Komedi Filmleri İzle

The CarerBakıcı (2016)

The Carer - Bakıcı (2016)

Tiyatro oyuncusu olarak mesleğini icra eden Sir Michael Gifford ölümcül bir hastalığa yakalanmıştır. O hayatının geri kalan kısmında evinde tek başına yaşayan inatçı, vurdumduymaz ve çok konuşan emekli bir oyuncudur. Kızı, kendisine bakmak için zorla da olsa bir bakıcı tutmuştur. Sir Michael Gifford'ın bakıcıyla geçireceği zaman, belkide hayatı boyunca hiç tatmadığı eğlenceli vakitlere yol açacaktır. Bakıcının işini yapması zannettiği kadar kolay olmayacaktır.

Komedi

The Carer
Bakıcı (2016) 6.5
Y: János Edelényi
O: Brian Cox,Anna Chancellor,Emilia Fox,Coco König
T: Komedi
No Panic, With a Hint of HysteriaPanik Yok (2016)

No Panic, With a Hint of Hysteria - Panik Yok (2016)

Korkak ve utangaç muhasebeci hayatını bir tetikçi olarak kazanmaya çalışıyor ta ki kötü bir mafya patronunun hedefi oluncaya kadar.

Komedi,Suç

No Panic, With a Hint of Hysteria
Panik Yok (2016) 7.6
Y: Tomasz Szafranski
O: Stephen Baldwin,Charlotte Kirk,Zbigniew Zamachowski,Alexander Chance
T: Komedi,Suç
Oh, Hello on Broadway (2017)

Oh, Hello on Broadway (2017)

Popüler Broadway gösterisinin sinema uyarlamasında iki kuruntulu yaşlı tuhaf geçmiş olayları ve ton balığı sevgilerini paylaşırken beklenmedik bir ziyaretçiyi ağırlarlar.

Komedi

Oh, Hello on Broadway (2017) 7.9
Y: Michael John Warren,Alex Timbers
O: Nick Kroll,John Mulaney,Steve Martin,Matthew Broderick
T: Komedi
A Christmas CarolYeni Yıl Şarkısı (1984)

A Christmas Carol - Yeni Yıl Şarkısı (1984)

Aynı adı Charles Dickens klasiğinin televizyon versiyonu. Noelden nefret eden yaşlı bir adama "üç hayalet" tarafından Noel'in gerçek anlamı ve ruhu öğretilir...

Komedi, Dram, Aile

A Christmas Carol
Yeni Yıl Şarkısı (1984) 7.9
Y: Clive Donner
O: George C. Scott, Frank Finlay, Angela Pleasence, Edward Woodward
T: Komedi, Dram, Aile
Paper MoonAy Beyazdır (1973)

Paper Moon - Ay Beyazdır (1973)

Üç kağıtçı Moses Pray buhranlı yılların hüküm sürdüğü yıllarda altın dişinin ardına sakladığı parlak gülümsemesi, bir araba dolusu gösterişli İncil'i ve dul kadınlardan oluşan bir liste dolusu isimle Kansas’ın yolunu tutar. Yanına 9 yaşında sigara içen kimsesiz Addie'yi de alır. Çok geçmeden aralarına eğlenceli ama nevrotik Trixie Delight katılır, ama bu Addie'nin keyfini kaçırır. Bu ikilinin arasına kimse girmemelidir!

Komedi, Suç, Dram

Paper Moon
Ay Beyazdır (1973) 8.2
Y: Peter Bogdanovich
O: Ryan O'Neal, Tatum O'Neal, Madeline Kahn, John Hillerman
T: Komedi, Suç, Dram
Who Framed Roger RabbitMasum Sanık Roger Rabbit (1988)

Who Framed Roger Rabbit - Masum Sanık Roger Rabbit (1988)

1947'ler de Hollywood ... Şansı bir türlü yaver gitmeyen dedektif Eddie Valiant (Bob Hoskins), Toontown'ın sahibi ve nüfuzlu iş adamı Marvin Acme'nin baştan çıkartıcı güzellikteki Jessica Rabbit'le olan uygunsuz ilişkisini kanıtlamak için kiralanmıştır. Tam bu sırada Acme'nin cinayete kurban gitmesiyle bütün gözler güzel Jessica'nın kocası süperstar çizgi kahraman Roger Rabbit'e çevrilir ve Roger bir anda, adaletin yerini bulmasını isteyen aslında pek tekin bir adam olmayan Judge Doom'un (Christopher Lloyd) hedefi haline gelir...

Animasyon, Komedi, Suç

Who Framed Roger Rabbit
Masum Sanık Roger Rabbit (1988) 7.7
Y: Robert Zemeckis
O: Bob Hoskins, Christopher Lloyd, Joanna Cassidy, Charles Fleischer
T: Animasyon, Komedi, Suç
The Girl Next DoorKomşu Kızı (2004)

The Girl Next Door - Komşu Kızı (2004)

Başarılı bir genç olan on sekiz yaşındaki Matthew Kidman, hayatını hiçbir zaman doyasıya yaşayamadığını düşünmektedir. Ta ki komşusu Danielle ile karşılaşana dek. Matthew, onu gördüğü anda rüyalarındaki kadını bulduğuna inanır. Her şey bir süre yolunda gider ta ki Matthew’un seks delisi arkadaşı Eli’nin, Danielle’in, aslında eski bir porno yıldızı olduğunu açığa çıkartana dek. Yeni gerçeği öğrenen Matthew, bu duruma nasıl tepki vereceğini ve Danielle’a da nasıl davranacağını kestirememektedir. Üzerine bir de Danielle’in eski yapımcısı Kelly ortaya çıkıp da onu yeniden geri almak isteyince işler iyice karışır.

Komedi, Dram, Romantik

The Girl Next Door
Komşu Kızı (2004) 6.8
Y: Luke Greenfield
O: Emile Hirsch, Elisha Cuthbert, Timothy Olyphant, James Remar
T: Komedi, Dram, Romantik
Best in ShowEn Güzel Köpek (2000)

Best in Show - En Güzel Köpek (2000)

Ulusal bir 'en güzel köpek' yarışmasında amansız bir mücadele içine giren köpek sahiplerinin eğlenceli hikayesi.[eng]

Komedi

Best in Show
En Güzel Köpek (2000) 7.5
Y: Christopher Guest
O: Jay Brazeau, Parker Posey, Michael Hitchcock, Catherine O'Hara
T: Komedi
Once Upon a Time in VeniceBir Zamanlar Venedik'te (2017)

Once Upon a Time in Venice - Bir Zamanlar Venedik'te (2017)

Fim, köpeği uyuşturucu çetesi tarafından çalınan bir özel dedektifin hikayesini beyaz perdeye taşıyor. Willis tarafından canlandırılan dedektif Steve Ford, en yakın arkadaşı Dave ile beraber küçük Jack Russell cinsi köpeği Buddy’yi uyuşturucu çetesi lideri Spider’ın elinden kurtarabilmek için zorlu bir maceraya atılıyor. Sinefesto.

Aksiyon,Komedi,Gerilim

Once Upon a Time in Venice
Bir Zamanlar Venedik'te (2017) 5.7
Y: Mark Cullen
O: Bruce Willis,John Goodman,Jason Momoa,Emily Robinson
T: Aksiyon,Komedi,Gerilim
Don Verdean (2015)

Don Verdean (2015)

Meraklı bir küçük kasaba papazı tarafından tutulan arkeolog Don Verdean bu işte çuvallayınca biraz da gerçekleri çarpıtarak kendini ispatlamaya çalışır.

Macera,Komedi,Dram

Don Verdean (2015) 5.4
Y: Jared Hess
O: Sam Rockwell,Amy Ryan,Jemaine Clement,Danny McBride
T: Macera,Komedi,Dram
DelicatessenŞarküteri (1991)

Delicatessen - Şarküteri (1991)

Kıyamet sonrası bir insan toplumunda, insani besin maddelerine ulaşmak imkânsız gibidir. Bu nedenle oldukça tuhaf gıda alışkanlıkları türemeye başlamıştır. Palyaçoluğu bırakmış bir adam bir şarküteriye başvurur. Dükkanda tanıştığı ve dükkan sahibinin kızı olan çekici bir kadına aşık olur. Ancak kızın babası olan dükkan sahibinin, dükkanına aldığı bu adamla ilgili oldukça garip planları vardır. Bu planlar kısa sürede su yüzüne çıkacaktır.Marc Caro ve Jean-Pierre Jenuet’in dünya sinemasında ‘Amelie’ öncesinde tanınmasında büyük bir pay sahibi olan Delicatessen, sinemaya armağan edilmiş ayrıksı bir kült

Komedi, Suç

Delicatessen
Şarküteri (1991) 7.7
Y: Marc Caro, Jean-Pierre Jeunet
O: Pascal Benezech, Dominique Pinon, Marie-Laure Dougnac, Jean-Claude Dreyfus
T: Komedi, Suç
Young FrankensteinGenç Frankenstein (1974)

Young Frankenstein - Genç Frankenstein (1974)

Atalarından gurur duymasa da, Doktor Frankenstein en azından doğduğu topraklara dönmeyi ve ailesinden kalan şatoyu devralmayı kabul eder. Delilikle nam salmış ailesine ve dedesinin işlerine inanmasa da laboratuvarda bulduğu bir deney kitabı tüm fikirlerini değiştirecektir. Torun Frankenstein dedesinin izinden giderek kendi canavarını tasarlar. Cesetlerden bir araya getirdiği bu canavarı yaparken, kendisine sadık uşak Igor da yardım eder. Fakat maalesef bir dahinin beynini bulamayınca, Igor büyük bir yanlışlıkla bir özürlünün beynini canavara takar... Filmin yönetmen koltuğunda Mel Brooks otururken, kadroda Gene Wilder, Peter Boyle, Marty Feldman ve Cloris Leachman isimleri yer alıyor.

Komedi

Young Frankenstein
Genç Frankenstein (1974) 8.1
Y: Mel Brooks
O: Gene Wilder, Peter Boyle, Marty Feldman, Madeline Kahn
T: Komedi
The ClosetDolap (2001)

The Closet - Dolap (2001)

İşten atılacağını öğrenen François, eşcinsel rolü yaparak kovulmaktan yırtar. Patronu eşcinsel birini işten atmanın kendilerine zarar vereceğini, haklarında ayrımcılık suçlaması yapılabileceğini düşünmüştür. Aynı şirkette çalışan ve homofobik olduğu bilinen Felix'e de François ile dost olması önerilir. Felix bu görevi o kadar ciddiye alır ki, karısı birisiyle ilişkisi olduğunu sanacaktır.

Komedi

The Closet
Dolap (2001) 7.1
Y: Francis Veber
O: Daniel Auteuil, Gérard Depardieu, Thierry Lhermitte, Michèle Laroque
T: Komedi
ParenthoodÇılgın Aile (1989)

Parenthood - Çılgın Aile (1989)

Buckman Ailesi, kendi dünya görüşleri doğrultusunda çocuklarını yetiştirirlerken son derece sık rastlanan türlü zorluklarla beraber keyif anları ile karşı karşıya kalırlar. Bu halihazırda ebeveyn olmanın getirilerindendir. Bu süreçte elbette ortaya türlü fikirler atacak olan akrabalar da vardır. Dahası gardroptan çıkan iskeletler ve ailenin kara koyunu olan bir genç de söz konusudur. Keyifli dakikalar vaat eden bir komedi olarak perdeye geliyor film. Elbette Steve Martin’in varlığı da bunda önemli bir etken.

Komedi, Dram

Parenthood
Çılgın Aile (1989) 7
Y: Ron Howard
O: Steve Martin, Mary Steenburgen, Dianne Wiest, Jason Robards
T: Komedi, Dram
Billy MadisonMirasyedi (1995)

Billy Madison - Mirasyedi (1995)

Komedi yıldızı Adam Sandler'ın başrolünde oynadığı temposu hiç düşmeyen bu eğlenceli filmi sakın kaçırmayın.Billy Madison, Madison otelinin biricik varisidir. Babasının güvenini kazanmak ve onu bekleyen şirketler grubunun başına geçebilmek için nerdeyse bütün okul hayatını tekrarlamak, üstelikte bunu 24 haftaya sığdırmak zorundadır.

Komedi

Billy Madison
Mirasyedi (1995) 6.4
Y: Tamra Davis
O: Adam Sandler, Darren McGavin, Bridgette Wilson-Sampras, Bradley Whitford
T: Komedi
Table 19Masa 19 (2017)

Table 19 - Masa 19 (2017)

Table 19, eski erkek arkadaşının kardeşinin düğüne baş nedime olarak daha önceden seçilen Elosie McGarry adlı genç kızın, düğün öncesi ve sonrası yaşadığı olaylar ele alınmaktadır.Komedi, dram ve romantik türündeki Table 19 isimli filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Anna Kendrick (Eloise McGarry), Wyatt Russell, Amanda Crew, Lisa Kudrow, Stephen Merchant (Walter Thimble), Maria Thayler (Infamous Kate), Craig Robinson, Tony Revolori, Thomas Cocquerel (Huck), Elizabeth Ludlow (Server) ve June Squibb ön plana çıkmıştır.

Komedi,Dram

Table 19
Masa 19 (2017) 5.8
Y: Jeffrey Blitz
O: Anna Kendrick,Lisa Kudrow,Craig Robinson,Stephen Merchant
T: Komedi,Dram
CHIPS (2017)

CHIPS (2017)

İki California Highway Patrol motosiklet subayının maceraları, Los Angeles’ın otoyollarında tur atıyorlar. 1977 yapımı diziden uyarlama bir filmdir.

Aksiyon,Komedi,Suç

CHIPS (2017) 5.7
Y: Dax Shepard
O: Michael Peña,Dax Shepard,Jessica McNamee,Adam Brody
T: Aksiyon,Komedi,Suç
Opening NightAçılış Gecesi (2016)

Opening Night - Açılış Gecesi (2016)

Başarısız eski bir Broadway oyuncusu olan Nick (Topher Grace), artık yapım sorumlusu olarak çalışmaktadır. Kendi yazdığı yeni gösterisinin açılış gecesini sağ salim atlatabilecek midir? Bir yanda çılgın patronu Goldmeyer (Rob Riggle), diğer yanda aşık olduğu kadın Chloe (Anne Heche) ve birbirinden çılgın onlarca karakteri idare etmek Nick için hiç kolay olmayacaktır.

Komedi,Müzikal

Opening Night
Açılış Gecesi (2016) 7.4
Y: Isaac Rentz
O: Topher Grace,Alona Tal,Anne Heche,Lauren Lapkus
T: Komedi,Müzikal
PygmalionBir Kadın Yarattım (1938)

Pygmalion - Bir Kadın Yarattım (1938)

Genetik konusunda bilimsel çalışmalar yapar Profesör Henry Higgins konusundaki başarısını göstermek için bir arkadaşıyla iddiaya girer. İddiaya göre Higgins, sıradan biri olan çiçekçi kız Eliza’nın konuşmasını düzeltecek ve hatta onu asil bir hanımefendi haline getirecektir…

Komedi, Dram, Romantik

Pygmalion
Bir Kadın Yarattım (1938) 8
Y: Anthony Asquith, Leslie Howard
O: Leslie Howard, Wendy Hiller, Wilfrid Lawson, Marie Lohr
T: Komedi, Dram, Romantik
BaywatchSahil Güvenlik (2017)

Baywatch - Sahil Güvenlik (2017)

Mitch Buchannon kendini işine adamış, cesur ve sorumluluk sahibi bir cankurtarandır. Sorumlu olduğu koyu korumak onun için her şeyden önce gelmektedir. Onunla birlikte çalışan ekibiyle hiçbir sorunu yoktur ve ekip görevlerini mükemmel bir şekilde yerine getirmektedir. Ancak günün birinde aralarına yeni bir ekip üyesi daha katılır. Bu küstah yeni cankurtaran Mitch'in sinirlerini bir hayli zorlayacaktır. Ancak koyu tehdit eden bir suç planı su yüzüne çıkınca ikili aralarındaki çekişmeyi bir kenara bırakıp birlikte çalışmak zorundadır.

Aksiyon,Komedi,Dram

Baywatch
Sahil Güvenlik (2017) 5.7
Y: Seth Gordon
O: Dwayne Johnson,Zac Efron,Alexandra Daddario,Priyanka Chopra
T: Aksiyon,Komedi,Dram
All About the MoneyAll About Money (2017)

All About the Money - All About Money (2017)

Dünyaca ünlü komedi stand up ve oyuncusu Eddie Griffin başrollerde olduğu bu komedi filminde çocukluğundan bu yana birbirlerini tanıyan 3 arkadaşın hayatı sürekli kötüye gitmektedir. İstedikleri hiç bir şeyi elde edememişler. Biri istemediği bir işi yapıyor, diğeri doğmamış çocuğunun aslında başkasından olduğunu öğreniyor ve bir diğeri de her şeye sustuğu için aklını kaçırma noktasına geliyor. Bu sıra olanlar oluyor ve bu üç arkadaş kimsenin aklına gelmeyecek inanılmaz ve komik bir maceraya adım atıyorlar.

Aksiyon,Macera,Komedi

All About the Money
All About Money (2017) 7.6
Y: Blake Freeman
O: Danny Trejo,Casper Van Dien,Mindy Robinson,Lin Shaye
T: Aksiyon,Macera,Komedi
The Visitors: Bastille DayÇılgın Ziyaretçiler 3: İhtilal (2016)

The Visitors: Bastille Day - Çılgın Ziyaretçiler 3: İhtilal (2016)

Yaklaşık yirmi yıl önce vizyona veda eden efsane film 2016 yılında seyirci ile tekrardan buluştu. Filmde Orta Çağ’da yaşayan bir grup insanın günümüze yolculuğu anlatılıyor. 21.yüzyıla gelen ziyaretçiler büyük bir kültür ve dil şokuna girseler de bu şoku kısa sürede atlatacaklardır. Leon filmi ile özdeşleşmiş oyuncu Jean Reno ve Christian Clavier , Frédérique Bel , Sylvie Testud , Karin Viard gibi pek çok oyuncu filmde yer alıyor.

Komedi,Fantastik

The Visitors: Bastille Day
Çılgın Ziyaretçiler 3: İhtilal (2016) 4.5
Y: Jean-Marie Poiré
O: Christian Clavier,Jean Reno,Franck Dubosc,Karin Viard
T: Komedi,Fantastik
Summer VillaBir Fransız Villası (2016)

Summer Villa - Bir Fransız Villası (2016)

Olumsuz eleştiriler alan ünlü bir şef ve yeni kitabına bir türlü başlayamayan bir romantik roman yazarı kafa dinlemek için aynı villada kalmaya karar verdiklerinde, yaşanacak olayların onları nerelere götüreceğinden habersizlerdir.

Komedi,Romantik

Summer Villa
Bir Fransız Villası (2016) 6.9
Y: Pat Kiely
O: Hilarie Burton,Victor Webster,Emorphia Margaritis,Jocelin Haas
T: Komedi,Romantik
BanditsHaydut (2001)

Bandits - Haydut (2001)

Eski bir suçlu olan ve hapishaneden kaçan Joe ve en yakın arkadaşı Terry'nin hayattaki tek hayalleri Meksika'ya kaçabilecek yeterli parayı bulabilmek ve burada yeni bir yaşama başlayabilmektir. Bu hayalleri için son kez suç işleyecek olan ikili gözlerine kestirdikleri bir bankayı soymaya karar verirler, planları ise bir hayli ilginçtir. Bankada çalışan memurlardan birini işte olmadığı bir akşam rehin alan ikili, ertesi sabah memurla birlikte bankaya giderler ve böylece ilgi çekmeyeceklerdir. Her şey yolunda gider ve hırsızların yaptığı plan medya tarafından dahice bulunur. Ancak yolda karşılaştıkları bir ev kadınının sakarlığı yüzünden işler karışır.

Komedi, Suç, Dram

Bandits
Haydut (2001) 6.6
Y: Barry Levinson
O: Bruce Willis, Billy Bob Thornton, Cate Blanchett, Troy Garity
T: Komedi, Suç, Dram
Defending Your LifeHayat Savunmaya Değer (1991)

Defending Your Life - Hayat Savunmaya Değer (1991)

Doğum gününde yeni aldığı gösterişli otomobilini ilk kez kullanan Daniel, ani bir kazayla başka bir arabaya çarparak hayatını kaybeder. Dakikalar sonra kendini öbür dünyadaki bir mahkemede bulan genç adam artık Judgment City isimli bir bekleme bölgesindedir. Kendisi gibi milyonlarca kişiyi barındıran bu bölgede suçsuz bulunursa dünyaya gönderilerek hayatına yeniden başlayacaktır. Dünyaya dönmek için can atan Daniel vakti geldiğinde bu dileğinden vazgeçebilecek midir?

Komedi, Dram, Fantastik

Defending Your Life
Hayat Savunmaya Değer (1991) 7.2
Y: Albert Brooks
O: Albert Brooks, Michael Durrell, James Eckhouse, Gary Beach
T: Komedi, Dram, Fantastik
Small Time CrooksUfak Sahtekarlıklar (2000)

Small Time Crooks - Ufak Sahtekarlıklar (2000)

Ray Winkler karısıyla beraber büyük hayaller yaşayan bir şehirlidir.Her zaman beleşten para kazanmayı bekleyen Ray günün birinde zengin olacağına inanmıştır.Karısının işlettiği ve içinde kendi gibi kaybeden arkadaşlarınında çalıştığı ufak bir kurabiye dükkanı vardır.Banka yanında açtıkları kurabiye dükkanında hayaller kurarken bankayı soymaya karar verirler ve banka’yı alttan delerek soymaya başlarlar.Zenginlik sonunda onların olmuştur fakat Kutsal Lanet onların üstündedir !

Komedi, Suç

Small Time Crooks
Ufak Sahtekarlıklar (2000) 6.7
Y: Woody Allen
O: Woody Allen, Carolyn Saxon, Tracey Ullman, Michael Rapaport
T: Komedi, Suç
Tough GuysSert Çocuklar (1986)

Tough Guys - Sert Çocuklar (1986)

“Tough Guys”da son kez bir araya gelen Burt Lancaster ile Kirk Douglas, 1956 yılında bir tren soygunu yaptıktan sonra 30 yıllarını hapiste geçirmek zorunda kalmış iki eski suçluyu oynuyor. Sonunda hapisten çıkan Harry Doyle ve Archie Lang, sivil hayata tam olarak adapte olamaz. İleri yaşlarına karşın hâlâ formunda olan ikili, sonunda en iyi bildikleri işi yapmaya karar verirler. Ve zırhlı bir aracı soyduktan sonra, gözlerini yine 30 sene önce soydukları o trene çevirirler.

Komedi

Tough Guys
Sert Çocuklar (1986) 6.1
Y: Jeff Kanew
O: Burt Lancaster, Kirk Douglas, Charles Durning, Alexis Smith
T: Komedi
Mr. NiceBay Nice (2010)

Mr. Nice - Bay Nice (2010)

En çok satan otobiyografi kitabından uyarlanan Mr. Nice (Bay Nice) filmi, Howard Marks’ın olağandışı hayat hikayesini anlatıyor... O, bir zamanlar dünyanın en ünlü uyuşturucu kaçakçılarındandı. FBI’ın kırmızı bültenle aradığı Marks’ın 43 takma adı, 89 telefon hattı ve dünya çapında 25 şirketi vardı.

Biografi, Komedi, Suç

Mr. Nice
Bay Nice (2010) 6.4
Y: Bernard Rose
O: Rhys Ifans, Chloë Sevigny, David Thewlis, Luis Tosar
T: Biografi, Komedi, Suç
CatfightSaç Saça Baş Başa (2016)

Catfight - Saç Saça Baş Başa (2016)

Üniversitede pek anlaşamayan ve umdukları yaşamı bulamayan iki arkadaş, yıllar sonra karşılaşır ve öfkelerinin dozunu artırarak kanlı kavgalara geçiş yaparlar.

Komedi,Dram

Catfight
Saç Saça Baş Başa (2016) 5.7
Y: Onur Tukel
O: Sandra Oh,Anne Heche,Alicia Silverstone,Amy Hill
T: Komedi,Dram
A Kind of MagicBir Tür Sihir (2015)

A Kind of Magic - Bir Tür Sihir (2015)

Cadılar konseyine üye olan Matt sevdiği arkadaşı Lizzie ile evlenmeyi düşünmektedir. Ancak Matt Psikiyatr Sara ile karşılaştığında sihirleri Sara’ya geçer. İşler iyice karışır.

Komedi,Fantastik,Romantik

A Kind of Magic
Bir Tür Sihir (2015) 6.7
Y: Tosca Musk
O: Ryan McPartlin,Azie Tesfai,Damien Bodie,Amanda Carlin
T: Komedi,Fantastik,Romantik