Fantastik Filmleri İzle

Fallen (2016)

Fallen (2016)

Genç bir kız, küçük bir çocuğun ölümünden sorumlu tutulduğu için tedaviden sonra kendini bir reform okulunda buluyor. Okulda kendini bir melek olarak gören ve düşüncesinde binlerce yıldır onu seven bir öğrenci tarafından ilgisi çekilmiştir.

Macera, Dram, Fantastik

Fallen (2016) 6
Y: Scott Hicks
O: Hermione Corfield, Addison Timlin, Joely Richardson, Jeremy Irvine
T: Macera, Dram, Fantastik
The Spirit of the BeehiveArı Kovanı'nın Ruhu (1973)

The Spirit of the Beehive - Arı Kovanı'nın Ruhu (1973)

Yıl 1940, İspanya İç Savaşı bittikten hemen sonraki yıl. Ana, sekiz yaşındadır ve bir Kastilya köyünde yaşamaktadır. Köy savaştan pek yara almamasına karşın, savaş sonrası etkiler hissedilmektedir ve köylüler Frankocu baskının altında ezilmektedirler. Ana'nın annesi düşsel bir sevgili ile düşsel bir dünyayı paylaşmaktadır; babası bir arı kovanına bakmakta ve "Arı Kovanının Ruhu" adını verdiği bir çalışma içinde var olmak üzerine kafa yormaktadır.1931 versiyonu Frankenstein filmini izledikten sonra Ana canavarı düşünüp durmaya başlar ve her gün, on yaşındaki ablası Isabel'in canavarın orada olabileceğini söylediği eski bir eve uğrar. Ve sonunda eski eve gizlenen kaçak bir mahkum canavarın yerini alır. Ama mahkum öldürüldüğü halde, Ana düş gücünün yönlendirmesiyle, canavarın ruhunun var olduğu düşüncesine sıkı sıkıya tutunmuştur.

Dram, Fantastik

The Spirit of the Beehive
Arı Kovanı'nın Ruhu (1973) 8
Y: Víctor Erice
O: Fernando Fernán Gómez, Teresa Gimpera, Ana Torrent, Isabel Tellería
T: Dram, Fantastik
A Dog's PurposeCan Dostum (2017)

A Dog's Purpose - Can Dostum (2017)

Yaşamlarının kıymetini sadık bir köpek sayesine anlayan farklı insanların öyküsünü anlatan A Dog's Purpose, drama severleri memnun edecek gibi gözüküyor. W. Bruce Cameron’ın 2010 yılında yayınlanan aynı adlı romanından uyarlan filmin senaryosu Cathryn Michon tarafından kaleme alındı. İsveçli efsanevi sinemacı Lasse Hallström'ün yönetiği film, doknaklı konusuyla dikkat çekiyor. Britt Robertson, Dennis Quaid, Josh Gad, John Ortiz ve Luke Kirby gibi isimlerin rol aldığı A Dog's Purpose, 27 Ocak 2017 tarihinde izleyicisiyle buluşacak.

Macera,Komedi,Dram,Aile,Fantastik

A Dog's Purpose
Can Dostum (2017) 5.5
Y: Lasse Hallström
O: Josh Gad,Dennis Quaid,Peggy Lipton,K.J. Apa
T: Macera,Komedi,Dram,Aile,Fantastik
The Dark CrystalSiyah Kristal (1982)

The Dark Crystal - Siyah Kristal (1982)

1982 yapımı olmasına rağmen gücünden hiç bir şey yitirmeyen bir yapıt olarak algılanagelmiştir "The Dark Crystal"... Zira peş peşe kült filmlere imza atan iki dahi yönetmenin sinemaseverlere hep seyir gücü yüksek yapımlar armağan ettiği bir muhakkak... İşte "The Dark Crystal" da, fantazmatik ve "paralel evrenlerde" süregelen kült bir prodüksiyon olarak karşımızda... Jen ve Kira, kendi türlerinin son temsilcisi iki Gelfling’dir. Bin yıl önce parçalanan ve düzeni sağlayan kutsal kristali sadece bir Gelfling’in tekrar birleştirebileceğini ve o zamandan beri kaosa boğulmuş olan dünyayı kurtarabileceğini öğrenen Jen, Kira ile birlikte yola koyulur. İkisi dışında tüm Gelfling’ler kehanetin gerçekleşmesini ve karanlık hükümranlıklarının sekteye uğramasını istemeyen Skeksis’ler tarafından katledilmiştir. İkili tüm zorlukları yenerek Skeksis’lerin sarayına girmek ve kristali ele geçirerek dünyaya tekrar düzenin hükmetmesini sağlamak zorundadır.

Macera, Aile, Fantastik

The Dark Crystal
Siyah Kristal (1982) 7.2
Y: Jim Henson, Frank Oz
O: Jim Henson, Kathryn Mullen, Frank Oz, Dave Goelz
T: Macera, Aile, Fantastik
Yoga HosersYoga Hayranları (2016)

Yoga Hosers - Yoga Hayranları (2016)

Market çalışanı olan iki genç kız yoga merakları olduğunu için büyük bir parti ermeye karar verirler. Partileri için bütün hazırlıkları tamamladıktan sonra partinin başlamasından kısa bir süre beklenmedik bir tehdit ile karşı karşı kalırlar. Bu tehditle tek başlarına baş edemeyeceklerini bilen kızlarımız efsane olarak bilinen bir adamla takım olmaya karar verirler.

Komedi, Fantastik, Korku

Yoga Hosers
Yoga Hayranları (2016) 4.3
Y: Kevin Smith
O: Lily-Rose Depp, Harley Quinn Smith, Adam Brody, Harley Morenstein
T: Komedi, Fantastik, Korku
Beauty and the BeastGüzel ve Çirkin (2017)

Beauty and the Beast - Güzel ve Çirkin (2017)

Maurice (Kevin Kline) Fransa'daki bir kasabada, küçük bir evde üç kızıyla yaşamaktadır. Bencil kardeşlerinin aksine Belle (Güzel) iyi niyetli, zeki ve kitaplara meraklıdır. Tüm kasaba Güzel'e (Emma Watson) hayrandır ama onun aklında evlilikten çok daha önemli şeyler vardır. Kasabanın kendini beğenmiş yakışıklısı Gaston, sürekli Güzel'in peşindedir ama Belle ona yüz vermez. Maurice bir yolculuktan dönerken fırtına yüzünden büyük bir şatoya sığınır. Kimseciklerin olmadığı bu şatoda dinlenir ve bahçedeki güllerden birini kızına götürmek için koparır. Bu güller, kötü bir büyü yüzünden canavara dönüşen Çirkin'e (Dan Stevens) aittir ve tüccarın yaptığına öfkelenerek onu bir zindana kapatır. Babasını kurtarmak için Güzel kendini feda ederek Çirkin'in esiri olmayı kabul eder. Bu büyü, tüm hizmetkarları eşyaya dönüştürmüştür ve bu şatodaki kötü sihri sadece gerçek aşk bozabilir... Bu Disney filmi, 1991 yapımı klasik peri masalı animasyonunun yeniden uyarlamasıdır.

Aile, Fantastik, Müzikal

Beauty and the Beast
Güzel ve Çirkin (2017) 6.1
Y: Bill Condon
O: Emma Watson, Dan Stevens, Luke Evans, Josh Gad
T: Aile, Fantastik, Müzikal
Beauty and the BeastGüzel ve Çirkin (1946)

Beauty and the Beast - Güzel ve Çirkin (1946)

Başarılı bir tüccar, tüm varlığını denizde kaybettikten sonra altı kızını da yanına alıp daha kırsal bir yere taşınmak zorunda kalır, yolculuk bittikten sonraysa gül çaldığı gerekçesiyle 'Çirkin' tarafından cezalandırılır. Kızlarının en küçüğü olan 'Güzel', başlarına gelen felaketlerden kendini sorumlu tutar ve babasının cezasını üstlenerek kendini feda eder. Çirkin'e ait olan gizemli şatoda onunla birlikte yaşamaya başlayan Güzel, bu şatonun göründüğü gibi tehlikeli ya da karanlık bir yer olmadığını fark eder. Zamanla birbirlerini tanımaya başladıklarında genç kadın, Çirkin'in geçmişine ait sırları öğrenir. Çirkin bir zamanlar krallığı olan yakışıklı bir prenstir ve kendisine yapılan bir büyü nedeniyle yıllardır Çirkin olarak yaşamaktadır. Şimdi cesur ve hayat dolu Güzel, ne pahasına olursa olsun Çirkin'i bu büyüden kurtarmaya çalışacaktır.Disney'in çocuk klasikleri arasına giren Güzel ve Çirkin masalının yeni bir uyarlaması olan film, fantastik ve romantik unsurların yanı sıra gerilim tonu olan bir yapım. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini, daha önce Kurtların Kardeşliği, Sessiz Tepe gibi filmlere imza atmış olan Christophe Gans üstlenirken, başrollerde Fransız oyuncular Vincent Cassel ve Léa Seydoux yer alıyor.

Fantastik, Romantik

Beauty and the Beast
Güzel ve Çirkin (1946) 8
Y: Jean Cocteau, René Clément
O: Jean Marais, Josette Day, Mila Parély, Nane Germon
T: Fantastik, Romantik
Over Her Dead BodySevgilimin Kazara Bu Dünyadan Göçmüş Eski Nişanlısıyla Tanıştığım Gün (2008)

Over Her Dead Body - Sevgilimin Kazara Bu Dünyadan Göçmüş Eski Nişanlısıyla Tanıştığım Gün (2008)

Bu dünyadan göçmüş olabilir ama hayatından çıkmaya hiç niyeti yok.Eski erkek arkadaşının, kendisinin ölümünden sonra yaşamaya başladığı yeni ilişkisini bozmaya çalışan bir hayaletin hikayesi.Kate (Eva Longoria Parker) ve erkek arkadasi Henry (Paul Rudd) güzel bir beraberlik yaşarlarken, nişanlanacakları gün Kate ölür. Henry'nin kız kardeşi, yaşadığı zor günleri atlatabilmesi için onu bir danışmana gitmeye ikna eder. İlk başlarda isteksizce giden ve yoğun şüphe duyan Henry bu seanslar sırasında Ashley ile yakınlaşır ve onun yeteneğine inanır. Aralarında duygusal bir yakınlaşma olan Henry ve Ashley mutlu bir beraberliğe doğru giderken, Kate geri döner...Şimdi çok daha büyük bir sorunları vardır. Kate'in ruhu yeryüzüne geri dönmüştür ve ölü gelin, Henry'nin yeni beraberliğinden hiç hoşnut olmamıştır. Kate erkek arkadaşının yeni ilişkisini mahvetmek için elinden geleni yapacaktır.

Komedi, Fantastik, Romantik

Over Her Dead Body
Sevgilimin Kazara Bu Dünyadan Göçmüş Eski Nişanlısıyla Tanıştığım Gün (2008) 5.2
Y: Jeff Lowell
O: Eva Longoria, Paul Rudd, Lake Bell, Jason Biggs
T: Komedi, Fantastik, Romantik
The Extraordinary Adventures of Adèle Blanc-SecAdele'nin Olağanüstü Maceraları (2010)

The Extraordinary Adventures of Adèle Blanc-Sec - Adele'nin Olağanüstü Maceraları (2010)

Yıl 1912. Adele, amacına ulaşabilmek için sınır tanımayan gözü kara genç bir gazetecidir. Buna Mısır'a gidip oradaki mumyalarla uğraşmakta dahildir. Bu arada, Paris'te, panik yaşanmaktadır. Bir uçan dinozor cinsi olan Pterosaur'a ait 136 milyon yaşındaki bir yumurta Ulusal Tarih Müzesinde sergilendiği bölümde bilinmeyen biri tarafından kuluçkalanır. Yumurtadan çıkan kuş kentte terör estirmektedir. Ama yaşamı maceralarla dolu olan Adele için bunlar heyecan sayılmaz.

Aksiyon,Macera,Fantastik,Gizem

The Extraordinary Adventures of Adèle Blanc-Sec
Adele'nin Olağanüstü Maceraları (2010) 6.3
Y: Luc Besson
O: Louise Bourgoin,Mathieu Amalric,Gilles Lellouche,Jean-Paul Rouve
T: Aksiyon,Macera,Fantastik,Gizem
Il Mare (2000)

Il Mare (2000)

Kim Eun-ju, deniz kenarında ki evinden taşınırken evin yeni sahibine, kendisine gelen mektupları göndermesi için adresini içeren bir mektup yazar ve mektubu evin önünde ki posta kutusuna atar. Evin yeni sahibi Han Sung-hyun eve Il Mare ismini verir ve Il Mare yazan tabelayı evin girişine yerleştirir. Derken posta kutusunda ki mektubu fark eder ve alarak okumaya başlar. Mektupta evin eski sahibi, gelen mektupları yönlendirmesi için bir adres bırakmış, evin zemininde ki bir köpeğe ait olan pati izlerini çıkartamadığını belirtmiş ve Il Mare'in ona şans getirmesini dilemiştir. Sung-hyun ise o zamana kadar evde hiçbir pati izi görmemiştir, ayrıca eve daha yeni IL MARE ismini vermiştir. Tüm bunlar bir yana; evin yakınında ki bakkala evde kendisinden önce kimin oturduğunu sorduğunda kendisinin evin ilk sahibi olduğunu öğrenmiştir. Sung-hyun aklı karışık bir şekilde eve dönerken ufak bir köpeğin evin girişinde kendisini beklediğini görür... (Göl Evi - The Lake House (2006)'ın orijinalidir)

Dram, Fantastik, Romantik

Il Mare (2000) 7.8
Y: Hyun-seung Lee
O: Jung-jae Lee, Ji-hyun Jun, Mu-saeng Kim, Seung-yeon Jo
T: Dram, Fantastik, Romantik
Kong: Skull IslandKong: Kafatası Adası (2017)

Kong: Skull Island - Kong: Kafatası Adası (2017)

1970'li yıllarda bir grup uzman, Amerikan hükümetinin desteklediği bir keşif gezisi için Pasifik'te insan eli değmemiş bir adaya çıkmıştır. Ekibin lideri İngiliz James Conrad'dır (Tom Hiddleston). Onun yanında savaş fotoğrafçısı Weaver (Brie Larson), sözleşmeli asker Packard (Samuel L. Jackson) ve hükumet yetkilisi Randa (John Goodman) da vardır. Bu cennet gibi adada devasa bir yaratığın bölgesine girdiklerini ise çok geç farkedeceklerdir.

Aksiyon, Macera, Fantastik

Kong: Skull Island
Kong: Kafatası Adası (2017) 0
Y: Jordan Vogt-Roberts
O: Tom Hiddleston, Corey Hawkins, Brie Larson, Samuel L. Jackson
T: Aksiyon, Macera, Fantastik
PhenomenonMucize (1996)

Phenomenon - Mucize (1996)

George Malley, günlük hayatında vurdumduymaz bir araba tamircisidir. Ama doğum gününde George'un başına garip bir şey gelir. Malley'in bütün hayatı değişir, ilginç özellikleri ve güçleri ortaya çıkmaya başlar. Depremi bile önceden tahminen edecek duruma gelir. Bir kitabı sayfalarını karıştırarak bir çırpıda okuyuverir. Ama bu durum çevresinin ona hem yadırgayarak, hem de merakla bakmasına sebep olur. Bir takım gizli teşkilatlar filan peşine düşer.Phenomenon sizi aşka, cesarete ve dostluğa doğru sürükleyecek, kalbinizin en derinlerine kadar ilerleyecek.

Dram, Fantastik, Romantik

Phenomenon
Mucize (1996) 6.4
Y: Jon Turteltaub
O: John Travolta, Kyra Sedgwick, Forest Whitaker, Robert Duvall
T: Dram, Fantastik, Romantik
They Found HellCehennemden Kaçış (2015)

They Found Hell - Cehennemden Kaçış (2015)

Bir grup arkadaş, ışınlanma deneyi sırasında işlerin ters gitmesi sonucu cehennemde kısılı kalırlar.

Macera, Fantastik, Korku

They Found Hell
Cehennemden Kaçış (2015) 5.1
Y: Nick Lyon
O: Chris Schellenger, Katy Reece, Austin Scott, Kabby Borders
T: Macera, Fantastik, Korku
Don't Kill It (2016)

Don't Kill It (2016)

Rocky 4'ün efsane boksöyü Ivan Drago, He-Man ve son dönemde de Expandables serisinden tanıdığımız sarışın dev adam Dolph Lundgren bu defa sağlam bir b-movie ile karşımızda! Alaska'da kendi halinde bir kasabada tuhaf cinayetler işlenmeye başlar, kasabaya gönderilen bir FBI ajanı olayı çözmeye niyetlidir ancak bir anda çıkagelen dev gibi bir adam işleri karıştırır! Davetsiz misafire göre kasabaya bir seri katil değil kadim bir iblis dadanmıştır! Profesyonel iblis avcısı ve FBI ajanı güçlerini birleştirip iblisi haklamak üzere işe koyulurlar ancak iblisi öldürmeden durdurmaları lazımdır zira iblis kendisini öldürenin bedenini ele geçirerek hayatta kalmayı başarmaktadır!

Fantastik, Korku

Don't Kill It (2016) 5.6
Y: Mike Mendez
O: Dolph Lundgren, Kristina Klebe, Elissa Dowling, Michael Aaron Milligan
T: Fantastik, Korku
It's a Wonderful LifeŞahane Hayat (1946)

It's a Wonderful Life - Şahane Hayat (1946)

Üst üste gelen olaylar yüzünden işa adamı George Bailey intiharın eşiğine gelmiştir ve köprünün kenarında sallanmaktadır. Tam o sırada Clarence adlı ‘koruyucu melek’ belirir ve George’u intihar düşüncesinden vazgeçirmek için George’a küçük bir oyun oynamaya karar verir.Bu oyunda George eski hayatına geri dönecektir ve George, hayatındaki insanların George’la hiç tanışmamış olsalardı ne şekilde bir hayat süreceklerini görecektir. Bu sıradışı deneyim sonucunda George iyi niyetinden dolayı ne kadar çok insana yardım ettiğini anlar ve hayatının değerinin farkına varır.Frank Capra başyaptı dünyanın en güzel filmlerinden biridir. Her izleyenin kendisini iyi hissettiği yapım, verdiği pozitif duygular nedeniyle her yılbaşı gecesi Amerikan televizyonlarında gösterilmektedir. Kesinlikle izlenmesi gereken filmlerden biri.

Dram, Aile, Fantastik

It's a Wonderful Life
Şahane Hayat (1946) 8.7
Y: Frank Capra
O: James Stewart, Donna Reed, Lionel Barrymore, Thomas Mitchell
T: Dram, Aile, Fantastik
The LEGO Batman Movie (2017)

The LEGO Batman Movie (2017)

Sakin ve durağan bir hayat süren Batman kocaman evinde tembellik ederken, yeni yardımcıları Robin ve Batgirl'ün ortaya çıkmasıyla işler değişir. Ekip henüz birbirine alışamadan Joker'in hain bir planla Gotham'ı tehdit ettiği haberi duyulunca, taze ekip birleşmek zorunda kalacaktır.

Animasyon,Aksiyon,Macera,Komedi,Aile,Fantastik

The LEGO Batman Movie (2017) 7.7
Y: Chris McKay
O: Will Arnett,Michael Cera,Rosario Dawson,Ralph Fiennes
T: Animasyon,Aksiyon,Macera,Komedi,Aile,Fantastik
Girl Asleep (2015)

Girl Asleep (2015)

14 yaşındaki Greta isimli bir genç kızın başından geçen enteresan konulara odaklanacak olan Girl Asleep, drama ve komedi severleri memnun edecekmiş gibi gözüküyor. Avustralya yapımı olan film sinematografisiyle dikkat çekiyor. Rosemary Myers'ın ilk yönetmenlik deneyimi olan film, ilk olarak Berlin Film Festivali'nde görücüye çıktı. Son derece olumlu yorumlar alan Girl Asleep'in senaryosuysa Matthew Whittet tarafından yazıldı. Kadrosunda Bethany Whitmore, Harrison Feldman ve Matthew Whittet gibi isimlerin yer aldığı Girl ASleep, 8 Eylül tarihinde izleyiciyle buluşacak. Filmin ülkemizde ne zaman vizyona gireceğiyse henüz bell değil.

Komedi, Aile, Fantastik

Girl Asleep (2015) 6.6
Y: Rosemary Myers
O: Bethany Whitmore, Harrison Feldman, Amber McMahon, Matthew Whittet
T: Komedi, Aile, Fantastik
OrdetSöz (1955)

Ordet - Söz (1955)

Film Batı Jutland'de dini bir komünitenin bir parçası olan bir çiftçi ailesine odaklanmaktadır. Sofu baba Morten'in yanında üç oğlu vardır: dini inancı olmayan en büyükleri Mikkel; dini inançları nedeniyle terzi Peter'in kızının kendisiyle evlenmesine izin vermediği Anders; ve akıl sağlığını yitirip kendisini İsa zanneden üçüncü ve en gençleri Johannes. Morten kendi dininin "hayat" ile alakalı olduğunu düşünmekte, Peter'in inancını ise "ölüm" ile alakalı olmakla suçlamaktadır zeynep1972

Dram, Fantastik

Ordet
Söz (1955) 8.1
Y: Carl Theodor Dreyer
O: Hanne Agesen, Kirsten Andreasen, Sylvia Eckhausen, Birgitte Federspiel
T: Dram, Fantastik
Freaky FridayÇılgın Cuma (1976)

Freaky Friday - Çılgın Cuma (1976)

Genç öğrenci Annabel annesiyle sürekli tartışmaktadır ve annesi Mrs.Andrews de kızına kızmaktadır. İkisi de diğerinin daha kolay bir hayatı olduğunu düşünmektedir. Sıradan bir cuma sabahı, ikisi de birbirini şikayet etmeye başlarlar ve sadece bir günlüğüne de olsa diğerinin hayatını yaşamak istediğini söyler. Sonunda bu dilekleri gerçek olur. Annabel, Mrs.Andrews in vücuduna, Mrs.Andrews de kızınınkine girer. Ruhları aynı kalır. Çılgın bir cuma günü onları beklemektedir.

Komedi, Aile, Fantastik

Freaky Friday
Çılgın Cuma (1976) 6.3
Y: Gary Nelson
O: Barbara Harris, Jodie Foster, John Astin, Patsy Kelly
T: Komedi, Aile, Fantastik
Journey to the Center of the EarthDünyanın Merkezine Yolculuk (1959)

Journey to the Center of the Earth - Dünyanın Merkezine Yolculuk (1959)

Arzın Merkezine Seyahat filminde Prof. Lindenbrook, öğrencisi ve güzel bir kadın, dünyanın merkezine gidebilmek için tehlikeli bir yolculuğu göze alırlar. Yolda, kayıp kent Atlantis’i bulurlar. Kendilerini neyin beklediğini bilmeden yeraltına doğru yol alırlarken ölüm, kaçırılma, sabotaj ve tarih öncesi hayvanların saldırısı gibi birçok tehlikeyle karşı karşıya kalırlar. Ünlü Fransız romancı Jules Verne’in aynı adlı romanından beyazperdeye uyarlanan film daha sonra 1977 yılında‘‘Where Time Began’’ adıyla yeniden çekildi. 2008 yılında da Brendan Fraser'lı "Journey to the Center of the Earth" ve 2012'de de Dwayne Johnson'lı "Journey 2: The Mysterious Island" çekilmiştir.

Macera, Aile, Fantastik

Journey to the Center of the Earth
Dünyanın Merkezine Yolculuk (1959) 7
Y: Henry Levin
O: Pat Boone, James Mason, Arlene Dahl, Diane Baker
T: Macera, Aile, Fantastik
EarthboundDünyalı Uzaylı (2012)

Earthbound - Dünyalı Uzaylı (2012)

Joe, dünya'da yaşayan bir uzaylıdır. En azından, 11 yaşındayken babası ölmeden önce Joe'ya böyle söylemiştir. Joe ise bu duruma alışmakta ve uygun bir kız arkadaş bulmakta zorlanmaktadır.

Komedi,Fantastik,Romantik,Bilim-Kurgu

Earthbound
Dünyalı Uzaylı (2012) 5.6
Y: Alan Brennan
O: Rafe Spall,Jenn Murray,Stephen Hogan,David Morrissey
T: Komedi,Fantastik,Romantik,Bilim-Kurgu
Fantasia 2000 (1999)

Fantasia 2000 (1999)

Walt Disney'in Fantasia'sından esinlenerek hayata geçirilen efsanevi başyapıtı izlerken muazzam ses ve görüntü cümbüşünü deneyimleyin! Şimdi yepyeni özel seçenekler eşliğinde hiç olmadığı kadar mükemmel bir şekilde sizlerle buluşuyor. Müzikle harmanlanarak anime edilmiş yepyeni hayal dünyasına dalın, müziğin hayat buluşuna şahit olun, görüntülerin şarkılarla uyumunu izleyin ve bu coşkuyu ailenizle birlikte tekrar tekrar yaşayın.

Animasyon, Aile, Fantastik

Fantasia 2000 (1999) 7.3
Y: James Algar, Gaëtan Brizzi, Paul Brizzi, Hendel Butoy, Francis Glebas, Eric Goldberg, Don Hahn, Pixote Hunt
O: Leopold Stokowski, Ralph Grierson, Kathleen Battle, Steve Martin
T: Animasyon, Aile, Fantastik
Wrath of the TitansTitanların Öfkesi (2012)

Wrath of the Titans - Titanların Öfkesi (2012)

Zeus yarı insan yarı tanrı oğlu Perseus, canavar Kraken'i destansı bir şekilde alt ettikten 10 yıl sonra daha sakin bir hayat sürdürmek ve 10 yaşındaki oğlu Helius'a bakmak için bir balıkçı kasabasına yerleşir. Fakat bu arada Tanrılar ve Titanlar arasındaki güç yarışı gittikçe kızışmaktadır. Tanrılar Zeus, Hades ve Poseidon, vahşi ve zalim Titan babaları Kronos'u yıllar önce Tartarus'un bekçiliğini yaptığı yer altına göndermişlerdi. Fakat şimdi Tanrılar Zeus'a karşı Kronos ile birleşerek onun yenilmez ve sonsuz güçlerine meydan okumaya hazırlanıyorlar... Perseus şimdi kendi oğlu Ares ve kardeşi yeraltı Tanrısı Hades'in kurduğu oyunla tuzağa düşen Zeus'u kurtarmak için yeniden sahnede... Türkiye'de 30 Mart 2012'de gösterime girecek filmin yönetmenliğini Jonathan Liebesman yapıyor.

Aksiyon, Macera, Fantastik

Wrath of the Titans
Titanların Öfkesi (2012) 5.8
Y: Jonathan Liebesman
O: Sam Worthington, Liam Neeson, Ralph Fiennes, Édgar Ramírez
T: Aksiyon, Macera, Fantastik
Ladyhawke (1985)

Ladyhawke (1985)

Navarre ile Isabau, Isabau'ya uymutsuzca bir aşk ile bağlanan başrahibin 'karanlık güçlerle' anlaşarak okuduğu bir lanet ile bağlanmış durumda: Navarre geceleri kurda dönüşürken, Isabau gündüzleri bir şahine dönüşüyor. Navarre lanetin kalkması için başrahibi öldürmek gerektiğini düşünür. Ve bu amacında yardımcı olabilecek olan 'Fare' Gaston'u hapisten kaçtığı için kovalayan askerlerden kurtarır.

Macera, Dram, Fantastik

Ladyhawke (1985) 7
Y: Richard Donner
O: Matthew Broderick, Rutger Hauer, Michelle Pfeiffer, Leo McKern
T: Macera, Dram, Fantastik
If Cats Disappeared from the WorldKediler Dünyadan Kaybolursa (2016)

If Cats Disappeared from the World - Kediler Dünyadan Kaybolursa (2016)

Bir postacı ölümcül bir hastalığa yakalandığını ve yaşamak için fazla zamanının kalmadığını öğrenir.Şeytan karşısına çıkar ve ona hayatına karşılık dünyadan kaybolacak bir şey seçmesini teklif eder.Postacı eski arkadaşlarını, eski sevgililerini,öldüğünde içtenlikle üzülecek yakınları ve arkadaşları hakkında düşünmeye başlar.

Fantastik

If Cats Disappeared from the World
Kediler Dünyadan Kaybolursa (2016) 7.2
Y: Akira Nagai
O: Gaku Hamada, Mieko Harada, Anna Ishii, Aoi Miyazaki
T: Fantastik
Justice League DarkAdalet Birliği Karanlık (2017)

Justice League Dark - Adalet Birliği Karanlık (2017)

Doğaüstü güçleri olan iyiler, doğaüstü güçleri olan kötülere karşı savaşmak için birleşir.

Animasyon, Aksiyon, Fantastik

Justice League Dark
Adalet Birliği Karanlık (2017) 0
Y: Jay Oliva
O: Camilla Luddington, Rosario Dawson, Jerry O'Connell, Alfred Molina
T: Animasyon, Aksiyon, Fantastik
The Lake HouseGöl Evi (2006)

The Lake House - Göl Evi (2006)

İki insan birbirleri ile gerçek anlamda birleştiklerinde aralarındaki bağ bazen öylesine naif ve basit olur ki cennetteyken bile yüreği harekete geçirebilir. Her seferinde doğru yerlerde ama yanlış zamanlarda bir araya gelen kalpleri cennet, gözyaşları ile yıkar. Bu kırık kalpleri onarmak için ise cennet, zamanı aşar. Kate, doktorluk mesleğinde bir başka iş teklifi nedeni ile oturduğu yerden taşınmak zorunda kalır. Göl kenarındaki evinden ayrılmak ise işin en zor kısmıdır. Kendisinden sonraki kiracıya, kendi adına gelecek mektupları göndermesi için bir not bırakır. Yeni kiracı Alex, evi dehşet bir halde bulur. Bakımsız, pis ve yıllar içinde yıpranmış bir hali vardır. Tuhaf bir zaman kayması imkansız bir aşkın başlangıcıdır.

Dram, Fantastik, Romantik

The Lake House
Göl Evi (2006) 6.8
Y: Alejandro Agresti
O: Keanu Reeves, Sandra Bullock, Christopher Plummer, Ebon Moss-Bachrach
T: Dram, Fantastik, Romantik
Doctor StrangeDoktor Strange (2016)

Doctor Strange - Doktor Strange (2016)

Başarılı, zeki fakat kibirli cerrah Stephen Strange (Benedict Cumberbatch) geçirdiği trafik kazası sonucu elindeki sinirlerin hasar görmesi nedeniyle mesleğini yapamaz hale gelir. Tibet'te yaşayan ve tüm yaraları iyileştirebilen büyücü Ancient One (Tilda Swinton) artık onun tek umudu olur. Mistik savunma sanatları ustası Ancient One'ın himayesi altında Strange, çok daha büyük güçlerle tanışır. "Yaşadığı hayatın, aslında gerçekleşebilecek birçok ihtimalden biri" olduğunu öğrenen Strange, yepyeni bir gerçekliğe zihnini açar ve akıl hocasının yardımıyla Dünya'yı kötülüklerden kurtarmaya ant içer.

Aksiyon, Macera, Fantastik

Doctor Strange
Doktor Strange (2016) 7.9
Y: Scott Derrickson
O: Benedict Cumberbatch, Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams, Benedict Wong
T: Aksiyon, Macera, Fantastik
The Spiderwick ChroniclesSpiderwick günceleri (2008)

The Spiderwick Chronicles - Spiderwick günceleri (2008)

Holy Black ve Tony Diterlizzi’nin aynı adlı çok satan çocuk kitabı serisinden uyarlanan “The Spiderwick Chronicles – Spiderwick Günceleri”nde Arthur Spiderwick’in Güncesi’nin peşinde olan cinlere, gulyabanilere ve çeşit çeşit büyülü yaratıklara karşı mücadele veren üç çocuğun öyküsü anlatılıyor. Simon, Jared ve Mallory kardeşlerin hayatları alt üst olur ve anneleriyle birlikte yıkık dökük bir eve taşınırlar. Burada tesadüfen buldukları güncenin kapağını kaldırır kaldırmaz hayatları değişir. Fantastik bir dünyanın olağandışı girdaplarına kapılan kardeşler kendilerini öcüler, gulyabaniler, elfler ve daha nice tuhaf yaratıkla dolu yeni bir dünyada bulurlar.Filmde üç kardeşten Simon ve Jared Grace karakterlerinin her ikisini de Freddie Highmore oynayacak. Mallory Grace rolünde ise Sarah Bolger kamera karşısına geçecek. Arthur Spiderwick rolünde de tecrübeli aktör David Strathairn’i izleyeceğiz...devamı

Macera, Aile, Fantastik

The Spiderwick Chronicles
Spiderwick günceleri (2008) 6.6
Y: Mark Waters
O: Freddie Highmore, Mary-Louise Parker, Nick Nolte, Sarah Bolger
T: Macera, Aile, Fantastik
A Monster CallsCanavarın Çağrısı (2016)

A Monster Calls - Canavarın Çağrısı (2016)

12 yaşındaki Conor canavarlar ve peri masallarının fantastik dünyasına kaçmak üzeredir. Annesinin hastalığı ile ilgilenen Conor, aynı zamanda pek sempatik olmayan büyükannesi ile zaman geçirmek zorundadır. Bulunduğu okul eğitimden uzak ve zorbalarla doludur. Conor’un babası ise ondan binlerce mil uzakta, Amerika’ya yerleşmiştir. Conor bu korkutucu gerçeklerden uzaklaşmak için fantastik varlıkların hüküm sürdüğü hayal dünyasına küçük bir yolculuğa çıkacaktır. Bir gece saat tam 12.07 ‘de yatak odasının penceresinde beliren 13 metrelik porsuk ağacı, o geceden sonra her akşam aynı saatte Conor ‘u ziyaret etmeye başlar. Bu canavarın anlatacağı hikayeler vardır ve Conor’un bu hikayeleri dinleyip kafasında canlandırması konusunda ısrarcıdır. Bu kadim, vahşi ve acımasız Canavar, Conor’un cesaret, inanç ve gerçeklik ile dolu yolculuğunda ona rehberlik edecektir.

Dram, Fantastik

A Monster Calls
Canavarın Çağrısı (2016) 7.8
Y: J.A. Bayona
O: Lewis MacDougall, Sigourney Weaver, Felicity Jones, Toby Kebbell
T: Dram, Fantastik

  
ilk < 1 2 3 4 5 6 7 > 7 son