Korku Filmleri İzle

The Belko ExperimentBelko Deneyi (2016)

The Belko Experiment - Belko Deneyi (2016)

The Belko Experiment, Güney Amerika'da bulunan ve kâr amacı gütmeyen Belko şirketi tarafından iş gününün başlangıcında tesise kapatılan çalışanların başından geçenleri anlatıyor. Çalışanlar her birine gizlice verilen patlayıcılarla birbirlerini öldürmesi için emir alıyorlar ve tesiste kapana kısılmış durumdalar. Bu da film boyunca artan gerilimle birlikte her Belko çalışanının gerçek doğasını keşfettiğimiz şiddet dolu bir macera başlatıyor. John C. McGinley, sosyal açıdan beceriksiz yönetici olan Wendell Dukes’u canlandırıyor. Tony Goldwyn’in karakteri Barry Norris gibi arkadaşlarıyla sosyalleşmeyi tercih eden ve diğer çalışanlarının yanında olmaktan hoşlanmayan bir adam. Melonie Diaz ise tüm zamanların en kötü şirket içi etkinliğini yaşamak üzere olan tesisteki yeni kız Dany Wilkins'i canlandırıyor.

Aksiyon,Korku,Gerilim

The Belko Experiment
Belko Deneyi (2016) 6.2
Y: Greg McLean
O: John Gallagher Jr.,Tony Goldwyn,Adria Arjona,John C. McGinley
T: Aksiyon,Korku,Gerilim
RawGrave (2016)

Raw - Grave (2016)

Justine’in tüm ailesi veterinerlikle uğraşmaktadır ve hepsi vejetaryendir. Kendisi de 16 yaşında umut vaat eden parlak bir öğrencidir. Veterinerlik okuluna başladığında acımasız ve aşırı çekici bir dünyayla tanışır. İlk bir kaç hafta içinde aile prensiplerinden sapmak zorunda kalır ve çaresizce çiğ etin tadına bakar. Justine yakında davranışlarının beklenmedik ve berbat sonuçlarıyla yüzleşecektir ve gerçek benliği ortaya çıkacaktır.

Dram,Korku

Raw
Grave (2016) 7.3
Y: Julia Ducournau
O: Garance Marillier,Ella Rumpf,Rabah Nait Oufella,Laurent Lucas
T: Dram,Korku
Fright NightKorku Gecesi (1985)

Fright Night - Korku Gecesi (1985)

Charley Webster, gece vakitlerinde korku filmleri izlemekten zevk alan genç bir lise öğrencisidir. Bir gece Charley film izlerken yeni taşınan komşularının garip hareketlerini farkeder ve hayal gücü de sürekli korku filmleriyle beslenen Charley, onların birer vampir olduğunu düşünmeye başlar. Çok sevdiği korku filmlerinden birinin içine düşmüşçesine korku duymaya başlayan Charley, hayatta kalmak için artık kendini korumaya almalıdır.

Komedi, Korku, Gerilim

Fright Night
Korku Gecesi (1985) 7.1
Y: Tom Holland
O: Chris Sarandon, William Ragsdale, Amanda Bearse, Roddy McDowall
T: Komedi, Korku, Gerilim
The Masque of the Red DeathKızıl Ölümün Maskesi (1964)

The Masque of the Red Death - Kızıl Ölümün Maskesi (1964)

Prens Prospero, Şeytanın sadık bir hizmetkarıdır. O sıralarda tüm ülkeyi kırıp geçiren "kızıl ölüm" lakaplı salgına karşı korumak bahanesiyle bölgenin asilzadelerini kalesine toplamıştır. Dışarıda ölüm kol gezerken, Prespero olanca yüssüzlüğü ile bir maskeli balo düzenlemekten çekinmez. Baloda türlü ahlaksızlıklar ve edepsiz eğlenceler olacaktır. Ancak baloda bir de davetsiz misafir vardır, kırmızı kapşonlu bu kişi, kızıl ölümün ta kendisinden başka hiçkimse değildir. Kızıl ölüm sadece bir şeyi kanıtlamak istemektedir; ölümden asla kaçılamaz. Ve ölüm geldiğinde herkes eşittir.

Korku

The Masque of the Red Death
Kızıl Ölümün Maskesi (1964) 7.1
Y: Roger Corman
O: Vincent Price, Hazel Court, Jane Asher, David Weston
T: Korku
Death Note: Light Up the New World (2016)

Death Note: Light Up the New World (2016)

"Ölüm Defteri" serisinde güncelleme.Gizemli Bir defter ölümcül güçler taşımaktatdır ?

Suç,Dram,Korku,Bilim-Kurgu,Gerilim

Death Note: Light Up the New World (2016) 6.1
Y: Shinsuke Sato
O: Tatsuya Fujiwara,Ken'ichi Matsuyama,Noémie Nakai,Erika Toda
T: Suç,Dram,Korku,Bilim-Kurgu,Gerilim
An American Werewolf in LondonKurt Adam Londra'da (1981)

An American Werewolf in London - Kurt Adam Londra'da (1981)

David, bir arkadaşı ile birlikte hiç umulmadık bir olayla dehşet bir saldırı içinde kalır. Kim tarafından bu saldırıya maruz kaldıklarını anlamak bile başlangıçta pek mümkün olmaz. David ile arkadaşı Amerika’dan gelmişlerdir ve olay İngiltere’de gerçekleşir. David yaşamak şansına sahip olur ancak arkadaşını kurtaramaz ve o ölür. Yaşadıkları olayın sonucunda her ne kadar David tam olarak bunu fark etmese de kanına lanet bulaşmıştır. Saldırının başrolünde yer alan bir kurt adamdır. Olayda o da ölmüştür. David’e bulaşan lanet de buradan gelir. Genç adam hastanededir ve rüyalarında kendini dört ayak üzerinde koşarak avlanırken görür; kan ter içinde uyanır. Başucunda bulduğu güzel hemşire Alex, kâbusun etkisini dindirebilecek tek kişidir. Ancak aşkın bile üstesinde gelemeyeceği bir alınyazısı vardır artık. Dolunayla birlikte kasıla kasıla ellerinin birer pençeye dönüşmesini, bedeninin hayvanlaşmasını dehşet içinde seyreder. Kıllarla kaplanan vücudu vahşi dürtülerle Londra geceleri içinde kendine av arar. Kurt adamlar tarafında öldürülenler, varlık ile yokluk arasında sıkışıp kalmaktadır. Yitirdiği arkadaşı da, kendisinin öldürdüğü zavallılar da, birer hortlak görünümünde karşısına çıkıp konuşurlar onunla.

Komedi, Korku

An American Werewolf in London
Kurt Adam Londra'da (1981) 7.6
Y: John Landis
O: Joe Belcher, David Naughton, Griffin Dunne, David Schofield
T: Komedi, Korku
Scare CampaignKanlı Oyun (2016)

Scare Campaign - Kanlı Oyun (2016)

Popüler muzip program olan Korku Kampanyası geçtiğimiz 5 yıl boyunca kitlesini eski şakalar ve gizli kameralar ile eğlendirmeyi başardı. Fakat internet çağına giriş yaptığımız bu zamanda yapımcılar kendi şovlarını diğerlerine nazaran eski moda gibi görmeye başlamışlardı. Yeni çağa giriş yapmalarının zamanı gelmişti, fakat bu sefer takım çok mu ileri gidecekti ve çok yanlış bir kişiye mi şaka yapmak üzereydi?

Korku

Scare Campaign
Kanlı Oyun (2016) 5.9
Y: Cameron Cairnes,Colin Cairnes
O: Meegan Warner,Ian Meadows,Olivia DeJonge,Josh Quong Tart
T: Korku
Ava's Possessions (2015)

Ava's Possessions (2015)

Genç bir kadın olan Ava'nın bedeni bir şeytan tarafından ele geçirilir, şeytan çıkarılma ayininden sonra kurtulan Ava hayatını tekrar düzene sokmak için çabalar.

Komedi,Korku,Gizem,Gerilim

Ava's Possessions (2015) 5.6
Y: Jordan Galland
O: Louisa Krause,Whitney Able,Deborah Rush,William Sadler
T: Komedi,Korku,Gizem,Gerilim
Dead Awake (2016)

Dead Awake (2016)

Freddy Krueger usulü korku sevenler için genç bir kadının merkeze alındığı Dead Awake filminde karabasan sorunundan kurtulmaya çalışan bir arkadaş grubunu izleyeceksiniz.

Korku,Gerilim

Dead Awake (2016) 4.8
Y: Phillip Guzman
O: Lori Petty,Brea Grant,Jesse Bradford,Jocelin Donahue
T: Korku,Gerilim
Hounds of Love (2016)

Hounds of Love (2016)

Suç ve gerilim türündeki Hounds Of Love adlı film, rahatsız bir çift tarafından kaçırılıp her türlü eziyete maruz kalan Vicki Maloney adlı genç kızın, hikayesini ele almaktadır.

Suç,Dram,Korku,Gizem,Gerilim

Hounds of Love (2016) 7.2
Y: Ben Young
O: Emma Booth,Ashleigh Cummings,Stephen Curry,Susie Porter
T: Suç,Dram,Korku,Gizem,Gerilim
Something WickedKötü Birşey (2014)

Something Wicked - Kötü Birşey (2014)

Psikolojik gerilim tarzdaki filmde, Genç bir çift ailelerinin karşı gelmelerine rağmen balayına gitmek için yola çıkarlar.Aileleri olan bir kazada kaçırılınca, genç çift geçmişlerindeki korkunç gerçeklerlerle yüzleşmek zorunda kalırlar ve kesinlikle “sonsuza kadar mutlu” olamayacakları da gün gibi ortaya çıkar.

Dram, Korku, Gizem

Something Wicked
Kötü Birşey (2014) 4.8
Y: Darin Scott
O: Shantel VanSanten, Brittany Murphy, Julian Morris, James Patrick Stuart
T: Dram, Korku, Gizem
The StakelanderVampir Cehennemi 2 (2016)

The Stakelander - Vampir Cehennemi 2 (2016)

Yeni Cennet, yeniden canlandırılmış bir Kardeşlik ve yeni Vampir liderleri tarafından yok edildiğinde; Martin kendini Amerika'nın çorak topraklarında; ona rehberlik etmesi için akıl hocasının ve efsanevi vampir avcısı Mister'ın silik bir anısıyla yalnız bulur.

Aksiyon,Korku

The Stakelander
Vampir Cehennemi 2 (2016) 5.3
Y: Dan Berk,Robert Olsen
O: Connor Paolo,Nick Damici,Laura Abramsen,A.C. Peterson
T: Aksiyon,Korku
Jug FaceSürahi Surat (2013)

Jug Face - Sürahi Surat (2013)

Jug Face bir çukurdaki yaratık için kurban edilebileceğini düşünen bir topluluktan kaçmaya çalışan hamile bir genç kızın öyküsünü anlatıyor. Çukurdaki varlık topluluğun güvenliği için kendisine kurban verilmesini istemektedir. Kurban edilecek kişinin yüzü seramik bir çömlek üzerine kazınmıştır. İhmal edilen varlık topluluğun üzerine tarif edilmeyen bir bela salar. Bunun üzerine kasaba büyük bir trajediye sürüklenir. Çukurun istediği şey yapılmak zorundadır.

Dram, Korku, Gerilim

Jug Face
Sürahi Surat (2013) 5.2
Y: Chad Crawford Kinkle
O: Sean Bridgers, Lauren Ashley Carter, Kaitlin Cullum, Larry Fessenden
T: Dram, Korku, Gerilim
Tall MenUzun Adamlar (2016)

Tall Men - Uzun Adamlar (2016)

Engelli bir adam gizemli,siyah bir kredi kartı ile bir araba satın aldıktan sonra takım elbiseli uzun şekiller tarafından izlenilmeye başlar…

Fantastik, Korku, Gerilim

Tall Men
Uzun Adamlar (2016) 5
Y: Jonathan Holbrook
O: Rachelle Henry, Elijah Stevenson, Pat Cashman, Kay Whitney
T: Fantastik, Korku, Gerilim
FirestarterTepki (1984)

Firestarter - Tepki (1984)

Mc. Gee ve Vicky Tomlinson 1969 yılında gizli bir örgütün piyasaya sürmek istediği bir ilacın ilk denemelerine katılmışlardı. Bir yıl sonra evlendiler ve küçük kızları Charlie doğdu. Charlieüç yaşındayken, bakışları ile oyuncak ayısını tutuşturdu. Charlie sekiz yaşına gelince duygularnı kontrol altına almayı öğrendi. Artık her zaman yangın çıkarıyordu. Ama gizli örgüt, bu "büyük etkili, küçük silahı" kullanmayı planlıyordu.

Aksiyon, Korku, Bilim-Kurgu

Firestarter
Tepki (1984) 6
Y: Mark L. Lester
O: David Keith, Drew Barrymore, Freddie Jones, Heather Locklear
T: Aksiyon, Korku, Bilim-Kurgu
A Dark Song (2016)

A Dark Song (2016)

Çocuğunu genç yaşta kaybeden bir anne tüm umudunu yitirdiğinde çılgınca şeyler yapabilir. Solomon adlı bir adamla birlikte Kabbalah inancına mensup insanların yapabildiği büyülere umut bağlayan çaresiz kadının tek arzusu oğluyla son bir kez konuşabilmektir. Solomon'la birlikte medeniyetten uzak bir evde büyülerin hazırlık aşamalarına başlayan kadını ve Solomon'u tahmin ettiklerinden çok daha fazlası beklemektedir! Londra Film Festivali'nde gösterilen tek korku filmi olan A Dark Song eleştirmenlerden olumlu tepkiler almış bir yapım.

Dram, Korku

A Dark Song (2016) 6.9
Y: Liam Gavin
O: Mark Huberman, Susan Loughnane, Steve Oram, Catherine Walker
T: Dram, Korku
Wolves at the Door (2016)

Wolves at the Door (2016)

Annabelle ve Wish Upon gibi korku filmlerinin yönetmeni John R. Leonetti'den bu kez tarihi bir cinayetin yeni uyarlamasını izleyeceğiz. 60'ların sonunda, Cahrles Manson ve çetesinin işlediği cinayete kurban giden Sharon Tate'in yaşadıklarını oldukça kanlı bir yorumla izlemeye hazır mısınız? Dört arkadaş, Summer of Love olarak da bilinen 69 yılının yazında oldukça lüks bir malikaneye yerleşirler. Bilmedikleri şeyse aşk yazının kendileri için kanlı sonuçlanacağıdır. Basit bir yaza veda partisi kısa sürede bir kıyıma dönüşecektir!

Korku, Gerilim

Wolves at the Door (2016) 4.6
Y: John R. Leonetti
O: Katie Cassidy, Elizabeth Henstridge, Adam Campbell, Jane Kaczmarek
T: Korku, Gerilim
Cemetery ManÖlüm & Aşk (1994)

Cemetery Man - Ölüm & Aşk (1994)

Kuzey İtalya’nın küçük bir kasabasında bulunan buffalora mezarlığının bekçisi Francesco Dellamorte’nin işi sadece mezarlığı beklemek değildir. Aynı zamanda mezarından kalkan huzursuz ölülerin kellesini uçurmak da görevleri arasındadır.Ölülere ve ölüme karşı duyarsızlaşan Dellamorte için aşkın anlamı ölümden çok farklı olacak ve fakat aşk ve ölüm birbirine yakın yürüyecektir. Kült çizgi roman kahramanı Dylon Dog’a en yakın beyazperde kahramanının bu filmde olduğunu söylemek yanlış olmaz. Komik, tuhaf ama sonuna kadar romantik bir zombi filmi. En unutulmaz sahnesine Sezen Aksu’nun bir şarkısı eşlik ediyor.

Komedi, Korku

Cemetery Man
Ölüm & Aşk (1994) 7.3
Y: Michele Soavi
O: Rupert Everett, François Hadji-Lazaro, Anna Falchi, Mickey Knox
T: Komedi, Korku
Cyborg X (2016)

Cyborg X (2016)

Radikal bir silah üreticisi X-Corp, bir siber virüs tarafından ele geçirildikten sonra; hayatta kalan bir grup insan, insanlığı makinelerin ve virüsün ordusundan kurtarmak için savaşmalıdır.

Aksiyon,Korku,Bilim-Kurgu

Cyborg X (2016) 5.2
Y: K. King
O: Eve Mauro,Danny Trejo,Rocky Myers,Adam Johnson
T: Aksiyon,Korku,Bilim-Kurgu
DraculaDrakula (1979)

Dracula - Drakula (1979)

Bram Stoker klasiğinin romantik uyarlaması..1913 yılında İngilterede, kan emici, ama yakışıklı, çekici ve baştan çıkarıcı, Drakula ölümsüz bir gelin istiyor Kont.

Korku, Romantik

Dracula
Drakula (1979) 6.4
Y: John Badham
O: Frank Langella, Laurence Olivier, Donald Pleasence, Kate Nelligan
T: Korku, Romantik
The Cleansing Hour (2016)

The Cleansing Hour (2016)

Başarısız iki film yapımcısı olan Lance ve Drew, ünlü olabilmek için şeytan çıkarmayla ilgili canlı bir web yayını yapmaktadırlar. Ancak her bölüm izleyicileri kandırmak için özenle kurgulanmış bir aldatmacadan ibarettir. Fakat son işlerinde hesaba katmadıkları bir şey olur. Seçtikleri aktristin içinde gerçekten de bir iblis yaşamaktadır.

Short,Korku

The Cleansing Hour (2016) 8.4
Y: Damien LeVeck
O: Sam Jaeger,Heather Morris,Neil Grayston,Jonny Radtke
T: Short,Korku
In FearKorku Yolu (2013)

In Fear - Korku Yolu (2013)

Tom ve Lucy tatillerini bir değişiklik yaparak bir taşra motelinde geçirmek isterler. Fakat otele doğru giden yollarda, tabelalarda bir gariplik vardır. Genç çift karanlığında çökmesiyle birlikte aynı yollardan geçtiklerini, içinden çıkamadıkları daireler çizdiklerini fark ederler. Dar yollardan oluşan bir labirentin içinde sıkışmışlardır. Kendi arabalarında tuzağa düşürülmüşlerdir. Göremedikleri bir adamın, onların tüm korkularıyla oyun oynamaktadır ve güvenli oldukları tek yerin arabanın içi olduğuna karar verirler. Koltuklarına sımsıkı yapışan çift, aslında bu yaratığın kendilerine çok yakında, arabanın arka koltuğunda olduğunu sonradan fark edeceklerdir. Çeşitli televizyon dizilerinde bölüm yönetmenliği yapan Jeremy Lovering ilk uzun metrajlı işi olan filmin başrollerinde ise Iain De Caestecker, Alice Englert ve Allen Leech yer alıyor.

Korku, Gizem, Gerilim

In Fear
Korku Yolu (2013) 5.5
Y: Jeremy Lovering
O: Iain De Caestecker, Alice Englert, Allen Leech
T: Korku, Gizem, Gerilim
The Void (2016)

The Void (2016)

Polis memuru Carter çöl yolunda kanlar içinde bir adam görür. Onu hastaneye yetiştirmeye çalışır. Fakat hastanede kült figürleri ortaya çıkar ve içerideki hastalar çıldırmaya başlar. Carter kendini hastanenin içindeki kötülüğe karşı bulacaktır.

Korku

The Void (2016) 5.8
Y: Jeremy Gillespie, Steven Kostanski
O: Kathleen Munroe, Ellen Wong, Kenneth Welsh, Aaron Poole
T: Korku
The FogSis (1980)

The Fog - Sis (1980)

Ürkütücü sisin içine sıkışan Antonio körfesi sakinleri, dehşet verici bir intikamın habersiz kurbanları olurlar. Yüz yıl önce, cüzzamlıları taşıyan bir gemiye tuzak kurulur. Gemi kayalık kıyıya doğru yönlendirilir, batar ve içindeki herkes boğularak ölür. Şimdi, intikamlarını almak için bir asır bekleyen denizciler geri dönmüştür. Onlar, ölümlerinden sorumlu olanların nesillerinden kalanları bulmak için dehşet verici sisin içine gizlenmişlerdir.Yollarına Çıkan Her Şey Ve Herkes, Dikkatli Olun!

Korku

The Fog
Sis (1980) 6.8
Y: John Carpenter
O: Adrienne Barbeau, Jamie Lee Curtis, Janet Leigh, John Houseman
T: Korku
ShiversÜrpertiler (1975)

Shivers - Ürpertiler (1975)

Bir profesörün genetik koduyla oynanmış parazitler üzerinde yaptığı deneyler kontrolden çıkınca, bir sitede yaşayan insanlar korkunç bir şekilde değişime uğramaya başlar. Giderek artan sayıda insan açıklanamaz bir cinsel ilişki arzusuna kapılmakta, adeta zombileşerek parazitleri yaymaktadır. Sitenin doktoru Roger St. Luc korkunç vakayı önce çözmek sonra da başetmeye zorundadır.

Korku, Bilim-Kurgu

Shivers
Ürpertiler (1975) 6.6
Y: David Cronenberg
O: Paul Hampton, Joe Silver, Lynn Lowry, Allan Kolman
T: Korku, Bilim-Kurgu
Rec 2Kayıt (2009)

Rec 2 - Kayıt (2009)

The Blair Witch Project ile ortaya çıkan, Cloverfield ve The Last Horror Movie gibi örnekleriyle de devamı gelen standart el kamerası çekimiyle çekilen Ölüm Çığlığı filminin devam filmi olan Rec 2, ilk filmdeki çekim tekniğini çoklu kamera ile devam ettirerek ilk filmdeki heyecanı sürdürmeyi başarıyor...Karantinaya alınan binanın içinde kapana kısılmış insanlarla iletişimin kesilmesi üzerinden henüz bir kaç dakika geçmiştir. İçeride neler olduğunu kimse tam olarak bilemez. Dışarıda ise kargaşa hakimdir... Binaya girmek ve durumu incelemek Özel Harekat Birimi için çok basit bir görevdir aslında. Ama hepimizin bildiği gibi, görünürdeki durum yanıltıcıdır. Karantina altındaki binadan çıkış yasaktır ve ekip binada hiç bilmediği bir tehlikeyle baş başa kalır...

Korku

Rec 2
Kayıt (2009) 6.6
Y: Jaume Balagueró, Paco Plaza
O: Jonathan D. Mellor, Óscar Zafra, Ariel Casas, Alejandro Casaseca
T: Korku
The Hills Have EyesTepenin Gözleri (1977)

The Hills Have Eyes - Tepenin Gözleri (1977)

Vahşi, acımasız ve soluk aldırmayan gerilimiyle, tatile çıkan amerikalı bir ailenin başından geçen hayatta kalma mücadelesini anlatan film, çok çok düşük bütçesi ile sinir sistemimizde şok edici etkiler bırakmayı başardı. Modern korku sinemasının tarihsel olayları içinde çok az filmi, bir kült klâsik haline gelmiş Wes Craven'ın 1977 yılı yapımı Hills Have Eyes'ı kadar derin bir etki bırakmıştır.

Korku, Gerilim

The Hills Have Eyes
Tepenin Gözleri (1977) 6.4
Y: Wes Craven
O: John Steadman, Janus Blythe, Peter Locke, Russ Grieve
T: Korku, Gerilim
The Devil's Candy (2015)

The Devil's Candy (2015)

Resim, heavy metal ve şeytan! Sıradan bir hayat yaşayan bir ressamın bir gece uyanarak çizdiği muhteşem tablo aslında insanlığın sonuna dair ipuçları barındıran bir uyarı çıkarsa ne olur? Tabloyu bitirdikten kısa bir süre sonra tuhaf bir tarikat lideri ve bir seri katil tarafından ablukaya alınan kahramanımız ya bu yaşananların ardındaki gizemi çözüp her şeyi yoluna koyacaktır ya da insanlığı bekleyen kaosun içinde öğütülecektir!

Korku

The Devil's Candy (2015) 6.6
Y: Sean Byrne
O: Ethan Embry, Shiri Appleby, Kiara Glasco, Pruitt Taylor Vince
T: Korku
Here Alone (2016)

Here Alone (2016)

Genç bir kadın onu acımasız vahşiliğin derinliklerine sürükleyen ve toplumun büyük bir kısmını kırıp geçiren gizemli bir salgından uyanır ve tek başına hayatta kalma güçlüğü çeker…

Dram, Korku, Bilim-Kurgu

Here Alone (2016) 6.8
Y: Rod Blackhurst
O: Lucy Walters, Gina Piersanti, Adam David Thompson, Shane West
T: Dram, Korku, Bilim-Kurgu
LifeHayat (2017)

Life - Hayat (2017)

“Hayat/Life”, uluslararası bir uzay istasyonunda görevli altı kişinin, insanlık tarihinde çığır açacak bir keşfin eşiğindeki hikayesini anlatıyor; bu ekip Mars gezegeninde ilk kez hayat olduğuna dair ip uçları bulur. Ekip araştırmalarını ilerlettikçe, metodları beklenmedik sonuçlar verir, çünkü buldukları bu hayat formu kimsenin bekleyemeyeceği kadar zekidir.

Korku, Bilim-Kurgu, Gerilim

Life
Hayat (2017) 0
Y: Daniel Espinosa
O: Rebecca Ferguson, Jake Gyllenhaal, Ryan Reynolds, Hiroyuki Sanada
T: Korku, Bilim-Kurgu, Gerilim