernan, Charles Duke, Richard Gordon
T: Belgesel, Macera, Biografi
Medal of VictoryZafer Madalyası (2016)

Medal of Victory - Zafer Madalyası (2016)

Kaçak iki asker; savaş kahramanları sanılıp, kasabanın yozlaşmış siyasetine sürüklendiklerinde; cinayet ve kargaşa da peşlerini bırakmaz.

Aksiyon, Macera, Komedi

Medal of Victory
Zafer Madalyası (2016) 8.1
Y: Joshua Moise, Joshua Moise
O: Richard Riehle, Anna Martemucci, Cliff Chamberlain, Gary Houston
T: Aksiyon, Macera, Komedi
Kung Fu Yoga (2017)

Kung Fu Yoga (2017)

Aksiyon, macera ve komedi türündeki Kung Fu Yoga adlı film, buz dağlarında antik dönemden kalan hazineyi ele geçirmek için birbirleriyle çekişme halinde olan iki farklı grubun, serüvenlerini ele almaktadır. Bütçesi 65 milyon dolar olan Kung-Fu Yoga adlı filmin, yapımcılık görevini Maxine De Vere üstlenmiştir. Gö

Aksiyon, Macera, Komedi

Kung Fu Yoga (2017) 5.8
Y: Stanley Tong
O: Jackie Chan, Disha Patani, Amyra Dastur, Miya Muqi
T: Aksiyon, Macera, Komedi
Monster TrucksCanavar Kamyonlar (2016)

Monster Trucks - Canavar Kamyonlar (2016)

Tripp’in tek düze sürdürdüğü hayatına geçmişinden ve bugününden farklı bir hayata yelken açarak geleceğine renk katacak macerayı kovalar iken karşısına bilmediği bir canlı türünün çıkması ile aradığı yolu bulması canavar ile Tripp’in birbirlerine arkadaşlık ederek birbirlerinin isteklerine tepki vermeleri ile yaşadıkları komik maceraları.. Gö

Animasyon, Aksiyon, Macera

Monster Trucks
Canavar Kamyonlar (2016) 5.5
Y: Chris Wedge
O: Lucas Till, Jane Levy, Thomas Lennon, Barry Pepper
T: Animasyon, Aksiyon, Macera
Moonraker007 James Bond: Ay Harekatı (1979)

Moonraker - 007 James Bond: Ay Harekatı (1979)

A.B.D.'nin İngiltere'ye ödünç verdiği uzay mekiğini taşıyan Boeing 747 Atlantik Okyanusu'na çakılır. Uçak enkazında uzay mekiğinden hiçbir iz bulamayan İngiliz Gizli Servisi, olayı araştırması için 007 James Bond'u mekiğin yapımcısı Drax Industries'e gönderir. Burada hayatı birkaç defa tehlike altına giren Bond, NASA görevlisi ve CIA ajanı olan ve yine Drax'ı araştıran Dr. Holly Goodhead ile tanışır. Ortak çalışmaları Drax'ın dünya nüfusunu toplu katletme ve dünyayı kendi istekleri doğrultusunda yeniden kurma planlarını ortaya çıkartır. İki cesur ajan ve Drax arasındaki heyecanlı kovalamaca California, Brezilya ve Amazon ormalarında devam eder. Drax sonunda dünya dışındaki uzay şehrinde bulunur.

Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu

Moonraker
007 James Bond: Ay Harekatı (1979) 6.2
Y: Lewis Gilbert
O: Roger Moore, Lois Chiles, Michael Lonsdale, Richard Kiel
T: Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu
Forbidden PlanetYasak Gezegen (1956)

Forbidden Planet - Yasak Gezegen (1956)

Bir uzay gemisi, ansızın meydana gelen sorunu araştırmak ve üstesinden gelmekle yükümlüdür. Geminin yönetimi John J. Adams adında bir kişidedir. Dünyadan on yedi ışık yılı mesafede bulunan bir koloniden alınan sinyallere artık ulaşılmamaktadır. Uzay gemisi bunun nedenini anlamak üzere yola çıkar. Burada, görünmez bir canavarın saldırısı sonrasında hayatta kalmış dahi bilim adamı Dr. Morbius ve güzel kızı Altaira ile bir araya gelir. Doktorun yarattığı Robot Robby çok şey yapabilen ve ikilinin güvenliğini de bir yere kadar sağlayabilendir. Söz konusu gezegen iki yüz bin yıl evvel Krell isminde esrarengiz bir uzaylı ırkına da ev sahipliği yapmıştır. Krell medeniyetinin gücünü ortaya koyan çeşitli kalıntılar bir yana dursun. Dr. Morbius’un, üzerinde oynamaktan zevk aldığı gizemli Krell Laboratuarı vardır. Saldırılar tekrar başladığında Kaptan Adams durumu araştırmaya başlamıştır bile.Bilim kurgu, romantizm, korku ve mizahın başarılı bir şekilde harmanlandığı bir film.

Aksiyon, Macera, Aile

Forbidden Planet
Yasak Gezegen (1956) 7.7
Y: Fred M. Wilcox
O: Walter Pidgeon, Anne Francis, Leslie Nielsen, Warren Stevens
T: Aksiyon, Macera, Aile
Around the World in Eighty Days80 Günde Devrialem (1956)

Around the World in Eighty Days - 80 Günde Devrialem (1956)

Phileas Fogg, 80 günde dünyayı dolaşabileceğine bütün serveti üzerine iddiaya girer. Onlar yola çıktığında, İngiltere bankası soyulmuştur ve bir dedektif Fogg'un hapisten kaçmak için bu yolculuğa atıldığına inanıp, onu takibe başlar. Film gösterildiği yılda, en iyi film kategorisi de olmak uzere, 5 dalda oscar kazandı...

Macera, Komedi, Aile

Around the World in Eighty Days
80 Günde Devrialem (1956) 6.8
Y: Michael Anderson, John Farrow
O: David Niven, Cantinflas, Finlay Currie, Robert Morley
T: Macera, Komedi, Aile
Executive DecisionKritik Karar (1996)

Executive Decision - Kritik Karar (1996)

Heyecan mı arıyorsunuz? Tam doğru kararı verdiniz! Yapımcı Joel Silver ve yönetmen Stuart Baird unutulmaz bir aksiyon filmi yapmışlar... Kurt Russel, Steven Seagal, Halle Berry ve John Leguizamo, bu birinci sınıf gerilimin başrollerini paylaşıyorlar. Görevleri, kaçırılmış bir 747 yi havadayken kurtarmaktır. Zarar vermekten kaçınmak gerekmekte çünkü uçakta Amerika2nın Doğu sahillerini yok etmeye yetecek kadar sinir bombası var...

Aksiyon, Macera, Gerilim

Executive Decision
Kritik Karar (1996) 6.4
Y: Stuart Baird
O: Kurt Russell, Steven Seagal, Halle Berry, John Leguizamo
T: Aksiyon, Macera, Gerilim
The Extraordinary Adventures of Adèle Blanc-SecAdele'nin Olağanüstü Maceraları (2010)

The Extraordinary Adventures of Adèle Blanc-Sec - Adele'nin Olağanüstü Maceraları (2010)

Yıl 1912. Adele, amacına ulaşabilmek için sınır tanımayan gözü kara genç bir gazetecidir. Buna Mısır'a gidip oradaki mumyalarla uğraşmakta dahildir. Bu arada, Paris'te, panik yaşanmaktadır. Bir uçan dinozor cinsi olan Pterosaur'a ait 136 milyon yaşındaki bir yumurta Ulusal Tarih Müzesinde sergilendiği bölümde bilinmeyen biri tarafından kuluçkalanır. Yumurtadan çıkan kuş kentte terör estirmektedir. Ama yaşamı maceralarla dolu olan Adele için bunlar heyecan sayılmaz.

Aksiyon,Macera,Fantastik,Gizem

The Extraordinary Adventures of Adèle Blanc-Sec
Adele'nin Olağanüstü Maceraları (2010) 6.3
Y: Luc Besson
O: Louise Bourgoin,Mathieu Amalric,Gilles Lellouche,Jean-Paul Rouve
T: Aksiyon,Macera,Fantastik,Gizem
Kiki's Delivery ServiceKüçük Cadı Kiki (1989)

Kiki's Delivery Service - Küçük Cadı Kiki (1989)

Kiki on üç yaşındadır ve yakında bir cadı olacaktır. Ailesinde annesinden cadılığı üzerine devralacaktır. Ancak öncelikle bir testten geçip kendini ispatlaması gerekmektedir. Bu test, kendi seçeceği bir şehirde bir sene süresinde kendi başına yaşamasından geçmektedir. Bir akşam ailesiyle vedalaşarak yaşayacağı şehire doğru harekete geçer. Artık deniz kenarındaki sevimli bir sahil kasabasındadır. Ve onun çok önemli bir görevi vardır.

Animasyon, Macera, Dram

Kiki's Delivery Service
Küçük Cadı Kiki (1989) 7.9
Y: Hayao Miyazaki
O: Minami Takayama, Rei Sakuma, Kappei Yamaguchi, Keiko Toda
T: Animasyon, Macera, Dram
Kong: Skull IslandKong: Kafatası Adası (2017)

Kong: Skull Island - Kong: Kafatası Adası (2017)

1970'li yıllarda bir grup uzman, Amerikan hükümetinin desteklediği bir keşif gezisi için Pasifik'te insan eli değmemiş bir adaya çıkmıştır. Ekibin lideri İngiliz James Conrad'dır (Tom Hiddleston). Onun yanında savaş fotoğrafçısı Weaver (Brie Larson), sözleşmeli asker Packard (Samuel L. Jackson) ve hükumet yetkilisi Randa (John Goodman) da vardır. Bu cennet gibi adada devasa bir yaratığın bölgesine girdiklerini ise çok geç farkedeceklerdir.

Aksiyon, Macera, Fantastik

Kong: Skull Island
Kong: Kafatası Adası (2017) 0
Y: Jordan Vogt-Roberts
O: Tom Hiddleston, Corey Hawkins, Brie Larson, Samuel L. Jackson
T: Aksiyon, Macera, Fantastik
The Space Between Us (2017)

The Space Between Us (2017)

Mars'ta yaşamın ilk adımlarını atmak için 6 astronot uzaya gönderilir. Uzay mekiğinde doğan Gardner Elliot (Butterfield), 16 sene sonra Dünya'ya geri getirilir ve buraya ayak uydurmaya çalışır. Mars'ın sessizliğinde ve turuncu-kızıl ortamında geçirdiği 16 yılın ardından Gardner, Dünya'nın seslerine ve insanlara alışmaya çalışır. NASA'nın koordinatörünü Gary Oldman; Gardner Elliot karakterini ise The Boy In The Striped Pajamas ve Hugo filmleriyle tanınan Asa Butterfield canlandırmaktadır.

Macera, Dram, Romantik

The Space Between Us (2017) 6.3
Y: Peter Chelsom
O: Gary Oldman, Janet Montgomery, Trey Tucker, Scott Takeda
T: Macera, Dram, Romantik
Mogambo (1953)

Mogambo (1953)

Afrika'da feleğin çemberinden geçmiş bir avcı, çok güzel bir kadınla avcılık arasında bir tercih yapmak zorunda kalacaktır... 1930'da çekilmiş Red Dust filminin yeniden çevriminde Clark Gable 20 yıl sonra yine aynı rolde seyircinin karşısına çıkıyor...

Macera, Dram, Romantik

Mogambo (1953) 6.7
Y: John Ford
O: Clark Gable, Ava Gardner, Grace Kelly, Donald Sinden
T: Macera, Dram, Romantik
On the RoadYolda (2012)

On the Road - Yolda (2012)

Dean ve Sal Beat Kuşağı'nın birer portresi gibidirler. "Onu" bulmak için sürdürdükleri arayışları, ABD'yi baştan başa geçtikleri, çok yükseldikleri ve bir o kadar da dibe baktıkları uzun ve heyecanlı bir yolculuğa dönüşür...

Macera, Dram

On the Road
Yolda (2012) 6.1
Y: Walter Salles
O: Sam Riley, Garrett Hedlund, Kristen Stewart, Amy Adams
T: Macera, Dram
The RockKaya (1996)

The Rock - Kaya (1996)

Oscar Ödüllü Sean Connery ve Nicolas Cage'in başrollerini paylaştığı ve eleştirmenlerce eleştirmenlerce iyi aksiyon filmlerinden biri olarak adlandırılan The Rock, sizi tam bir gerilim turuna çıkarıyor... Çılgın komutan (Ed Harris- Apollo 13) Alcatraz ada hapishanesinin kontrolünü ele geçirdiğinde milyonlarca insanın hayatı tehlikeye girmiştir. San Fransisco ölümcül zehirle dolu gaz füzelerinin hedefi olmakla tehdit edilir. Ateşleme için geri sayım başladığında, bir kimyasal silah uzmanı (Nicolas Cage) ve Alcatraz hapishanesinden kaçabilmeyi başaran tek federal suçlu (Sean Connery), şimdi içeri girmek ve füzeleri etkisiz hale getirmek zorundadır!

Aksiyon, Macera, Gerilim

The Rock
Kaya (1996) 7.4
Y: Michael Bay
O: Sean Connery, Nicolas Cage, Ed Harris, John Spencer
T: Aksiyon, Macera, Gerilim
They Found HellCehennemden Kaçış (2015)

They Found Hell - Cehennemden Kaçış (2015)

Bir grup arkadaş, ışınlanma deneyi sırasında işlerin ters gitmesi sonucu cehennemde kısılı kalırlar.

Macera, Fantastik, Korku

They Found Hell
Cehennemden Kaçış (2015) 5.1
Y: Nick Lyon
O: Chris Schellenger, Katy Reece, Austin Scott, Kabby Borders
T: Macera, Fantastik, Korku
Highway to Havasu (2016)

Highway to Havasu (2016)

Bahar tatili sırasında, iki kafadar "kalbi kırık" arkadaşlarını kaçırarak çalıntı bir araba ile Arizonadaki Lake Havasu şehrine yolculuğa çıkar...

Macera, Komedi, Dram

Highway to Havasu (2016) 5.5
Y: Jeff Janke
O: Caleb Thomas, Andrew Fromer, Ben Edlin, Johnny 3 Tears
T: Macera, Komedi, Dram
Fool's GoldAltın Şans (2008)

Fool's Gold - Altın Şans (2008)

Ben “Finn” Finnegan (Matthew McConaughey) iyi huylu, sörfçülükten hazine avcılığına geçiş yapmış genç bir adamdır. 18. yüzyıldan kalma, 1715 yılında denizde kaybolmuş, egzotik hazinelerle dolu kırk sandık içeren efsanevi Queen’s Dowry hazinesini takıntı hâline getirmiştir. Hazine arayışı sırasında, Finn, Tess Finnegan’la (Kate Hudson) evliliği ve hurda yığını hâline gelmiş teknesi “Booty Calls” da dahil olmak üzere sahip olduğu her şeyi yitirmiştir. Tess milyoner Nigel Honeycutt’ın (Donald Sutherland) dev yatında çalışarak hayatını tam yeniden kurmaya başlamışken, Finn hazinenin nerede olduğuna dair çok önemli bir ipucu keşfeder. Yeni bulduğu bu bilgiyle hayatının değişeceğinden emin olan Finn, Nigel’ın yatına girmenin bir yolunu bularak, sevimli cazibesini kullanmak suretiyle, bu varlıklı adamı ve sosyetenin gözde bekarlarından olan kızı Gemma’yı (Alexis Dziena) kendisiyle birlikte İspanyol hazinesini aramaya ikna eder. Bu arama seferi, tüm direnişine rağmen Tess’in keşif aşkını yeniden alevlendirir. Ama hazinenin peşinde sadece onlar yoktur. Finn’in bir zamanlar akıl hocası şimdi ise baş düşmanı olan Moe Fitch (Ray Winstone) de ödülü ele geçirmeye hazırlanmaktadır.

Aksiyon, Macera, Komedi

Fool's Gold
Altın Şans (2008) 5.6
Y: Andy Tennant
O: Matthew McConaughey, Kate Hudson, Donald Sutherland, Alexis Dziena
T: Aksiyon, Macera, Komedi
ArabesqueCasuslar (1966)

Arabesque - Casuslar (1966)

Gregory Peck ve Sophia Loren heyecan dolu ve hızla akıp giden; Orta Doğu entrikalarını Londra'ya taşıyan Arabesk'te başrolleri paylaşıyorlar. Stanley Donan'ın yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği filmde, Peck petrol zengini Arap işadamı tarafından gizemli bir mesajı çözmesi için tutulan Oxford'lu profesörü canlandırıyor. Peck mesajı çözüp iş adamının baştan çıkarıcı, sağı solu belli olmayan sevgilisi Sophia Loren ile arkadaş olduğunda, asıl heyecan başlıyor.

Aksiyon, Macera, Suç

Arabesque
Casuslar (1966) 6.6
Y: Stanley Donen
O: Gregory Peck, Sophia Loren, Alan Badel, Kieron Moore
T: Aksiyon, Macera, Suç
The AbyssDerinlik Sarhoşluğu (1989)

The Abyss - Derinlik Sarhoşluğu (1989)

Kayıp bir nükleer denizaltı'yı bulmak üzere görevlendirilen sivil sualtı kurtarma ekibi, türlü tehlikelere göğüs gererek batık denizaltı'ya ulaştığında, aşağıda yalnız olmadıklarını, dünya dışı gizemli bir varlığın da orada olduğunu keşfederler...

Macera, Dram, Bilim-Kurgu

The Abyss
Derinlik Sarhoşluğu (1989) 7.6
Y: James Cameron
O: Ed Harris, Mary Elizabeth Mastrantonio, Michael Biehn, Leo Burmester
T: Macera, Dram, Bilim-Kurgu
The SaintAziz (1997)

The Saint - Aziz (1997)

Kimseye Güvenme. Kimseye Adını Söyleme. Kimseye Kalbini Açma...Birinin gizli bir organizasyonun içine sızıp ve dünyayı değiştirecek bir formülü çalmasını izlemek mi istiyorsunuz? O zaman Aziz kesinliklikle size göre... Uluslararası hırsız Simon Templar diğer adıyla Aziz rolünde muhteşem bir perrformans sergileyen Val Kilmer'a, ünlü oyuncu Elisabeth Shue eşlik ediyor..

Aksiyon, Macera, Romantik

The Saint
Aziz (1997) 6.2
Y: Phillip Noyce
O: Val Kilmer, Elisabeth Shue, Rade Serbedzija, Valeriy Nikolaev
T: Aksiyon, Macera, Romantik
Lost in Florence (2017)

Lost in Florence (2017)

Eric Lombard, uzun süredir hayalini kurduğu profesyonel futbol oynamak ya da hayatının sonraki aşamasında bulunan hukuk fakültesine devam edip etmemek konusunda hayatının dönüm noktasındadır. Floransada yabancılara İtalyanca öğreten kuzenini ziyerete gittiğinde tanıştığı Stephanie ile "tehlikeli" işlere bulaşır...

Macera,Dram,Romantik

Lost in Florence (2017) 4.7
Y: Evan Oppenheimer
O: Brett Dalton,Stana Katic,Alessandra Mastronardi,Emily Atack
T: Macera,Dram,Romantik
The Land Before Time XIV: Journey of the BraveTarih Öncesi Topraklarda (2016)

The Land Before Time XIV: Journey of the Brave - Tarih Öncesi Topraklarda (2016)

Babası önemli bir yolculuktan geri dönmeyince, Littlefoot ve arkadaşları onu aramaya çıkarlar.

Animasyon,Macera,Aile,Müzikal

The Land Before Time XIV: Journey of the Brave
Tarih Öncesi Topraklarda (2016) 6
Y: Davis Doi
O: Tony Amendola,Felix Avitia,Issac Ryan Brown,Meghan Strange
T: Animasyon,Macera,Aile,Müzikal
CenturionSon Savaşçı (2010)

Centurion - Son Savaşçı (2010)

M.S. 117... Roma İmparatorluğu Mısır'dan İspanya'ya kadar, Doğu'da da Karadeniz'e kadar genişlemiştir. Fakat Kuzey Britanya'da fetihler gerilla taktikleriyle yenilmez bir düşman haline gelen Pict'ler tarafından durdurulmuştur. Romalılar'ın İngiltere'yi işgali sırasında geçen film, Pict saldırısında geriye kalan son savaşçı Quintus Dias adında bir adamın öyküsünü anlatıyor. General Virilus'un efsanevi 9. Lejyonuna katılan genç adam, Pict ırkını ve liderleri Gorlacon'ı yer yüzünden silmek için ordusuyla beraber kuzeye doğru gitmeye başlar.

Aksiyon, Macera, Dram

Centurion
Son Savaşçı (2010) 6.4
Y: Neil Marshall
O: Michael Fassbender, Andreas Wisniewski, Dave Legeno, Axelle Carolyn
T: Aksiyon, Macera, Dram
Lawrence of ArabiaArabistanlı Lawrence (1962)

Lawrence of Arabia - Arabistanlı Lawrence (1962)

David Lean filmografisinin en ünlü yapıtı olan film Arap İsyanı’nın başlamasında önemli bir rol oynayan İngiliz bilim adamı ve ordu casusu Thomas Edward Lawrence’ın Arabistan’daki görev sürecinde yaşananları konu alıyor. Kuzey Afrika’da genç bir teğmen olan Lawrence’ın bir teklif üzerine Arabistan’a gözlemci olarak gitmesi ve zamanla bölgede isyan çıkaran Araplara yardım etmesiyle artık, Arabistan topraklarına İngilizlerin de eli değmiş olur. Osmanlı Devleti’ne karşı kışkırtılan Arap halkı, İngilizlerle işbirliği içerisine girerek Osmanlı Devleti’yle çatışacağı bir savaşa sürüklenir. Yapım, dönemin tarihinde önemli yeri olan T.E. Lawrence’ın anılarından gazeteci Jackson Bentley’in araştırmalarıyla sinemaya aktarılmıştı. Yedi dalda Oscar ödülü kazanan film, savaşı konu alan her filmde olduğu gibi büyük tartışmalara sebep olmuştur.

Macera, Biografi, Dram

Lawrence of Arabia
Arabistanlı Lawrence (1962) 8.4
Y: David Lean
O: Peter O'Toole, Alec Guinness, Anthony Quinn, Jack Hawkins
T: Macera, Biografi, Dram
The LEGO Batman Movie (2017)

The LEGO Batman Movie (2017)

Sakin ve durağan bir hayat süren Batman kocaman evinde tembellik ederken, yeni yardımcıları Robin ve Batgirl'ün ortaya çıkmasıyla işler değişir. Ekip henüz birbirine alışamadan Joker'in hain bir planla Gotham'ı tehdit ettiği haberi duyulunca, taze ekip birleşmek zorunda kalacaktır.

Animasyon,Aksiyon,Macera,Komedi,Aile,Fantastik

The LEGO Batman Movie (2017) 7.7
Y: Chris McKay
O: Will Arnett,Michael Cera,Rosario Dawson,Ralph Fiennes
T: Animasyon,Aksiyon,Macera,Komedi,Aile,Fantastik
The In-LawsÇılgın Dünürler (1979)

The In-Laws - Çılgın Dünürler (1979)

Dişçi Sheldon Kornpett, kızının düğün hazırlıkları sırasında damadın babası Vince Ricardo ile tanışır. Vince hükümet ajanı olduğunu iddia eden manik bir adamdır ve Sheldon'u New York'tan Orta Amerikaya dek süren bir kovalamaca ve kargaşanın içine sürükler.

Macera, Komedi, Suç

The In-Laws
Çılgın Dünürler (1979) 7.4
Y: Arthur Hiller
O: Peter Falk, Alan Arkin, Richard Libertini, Nancy Dussault
T: Macera, Komedi, Suç
The Hunting PartyAv Partisi (2007)

The Hunting Party - Av Partisi (2007)

Tüm deneyimine rağmen itibarını yitirmeye başlamış bir medya görevlisi, yanına hevesli genç bir gazeteci arkadaşını alarak Balkan coğrafyasına doğru yola çıkar. Kendilerine işinde tecrübeli bir kameraman eşlik edecektir ve hedef, Bosna Hersek'tir. Yugoslavya savaşında azılı bir suçlu olarak görülen Radovan Karadzic ile temas kurmaya giden kahramanlarımızın Bosna'da atacakları her adım, büyük tehlikeler içermektedir. Yanlışlıkla CIA ajanı zannedilmeleri ile peşinde oldukları hedefleri tarafından da farkedilecek ve kendilerini yem durumuna sokacaklardır. Artık sadece amaçları değil, hayatları da tehlikededir. 2005 tarihli Matador ile daha önce sinemalarımıza konuk olan Richard Shepard,senaryosunu da yazdığı Av Partisi ile savaşın kanlı atmosferine adım atıyor.

Macera, Komedi, Dram

The Hunting Party
Av Partisi (2007) 6.9
Y: Richard Shepard
O: Terrence Howard, Richard Gere, Gordana Vukres, James Brolin
T: Macera, Komedi, Dram
Journey to the Center of the EarthDünyanın Merkezine Yolculuk (1959)

Journey to the Center of the Earth - Dünyanın Merkezine Yolculuk (1959)

Arzın Merkezine Seyahat filminde Prof. Lindenbrook, öğrencisi ve güzel bir kadın, dünyanın merkezine gidebilmek için tehlikeli bir yolculuğu göze alırlar. Yolda, kayıp kent Atlantis’i bulurlar. Kendilerini neyin beklediğini bilmeden yeraltına doğru yol alırlarken ölüm, kaçırılma, sabotaj ve tarih öncesi hayvanların saldırısı gibi birçok tehlikeyle karşı karşıya kalırlar. Ünlü Fransız romancı Jules Verne’in aynı adlı romanından beyazperdeye uyarlanan film daha sonra 1977 yılında‘‘Where Time Began’’ adıyla yeniden çekildi. 2008 yılında da Brendan Fraser'lı "Journey to the Center of the Earth" ve 2012'de de Dwayne Johnson'lı "Journey 2: The Mysterious Island" çekilmiştir.

Macera, Aile, Fantastik

Journey to the Center of the Earth
Dünyanın Merkezine Yolculuk (1959) 7
Y: Henry Levin
O: Pat Boone, James Mason, Arlene Dahl, Diane Baker
T: Macera, Aile, Fantastik