Macera Filmleri İzle

Mythica: The NecromancerKahramanların Yolu 3 (2015)

Mythica: The Necromancer - Kahramanların Yolu 3 (2015)

Mallister, arkadaşları Thane'i tutsak edince Marek ve takımı yine yola koyulur.

Aksiyon,Macera,Fantastik

Mythica: The Necromancer
Kahramanların Yolu 3 (2015) 5.9
Y: A. Todd Smith
O: Melanie Stone,Adam Johnson,Jake Stormoen,Nicola Posener
T: Aksiyon,Macera,Fantastik
KicksAyakkabılar (2016)

Kicks - Ayakkabılar (2016)

15 yaşındaki Brandon, bir çift spor ayakkabının hayalini kurmaktadır. Sonunda hayalleri gerçek olan Brandon’ın ayakkabıları, kısa bir süre sonra çalınır. Brandon ve iki arkadaşı, ayakkabıları geri almak için tehlikeli bir maceraya atılırlar.

Macera

Kicks
Ayakkabılar (2016) 6.2
Y: Justin Tipping
O: Jahking Guillory,Christopher Jordan Wallace,Christopher Meyer,Kofi Siriboe
T: Macera
SunshineGün Işığı (2007)

Sunshine - Gün Işığı (2007)

Yıl 2057. Güneş ölüyor ve buna bağlı olarak da Dünya da yok olmakta. Bir grup astronot, Güneşi yeniden hayata döndürmek üzere göreve gönderilirler ancak başarısız olurlar. Yedi yıl sonra bir başka ekip aynı misyonla gönderilir. Bu Dünya için son umuttur. Icarus II adlı uzay gemisi, ekibin başında Kaptan Kaneda ile yola çıkarak, taşıdıkları nükleer başlıkla Güneşin yeniden hareketini sağlamayı hedef almışlardır. Herkes nefeslerini tutmuş bu ekibi beklerken aniden bağlantı kesilir. Ekip, Güneş ile baş başadır artık. Trainspotting ile ün salan yönetmen Danny Boyle bu bilimkurgu ile yeni bir heyecan ve gerilim dolu anlara sürüklüyor.

Macera, Bilim-Kurgu, Gerilim

Sunshine
Gün Işığı (2007) 7.3
Y: Danny Boyle
O: Cillian Murphy, Michelle Yeoh, Troy Garity, Rose Byrne
T: Macera, Bilim-Kurgu, Gerilim
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeNarnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap (2005)

The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe - Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap (2005)

Pevensie ailesi, savaş nedeni ile güvende olmadıkları ülkelerini tahliye ettiklerinde karşılaşacakları maceradan haberdar değildiler. Dört kardeş, bir profesörün yanında yaşamaya başlarlaR. Bu sırada saklambaç oynayan en küçük kardeş Lucy, kendisini Narnia topraklarına götüren bir elbise dolabı keşfeder. Karlar altındaki Narnia tuhaf ama eşsiz yaratıklarla doludur. Beyaz Cadı Jadis tarafından da gözlenmektedir. Ailenin tüm çocukları bu dolabın içinden geçtiklerinde bambaşka bir dünya kurulur içlerinde. Hayvanların dile geldiği bu dünyanın yöneticisi Aslanı bulmaları ve Cadıyı da etkisiz hale getirmeleri gerekmektedir. Çocukların hayal dünyasını zengin kılan bu muhteşem kitaplar serisinin perdeye uyarlanışı Şrek’in yönetmeni Andrew Adamson’dan.

Macera, Aile, Fantastik

The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe
Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap (2005) 6.9
Y: Andrew Adamson
O: Georgie Henley, Skandar Keynes, William Moseley, Anna Popplewell
T: Macera, Aile, Fantastik
All About the MoneyAll About Money (2017)

All About the Money - All About Money (2017)

Dünyaca ünlü komedi stand up ve oyuncusu Eddie Griffin başrollerde olduğu bu komedi filminde çocukluğundan bu yana birbirlerini tanıyan 3 arkadaşın hayatı sürekli kötüye gitmektedir. İstedikleri hiç bir şeyi elde edememişler. Biri istemediği bir işi yapıyor, diğeri doğmamış çocuğunun aslında başkasından olduğunu öğreniyor ve bir diğeri de her şeye sustuğu için aklını kaçırma noktasına geliyor. Bu sıra olanlar oluyor ve bu üç arkadaş kimsenin aklına gelmeyecek inanılmaz ve komik bir maceraya adım atıyorlar.

Aksiyon,Macera,Komedi

All About the Money
All About Money (2017) 7.6
Y: Blake Freeman
O: Danny Trejo,Casper Van Dien,Mindy Robinson,Lin Shaye
T: Aksiyon,Macera,Komedi
Allein gegen die ZeitZaman Gezginleri (2016)

Allein gegen die Zeit - Zaman Gezginleri (2016)

Ben, Jonas, Leo, Ozzi ve Sophie, sıkıcı bir okul gezisindedir. Yakında bir güneş tutulması gerçekleşecektir. O esnada üst üste bombalar patlar ve öğrenciler kendilerini bir tarikatın ellerinde bulurlar. Bu tarikat, sonsuz yaşam için kan dökmeye bile hazırdır.

Macera

Allein gegen die Zeit
Zaman Gezginleri (2016) 5.5
Y: Christian Theede
O: Janina Fautz,Stephanie Amarell,Timmi Trinks,Timon Wloka
T: Macera
The Northlander (2016)

The Northlander (2016)

2961 yılında insanoğlundan sonraki devir başlamış ve doğa toprağı yeniden canlandırmıştır. Cygnus adındaki bir avcı, halkını koruması için çağrılır. Bir grup Tanrıtanımaz’dan kabilesini korumak için çöl vadisinde bir yolculuğa çıkar. Cygnus kabilesini ayakta tutmanın bir yolunu bulmak zorundadır…

Macera,Fantastik,Bilim-Kurgu

The Northlander (2016) 5.8
Y: Benjamin Ross Hayden
O: Corey Sevier,Roseanne Supernault,Michelle Thrush,Julian Black Antelope
T: Macera,Fantastik,Bilim-Kurgu
The Art of FlightUçuş Sanatı (2011)

The Art of Flight - Uçuş Sanatı (2011)

Red Bull Media House ile Brain Farm Digital Cinema ortak yapımı olan ve Curt Morgan’ın yönettiği “The Art of FLIGHT” aksiyon sporları filmine yeni bir soluk getiriyor. Aksiyon ve macera kaçınılmaz dramatik anlarla birleştiriliyor. Çekimleri iki yıl süren film snowboardçu Travis Rice ve arkadaşlarına dağlarda neyin mümkün olduğunu yeniden tanımlama fırsatı veriyor. Çığların düştüğü, kazaların yaşandığı ve yanlış dönüşlerin yapıldığı alçak yerlerin ve yeni bölgelerin açıldığı, yeni hilelerin öğrenildiği yükseklikleri keşfedin. Şimdiye dek ilk kez izleyiciler dünyanın uzak köşelerindeki keşfedilmemiş dağlarda muhteşem manzaralarla aksiyona doyacak.

Belgesel, Macera, Spor

The Art of Flight
Uçuş Sanatı (2011) 8.3
Y: Curt Morgan
O: Jake Blauvelt, Clark Fyans, John Jackson, Jeremy Jones
T: Belgesel, Macera, Spor
The Private Life of Sherlock HolmesSherlock Holmes'un Özel Hayatı (1970)

The Private Life of Sherlock Holmes - Sherlock Holmes'un Özel Hayatı (1970)

Tüm zamanların en sevilen ve en başarılı detektifi Sherlock Holmes’un gizli kalmış anıları ve birbirinden heyecanlı maceralarını anlatan filmde, kocasını kaybettiğini söyleyen güzel bir kadın, detektifimiz Sherlock Holmes’u bulur ve bu macera Dr. Watson’la birlikte onları İskoçya’ya sürükler.

Macera, Komedi, Suç

The Private Life of Sherlock Holmes
Sherlock Holmes'un Özel Hayatı (1970) 7.2
Y: Billy Wilder
O: Robert Stephens, Colin Blakely, Geneviève Page, Christopher Lee
T: Macera, Komedi, Suç
KhartoumHartum (1966)

Khartoum - Hartum (1966)

Sudan'dan Mısırlıları çıkarma emri alan bir İngiliz general, Müslümanların tehdidi altındaki halkı korumak için Hartum'da kalır, ancak Müslüman güçlerin başındaki komutan, onu hem savaş tecrübesi hem de inancı konusunda zorlayacaktır.

Aksiyon, Macera, Dram

Khartoum
Hartum (1966) 6.9
Y: Basil Dearden, Eliot Elisofon
O: Charlton Heston, Laurence Olivier, Richard Johnson, Ralph Richardson
T: Aksiyon, Macera, Dram
Maverick (1994)

Maverick (1994)

1960’ların James Garner’ın başrolünde oynadığı ünlü TV dizisinden sinemaya uyarlanan film, hafif fakat keyifli bir western olarak dikkat çekiyor.Daha önce Cehennem Silahı’nda birlikte çalışmış olan yönetmen Richard Donner ve aktör Mel Gibson, bu filmde de tecrübelerini bir araya getirerek filmi çekici kılmışlar. Gibson’a başrollerde Jodie Foster ve James Garner eşlik ediyorlar. Kumarbaz ve silahşör Bret Maverick (Mel Gibson), dünya poker turnuvası için St.Louis’e giderken yolda güzel kumarbaz Annabelle Bransford (Jodie Foster) ve bir kanun adamı olan Zane Cooper (James Garner) ile tanışır. Maverick’in turnuvaya katılabilmesi için 5.000 dolarlık giriş parasını bulması gerekmektedir ve bunun için çabalarken başına olmadık olaylar gelir...Özellikle eski Maverick James Garner ile Mel Gibson’ın halef/selef durumları ve usta oyunculukları ve cehennem silahıyla beğenilen yönetmen Donner’ın western türündeki başarısıyla izlenmesi gereken bir film haline geliyor Maverick...

Aksiyon, Macera, Komedi

Maverick (1994) 7
Y: Richard Donner
O: Mel Gibson, Jodie Foster, James Garner, Graham Greene
T: Aksiyon, Macera, Komedi
SaharaSahra (2017)

Sahara - Sahra (2017)

Yeni sevgilisi kötü niyetli bir yılan oynatıcısı tarafından alıkonulan genç bir kobra ve en yakın arkadaşı olan akrep çölde vahşi bir kurtarma görevine atılır.

Animasyon,Macera,Komedi,Aile

Sahara
Sahra (2017) 5.7
Y: Pierre Coré
O: Omar Sy,Louane Emera,Franck Gastambide,Vincent Lacoste
T: Animasyon,Macera,Komedi,Aile
The Twelve Tasks of AsterixAsteriks: 12 Görev (1976)

The Twelve Tasks of Asterix - Asteriks: 12 Görev (1976)

Yüce Sezar, her zamanki gibi Galyalılar ve onların sihirli iksirinin sırrının peşindedir. Kurmaylarını toplayıp bir plan yapmaya başlar. Ancak bu sefer önemli bir problemleri vardır: Acaba her seferinde onları bozguna uğratan bu Galyalılar gerçekten Herkül gibi yarı-tanrısal güçlere mi sahiptirler? Bu cevabı zor soru karşısında hiddetlenen Sezar, Galyalıların da ölümlü birer insan olduğunu kanıtlayacak bir yarışma düzenlemeye karar verir. Sadece tanrıların yerine getirebileceği zorlukta görevler hazırlayıp Galyalılar teste tabi tutulacaktır. Galyalılar zorlu görevleri başarıyla tamamlarlarsa kendisi yenilgiyi kabul edecek, ancak tamamlayamazlarsa Sezar``ın büyük gücünü ve öfkesini onlara hissettirecektir. Sezar ve danışmanları, bir zamanlar Herkül``ün başardıklarına benzer birbirinden tehlikeli ve zor yeni 12 görev tasarlarlar. Galya köyünden bu zorlu yarışmada onları temsil etmek için iki kişi seçilir: En zekileri Asteriks ve en güçlüleri Hopdediks.

Animasyon, Aksiyon, Macera

The Twelve Tasks of Asterix
Asteriks: 12 Görev (1976) 7.7
Y: René Goscinny, Henri Gruel, Albert Uderzo, Pierre Watrin
O: Roger Carel, Jacques Morel, Pierre Tornade, Henri Labussière
T: Animasyon, Aksiyon, Macera
Le MansBüyük Yarış (1971)

Le Mans - Büyük Yarış (1971)

Film, bugün hala az diyalog içeren, dönemini iyi yansıtan yapısı ve başarılı yarış sahneleriyle yarışseverler arasında popülerdir. Hatta filmin, McQueen'in yarış alanına gelişi ve hazırlanmasını içeren ilk 38 dakikasında hiç diyalog yoktur. Bu ve ABD'de Le Mans yarışlarına olan düşük ilgi sebebiyle film, Amerikan sinemalarında ortalama bir başarı tutturmuştur.

Aksiyon, Macera, Dram

Le Mans
Büyük Yarış (1971) 6.7
Y: Lee H. Katzin
O: Steve McQueen, Siegfried Rauch, Elga Andersen, Ronald Leigh-Hunt
T: Aksiyon, Macera, Dram
The Eagle HuntressKartal Avcısı Kız (2016)

The Eagle Huntress - Kartal Avcısı Kız (2016)

Belgesel türündeki The Eagle Huntress filmi 13 yaşındaki Aisholpan'ın hikayesini anlatıyor. Küçük Aisholpan hayatı boyunca bir kartal avcısı olmak için eğitilmiştir. Kendi ailesi tarafından verilen bu eğitimin çok özel bir yanı vardır. Küçük kız ailesinden gelen geleneğin 12 nesil sonra ilk kadın temsilcisi olacaktır...

Belgesel,Macera,Aile,Spor

The Eagle Huntress
Kartal Avcısı Kız (2016) 7.6
Y: Otto Bell
O: Aisholpan Nurgaiv,Daisy Ridley,Rys Nurgaiv
T: Belgesel,Macera,Aile,Spor
The Lord of the RingsYüzüklerin Efendisi (1978)

The Lord of the Rings - Yüzüklerin Efendisi (1978)

Peter Jackson'un unutulmaz üçlemesinden 13 yıl önce 1978 yılında Ralph Bakhsi tarafından yönetmenliği yapılmış, bazı sahnelerinde değişik bir çekim tekniği kullanılmış, Tolkien'in eserinin geniş bir özeti sayılabilecek 2 saat 13 dakikalık bir animasyon.

Animasyon, Macera, Fantastik

The Lord of the Rings
Yüzüklerin Efendisi (1978) 6.1
Y: Ralph Bakshi
O: Christopher Guard, William Squire, Michael Scholes, John Hurt
T: Animasyon, Macera, Fantastik
OzzyTüylü Kaçak (2016)

Ozzy - Tüylü Kaçak (2016)

Ozzy isimli çok sevimli bir ev köpeğinin maceralarını konu alan filmde, aile Japonya tatiline çıkınca geride kalan Ozzy'nin başına hiç beklenmedik olaylar gelecektir. Zira Ozzy'yi emanet ettikleri oldukça lüks gibi görünen barınak aslında hayvanları sahipleri yokken acımasızca satan bir çeteye aittir! Gö

Animasyon, Macera, Komedi

Ozzy
Tüylü Kaçak (2016) 5.5
Y: Alberto Rodríguez, Nacho La Casa
O: Guillermo Romero, Dani Rovira, José Mota, Michelle Jenner
T: Animasyon, Macera, Komedi
The CoreKor (2003)

The Core - Kor (2003)

Dünyanın çeşitli yerlerinde sebebi açıklanamayan felaketler meydana gelmesi üzerine General Thomas Purcell, jeofizikçi Dr. Josh Keyes ile Fransız nükleer fizikçi Dr. Serge Leveque'i acilen Washington'a çağırarak bu trajedilerin arkasındaki sırrı çözmekte gecikmez. Ortada bir savaş tehdidinden çok daha kötü bir gelişme vardır: Dünyanın merkezindeki çekirdeğin dönüşü durmuştur. Güneşten gelen ölümcül radyasyon etkisine karşı koruyucu kalkan işlevini gören elektromanyetik alanın bozulması sonuçlarının korkunç olacağı açıktır. Bu problemin hemen çözülmemesi halinde uçaklar yere çakılacak, elektronik araçların devreden çıkmasıyla eşi görülmedik bir kargaşa yaşanacaktır.Atmosferdeki değişimler sonucunda yüzlerce şimşeğin aynı anda çakmasıyla "süper fırtınalar" oluşacak; hepsinden öldürücü olanı ise, mikrodalga radrasyon etkisiyle dünyamızın kavrularak yanması olacaktır.

Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu

The Core
Kor (2003) 5.4
Y: Jon Amiel
O: Christopher Shyer, Ray Galletti, Eileen Pedde, Rekha Sharma
T: Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu
North by NorthwestGizli Teşkilat (1959)

North by Northwest - Gizli Teşkilat (1959)

Efsanevi yönetmen Alfred Hitchcock’un en önemli yapıtlarından olan film yanlış zamanda yanlış yerde bulunan bir adamın yanlış anlaşılmalarla örülü hikayesini anlatır. Prestijli reklamcı Roger Tornhill, bir yanlış anlaşılma sonucunda George Kaplan isimli bir casus zannedilir ve iki casus tarafından kaçırılıp sorguya çekilir. Kendisini kaçıranlara ortada bir yanlış anlaşılma olduğunu izah etmeye çalışsa da casusları inandıramaz. Bir uçurumun kenarına bırakılır, buradan kurtulmayı başardıktan sonra casus Kaplan gizeminin peşine düşer. Ancak bir talihsizlik daha başgösterir ve artık işlemediği bir cinayetin faili konumundadır, böylece polis ve gizli teşkilatlarla arasında nefes kesen bir kovalamaca başlar.

Macera, Gizem, Gerilim

North by Northwest
Gizli Teşkilat (1959) 8.5
Y: Alfred Hitchcock
O: Cary Grant, Eva Marie Saint, James Mason, Jessie Royce Landis
T: Macera, Gizem, Gerilim
The Wild BunchVahşi Belde (1969)

The Wild Bunch - Vahşi Belde (1969)

Dönemin değişen ve modernleşen dünya yapısı içerisinde varlığını sürdürmeye çalışan yaşlı haydutlardan kurulu bir çetenin mücadelesini anlatan film, Teksas ve Meksika arasındaki sınır çizgisinde geçiyor. Esaslı bir çete lideri olan Pike Bishop emekli olmadan önce son bir büyük vurgun yapmanın peşindedir. İçerisinde yüklü miktarda değerli şey bulunan bir ofisi soymaya karar veren adam her biri farklı suçlarda aktif rol almış bir grup çete üyesini de bu göreve dahil eder. Planlama aşaması bittiğinde göreve hazır hale gelen çete için işler beklendiği gibi gitmeyecek, soygun kanlı bir mücadeleye dönüşecektir. Teknik açıdan dönemin sinemasına yenilikler getiren ve güçlü senaryosuyla dikkat çeken film, usta yönetmen Sam Peckinpah imzalı.

Aksiyon, Macera, Kovboy

The Wild Bunch
Vahşi Belde (1969) 8.1
Y: Sam Peckinpah
O: William Holden, Ernest Borgnine, Robert Ryan, Edmond O'Brien
T: Aksiyon, Macera, Kovboy
Runaway TrainFirar treni (1985)

Runaway Train - Firar treni (1985)

Üç yıl hücre cezası alan "sert mahkum" Manny ile arkadaşı John'un firar öyküsü... Hapishanede çok zor şartlarda yaşayan, özellikle sadist bir gardiyandan çok çeken iki mahkum, sonunda kaçmayı başarırlar. İki kaçak, çeşitli olaylardan sonra bir trene atlarlar ve dondurucu soğukta, umutsuz bir yarışa girerler.

Aksiyon, Macera, Dram

Runaway Train
Firar treni (1985) 7.3
Y: Andrey Konchalovskiy
O: Jon Voight, Eric Roberts, Rebecca De Mornay, Kyle T. Heffner
T: Aksiyon, Macera, Dram
Guardians of the Galaxy Vol. 2Galaksinin Koruyucuları 2 (2017)

Guardians of the Galaxy Vol. 2 - Galaksinin Koruyucuları 2 (2017)

"Galaksinin Koruyucuları 2" filminde ekip uzayın uzak noktalarına yolculuklar ederken bir yandan da galaksiyi korumak adına farklı maceralara atılıyor. Koruyucular, artık aileleri haline gelen ekipte birbirlerini düşmanlara karşı korumak için savaşırken, Starlord olan Peter Quill’in gizemli geçmişinin sırları da çözülmeye başlıyor.

Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu

Guardians of the Galaxy Vol. 2
Galaksinin Koruyucuları 2 (2017) 0
Y: James Gunn
O: Chris Pratt, Karen Gillan, Vin Diesel, Sylvester Stallone
T: Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu
The 101-Year-Old Man Who Skipped Out on the Bill and Disappeared101 Yaşında Hesabı Ödemeden Kaçıp Ortadan Kaybolan Adam (2016)

The 101-Year-Old Man Who Skipped Out on the Bill and Disappeared - 101 Yaşında Hesabı Ödemeden Kaçıp Ortadan Kaybolan Adam (2016)

Paraya ihtiyacı olan 101 yaşındaki eksantrik eski casus, seksenlerindeki genç partneriyle birlikte yetmişlerin başında kaybettiği bir Sovyet içeceğinin formülünü bulmak üzere uluslararası bir maceraya atılır ancak ne yazık ki içeçeği arayan tek o değildir...

Macera,Komedi,Suç

The 101-Year-Old Man Who Skipped Out on the Bill and Disappeared
101 Yaşında Hesabı Ödemeden Kaçıp Ortadan Kaybolan Adam (2016) 6.5
Y: Felix Herngren,Måns Herngren
O: Crystal the Monkey,Robert Gustafsson,Jens Hultén,Caroline Boulton
T: Macera,Komedi,Suç
Fallen (2016)

Fallen (2016)

Genç bir kız, küçük bir çocuğun ölümünden sorumlu tutulduğu için tedaviden sonra kendini bir reform okulunda buluyor. Okulda kendini bir melek olarak gören ve düşüncesinde binlerce yıldır onu seven bir öğrenci tarafından ilgisi çekilmiştir.

Macera, Dram, Fantastik

Fallen (2016) 6
Y: Scott Hicks
O: Hermione Corfield, Addison Timlin, Joely Richardson, Jeremy Irvine
T: Macera, Dram, Fantastik
Der kleine Ritter TrenkKüçük Şövalye Trenk (2015)

Der kleine Ritter Trenk - Küçük Şövalye Trenk (2015)

Ortaçağ'da bir ejderha sorunu baş göstermiştir. Duke, bununla mücadele edecek bir turnuva yapmak için kolları sıvamıştır. Kazananın bir dilek hakkı olacaktır. Köylerden birinde kendi halinde yaşayan Trenk'in babası haksızca zindana atılmıştır ve Trenk babasını kurtarmak için savaşmayı öğrenmek zorundadır. Ejderha ile savaşmak için bir açık kollayan Trenk'in arkadaşı Zink turnuvaya katılır ama kaybeder. Babasının zindanda olması yüzünden de köyde güçlü erkek sayısı azalmıştır ve iş Trenk'e kalmıştır. Trenk babasının yerine savaşmak zorundadır artık... Trenk ve arkadaşları kötü Wertolt tarafından kapana sıkıştırılan ejderha ile savaşmaya çalışırken bu ejderhanın hiç bilinmeyen bir yönünü keşfetmişlerdir.

Animasyon,Macera,Aile

Der kleine Ritter Trenk
Küçük Şövalye Trenk (2015) 6.2
Y: Anthony Power
O: Georg Sulzer,Axel Prahl,Johannes Zeiler,Denis Lyons
T: Animasyon,Macera,Aile
Leap!Balerin (2016)

Leap! - Balerin (2016)

1879 Paris’inde balerin olmak isteyen Félicie Milliner’ın hayallerinin peşinden koşmasını ve Paris’teki dans okuluna girişini konu alan film..

Animasyon,Macera,Komedi,Aile,Müzikal

Leap!
Balerin (2016) 6.8
Y: Eric Summer,Éric Warin
O: Elle Fanning,Dane DeHaan,Carly Rae Jepsen,Maddie Ziegler
T: Animasyon,Macera,Komedi,Aile,Müzikal
A Dog's PurposeCan Dostum (2017)

A Dog's Purpose - Can Dostum (2017)

Yaşamlarının kıymetini sadık bir köpek sayesine anlayan farklı insanların öyküsünü anlatan A Dog's Purpose, drama severleri memnun edecek gibi gözüküyor. W. Bruce Cameron’ın 2010 yılında yayınlanan aynı adlı romanından uyarlan filmin senaryosu Cathryn Michon tarafından kaleme alındı. İsveçli efsanevi sinemacı Lasse Hallström'ün yönetiği film, doknaklı konusuyla dikkat çekiyor. Britt Robertson, Dennis Quaid, Josh Gad, John Ortiz ve Luke Kirby gibi isimlerin rol aldığı A Dog's Purpose, 27 Ocak 2017 tarihinde izleyicisiyle buluşacak.

Macera,Komedi,Dram,Aile,Fantastik

A Dog's Purpose
Can Dostum (2017) 5.5
Y: Lasse Hallström
O: Josh Gad,Dennis Quaid,Peggy Lipton,K.J. Apa
T: Macera,Komedi,Dram,Aile,Fantastik
Swallows and Amazons (2016)

Swallows and Amazons (2016)

Dört kardeş, tatil sırasında, hiç gitmedikleri gizemli adaya gitmek için yelken açmaya karar verirler. Bu arada, yüzen evdeki gizemli adam, onları hiç işlemedikleri bir suçtan dolayı suçlamaktadır...

Macera,Dram,Aile,Savaş

Swallows and Amazons (2016) 6.2
Y: Philippa Lowthorpe
O: Kelly Macdonald,Andrew Scott,Rafe Spall,Fenella Woolgar
T: Macera,Dram,Aile,Savaş
SorcererDehşetin Bedeli (1977)

Sorcerer - Dehşetin Bedeli (1977)

Film, Le Salaire de la Peur / Wages of Fear (1953) filminin bir yeniden çevrimi. Le Salaire de la Peur, uyarlandığı eserle aynı ismi taşıyor.

Macera,Dram,Gerilim

Sorcerer
Dehşetin Bedeli (1977) 7.7
Y: William Friedkin
O: Roy Scheider,Bruno Cremer,Francisco Rabal,Amidou
T: Macera,Dram,Gerilim
Power Rangers (2017)

Power Rangers (2017)

Power Rangers, Shuki Levy ve Haim Saban’ın aynı adlı çizgi film serisinden uyarlanmıştır, yakın gelecekte, dünyayı istila eden ve günden güne daha fazla zarar vermeye başlayan bir grup uzaylıyı, etkisiz hale getirmek için tüm üstün yeteneklerini devreye sokan beş liseli gencin fantastik serüvenlerini ele almaktadır.

Aksiyon,Macera,Bilim-Kurgu

Power Rangers (2017) 6.9
Y: Dean Israelite
O: Dacre Montgomery,Naomi Scott,RJ Cyler,Ludi Lin
T: Aksiyon,Macera,Bilim-Kurgu