Gerilim Filmleri İzle

Voice from the Stone (2017)

Voice from the Stone (2017)

1950' li yılların Toskana 'sındayız. Film annesinin beklenmedik cinayetinin ardından sessiz kalan genç bir çocuğa yardım etmek için büyük bir mücadeleye girişen bir hemşire Verena'nın unutulmaz hikayesini anlatıyor.

Dram, Gizem, Gerilim

Voice from the Stone (2017) 0
Y: Eric D. Howell
O: Emilia Clarke, Marton Csokas, Caterina Murino, Kate Linder
T: Dram, Gizem, Gerilim
Dial M for MurderCinayet Var (1954)

Dial M for Murder - Cinayet Var (1954)

Eski bir profesyonel tenisçi olan Tony Wendice varlıklı karısı Margot'la birlikte Londra'da nezih bir dairede yaşamaktadır. Margot'un hoşnutsuzlukları sebebiyle kariyerini sonlandıran Tony, karısının Mark Halliday isimli bir yazarla gizli bi ilişkisi olduğunu öğrendiği an intikam içgüdüsüyle dolar. Margot'u öldürmeye karar veren Tony, bir cinayet planı tasarlayarak harekete geçmeye başlar. Kusursuz cinayet planını uygulamaya koyduğunda onlarca aksilikle karşılaşan Tony cinayet planını anlatmak için yanlış bir numarayı aradığında ise işler iyice içinden çıkılmaz bir hal alır. Sinema dehası Alfred Hitchock'un en önemli yapıtlarından biri olan film tek mekanlı klostrofobik bir atmosferde geçiyor.

Suç, Gerilim

Dial M for Murder
Cinayet Var (1954) 8.2
Y: Alfred Hitchcock
O: Ray Milland, Grace Kelly, Robert Cummings, John Williams
T: Suç, Gerilim
The TreatmentTedavi (2014)

The Treatment - Tedavi (2014)

Dedektif Nick Cafmeyer mükemmel kariyere sahip, başarılı bir müfettiştir. Ancak dokuz yaşındayken kardeşi Bjorn belirsiz bir şekilde ortadan kaybolunca, karanlık bir bulut çökmüştür yaşamına. Plettinckx ise herkes tarafından tanınan şeytani zevkleri olan bir seksomanyaktır. Dedektif Nick, Plettinckx'i sorgulamaya alır ama delil yetersizliğinden bırakmak zorunda kalır. Nick, kardeşinin bu seksomanyak adamla bir bağlantısı olduğunu düşünür ve amansız bir takip başlar...

Gizem, Gerilim

The Treatment
Tedavi (2014) 7.2
Y: Hans Herbots
O: Geert Van Rampelberg, Ina Geerts, Johan van Assche, Laura Verlinden
T: Gizem, Gerilim
North by NorthwestGizli Teşkilat (1959)

North by Northwest - Gizli Teşkilat (1959)

Efsanevi yönetmen Alfred Hitchcock’un en önemli yapıtlarından olan film yanlış zamanda yanlış yerde bulunan bir adamın yanlış anlaşılmalarla örülü hikayesini anlatır. Prestijli reklamcı Roger Tornhill, bir yanlış anlaşılma sonucunda George Kaplan isimli bir casus zannedilir ve iki casus tarafından kaçırılıp sorguya çekilir. Kendisini kaçıranlara ortada bir yanlış anlaşılma olduğunu izah etmeye çalışsa da casusları inandıramaz. Bir uçurumun kenarına bırakılır, buradan kurtulmayı başardıktan sonra casus Kaplan gizeminin peşine düşer. Ancak bir talihsizlik daha başgösterir ve artık işlemediği bir cinayetin faili konumundadır, böylece polis ve gizli teşkilatlarla arasında nefes kesen bir kovalamaca başlar.

Macera, Gizem, Gerilim

North by Northwest
Gizli Teşkilat (1959) 8.5
Y: Alfred Hitchcock
O: Cary Grant, Eva Marie Saint, James Mason, Jessie Royce Landis
T: Macera, Gizem, Gerilim
Carolina MoonKayıp Sırlar (2007)

Carolina Moon - Kayıp Sırlar (2007)

Korkunç geçmişinden kurtulmak isteyen Tory (Claire Forlani) evine dönmenin kolay olmayacağını bilmektedir. Bilinçaltına yaptığı bir gezi ile çocukluk arkadaşı Hope’un korkunç bir cinayet sonucu öldürülmesini hatırlamış ve bu olayı unutmak istemektedir. Kısa bir süre sonra Tory, Hope’un ölümünün bir dizi cinayet zincirinin ilk halkası olduğunu ve o korkunç güne kadar cinayetlerin her yıl devam ettiğini fark eder. Tory’nin iki seçeneği vardır. Ya doğaüstü güçleriyle katili yakalamak ya da onun bir sonraki kurbanı olmak.

Gizem, Romantik, Gerilim

Carolina Moon
Kayıp Sırlar (2007) 5.9
Y: Stephen Tolkin
O: Claire Forlani, Oliver Hudson, Chad Willett, Jonathan Scarfe
T: Gizem, Romantik, Gerilim
Small CrimesKüçük Suçlar (2017)

Small Crimes - Küçük Suçlar (2017)

Altı yıllık mahkumiyetin ardından eski bir polis, doğduğu şehirde hayatını tekrar kurmaya çalışır. Ancak geçmişin yansımaları peşini bırakmaz.

Gerilim

Small Crimes
Küçük Suçlar (2017) 0
Y: E.L. Katz
O: Nikolaj Coster-Waldau
T: Gerilim
Schone HandenTemiz Eller (2015)

Schone Handen - Temiz Eller (2015)

René Appel'in suç romanında sinemaya uyarlanan Temiz Eller'in (Schone Handen) başrollerinde Thekla Reuten, Jeroen van Koningsbrugge ve Poal Cairo gibi Hollanda'nın tanınmış simaları yer alıyor. Sylvia ve Eddie'nin iki çocuğu ve mutlu bşr hayatları vardır. Fakat uyuşturucu ticareti batağına saplanan Eddie'nin durumunun daha da kötüye gitmesiyle beraber Sylvia çocuklarını da alıp gitmek ister. Eddie, bilmemesi gereken bilgilere sahip olan Sylvia'ya izin vermeyecektir.

Suç,Dram,Gerilim

Schone Handen
Temiz Eller (2015) 6.3
Y: Tjebbo Penning
O: Frederik Brom,Poal Cairo,Jenne Decleir,Nino den Brave
T: Suç,Dram,Gerilim
DesertedHiçliğin Ortasında (2016)

Deserted - Hiçliğin Ortasında (2016)

Hapisten yeni çıkan 24 yaşındaki Jae, "kasabasına" kardeşinin yanına döner. fakat içindeki kaçma arzusunu bastıramayan genç kadın, kardeşinin yol gezisi teklifini kabul eder. Ancak yolda arabaları bozulunca "ölüm vadisinde" hiçliğin ortasında amansız bir mücadele başlayacaktır.

Dram,Gerilim

Deserted
Hiçliğin Ortasında (2016) 4.5
Y: Ashley Avis
O: Mischa Barton,Jackson Davis,Winter Ave Zoli,Trent Ford
T: Dram,Gerilim
AfflictionIzdırap (1997)

Affliction - Izdırap (1997)

Eşinden ayrı yaşayan ve küçük kız çocuğu ile sorunları olan bir polis şefi (Nick Nolte) sıkıntılar yaşamaktadır. Avlanmaya giden 2 kişiden biri av sırasında ölünce olayın kaza olmadığına inanan Nick Nolte olayı araştırmaya karar verir.

Dram, Gizem, Gerilim

Affliction
Izdırap (1997) 7
Y: Paul Schrader
O: Nick Nolte, Brigid Tierney, Holmes Osborne, Jim True-Frost
T: Dram, Gizem, Gerilim
In FearKorku Yolu (2013)

In Fear - Korku Yolu (2013)

Tom ve Lucy tatillerini bir değişiklik yaparak bir taşra motelinde geçirmek isterler. Fakat otele doğru giden yollarda, tabelalarda bir gariplik vardır. Genç çift karanlığında çökmesiyle birlikte aynı yollardan geçtiklerini, içinden çıkamadıkları daireler çizdiklerini fark ederler. Dar yollardan oluşan bir labirentin içinde sıkışmışlardır. Kendi arabalarında tuzağa düşürülmüşlerdir. Göremedikleri bir adamın, onların tüm korkularıyla oyun oynamaktadır ve güvenli oldukları tek yerin arabanın içi olduğuna karar verirler. Koltuklarına sımsıkı yapışan çift, aslında bu yaratığın kendilerine çok yakında, arabanın arka koltuğunda olduğunu sonradan fark edeceklerdir. Çeşitli televizyon dizilerinde bölüm yönetmenliği yapan Jeremy Lovering ilk uzun metrajlı işi olan filmin başrollerinde ise Iain De Caestecker, Alice Englert ve Allen Leech yer alıyor.

Korku, Gizem, Gerilim

In Fear
Korku Yolu (2013) 5.5
Y: Jeremy Lovering
O: Iain De Caestecker, Alice Englert, Allen Leech
T: Korku, Gizem, Gerilim
Bad Kids of Crestview AcademyCrestview Akedemisi’nin Kötü Çocukları (2017)

Bad Kids of Crestview Academy - Crestview Akedemisi’nin Kötü Çocukları (2017)

Kız kardeşini kaybeden Siouxsie bunun kaza olmadığını düşünmektedir. Bunu kanıtlamak için kendini cezalılar listesine dahil etmenin bir yolunu bulur ve Crestview Akademi'ye girer...

Aksiyon,Komedi,Gerilim

Bad Kids of Crestview Academy
Crestview Akedemisi’nin Kötü Çocukları (2017) 7.2
Y: Ben Browder
O: Sammi Hanratty,Colby Arps,Sophia Taylor Ali,Erika Daly
T: Aksiyon,Komedi,Gerilim
Personal ShopperHayalet Hikayesi (2016)

Personal Shopper - Hayalet Hikayesi (2016)

Film, ikiz kardeşinin öldüğünü öğrenen genç bir kadını temel alıyor. Kardeşi gibi medyum olarak genç kadın kardeşinin ona bir işaret göndermesini bekliyor, moda dünyasında geçen bir hayalet hikayesini konu alacak. Gö

Dram,Gizem,Gerilim

Personal Shopper
Hayalet Hikayesi (2016) 6.5
Y: Olivier Assayas
O: Kristen Stewart,Lars Eidinger,Sigrid Bouaziz,Anders Danielsen Lie
T: Dram,Gizem,Gerilim
The InformantMuhbir (2013)

The Informant - Muhbir (2013)

Film, Fransa sınır devriyesi için muhbirlik yapan bir adamın hikayesini ele alıyor…

Suç,Gerilim

The Informant
Muhbir (2013) 6.3
Y: Julien Leclercq
O: Gilles Lellouche,Tahar Rahim,Riccardo Scamarcio,Raphaëlle Agogué
T: Suç,Gerilim
Bottom of the World (2017)

Bottom of the World (2017)

Genç bir kadının esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolması, erkek arkadaşını gerçek anlatı yolculuğuna çıkarıyor ve belki de kendi bilinmeyen gerçekliği, geleneksel anlatının sınırlamalarını aşan bu karanlık, hipnotik gizem içine giriyor.

Dram, Gizem, Gerilim

Bottom of the World (2017) 5.6
Y: Richard Sears
O: Jena Malone, Ted Levine, Douglas Smith, Tamara Duarte
T: Dram, Gizem, Gerilim
The Fate of the FuriousHızlı ve Öfkeli 8 (2017)

The Fate of the Furious - Hızlı ve Öfkeli 8 (2017)

Hızlı ve Öfkeli 8 ismiyle andığımız yapımın yönetmenliğini F. Gary Gray üstleniyor. Merakla beklenen yapımın senaryosunu ise Chris Morgan kaleme aldı. Paul Walker olmadan devam eden seriye bu sefer yeni isimler dahil oluyor. Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Dwayne Johnson, Tyrese Gibson, Chris Bridges, Lucas Black, Scott Eastwood, Kurt Russell, Jason Statham’dan oluşan kalabalık ekip sekizinci hikayede geri dönüyor. Onlara bu sefer Charlize Theron ve Helen Mirren katılıyor. Küba‘dan New York‘a uzanan bu hikayede ekip normal bir hayata adım atmaya hazırlanıyor. Dom ve Letty balayılarını yaşarken, Brian ile Mia emekli olmaya karar veriyor. Ancak aniden ortaya çıkan gizemli bir kadın her şeyi değiştiriyor. Dom‘u baştan çıkartıp onu suç dünyasına dahil etmeyi başarıyor. Arkadaşlarına ne olduğunu anlayamayan ekip kendilerini yeniden aksiyonun ortasında buluyor.

Aksiyon,Suç,Gerilim

The Fate of the Furious
Hızlı ve Öfkeli 8 (2017) 7.4
Y: F. Gary Gray
O: Vin Diesel,Jason Statham,Dwayne Johnson,Michelle Rodriguez
T: Aksiyon,Suç,Gerilim
The Fourth ProtocolDördüncü Protokol (1987)

The Fourth Protocol - Dördüncü Protokol (1987)

ABD ile İngiltere'yi birbirine düşürmek isteyen Ruslar, bir sabotaj planlar. Bunun önüne geçmek ise ajan Preston'ın görevidir..

Gerilim

The Fourth Protocol
Dördüncü Protokol (1987) 6.5
Y: John Mackenzie
O: Michael Caine,Pierce Brosnan,Ned Beatty,Joanna Cassidy
T: Gerilim
SorcererDehşetin Bedeli (1977)

Sorcerer - Dehşetin Bedeli (1977)

Film, Le Salaire de la Peur / Wages of Fear (1953) filminin bir yeniden çevrimi. Le Salaire de la Peur, uyarlandığı eserle aynı ismi taşıyor.

Macera,Dram,Gerilim

Sorcerer
Dehşetin Bedeli (1977) 7.7
Y: William Friedkin
O: Roy Scheider,Bruno Cremer,Francisco Rabal,Amidou
T: Macera,Dram,Gerilim
The Ghazi Attack (2017)

The Ghazi Attack (2017)

Diğer ülkelerden gizlenmiş olan bir deniz altının ortadan bir anda kaybolmasına yoğunlaşıyor. Pakistan'ın tüm ülkelerden gizlediği bir denizaltı gemisi bulunmakta. Ve bu denizaltı gemisi bir anda kaybolunca devlet yetkilileri olayın kimin yaptığını ve ne amaçla yaptığını yakalamak için büyük bir titizlikle çalışmalara başlarlar. Bu suçluları bulan kişiler ödüllendirilecek.

Dram,Tarih,Gerilim,Savaş

The Ghazi Attack (2017) 8.2
Y: Sankalp Reddy
O: Rana Daggubati,Kay Kay Menon,Atul Kulkarni,Om Puri
T: Dram,Tarih,Gerilim,Savaş
Below the SurfaceYüzeyin Altında (2016)

Below the Surface - Yüzeyin Altında (2016)

Cameron'ın harika bir işi, mükemmel olduğunu düşündüğü bir nişanlısı, dört dörtlük bir hayatı vardır. Bir gün hiç beklenmedik bir anda kendisini bir cinayet dosyasının odak noktasında bulur. Şimdi Cameron bir suçun en büyük zanlısı olarak kendisini aklamak zorundadır

Gerilim

Below the Surface
Yüzeyin Altında (2016) 5
Y: Damián Romay
O: Jessica Andolino, Christina Bach, Taylor Cole, Jim R. Coleman
T: Gerilim
MineMayın (2016)

Mine - Mayın (2016)

Amerika'nın güvenliği için odukça kritik olan bir kanun kaçağı çölde kıstırılır. Uluslararası bir diplomatik krize yol açmamak için iki asker görevlendirilir. Bu keskin nişancıların görevi, hedeflerini etkisiz hale getirip bölgeyi terk etmektir. Acemice yapılan bir hata sonucunda görev başarısız olur. Görevli personel kendilerini bölgeden uzaklaştıracak helikoptere doğru giderlerken mayınlı bir araziye girerler ve olanlar olur.

Gerilim, Savaş

Mine
Mayın (2016) 6.3
Y: Fabio Guaglione, Fabio Resinaro
O: Armie Hammer, Annabelle Wallis, Tom Cullen, Clint Dyer
T: Gerilim, Savaş
Aftermath (2017)

Aftermath (2017)

Gerçek bir hikayeden uyarlanan dram-gerilim türü filmde Temmuz 2002'de meydana gelen uçak kazası ve 478 gün sonra gerçekleşen olaylar merkeze alınıyor. Schwarzenegger havada iki uçağın çarpışması sonucu eşini ve kızını kaybeden babayı canlandırıyor ve kazaya sebep olan hatayı yapan hava trafiği kontrolcüsünden intikam almaya yemin ediyor.

Dram, Gerilim

Aftermath (2017) 0
Y: Elliott Lester
O: Arnold Schwarzenegger, Maggie Grace, Kevin Zegers, Hannah Ware
T: Dram, Gerilim
Poolhall JunkiesBilardo Cambazları (2002)

Poolhall Junkies - Bilardo Cambazları (2002)

Yetenekli bir bilardocu uzun süre oyundan uzak kalır...Yerini alan küçük kardeşi düşmanları ile ilgilenmeye başladığında eski günlerine geri dönmek zorundadır...

Dram, Gerilim

Poolhall Junkies
Bilardo Cambazları (2002) 7
Y: Mars Callahan
O: Chazz Palminteri, Ricky Schroder, Rod Steiger, Michael Rosenbaum
T: Dram, Gerilim
The Hills Have EyesTepenin Gözleri (1977)

The Hills Have Eyes - Tepenin Gözleri (1977)

Vahşi, acımasız ve soluk aldırmayan gerilimiyle, tatile çıkan amerikalı bir ailenin başından geçen hayatta kalma mücadelesini anlatan film, çok çok düşük bütçesi ile sinir sistemimizde şok edici etkiler bırakmayı başardı. Modern korku sinemasının tarihsel olayları içinde çok az filmi, bir kült klâsik haline gelmiş Wes Craven'ın 1977 yılı yapımı Hills Have Eyes'ı kadar derin bir etki bırakmıştır.

Korku, Gerilim

The Hills Have Eyes
Tepenin Gözleri (1977) 6.4
Y: Wes Craven
O: John Steadman, Janus Blythe, Peter Locke, Russ Grieve
T: Korku, Gerilim
Sympathy for Lady Vengeanceİntikam Meleği (2005)

Sympathy for Lady Vengeance - İntikam Meleği (2005)

Hayatta en kötüsü insanın yapmadığı herhangi bir yanlışın acımasız ve ağır bir bedeline mahkum olmaktır. Lee Geum-ja işlemediği bir suçtan ötürü hüküm giymiş ve bu sebeple de 13,5 yıl süre ile hapis yatmıştır. Burası bir Kadın Hapishanesidir. Buradan içeri adımını attığı gün intikam alma sürecini başlatan ve bu amaçla ileride özel bir hizmet talep edeceği mahkum arkadaşlarına akla hayale gelmedik güzellikler yapan Lee Geum-ja; kendisini bu duruma sokan kişiyi bizzat kuracağı mahkemede yargılayacağı günün hayaliyle yaşamaktadır. Niwemang - beyazperde

Suç, Dram, Gerilim

Sympathy for Lady Vengeance
İntikam Meleği (2005) 7.7
Y: Chan-wook Park
O: Yeong-ae Lee, Min-sik Choi, Shi-hoo Kim, Yea-young Kwon
T: Suç, Dram, Gerilim
LifeHayat (2017)

Life - Hayat (2017)

“Hayat/Life”, uluslararası bir uzay istasyonunda görevli altı kişinin, insanlık tarihinde çığır açacak bir keşfin eşiğindeki hikayesini anlatıyor; bu ekip Mars gezegeninde ilk kez hayat olduğuna dair ip uçları bulur. Ekip araştırmalarını ilerlettikçe, metodları beklenmedik sonuçlar verir, çünkü buldukları bu hayat formu kimsenin bekleyemeyeceği kadar zekidir.

Korku, Bilim-Kurgu, Gerilim

Life
Hayat (2017) 0
Y: Daniel Espinosa
O: Rebecca Ferguson, Jake Gyllenhaal, Ryan Reynolds, Hiroyuki Sanada
T: Korku, Bilim-Kurgu, Gerilim
Bringing Out the DeadYaşamın Kıyısında (1999)

Bringing Out the Dead - Yaşamın Kıyısında (1999)

Ambülans görevlileri, New York'un yeni bir gecesinde türlü talihsizlikleri dindirmek üzere göreve çıkmışlardır. Her sokağından ayrı bir tesadüf fışkıran bu gecelerde, bir pisliğin, bir ölümün, bir şokun nereden fışkıracağı belli dahi değildir. New York yapbozunu bir arada tutan bir kaos, birçok kişinin hayatını değiştirmek üzeredir.

Dram, Gerilim

Bringing Out the Dead
Yaşamın Kıyısında (1999) 6.8
Y: Martin Scorsese
O: Nicolas Cage, Patricia Arquette, John Goodman, Ving Rhames
T: Dram, Gerilim
The MistÖldüren Sis (2007)

The Mist - Öldüren Sis (2007)

Stephen King'in alameti farikası bilinmeyen bir kasaba, tutucu insanlar ve onlarla çelişen hür düşünceli gençler ve çatışmaları... İşte böyle bir diyarı kaplayan bir sisin arka planında filmde muhafazakar tutuculuk ile serbest düşüncenin mücadelesi de yeralmaktadır. Kuvvetli bir fırtına sonrası meydana gelen sis, tüm kasabayı kaplar. Bu yoğun siste ortaya çıkarak, insanları yiyerek beslenen yaratıkların varlığından haberdar olan insanlar, süpermarketin içinde kapana kısılmış durumdalardır. Bu tedirgin bekleyiş esnasında süpermarketin içindeki insanlar ikiye ayrılır, bazıları intikamcı bir tanrının bu yaratıklara hükmederek insanları kurban etmeyi emrettiğine inanırken, bazıları buna inanmaz. Çağdaş korku romanı yazarı King’in uzun bir hikayesinden yola çıkarak çekilmiş bu film, oldukça gerilim dolu saatler geçireceğimizi vaadeder gibi...

Korku, Bilim-Kurgu, Gerilim

The Mist
Öldüren Sis (2007) 7.2
Y: Frank Darabont
O: Thomas Jane, Marcia Gay Harden, Laurie Holden, Andre Braugher
T: Korku, Bilim-Kurgu, Gerilim
Lethal SeductionÖlümcül Cazibe (2015)

Lethal Seduction - Ölümcül Cazibe (2015)

Üniversiteye gitmeye hazırlanan Mark ve onun aşırı korumacı dul annesi arasındaki ilişkiler normal seyrinde akarken, Mark’ın kendinden yaşça büyük bir kadının cazibesine kapılması sonucu iki kadın arasında tehlikeli bir savaş başlayacaktır.

Gerilim

Lethal Seduction
Ölümcül Cazibe (2015) 5.4
Y: Nancy Leopardi
O: Amanda Detmer, Dina Meyer, Caleb Ruminer, Sam Lerner
T: Gerilim
The Dark Side of the MoonAyın Karanlık Yüzü (2015)

The Dark Side of the Moon - Ayın Karanlık Yüzü (2015)

Başarılı bir avukat, talihsiz bir hata yapar ve sihirli mantar adı ile bilinen bir uyuşturucu maddeyi kullanır. Bu maddenin etkisi ile neden olduğu olaylar, onu çok aranan bir kanun kaçağı haline getirecektir.

Gerilim

The Dark Side of the Moon
Ayın Karanlık Yüzü (2015) 7.2
Y: Stephan Rick
O: Jürgen Prochnow, Moritz Bleibtreu, Nora von Waldstätten, André Hennicke
T: Gerilim
Silkwood (1983)

Silkwood (1983)

Alice Arlen ve Nora Ephron'ın gerçek bir olaydan hareketle senaryosunu yazdıkları 'Silkwood', 1983 yılında 5 dalda Oscar'a aday gösterilmişti. Bir nükleer santralde laborant olarak çalışan Karen Silkwood ihmal sonucu radyasyona maruz kalır ve hayatı ciddi bir risk altına girer. Konuyu araştıran bir gazeteciyle işbirliği yapan Karen santraldeki yanlışlıkları ifşa etmeye kararlıdır. Ne var ki savaştığı güçler kendisinin çok üzerindedir ve onu durdurmak için yapmayacakları şey yoktur. Meryl Streep'in başarılı performansıyla Oscar'a aday olduğu film En İyi Yönetmen, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ( Cher ), En İyi Senaryo ve En İyi Kurgu dallarında da bu ödüle aday olmuştu.

Biografi, Dram, Gerilim

Silkwood (1983) 7.2
Y: Mike Nichols
O: Meryl Streep, Kurt Russell, Cher, Craig T. Nelson
T: Biografi, Dram, Gerilim