Komedi Filmleri İzle

SaharaSahra (2017)

Sahara - Sahra (2017)

Yeni sevgilisi kötü niyetli bir yılan oynatıcısı tarafından alıkonulan genç bir kobra ve en yakın arkadaşı olan akrep çölde vahşi bir kurtarma görevine atılır.

Animasyon,Macera,Komedi,Aile

Sahara
Sahra (2017) 5.7
Y: Pierre Coré
O: Omar Sy,Louane Emera,Franck Gastambide,Vincent Lacoste
T: Animasyon,Macera,Komedi,Aile
BananasZorla Kahraman (1971)

Bananas - Zorla Kahraman (1971)

Woody Allen ilk dönem filmlerinden Bananas’ta, bir kız yüzünden aklı başından gitmiş Mellish’i oynuyor. Nörotik bir New Yorklu, aşık olduğu kızın peşine düşüp Orta Amerika’daki San Marcos ülkesine kadar gider. Fielding Mellish (Allen), eylemci Nancy’ye (Louise Lasser) aşık olunca onu etkilemek için kızın peşine takılır. San Marcos liderinin (Carlos Montalbán) konuğuyken, kazayla kendisi lider olur. Bananas, Allen’ın paldır küldür komediye yakın ilk dönem filmlerinden biri. Filmin senaryosu, çocukluk arkadaşı Mickey Rose ile birlikte yazdığı senaryoların üçüncü ve sonuncusu. Nancy’yi, Allen’ın ikinci eşi komedyen Louise Lasser oynuyor. Ancak bu film gösterime girdiğinde onlar üç yıllık evliliklerini sona erdirmişti.

Komedi

Bananas
Zorla Kahraman (1971) 7.1
Y: Woody Allen
O: Woody Allen, Louise Lasser, Carlos Montalbán, Nati Abascal
T: Komedi
Operation PetticoatDonanmanın Melekleri (1959)

Operation Petticoat - Donanmanın Melekleri (1959)

Donanmaya henüz katılmış olan bir ABD denizaltısı II. Dünya Savaşı'nın hemen başlarında Filipinler'de daha limandayken batırılır. Geminin hevesli ve gayretli komutanı (Cary Grant) üstlerinin itirazına rağmen kendi imkânları ile denizaltıyı onarıp savaşa sokabileceğinde ısrar eder. Denizaltıyı onarılacağı emniyetli bölgeye götürürlerken mahsur kalmış bir grup ordu hemşiresi subayı da denizaltıya almak zorunda kalırlar.İlk bakışta sıradan yüzeysel bir durum komedisi gibi gözükse de filmin çevrildikten yarım asır sonra bile hala popüler olarak kalabilmesindeki sırrı, özellikle filmin ikinci yarısında kadınların denizaltıya gelmeleri ile devreye giren kadın erkek ilişkileri üzerine kurnazca kurulmuş incelikli mizah ve hicivdir.(Filmin özgün isminde geçen petticoat kelimesi İngilizce'de "kadınların iç etekliği, kombinezon" anlamına gelmektedir)

Komedi, Romantik, Savaş

Operation Petticoat
Donanmanın Melekleri (1959) 7.3
Y: Blake Edwards
O: Cary Grant, Tony Curtis, Joan O'Brien, Dina Merrill
T: Komedi, Romantik, Savaş
Margot at the WeddingKızkardeşim Evleniyor (2007)

Margot at the Wedding - Kızkardeşim Evleniyor (2007)

Margot kız kardeşinin evlendiğini öğrenince düğününe gitmek üzere oğlu ile birlikte yola çıkar. İki kardeş bir süredir görüşmemektedir ve aralarında çözülmemiş problemler vardır. Margot ve Pauline düğün için haftasonu bir araya geldiklerinde bu sorunlar tekrar gündeme gelecek ve bilinmeyen aile sırları deşifre olacaktır.

Komedi, Dram

Margot at the Wedding
Kızkardeşim Evleniyor (2007) 6
Y: Noah Baumbach
O: Zane Pais, Susan Blackwell, Nicole Kidman, Jack Black
T: Komedi, Dram
She's Out of My LeagueBu Kız Beni Aşar (2010)

She's Out of My League - Bu Kız Beni Aşar (2010)

Hollywood'ta gereğinden fazla işlenmiş bir konu olan "loser başarısız erkek" & "Çekici parlak kadın" gerilimi üstüne bina edilen "Bu Kız Beni Aşar", standart bir Amerikan gençlik komedisi. Arkadaşlarının 10 üzerinden 5 verdiği Joe, 10 numarayla yani mükemmel kadınla tanışır ama kendine olan güvensizliği, ailesinin ve arkadaşlarının ona bakış açısı gibi etkiler yüzünden kuracağı ilişki tehlikeye girer.

Komedi, Romantik

She's Out of My League
Bu Kız Beni Aşar (2010) 6.4
Y: Jim Field Smith
O: Jay Baruchel, Alice Eve, T.J. Miller, Mike Vogel
T: Komedi, Romantik
DeathtrapÖlüm Tuzağı (1982)

Deathtrap - Ölüm Tuzağı (1982)

Sidney’in içinde bulunduğu durumu daha da zorlaştırmak için ondan yazarlık dersi alan öğrencilerinden biri olan Clifford Anderson öğretmenine ilk yazdığı oyunu gönderir. Amacı Sidney’in görüşlerini ve tavsiyelerini almaktır. Ölüm Tuzağı isimli oyun beş karakterden oluşan iki perdelik bir oyundur. Sidney oyunu o kadar beğenir ki ‘Yetenekli bir yönetmenin bile oyun metnine asla zarar veremeyeceğini,’ söyler. Bir kez daha Broadway’de olmak isteyen Sidney Myra ile birlikte akla gelmez bir plan yapar: Clifford’ı Bruhl evine getirip onu öldürecek ve oyun senaryosunu kendileri yazmış gibi göstereceklerdir. Ancak Clifford buluşma yerine geldikten kısa bir süre sonra, işlerin hiç de göründüğü gibi olmadığını fark ederler.

Komedi, Suç, Gizem

Deathtrap
Ölüm Tuzağı (1982) 7
Y: Sidney Lumet
O: Michael Caine, Christopher Reeve, Dyan Cannon, Irene Worth
T: Komedi, Suç, Gizem
Chalk It UpSorun Bende (2016)

Chalk It Up - Sorun Bende (2016)

Apple eğlenceli şen şakrak bir genç kızdır, erkek arkadaşı tarafından terkedilince onu tekrar kazanmak için, bir üniversitenin jimnastik takımına katılır. İlk başlarda amacı sevgilisini geri kazanmak olan Apple, jimnastik konusunda ki yeteneklerini keşfetmeye başlayacaktır...

Komedi

Chalk It Up
Sorun Bende (2016) 5.2
Y: Hisonni Johnson
O: Maddy Curley, John DeLuca, Nikki SooHoo, Drew Seeley
T: Komedi
OzzyTüylü Kaçak (2016)

Ozzy - Tüylü Kaçak (2016)

Ozzy isimli çok sevimli bir ev köpeğinin maceralarını konu alan filmde, aile Japonya tatiline çıkınca geride kalan Ozzy'nin başına hiç beklenmedik olaylar gelecektir. Zira Ozzy'yi emanet ettikleri oldukça lüks gibi görünen barınak aslında hayvanları sahipleri yokken acımasızca satan bir çeteye aittir! Gö

Animasyon, Macera, Komedi

Ozzy
Tüylü Kaçak (2016) 5.5
Y: Alberto Rodríguez, Nacho La Casa
O: Guillermo Romero, Dani Rovira, José Mota, Michelle Jenner
T: Animasyon, Macera, Komedi
La ritournelle (2014)

La ritournelle (2014)

Brigitte ve Xavier, Normandiya'daki çiftliklerinde besicilik yapan sıradan bir çifttir. Çocukları büyümüş ve kendilerine ayrı bir hayat kurmuşlardır. Brigitte, bir gece komşularının düzenlediği partide Stan adındaki genç bir adamla tanışır ve ondan çok etkilenir. Vücudundaki egzamayı göstermek için doktora gitmeyi bahane ederek 2 günlüğüne Stan'i görmek için Paris'e gider ama hiçbir şey onun planladığı gibi olmaz.

Komedi

La ritournelle (2014) 6.3
Y: Marc Fitoussi
O: Isabelle Huppert, Jean-Pierre Darroussin, Michael Nyqvist, Pio Marmaï
T: Komedi
Cigarettes et chocolat chaudMuhteşem Aile (2016)

Cigarettes et chocolat chaud - Muhteşem Aile (2016)

İki genç kızını tek başına büyütmek zorunda olan Denis, maddi manevi zorluk çekmektedir. Bir yandan eğitim masraflarına yetişmeye çalışırken, diğer yandan iki işte birden çalışmak zorundadır. Durumun kötüye gittiğini fark eden bir sosyal hizmetler görevlisi, Denis’i özel ebeveyn kurslarına gitmesi konusunda ikna eder.

Komedi

Cigarettes et chocolat chaud
Muhteşem Aile (2016) 6.4
Y: Sophie Reine
O: Gustave Kervern, Camille Cottin, Héloïse Dugas, Fanie Zanini
T: Komedi
Les Tuche 2 - Le rêve américainGörgüsüzler 2 (2016)

Les Tuche 2 - Le rêve américain - Görgüsüzler 2 (2016)

Tuche ailesi aldıkları piyango bileti sayesinde tam 100 milyon euro ödüllü ikramiyeyi kazanırlar sonrasında lüx bir hayat yaşamaya başlarlar. Ailenin erkek çocuğu hemen amerika'ya eğitime gider ve orda dil öğrenmek isteyecektir tesadüf eseri tanıştığı çok zengin bir kızla arkadaşlık kurar ve ailesiyle ilgili bir çok yalan konuşmaya başlar zaten ailesi kalkıp Amerika'ya gelemez diye düşünür. Fakat ailesi ona süpriz yapar ve çat kapı gelir

Komedi

Les Tuche 2 - Le rêve américain
Görgüsüzler 2 (2016) 4.7
Y: Olivier Baroux
O: Jean-Paul Rouve, Isabelle Nanty, Claire Nadeau, Sarah Stern
T: Komedi
Colossal (2016)

Colossal (2016)

Fantastik canavar filmi Colossal, Gloria isimli sıradan bir kadını temel alıyor. Gloria sakin hayatı kısa süre önce tepetaklak olmuş bir kadındır. İşini kaybetmiştir ve bu yetmez gibi sevgilisiyle birlikte yaşadıkları evden de sevgilisi tarafından atılmıştır. Çaresiz kadın New York'u arkasında bırakarak doğduğu kente geri döner. Ancak tam o zamanlarda Seul, Güney Kore'ye bir canavar saldırır. Bu dev canavar şehri yerle bir etmektedir. Gloria kısa sürede bu devasa yaratık ile kendisi arasında bir bağ olduğunu keşfeder. İşler kontrolden çıkmaya başladığında Gloria'nın kendisi gibi görünüşte önemsiz birinin nasıl olup da dünyanın kaderi üzerinde bu kadar büyük bir etkisi olabileceğini keşfetmesi gerekecektir... Başrolünü Oscar ödüllü oyuncu Anne Hathaway'in üstlendiği fantastik komedi macera filmi Colossal'ın yönetmen koltuğunda ise Nacho Vigalondo oturuyor.

Aksiyon, Komedi, Bilim-Kurgu

Colossal (2016) 6.7
Y: Nacho Vigalondo
O: Dan Stevens, Anne Hathaway, Jason Sudeikis, Tim Blake Nelson
T: Aksiyon, Komedi, Bilim-Kurgu
Il a déjà tes yeuxHık Demiş Burnundan Düşmüş (2016)

Il a déjà tes yeux - Hık Demiş Burnundan Düşmüş (2016)

Afrika asıllı Fransız çift Paul ve Sali, uzun zamandır evlat edinmek için bekledikleri bebeğin beyaz olduğunu öğrenince ailede kaos ve çatışmalar doğar.

Komedi

Il a déjà tes yeux
Hık Demiş Burnundan Düşmüş (2016) 6.3
Y: Lucien Jean-Baptiste
O: Lucien Jean-Baptiste, Aïssa Maïga, Zabou Breitman, Vincent Elbaz
T: Komedi
PrevengeYalvarış (2016)

Prevenge - Yalvarış (2016)

İngiltere'nin son dönem kült komedi oyuncularından Alice Lowe, üstelik sekiz aylık hamileyken, gebelik ve cinayet öykülerini bir araya getiren bu karanlık komediyi yazmış, yönetmiş, üstüne bir de başrolünde oynamış. Ruth (Lowe) yedi aylık hamiledir. Birçok hamile kadın gibi bebeğinin onunla konuştuğunu düşünür – tek fark, bu bebeğin ona insanları öldürmesini telkin etmesidir. Hâlâ aylar önce kaybettiği kocasının yasını tutan Ruth, bebeğin onu öldürme teknikleri konusunda eğitmesine izin verir ve yoluna çıkan insanları katletmeye başlar. Kan gövdeyi götürürken kimsenin aklına Ruth'tan şüphelenmek gelmez – sevimli, ışıltılı, göbeği çıkmış hamile bir kadından kim şüphe duyabilir ki? Karanlık komedi ayarı tam tadında, yaşam ve ölüm arasındaki alana yeni ve alışılmadık bir perspektifle bakan sıradışı bir film.

Komedi, Dram, Fantastik

Prevenge
Yalvarış (2016) 6.1
Y: Alice Lowe
O: Gemma Whelan, Alice Lowe, Jo Hartley, Kate Dickie
T: Komedi, Dram, Fantastik
Handsome: A Netflix Mystery MovieHandsome: Netflix Gizem Filmi (2017)

Handsome: A Netflix Mystery Movie - Handsome: Netflix Gizem Filmi (2017)

Cinayet masası dedektifi Gene Handsome, kişisel yaşantısında neyin eksik olduğuna dair ipuçları ararken bir kadın cinayetini de çözmeye koyulur.

Komedi

Handsome: A Netflix Mystery Movie
Handsome: Netflix Gizem Filmi (2017) 5.9
Y: Jeff Garlin
O: Jeff Garlin,Natasha Lyonne,Kaley Cuoco,Leah Remini
T: Komedi
The Nanny DiariesDadım Âşık (2007)

The Nanny Diaries - Dadım Âşık (2007)

“The Nanny Diaries” New Jersey’de yaşayan Annie Braddock’un (Johansson) üniversiteyi bitirdikten sonra geldiği Manhattanda zengin bir ailenin çocuğuna dadılık yapma hikayesini anlatıyor. Şehrin diğer tarafında yaşamanın hiç de kolay olmadığnı anlayan Annie, Bayan X’in (Linney) bitmek bilmeyen isteklerini yerine getirmeye çalışırken, oğlu Grayer’ın bakımını üstleniyor. Derken binada tanıştığı gençle yakınlaşmaya başlayan Annie, zenginlerin dünyasında hiç de beklemediği olaylarla karşılaşıyor.Emma McLaughlin ve Nicola Kraus’un 2002 yılında yazdıkları “The Nanny Diaries” romanı oldukça ses getirmişti. İki yazarın Manhattan’da toplam sekiz sene bebek bakıcılığı yapmış olmaları, kitapta anlatılanların oldukça gerçekçi bulunmasına yol açmıştı. Medya o yıllarda kitabın yazarlarının üstüne giderek, kitapta anlatılan ailenin aslında kim olduğunu bulmaya çalışmıştı. İki yazar da kitapta anlatılanların hayal ürünü olduğunu söyleseler de kitabı yazarken kendi deneyimlerinden oldukça faydalandıklarını belirtmişlerdi.

Komedi, Dram, Romantik

The Nanny Diaries
Dadım Âşık (2007) 6.1
Y: Shari Springer Berman, Robert Pulcini
O: Scarlett Johansson, Donna Murphy, John Henry Cox, Alicia Keys
T: Komedi, Dram, Romantik
A Hard Day's NightGençlerin Sevgilisi (1964)

A Hard Day's Night - Gençlerin Sevgilisi (1964)

1964 yılı... Liverpool'lu dört gencin dünyayı değiştirmek için tek ihtiyaç duydukları, küçük otel odalarından çıkıp dış dünyaya adım atmaktır. Richard Lester'ın bu rock n'roll komedisinde henüz pek toy olan Beatles grubunun çılgın hayranlar, paranoyak yapımcılar ve sorunlu aile üyelerinin arasından sıyrılmayı başarmasının sırrı, doymak bilmez muziplik düşkünlükleri ile eğlenceye olan aşırı bağımlılıklarına bağlanıyor. zeynep1972

Komedi, Müzikal

A Hard Day's Night
Gençlerin Sevgilisi (1964) 7.7
Y: Richard Lester
O: The Beatles, John Lennon, Paul McCartney, George Harrison
T: Komedi, Müzikal
The Belier FamilyHayatımın Şarkısı (2014)

The Belier Family - Hayatımın Şarkısı (2014)

Bélier ailesinin 16 yaşındaki Paula hariç tüm fertleri işitme engellidir. Paula ailenin tüm gündelik işleriyle, en başta çiflikteki işleriyle tek başına ilgilenmektedir. Bir gün müziğe karşı doğuştan bir yeteneği olduğunu keşfeden müzik öğretmenin ısrarlarıyla, Radio France'ın düzenlediği yarışmaya karar verir. Bu karar ailesinden bağımsız yeni bir hayat tarzına sahip olması ve yetişkinliğe doğru kaçınılmaz bir adım atması anlamına gelmektedir.

Komedi, Dram, Müzik

The Belier Family
Hayatımın Şarkısı (2014) 7.3
Y: Eric Lartigau
O: Karin Viard, François Damiens, Eric Elmosnino, Louane Emera
T: Komedi, Dram, Müzik
Cemetery ManÖlüm & Aşk (1994)

Cemetery Man - Ölüm & Aşk (1994)

Kuzey İtalya’nın küçük bir kasabasında bulunan buffalora mezarlığının bekçisi Francesco Dellamorte’nin işi sadece mezarlığı beklemek değildir. Aynı zamanda mezarından kalkan huzursuz ölülerin kellesini uçurmak da görevleri arasındadır.Ölülere ve ölüme karşı duyarsızlaşan Dellamorte için aşkın anlamı ölümden çok farklı olacak ve fakat aşk ve ölüm birbirine yakın yürüyecektir. Kült çizgi roman kahramanı Dylon Dog’a en yakın beyazperde kahramanının bu filmde olduğunu söylemek yanlış olmaz. Komik, tuhaf ama sonuna kadar romantik bir zombi filmi. En unutulmaz sahnesine Sezen Aksu’nun bir şarkısı eşlik ediyor.

Komedi, Korku

Cemetery Man
Ölüm & Aşk (1994) 7.3
Y: Michele Soavi
O: Rupert Everett, François Hadji-Lazaro, Anna Falchi, Mickey Knox
T: Komedi, Korku
They Call Me TrinityTrinita (1970)

They Call Me Trinity - Trinita (1970)

Trinita Kardeşler hala durmuyor ve önlerine gelen herkesi yıkıyor. Müthiş bir komedi, izlemeye doyamayacaksınız. Batının kötü adamlarının başları bu sefer gerçekten dertte. Çünkü Trinita kardeşler onların karşısında.

Komedi, Kovboy

They Call Me Trinity
Trinita (1970) 7.4
Y: Enzo Barboni
O: Terence Hill, Bud Spencer, Steffen Zacharias, Dan Sturkie
T: Komedi, Kovboy
Radio DaysRadyo Günleri (1987)

Radio Days - Radyo Günleri (1987)

Filmin anlatıcısı olan karakter Joe, televizyonun icadından önce geçirdiği çocukluğunda, radyonun çocukluğunu nasıl etkilediğini anlatmaktadır. 1930'lu yılların sonlarında New York'ta yaşayan yahudi bir ailenin oğlu olan Joe şimdilerde o günlerini aklında yer eden farklı hatıralarla anmaktadır. Bu hatıralar radyo üzerine anlatılan çeşitli hikayelerle bir araya gelir. Woody Allen imzalı filmin hikayesi flashback'lerle ilerler ve dönemin atmosferine nostaljik bir bakış atar. Yönetmenin hayatından izler taşıyan film 'en iyi senaryo' kategorisinde Oscar ödülüne aday gösterilmiştir.

Komedi

Radio Days
Radyo Günleri (1987) 7.6
Y: Woody Allen
O: Mike Starr, Paul Herman, Don Pardo, Martin Rosenblatt
T: Komedi
Much Ado About NothingKuru Gürültü (1993)

Much Ado About Nothing - Kuru Gürültü (1993)

Claudio ve Hero birbirlerine deliler gibi aşık olan ve yakın zamanda evlenmeyi planlayan iki genç aşıktır. Claudio'nun en yakın arkadaşı Benedick ise Claudio'nun bu aşık halleriyle alay eden, evliliğe ya da aşka tamamıyla karşı olan bir karakterdir. Yıllardır tanıdığı ve asla anlaşamadığı Beatrice de bu konuda kendisinden farksızdır. Aralarındaki bu inatlaşma ve anlaşamama hali tüm hızıyla sürerken beklenmedik gelişmeler yaşanmaya başlar.William Shakespeare'in Much Ado About Nothing adlı önemli eserinden beyazperdeye uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda ilginç bir isim bulunuyor. Toy Story serisinin yaratıcılarından ve büyük prodüksiyonlu The Avengers filminin yönetmeni Joss Whedon, bu klasik Shakespeare yapıtını modern bir üslupla uyarlıyor.

Komedi, Dram, Romantik

Much Ado About Nothing
Kuru Gürültü (1993) 7.4
Y: Kenneth Branagh
O: Richard Briers, Kate Beckinsale, Imelda Staunton, Jimmy Yuill
T: Komedi, Dram, Romantik
Tampopo (1985)

Tampopo (1985)

Kamyon Şöförü olan Goro ve arkadaşı Gun'ın karnı acıkınca; yolda gördükleri ilk restoran olan Lai Lai Ramen Lokantası 'na girerler. Sabırsızlanmalarının asıl nedeni, Gun'ın yolda ramen ile ilgili okuduğu kitaptır ve iki kafadarın canı fena halde rağmen çekmiştir. Ancak girdikleri lokantanın bir hikâyesi vardır ve bu hikâyeden Goro ile Gun'da sebepleneceklerdir...Lai Lai Ramen Lokantası 'nın asıl sahibi ve ahçısı ölünce, lokantanın işletmesini eşi Tampopo üstlenir. Fakat kadın ramen ahçılığında ve esnaflıkta tam bir felakettir. Lai Lai Ramen Lokantası'nda yaşanılan felaketler ise her gün, bozulmuş bir plâk gibi tekrarlanmaktadır. Tampopo 'nun oğlu Tabo'nun birkaç akranından dayak yiyerek okuldan dönmesi, Tampopo'nun ahçılığı ve hizmeti ile müşterileri kaçırması, bunlara şahit olan Ken'in dul kadını psikolojik olarak evlenmeye ve lokantasını satmaya zorlaması her gün tekrarlanmaktadır...Goro ve Gun'ın berbat rameni tatmaları, dayak yemiş Tabo 'nun lokantaya adım atması ve Ken'in yine ağzını açması arka arkaya yaşanır. Üstüne bir de çenesini kapatması için uyarılan Ken ve arkadaşlarından sopa yiyen iki kafadar, ertesi gün gözlerini Tampopo'nun evinde açarlar. İşi ramen yapamadığının farkynda olan Tampopo, Goro ve Gun'a kendisine yardım etmeleri için yalvarır. Tampopo'yu kıramayan iki kafadar, kalmayı kabul ederler. Ancak Tampopo'yu birinci sınıf bir ramen ahçısı yapmak hiç kolay olmayacaktır...

Komedi, Kovboy

Tampopo (1985) 7.9
Y: Jûzô Itami
O: Tsutomu Yamazaki, Nobuko Miyamoto, Kôji Yakusho, Ken Watanabe
T: Komedi, Kovboy
Railroad TigersDemiryolu Kaplanları (2016)

Railroad Tigers - Demiryolu Kaplanları (2016)

Railroad Tigers, kendilerine özgürlük savaşçısı diyen bir grubun, 1941 yılında yemek dolu askeri bir treni pusuya düşürmelerini anlatıyor. Bu grubun tek amacı trendeki yiyecekleri alarak fakir insanlara dağıtmak. Jackie Chan ise, tren yolu çalışanını ve aynı zamanda bu grubun liderini canlandırıyor.

Aksiyon,Komedi,Savaş

Railroad Tigers
Demiryolu Kaplanları (2016) 6.1
Y: Ding Sheng
O: Jackie Chan,Jaycee Chan,Zitao Huang,Kai Wang
T: Aksiyon,Komedi,Savaş
7 Chinese Brothers (2015)

7 Chinese Brothers (2015)

Niteliksiz, tembel ve girdiği hiçbir işte dikiş tutturamayan Larry'nin hayatı en son girdiği işte patronuna aşık olmasıyla farklı bir yöne doğru hareketlenecektir.

Komedi

7 Chinese Brothers (2015) 5.7
Y: Bob Byington
O: Jason Schwartzman,Olympia Dukakis,Tunde Adebimpe,Eleanore Pienta
T: Komedi
The 101-Year-Old Man Who Skipped Out on the Bill and Disappeared101 Yaşında Hesabı Ödemeden Kaçıp Ortadan Kaybolan Adam (2016)

The 101-Year-Old Man Who Skipped Out on the Bill and Disappeared - 101 Yaşında Hesabı Ödemeden Kaçıp Ortadan Kaybolan Adam (2016)

Paraya ihtiyacı olan 101 yaşındaki eksantrik eski casus, seksenlerindeki genç partneriyle birlikte yetmişlerin başında kaybettiği bir Sovyet içeceğinin formülünü bulmak üzere uluslararası bir maceraya atılır ancak ne yazık ki içeçeği arayan tek o değildir...

Macera,Komedi,Suç

The 101-Year-Old Man Who Skipped Out on the Bill and Disappeared
101 Yaşında Hesabı Ödemeden Kaçıp Ortadan Kaybolan Adam (2016) 6.5
Y: Felix Herngren,Måns Herngren
O: Crystal the Monkey,Robert Gustafsson,Jens Hultén,Caroline Boulton
T: Macera,Komedi,Suç
Børning 2Yarış 2 (2016)

Børning 2 - Yarış 2 (2016)

Roy (Anders Baasmo Christiansen) , yasadışı bir sokak yarışına katıldığı için iki yıl hapse girdikten sonra , Rusya'nın kuzeyinde yol güzergahı Bergen'den Murmansk'a kadar olan yasa dışı yeni bir kış yarışmasına hayır der. Ama sonra kızının bir erkek arkadaşıyla yarışmaya katılacağını duyan Roy için işler değişir.. Yönetmenliğini Hallvard Bræin 'ın yaptığı Norveç yapımı aksiyon komedi filmidir.

Aksiyon,Komedi

Børning 2
Yarış 2 (2016) 6.3
Y: Hallvard Bræin
O: Anders Baasmo Christiansen,Vegar Hoel,Jonas Hoff Oftebro,Sven Nordin
T: Aksiyon,Komedi
The SqueezeKıskaç (2015)

The Squeeze - Kıskaç (2015)

Sıra dışı yeteneklere sahip genç ve mütevazı bir adam, küçük bir güney kasabasında içinde yüksek bahislerin döndüğü golf maçlarının arasında sıkışıp kalmıştır ta ki oyunun bir ölüm kalım meselesine dönüşemesine kadar...

Komedi,Dram,Spor

The Squeeze
Kıskaç (2015) 5.3
Y: Terry Jastrow
O: Jeremy Sumpter,Katherine LaNasa,Jillian Murray,Christopher McDonald
T: Komedi,Dram,Spor
The MightyKoruyucu Meleğim (1998)

The Mighty - Koruyucu Meleğim (1998)

Ender rastlanan bir hastalık yüzünden boyu uzamayan Kevin ve onu sırtında taşıyan irikıyım Max’ın dostluğunu anlatan The Mighty, duygusallığın ön plana çıktığı ama duygu sömürüsünün yapılmadığı etkileyici bir film. Zeki bir çocuk olan Kevin, asla uzamayacak kısa boyu yüzünden kimseyle arkadaşlık kuramamaktadır. Ancak bir gün öğrenme zorluğu çeken Max’la tanışınca tüm hayatı değişir. İkisi de farklı nedenlerle toplum tarafından dışlanan ikili, birlikte önyargısız bir dosluk kurarken sihirli bir yolculuğa çıkar.

Komedi, Dram

The Mighty
Koruyucu Meleğim (1998) 7.3
Y: Peter Chelsom
O: Harry Dean Stanton, Gena Rowlands, Elden Henson, Douglas Bisset
T: Komedi, Dram
Pocketful of MiraclesElmacı Kadın (1961)

Pocketful of Miracles - Elmacı Kadın (1961)

Efsane aktris Bette Davis'in canlandırdığı Apple Annie, Broadway'deki tüm dilencileri kontrol eden bir kadındır. Onun kendisine şans getirdiğine inanan gangster Dave the Dude ise sert görünüşlü ama yumuşak kalplidir. Dave bir sabah Annie'yi her zamanki yerinde göremeyince bir şeylerin ters gittiğini anlar...

Komedi, Dram

Pocketful of Miracles
Elmacı Kadın (1961) 7.4
Y: Frank Capra
O: Glenn Ford, Bette Davis, Hope Lange, Arthur O'Connell
T: Komedi, Dram