Komedi Filmleri İzle

The Rocky Horror Picture Show (1975)

The Rocky Horror Picture Show (1975)

Yeni evlenmiş olan Janet Weiss (Susan Sarandon) ve Brad Majors (Barry Bostwick) yağmurlu bir gecede yollarını kaybeder. Ardından Weiss ve Majors bir şatoya sığınırlar. Bu şatonun sahibi, travesti bir bilimadamı olan Dr. Frank-N-Furter'dır (Tim Curry). Dr. Frank-N-Furter, o gece Rocky Horror adında bir aşk kölesi yaratcağını açıklar. Janet Weiss ve Brad Majors'ın saklı kalmış v e bastırılmış duyguları ortaya çıkar.

Komedi, Müzikal

The Rocky Horror Picture Show (1975) 7.4
Y: Jim Sharman
O: Tim Curry, Susan Sarandon, Barry Bostwick, Richard O'Brien
T: Komedi, Müzikal
New in TownKasabanın Yenisi (2009)

New in Town - Kasabanın Yenisi (2009)

Lucy Hill (Renee Zellweger) işine tutkuyla bağlı Miami’li bir işkadınıdır. Minnesota’daki bir üretim tesisine dokuz aylığına geçici görevle gönderilince hayatı bir anda alt üst olur. Evlenmeye niyeti olmadığını belirterek avukatlık yapan erkek arkadaşı Seth’i terk ettikten sonra da Minnesota’nın yolunu tutar.Gideceği yerdeki yaşam tarzı değişikliğine tamamen hazırlıksızdır. Miami’de seçkin giysilerden ve seçkin ayakkabılardan oluşan bir gardrobu ve tüm bunları barındıran güzel bir apartman dairesi vardır ama Minnesota’daki yeni evi her açıdan farklıdır. Orada kendisini kaybolmuş ve çaresiz hisseder. Bütün bunlara bir de soğuk hava koşulları nedeniyle hastalanması eklenir.Yeni görevinde de işler iyi gitmemektedir. Fabrikada yapmaya çalıştığı değişiklikler sonucunda çok sayıda işçi çıkaracağı korkusuyla tüm çalışanlar isyan halindedir. Kasaba halkı onu çeşitli vesilelerle aldatmayı ve yanıltmayı başarır. Adeta alay konusu olmuştur. Daha da kötüsü, fabrikada işbirliği yapmak zorunda olduğu Ted adlı sendika temsilcisi, hiç kimsenin işten çıkarılmamasına kesin kararlıdır.Lucy kasabada yavaş yavaş da olsa bazı dostluklar geliştirmeyi başarır. Arkadaş olduğu kişiler arasında Ted ve 13 yaşındaki kızı Bobbie de vardır. Meydana gelen talihsiz ama komik bir kaza sonucundaysa fabrika çalışanları nihayet Lucy’ye sıcak davranmaya başlarlar.Tam herşey yoluna girmeye başlamışken Lucy’nin Miami’deki işvereninin yöneticileri, ona fabrikanın kapatılması gerektiğini bildirirler. Ancak Lucy bu gidişatı tersine çevirebilmek için bir plan yaparak daha yaratıcı olmaya, kasaba halkıyla işbirliğine gitmeye ve onların gönlünü kazanmaya kararlıdır.

Komedi, Romantik

New in Town
Kasabanın Yenisi (2009) 5.5
Y: Jonas Elmer
O: Renée Zellweger, Harry Connick Jr., Siobhan Fallon Hogan, J.K. Simmons
T: Komedi, Romantik
EnchantedManhattan'da Sihir (2007)

Enchanted - Manhattan'da Sihir (2007)

Animasyon dünyasında yaşamakta olan Giselle, ülkenin şeytani ruhlu kraliçesi Narissa’nın (Susan Sarandon) üvey oğlu Prens Edward (James Marsden) ile evlenmeye kalkışınca kraliçenin hışmına uğrar ve ceza olarak insanların dünyasına sürgüne gönderilir.Kendisini bir anda New York’un acımasız jungle’ında bulan Giselle, Pamuk Prenses’in bile hayal edemeyeceği yöntemlerle olgunlaşmak zorunda kalır. Çok da mükemmel bir erkek olmayan Robert’a aşık olunca aşk ve evlilik gibi kavramların aslında ne kadar kırılgan ve çalkantılı olduğunu keşfeder.

Animasyon, Komedi, Aile

Enchanted
Manhattan'da Sihir (2007) 7.2
Y: Kevin Lima
O: Amy Adams, Patrick Dempsey, James Marsden, Timothy Spall
T: Animasyon, Komedi, Aile
El BarBar (2017)

El Bar - Bar (2017)

Madrid’in merkezinde bir barın önünde gerçekleşen 2 gizemli ölüm, bardaki herkesin birbirinden şüphelenip dehşete düşmesine yol açar.

Komedi,Korku,Gerilim

El Bar
Bar (2017) 6.6
Y: Álex de la Iglesia
O: Blanca Suárez,Mario Casas,Carmen Machi,Secun de la Rosa
T: Komedi,Korku,Gerilim
Igby Goes DownIgby Zor Durumda (2002)

Igby Goes Down - Igby Zor Durumda (2002)

17 yaşında, zengin bir çocuk olan Igby Slocumb, sorunlu bir ergenlik döneminden geçmektedir. Bunun en önemli sebepleri, sürekli hap yutan ilgisiz annesi, şizofren babası ve faşist erkek kardeşidir. Onlardan kurtulmak isteyen Igby, okuldan da atılması üzerine, evden kaçıp Manhattan?a gider. Bu yolculuk sırasında, yaşı kendisinden büyük, onu baştan çıkarmaya çalışan seksi kadınlarla tanışan Igby, üvey babası ile de vakit geçirme şansını elde eder. Aile ve arkadaşlarının ezdiği espritüel ve zeki Igby, bu yolculukta her ne kadar ters giden olaylar olsa da, zorlukları aşmaya kararlıdır.

Komedi, Dram

Igby Goes Down
Igby Zor Durumda (2002) 7
Y: Burr Steers
O: Kieran Culkin, Claire Danes, Jeff Goldblum, Jared Harris
T: Komedi, Dram
The Rules of the GameOyunun Kuralı (1939)

The Rules of the Game - Oyunun Kuralı (1939)

Jean Renoir’ın başyaptı, sinema tarihinin de en güzel filmlerinden biri olarak kabul ediliyor. Bir av partisinde biraraya gelen Fransız burjuvaları üzerinden, 2. Dünya Savaşı öncesi Fransız aristokrasisini ele alır. Konuklar arasında yaşananlar, gizli ilişkileri, dünyaya, aşka bakışları ortaya konur.Film aynı zamanda yönetmenin Hollywood’a gitmeden önce Fransa’da çektiği son filmdir. Zamanında olay yaratan ve sansürlenen film, yıllar sonra yönetmenin kurgusu ile izleyicilerin karşısına çıktı.

Komedi, Dram, Romantik

The Rules of the Game
Oyunun Kuralı (1939) 8.1
Y: Jean Renoir
O: Nora Gregor, Paulette Dubost, Mila Parély, Odette Talazac
T: Komedi, Dram, Romantik
Say It Isn't SoÖyle Bir Kız Ki (2001)

Say It Isn't So - Öyle Bir Kız Ki (2001)

Herşey yolundadır. Genç Gilly Noble'nin (Chris Klein) hayatı sonunda düzgün gitmektedir. Sevdiği bir işi vardır ve hayatının kadını olan yan komşusu Jo (Heather Graham) ile evlenme hazırlıkları içindedir. Üstüne üstlük gerçek anne ve babasını bulmaya bir adım uzaklıktadır. Fakat bunların hepsi birden değişir ve bir yıl sonra hem işini hem de hayatının kadınını kaybeder. Gilly Jo'yu tekrar geri kazanmaya ve hayatını düzene sokmaya karar verir. Fakat tek problem Jo'nun ayrı kaldıkları süre içersinde başka biri ile nişanlanmış olmasıdır. Ve onun müstakbel zengin eşi ve tepelerine çıkan annesi (Sally Field) Gilly'nin onu tekrar kazanmasına izin vermek istemez. Kahramanımız gerçek aşkını bulmak için savaşırken kendini komik ve belalı durumların içinde bulur.

Komedi, Romantik

Say It Isn't So
Öyle Bir Kız Ki (2001) 5
Y: J.B. Rogers
O: Chris Klein, Heather Graham, Orlando Jones, Sally Field
T: Komedi, Romantik
Help, I Shrunk My TeacherEyvah Öğretmenim! (2015)

Help, I Shrunk My Teacher - Eyvah Öğretmenim! (2015)

İki çocuğun fantastik okul maceralarını anlatan güzel bir komedi filmi. 11 yaşındaki Felix, ölen eski okul müdürünün ruhu sayesinde, hiç sevilmeyen yeni okul müdürü Schmitt-Gössenwein’ı 15 cm boyuna küçültmüştür. Ancak şimdi çok daha büyük bir problem vardır. Sürekli sırt çantasında bulunan müdür, Felix’e sürekli ayak bağı olmaktadır.

Aksiyon,Macera,Komedi,Aile

Help, I Shrunk My Teacher
Eyvah Öğretmenim! (2015) 5.2
Y: Sven Unterwaldt Jr.
O: Anja Kling,Oskar Keymer,Axel Stein,Justus von Dohnányi
T: Aksiyon,Macera,Komedi,Aile
The Incredible Jessica James (2017)

The Incredible Jessica James (2017)

Jessica James'le tanışın! Genç, güzel, esprili ve üstelik başarılı bir yazar! New York'ta yaşayan ve takdir gören bir tiyatro oyunu yazarı olan Jessica James'in önemli bir derdi vardır. 5 yıllık ilişkisi yeni biten Jessica, kendisini bir anda yeni model sosyal medya flörtlerinin içinde bulur! Facebook, Tinder ve OkCupid gibi sosyal medya mecralarında sevgili arayanların arasında oldukça "demode" kalan Jessica James'in yeni flört çağıyla mücadelesini kahkahalarla izleyeceksiniz! The Incredible Jessica James, 28 Temmuz'da Netflix'te!

Komedi

The Incredible Jessica James (2017) 6.4
Y: Jim Strouse
O: Lakeith Stanfield,Chris O'Dowd,Noël Wells,Jessica Williams
T: Komedi
The WatchGözüm Üzerinizde (2012)

The Watch - Gözüm Üzerinizde (2012)

Film, eşlerinden ve ailelerinden biraz uzak kalmak ve kafa dinlemek için mahallenin güvenliğini korumak bahanesiyle sözde "suç gözetleme timi" kuran bir grup erkeğin hikâyesine odaklanıyor. Fakat işler başta iyi gitse de, kafadarlar kendilerini dünyayı tehlikeyi atan bir komplonun ortasında bulmakta gecikmeyecektir.

Aksiyon, Komedi, Bilim-Kurgu

The Watch
Gözüm Üzerinizde (2012) 5.7
Y: Akiva Schaffer
O: Ben Stiller, Vince Vaughn, Jonah Hill, Richard Ayoade
T: Aksiyon, Komedi, Bilim-Kurgu
The Lady VanishesKaybolan Kadın (1938)

The Lady Vanishes - Kaybolan Kadın (1938)

Genç Iris Henderson Balkanlar'da geçirdiği tatilinin ardından trenle ülkesine dönmektedir. Tren kötü havanedeniyle yolda kaldığında yolcular küçük bir kasabadaki bir otele yerleşirler. Iris burada yaşlı bir kadın olan Miss Froy ile tanışır.Havanın düzelmesiyle tren yolculuğunun yeniden başlamasından bir süre sonra Iris Miss Froy'un ortadan kaybolduğunu ve onun kıyafetlerini giyen bir başka yolcunun olduğunu farkeder. Diğer yolculara bunu anlattığında müzisyen Gilbert hariç yolcuların hiçbiri Miss Froy'u hatırlamaz. Iris'e inanan Gilbert ona Froy'u bulma konusunda yardım edecektir.Alfred Hitchcock'un komedi vurgusu taşıyan nadir filmlerinden biri olan The Lady Vanishes yönetmenin İngiltere döneminin sonunda önemli bir ticari başarı yakalamasını ve Hollywood'un dikkatini çekmesini sağlamıştı.

Komedi, Gizem, Gerilim

The Lady Vanishes
Kaybolan Kadın (1938) 8
Y: Alfred Hitchcock
O: Margaret Lockwood, Michael Redgrave, Paul Lukas, Dame May Whitty
T: Komedi, Gizem, Gerilim
Nothing to LoseKaybedecek Bir Şey Yok (1997)

Nothing to Lose - Kaybedecek Bir Şey Yok (1997)

Ekranın favorilerinden Tim Robbins (The Shawshank Redemption) ve Martin Lawrence (Bad Boys)'un birlikte rol aldığı "Kaybedecek Bir Şey Yok", 48 Saat filminden sonraki en eğlenceli dostluk komedisi! Kötüye kullanılan bir trafik sıkışıklığı, hatalı kimlikler ve yanlış hedefe karşı alınan intikam, kargaşa ve şamata dolu bir gece! Kahkahalarla dolu beklenmedik olaylar kurgusu, ayakta alkışlanacak performanslar. Mükemmel ikili ile "Kaybedecek Bir Şey Yok", bir komediden beklediğiniz her şeyi size sunuyor!

Aksiyon, Macera, Komedi

Nothing to Lose
Kaybedecek Bir Şey Yok (1997) 6.7
Y: Steve Oedekerk
O: Martin Lawrence, Tim Robbins, John C. McGinley, Giancarlo Esposito
T: Aksiyon, Macera, Komedi
Tommy BoyAdamım Tommy (1995)

Tommy Boy - Adamım Tommy (1995)

Parti canavarı Tommy Callahan (Chris Farley), yedi yılın sonunda diplomasını almış ve Callahan Araba Parçaları nda işe başlamıştır. Üstelik iyi haberler bununla da kalmaz: babası (Brian Dennehy) muhteşem bir kadınla ( Bo Derek) evlenmek üzeredir ve Tommy sonunda hep istediği üvey kardeşe (Rob Lowe) kavuşacaktır.

Komedi

Tommy Boy
Adamım Tommy (1995) 7
Y: Peter Segal
O: Chris Farley, David Spade, Brian Dennehy, Bo Derek
T: Komedi
Who am IAfrika Kaplanı (1998)

Who am I - Afrika Kaplanı (1998)

Chan, tüm meslektaşlarının öldüğü bir helikopter kazası tuzağından belleğini yitirmiş olarak çıkan bir ajandır. Olup biteni anlamakta güçlük çekmektedir. Uyandığında kendisini bile hatırlamamaktadır. Afrikada uyanan bu adama Afrikadakiler Adın ne? diye sorusuna, sorunda o Kimim Ben? diye yanıt verince insanlar ona Kimim Ben demeye başlar. Afrikadan sonra Hollandaya gelen bu adam, bir süre sonra kendisinin büyük bir tuzak içinde olduğunu anlar. Ve şimdi bir sürü insanın ölümüne neden olan bir kaset için savaşacaktır.

Aksiyon, Macera, Komedi

Who am I
Afrika Kaplanı (1998) 6.8
Y: Benny Chan, Jackie Chan
O: Jackie Chan, Michelle Ferre, Mirai Yamamoto, Ron Smerczak
T: Aksiyon, Macera, Komedi
Red Dog: True Blue (2016)

Red Dog: True Blue (2016)

Avustralya'nın meşhur kırmızı köpeğinin bu üne kavuşmadan önceki hayatını konu alan film, 2011 yapımı "Kırmızı Köpek" isimli ilk filmin devam filmi niteliğinde. Aile, arkadaşlık, doğa ve macera temaları işlenirken; Avustralya'nın kendine özgü arazi yapısı eşliğinde, geriye dönüşlerle 1969 yılının çiftlik hayatı sergileniyor. Ailevi sorunları nedeniyle çiftlikteki büyükbabasının yanına yerleşmek zorunda kalan Michael, bu yeni ve farklı ortama ayak uydurmaya çalışırken yalnızlık çektiği sırada şans eseri yeni bir arkadaş edinir. Sevimli mi sevimli yavru bir köpek! Kısa sürede güçlü bir bağ kuran ayrılmaz ikiliyi, bundan sonra kızıl kumlarda gizemli ve efsanevi bir serüven beklemektedir. Hayvanseverlerin, özellikle de köpek dostlarının ilgisini çekebilecek filmin yönetmeni ilk filmde olduğu gibi yine Kriv Stenders.

Komedi,Dram,Aile,Romantik

Red Dog: True Blue (2016) 6.5
Y: Kriv Stenders
O: Jason Isaacs,Thomas Cocquerel,Levi Miller,Bryan Brown
T: Komedi,Dram,Aile,Romantik
Wilson (2017)

Wilson (2017)

Yalnız nevrotik ve çok eğlenceli dürüst orta yaşlı bir adam, "Wilson" ayrı yaşadığı karısı ile tekrar bir araya gelmek ister ve ilk kez göreceği genç kızı ile tanışacaktır..

Komedi,Dram

Wilson (2017) 5.8
Y: Craig Johnson
O: Woody Harrelson,Sandy Oian-Thomas,Shaun Brown,James Robert Miller
T: Komedi,Dram
Middle of NowhereHiçbir Yerin Ortasında (2008)

Middle of Nowhere - Hiçbir Yerin Ortasında (2008)

Asi ve zengin bir çocuk olan Dorian yaz tatili için küçük bir kasabaya gönderilir ve burada muhafazakar ve çalışkan Grace ile tanışır. Tıp fakültesinde burs kazanabilmek için mücadele eden Grace aynı zamanda tüm aileyi borca sokan sorumsuz annesi Rhonda ile uğraşmak zorundadır. Dorian hızlı para kazanabilmek için kaçak yollardan plan yapınca, Grace de bu işe ortak olmayı kabul eder. Yaz ilerledikçe sorunlu Dorian, Grace ve Grace'in kızkardeşi Taylor arasında pek de mümkünü olmayan bir arkadaşlık başlar. Yetişkinliğe adım attıkları bu dönemde hepsi birbirinin hayat çizgisi olacaktır...

Komedi, Dram

Middle of Nowhere
Hiçbir Yerin Ortasında (2008) 6.6
Y: John Stockwell
O: Eva Amurri Martino, Anton Yelchin, Willa Holland, Susan Sarandon
T: Komedi, Dram
It Happened One NightBir Gecede Oldu (1934)

It Happened One Night - Bir Gecede Oldu (1934)

Ellie Andrews, kocasıyla arasındaki ilişkiye girmeye çabalayan zengin babasından kaçmaktadır. Kaçışı esnasında New York yolunda işsiz ve hikâye peşindeki bir haberciyle tanışır. İkilinin bundan sonraki amaçları, otostop çekerek varmak istedikleri yere ulaşmak olacaktır.Döneminin ve sinemanın kült yönetmenlerinden biri olarak addedilen Frank Capra’nın It’s A Wonderful Night ve Mr. Smith Goes to Washington’dan önce kotardığı It Happened One Night, romantik komedi türünün fitilini ateşleyen filmlerden biri olarak gösteriliyor. Filmin başrolünü ise Clark Gable ile Claudette Colbert paylaşıyorlar.

Komedi, Romantik

It Happened One Night
Bir Gecede Oldu (1934) 8.3
Y: Frank Capra
O: Clark Gable, Claudette Colbert, Walter Connolly, Roscoe Karns
T: Komedi, Romantik
The Philadelphia StoryPhiladelphia Hikayesi (1940)

The Philadelphia Story - Philadelphia Hikayesi (1940)

Tracy Lord, kendisine kalan miras sonrasında zengin bir kadın olmuştur. Varlıklı bir kadın olduktan sonra yaptığı ilk şey ise çapkın bir adam olan kocası Dexter Haven'den ayrılmak olmuştur. Ayrılıklarının üstünden iki yıl geçer ve Tracy yeniden bir evlilik hazırlığına girişir George Kittredge isimli oldukça saygı duyulan bir adamla evlenmeye hazırlanan Tracy'i öngöremediği bir sürpriz beklemektedir. Dexter Haven, bir dergi için çalışmaktadır ve arkadaşlarıyla biraraya gelip kurnaz bir plan kurmanın hazırlığındadır. Düğün gününden bir gün önce işleme sokulan plan işleri karıştıracaktır. Philadelphia Hikayesi, altı kategoride Oscar ödülüne aday gösterilip, iki tanesine kavuşmayı başarmıştır.

Komedi, Romantik

The Philadelphia Story
Philadelphia Hikayesi (1940) 8.1
Y: George Cukor
O: Cary Grant, Katharine Hepburn, James Stewart, Ruth Hussey
T: Komedi, Romantik
American GraffitiGençlik Yılları (1973)

American Graffiti - Gençlik Yılları (1973)

Bir grup lise öğrencisi, okuldan mezun olmadan önce birlikte son bir keyifli gece geçirmek isterler. Sokakta araba ile dolaşırlar. İçlerinden Curt ile Steve için ertesi gün yeni hayatları olan üniversite sürecinin başlangıcıdır. Aslında Curt, üniversiteye gitmek konusunda kararsızdır. Steve ise gitmenin yapılacak en iyi iş olduğuna arkadaşını ikna etmeye çalışır. Steve’in kız arkadaşı Laurie de sevgilisinin gidecek olmasından yana mutsuzdur. John ekibin daha yaşlı, yarış meraklısı ve otomobil çılgını üyesidir. Sürekli birileri çıkıp onu yarışmak için tahrik etmektedir. Bu kez karşısına, 55 Chevy’siyle Bob Falfa çıkar.Terry grubun zeki ama tuhaf ve ezik elemanıdır. Steve gittikten sonra bakması için ona arabasının anahtarlarını verince Vespa motorundan kurtulacaktır.

Komedi, Dram, Romantik

American Graffiti
Gençlik Yılları (1973) 7.5
Y: George Lucas
O: Richard Dreyfuss, Ron Howard, Paul Le Mat, Charles Martin Smith
T: Komedi, Dram, Romantik
Love StruckAşkla Bağlı (2014)

Love Struck - Aşkla Bağlı (2014)

İnsan doğasının öngörülemezliği,kusurları, aşk ve sürüklediği çıkmazlar, gerçeklik ve algı arasındaki sınırların bulanıklaştığı, öngörülemeyen gelgitlerin ve sürprizlerin yaşandığı romantik bir aşk hikayesi ekranlarınıza geliyor.

Komedi,Dram,Romantik

Love Struck
Aşkla Bağlı (2014) 6.2
Y: Thodoris Atheridis
O: Smaragda Karydi,Panayiota Vlanti,Thodoris Atheridis,Constantine Markoulakis
T: Komedi,Dram,Romantik
Monkey King: Hero Is BackKahramanlar Takımı (2015)

Monkey King: Hero Is Back - Kahramanlar Takımı (2015)

Çin'de tüm zamanların en çok hasılat elde eden animasyon filmlerinden biri olan Kahramanlar Takımı, sürgün edilen Maymun Kral'ın geri dönüş çabasını anlatıyor. Bulunduğu her yerde gürültü patırtı çıkaran Maymun Kral sonunda yalnızlığa mahkum edilerek Beş Element Dağı'na hapsedilir ve varlığı yıllar boyu nesilden nesle anlatılan bir efsane haline gelir. Küçük kahramanımız Liu bu efsaneden en çok etkilenenlerin başında gelmektedir. Bir gün Dağ Canavarları Liu'ın yaşadığı köye saldırırlar. Bu saldırıdan küçük bir kız çocuğunu kurtarmayı başaran Liu kaçarak Beş Element Dağı'na sığınır ve yanlışlıkla Maymun Kral'ın üzerindeki mührü çözerek onu binlerce yıllık uykusundan uyandırır. Bu arada Dağ Canavarları çoktan kahramanlarımızın peşine düşmüştür. Tek isteği özgür kalır kalmaz evine – Çiçek ve Meyve Dağı'na - geri dönmek olan Maymun Kral bileğindeki mührün tam çözülmemiş olması üzerine istemeye istemeye Liu ve küçük kızla birlikte Şangan'a geri dönmek zorunda kalır.

Animasyon,Aksiyon,Macera,Komedi,Fantastik

Monkey King: Hero Is Back
Kahramanlar Takımı (2015) 7.1
Y: Tian Xiao Peng
O: Lei Zhang,Zijie Lin,Wenlun Wu,Zirong Tong
T: Animasyon,Aksiyon,Macera,Komedi,Fantastik
To the BoneKemiklerine Kadar (2017)

To the Bone - Kemiklerine Kadar (2017)

20 yaşındaki Ellen, kendi halinde takılan anoreksiya hastası genç bir kızdır. Gençlik yıllarının en güzel zamanlarını, çeşitli iyileştirme programlarıyla zayıflamaya harcamıştır. Bu duruma bir çözüm bulmaya kararlı olan ailesi ise onu, yöntemleri geleneksel olmayan bir doktor tarafından yönetilen ve aynı soruna sahip insanların bir arada bulunduğu bir grup evine gönderir. Bu süreçte Ellen, bağımlılığıyla nasıl baş edeceğini keşfetmeli, kendisine bir şans tanımalı ve diğer hastalarla nasıl iletişim kuracağını bulmaya çalışmalıdır.

Komedi,Dram

To the Bone
Kemiklerine Kadar (2017) 7.4
Y: Marti Noxon
O: Keanu Reeves,Lily Collins,Kathryn Prescott,Liana Liberato
T: Komedi,Dram
Going in StyleSon Macera (2017)

Going in Style - Son Macera (2017)

Morgan Freeman, (Willie), Michael Caine (Joe) ve Alan Arkin (Al ), faturaları ödemekte zorlanan ve sevdiklerinin iyiliği için bu ömürlük arkadaşlar emekli maaşlarının bir banka tarafından sahiplenilmesi sonucu emekli olmayı bırakıp hayatlarında bir adım önde çıkmaya karar verip, tüm riskleri alıp paralarına el koyan bankayı soymaya karar vermelerini anlatıyor.

Komedi,Suç

Going in Style
Son Macera (2017) 6.7
Y: Zach Braff
O: Joey King,Morgan Freeman,Ann-Margret,Peter Serafinowicz
T: Komedi,Suç
Tea with MussoliniMussolini İle Çay (1999)

Tea with Mussolini - Mussolini İle Çay (1999)

Floransa, 1934... Farklı kültürleri temsil eden bir grup kadın her öğleden sonra çay içmek için bir araya gelmektedir. Kısa bir süre sonra bu alışılmadık grubun hayatında hızla değişen politik ortamın etkileri görülmeye başlar...

Dram, Komedi, Savaş

Tea with Mussolini
Mussolini İle Çay (1999) 6.9
Y: Franco Zeffirelli
O: Cher, Judi Dench, Joan Plowright, Maggie Smith
T: Dram, Komedi, Savaş
Zombieland (2009)

Zombieland (2009)

Ruben Fleischer’ın yönetmenliğini üstlendiği korku komedi türünde bir zombi filmi.Bir grup bozulmamış insan, zombilerin ele geçirdiği dünyada hayatta kalmaya çalışıyor.Zombieland, vizyona girdiği ilk hafta Box Office US’te 1. sırada yerini aldı.

Macera, Komedi, Korku

Zombieland (2009) 7.7
Y: Ruben Fleischer
O: Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Emma Stone, Abigail Breslin
T: Macera, Komedi, Korku
Heil (2015)

Heil (2015)

Bir Afro-Alman yazar bazı kişiler tarafından kafasına sert bir cisim vurularak kaçırılır . Uyandığında ise pek bir şey hatırlamaz,yani hafıza kaybı yaşamaktadır. ve bir Neo Nazi grubu yazarı artık istedikleri gibi yönlendirebilir ve kendilerine göre yazılar yazmasını sağlayabilecektir..

Komedi

Heil (2015) 5.3
Y: Dietrich Brüggemann
O: Benno Fürmann,Jerry Hoffmann,Liv Lisa Fries,Jacob Matschenz
T: Komedi
Speech & DebateKonuşma ve Tartışma (2017)

Speech & Debate - Konuşma ve Tartışma (2017)

Aynı okulda okuyan ve zekaları ile kendilerine hayran bırakan 3 öğrenci çevrelerindeki insanların iki yüzlü davranmalarından dolayı bir hayli sıkılmışlardır. Bu nedenle seslerini duyurmak için uzun bir süredir kapalı olan tartışma kulübünü yeniden faaliyete geçirerek bu konu üzerinden bir tartışma platformu hazırlarlar.

Komedi,Dram

Speech & Debate
Konuşma ve Tartışma (2017) 6.1
Y: Dan Harris
O: Liam James,Sarah Steele,Austin P. McKenzie,Roger Bart
T: Komedi,Dram
The Snow Queen 3Karlar Kraliçesi 3: Ateş ve Buz (2016)

The Snow Queen 3 - Karlar Kraliçesi 3: Ateş ve Buz (2016)

Snow Queen ve Snow King'i yenmiş olmasına rağmen, Gerda aradığı huzuru hala bulamamıştır. Zira ailesi halen kuzey rüzgarlarında kayıptır. Şimdi Kuzey'in buzullarla kaplı tepelerine yapacağı yolculuk için geçmişten güç alması ve daha da cesur olması gerekmektedir.

Animasyon,Macera,Komedi,Aile,Bilim-Kurgu

The Snow Queen 3
Karlar Kraliçesi 3: Ateş ve Buz (2016) 6
Y: Aleksey Tsitsilin
O: Garik Kharlamov,Ivan Okhlobystin,Graham Halstead,Olga Zubkova
T: Animasyon,Macera,Komedi,Aile,Bilim-Kurgu
Their FinestAşkın Çekimi (2016)

Their Finest - Aşkın Çekimi (2016)

One Day ve An Education filmleriyle tanınan yönetmen Lone Scherfig’in son filmi, Gemma Arterton ve Me Before You’nun yıldızı Sam Claflin’i buluşturan bir romantik komedi. 2. Dünya Savaşı sırasında A.B.D ve İngiltere İstihbarat Bakanlıkları, ulusa moral aşılamak amacıyla Dunkirk Muharebesi’nde kurtarılan askerlerin hikayesini anlatan bir film çekmektedirler. Sekreterlik pozisyonuna başvurduğunu düşünen Catrin işe alınınca, birden kendini bu filmin senaryo ekibinde bulur. Senaryo ekibinin başındaki Tom’un sayesinde savaşın tüm zorluklarına rağmen içindeki umudu ve sevgiyi keşfedecektir. BAFTA ödüllü Lissa Evans’ın romanından uyarlanan film, sinemaya ve sinemacılara yazılmış bir aşk mektubu olarak niteleniyor. Carol ve Brooklyn’in Oscar adayı yapımcılarının imzasını taşıyan filmin başrollerindeki Gemma Arterton ve Sam Claflin’e ise usta aktörler Bill Nighy ve Jeremy Irons eşlik ediyor.

Komedi,Dram,Romantik,Savaş

Their Finest
Aşkın Çekimi (2016) 6.9
Y: Lone Scherfig
O: Gemma Arterton,Sam Claflin,Bill Nighy,Jack Huston
T: Komedi,Dram,Romantik,Savaş