Bilim-Kurgu Filmleri İzle

SpaceballsUzay Topları (1987)

Spaceballs - Uzay Topları (1987)

Kültleşen Yıldız Savaşları (Star Wars) serisinin ve 1970-80 yıllarında seyirciyle buluşan benzer bilimkurgulardan mizahi olarak beslenen yapımda, Lone Starr ve Barf karakterleri kötü Lord Helmet'ine siri olan Druish prensesini kurtarmakla görevlendirilmişlerdir. Filmin yönetmenliğini bu türün başarılı isimlerinden olan Mel Brooks üstlenirken, film özellikle görsel efektleri ve abartılı makyaj teknikleriyle hatırlanan bir yapım. Kadrosunda Bill Pullman, John Candy, Daphne Zuniga ve Rick Moranis'i gördüğümüz filmde yönetmen de ayrıca iki rolde karşımıza çıkıyor. Dönemin bol göndermeli yapımlarından.

Macera, Komedi, Bilim-Kurgu

Spaceballs
Uzay Topları (1987) 7.1
Y: Mel Brooks
O: Mel Brooks, John Candy, Rick Moranis, Bill Pullman
T: Macera, Komedi, Bilim-Kurgu
Chain ReactionTepki (1996)

Chain Reaction - Tepki (1996)

Chicago üniversitesinde okuyan Eddie Kasalivich teknisyen olarak, hava kirliliği yaratmayan ucuz maliyetli alternatif bir petrol kaynağı keşfeden bir takımda çalışmaktadır. Bu takımın liderlerinden biri öldürüldükten ve bu buluşun çalınmasından sonra, Eddie ve fizikçi Lily Sinclair bu işin peşine düşerler ama hayatlarını kurtarmak için de kendilerini amansız bir kovalamacanın içinde bulurlar. İşin içine FBI, CIA ve başka kurumlar da dahil olmuştur. Güçlü oyuncu kadrosuyla göz kamaştıran bu film, yüzü henüz beyazperdede yeni yeni beliren Rachel Weisz için iyi bir deneyim olmuş. Sürekli bir takip içinde geçen bu film aksiyon ve polisiye sevenler için bire bir.

Aksiyon, Dram, Bilim-Kurgu

Chain Reaction
Tepki (1996) 5.5
Y: Andrew Davis
O: Keanu Reeves, Morgan Freeman, Rachel Weisz, Fred Ward
T: Aksiyon, Dram, Bilim-Kurgu
The Bad Batch (2016)

The Bad Batch (2016)

Yamyam toplulukların hüküm sürdüğü Texas distopyasında geçen ilginç bir aşk hikâyesi.

Romantik,Bilim-Kurgu

The Bad Batch (2016) 6
Y: Ana Lily Amirpour
O: Suki Waterhouse,Jason Momoa,Jayda Fink,Keanu Reeves
T: Romantik,Bilim-Kurgu
Monstersİstila (2010)

Monsters - İstila (2010)

2009 yılında NASA güneş sistemimizde uzaylılar olduğuna dair işaretler bulunduğuna dair ipuçları elde eder... Jüpiter'in ayından örnek toplaması için uzaya gönderilen bir uydu Dünya'ya dönerken Orta Amerika'ya düşer. Kısa bir sure sonra aracın düştüğü Meksika sınırında yeni yaşam formları görünmeye başlar. Bölge karantinaya alınır fakat Meksika'nın yarısı YASAK BÖLGE ilân edilerek karantinaya alınır... Bugün Amerika ve Meksika askeri güçleri hâlâ "yaratıkların" istilâsına karşı koymaya çalışmaktadırlar… Amerika'lı fotoğrafçı Andrew Kaulder (Scoot McNairy) Amerikalı bir turist olan Sam Wynden (Whitney Able)'a enfekte olmuş bölgeden Meksika sınırını geçerek Amerika’ya ulaşması için eşlik etmeyi kabûl eder...

Dram, Bilim-Kurgu, Gerilim

Monsters
İstila (2010) 6.4
Y: Gareth Edwards
O: Scoot McNairy, Whitney Able, Mario Zuniga Benavides, Annalee Jefferies
T: Dram, Bilim-Kurgu, Gerilim
Be Afraid (2017)

Be Afraid (2017)

John Chambers ve ailesi Pensilvanya'daki yeni evlerine taşınırlar ancak John kısa süre sonra uyku problemleri yaşamaya başlar. Bir gece uykusu sırasında nöbet geçirir ve tuhaf varlıklarla iletişim kurar. Karanlıklarda yaşayan bu gizemli varlıklar John'u ve ailesini tehdit etmeye başlar. Bu yaratıkların asıl hedefiyse John'un henüz yedi yaşındaki oğlunu kendi boyutlarına kaçırmaktır. John duruma müdahale etmek için araştırma yapmaya başladığında olay yeni evinden taşıp tüm kasabaya yayılacaktır!

Korku,Bilim-Kurgu,Gerilim

Be Afraid (2017) 4.8
Y: Drew Gabreski
O: Brian Krause,Jaimi Paige,Louis Herthum,Jared Abrahamson
T: Korku,Bilim-Kurgu,Gerilim
Resident Evil: Vendetta (2017)

Resident Evil: Vendetta (2017)

The Final Chapter ile. Serinin oyunlarla olduğu kadar beyaz perde de aktif olarak boy gösterdiğini ve animasyon yapımlarının olduğunu da biliyoruz. Bunlardan sonuncusu olan animasyon filmi Resident Evil Vendetta ‘nın dünya genelinde 2017’nin yaz döneminde gösterime gireceği belli oldu. Karısı ve sevdikleri düğün gününde bombayla vurulduktan sonra intikam duygusuyla yanıp tutuşan bir silah tüccarı intikam almak için yeni bir biyo-organik silah geliştirir. Ortaya çıkan bu yeni virüs öncekilerden çok daha güçlüdür ve hızla yayılmaya başlar. Chris Redfield ise bu virüsün yayılmasını önlemek ve bu ölüm tüccarını yakalamak için Leon S. Kennedy ve Rebecca Chambers’dan yardım alacaktır.

Animasyon,Aksiyon,Macera,Korku,Gizem,Bilim-Kurgu

Resident Evil: Vendetta (2017) 6.7
Y: Takanori Tsujimoto
O: Matthew Mercer,Erin Cahill,Kari Wahlgren,Fred Tatasciore
T: Animasyon,Aksiyon,Macera,Korku,Gizem,Bilim-Kurgu
K-PAX (2001)

K-PAX (2001)

Prot isimli esrarengiz bir adam, tuhaf tavırları nedeniyle bir psikiyatri kliniğinde stabilize hale getirilmeye çalışılmaktadır. Prot, K-PAX isimli bir gezegenden geldiğini iddia etmekte ve doktorların tüm karşı çıkışlarına rağmen sunduğu bu geçmişinde diretmektedir. Onunla ilgilenen doktor olan Mark Powell ise bu adamın sadece kendisini değil, diğer insanları da anlattığı hikayelerle etkilediğini fark eder. Prot'un tüm anlattıkları insanların kafasını günden güne biraz daha kurcalamaya başlayacaktır.

Dram, Bilim-Kurgu

K-PAX (2001) 7.4
Y: Iain Softley
O: Kevin Spacey, Jeff Bridges, Mary McCormack, Alfre Woodard
T: Dram, Bilim-Kurgu
ZardozTaş Tanrı Zardoz (1974)

Zardoz - Taş Tanrı Zardoz (1974)

Belirsiz bir yerde , belirsiz bir zamanda dünya içinde yaşayanlar ikiye ayrılmıştır , hükmedenler ve hükmedilenler… Bu hikaye hükmedilenlerin içinden çıkıp bu düzeni yıkan bir adamın uyanış öyküsüdür.

Dram, Fantastik, Bilim-Kurgu

Zardoz
Taş Tanrı Zardoz (1974) 5.8
Y: John Boorman
O: Sean Connery, Charlotte Rampling, Sara Kestelman, John Alderton
T: Dram, Fantastik, Bilim-Kurgu
Humanoids from the DeepYaratığın Dönüşü (1980)

Humanoids from the Deep - Yaratığın Dönüşü (1980)

Noyo, balıkçılıkla geçinen küçük ve sevimli bir kasabadır. Bir gün balıkçılardan birinin ağına büyük bir “şey” takılır. Ağı çekmeye çalışırlarken teknede bulunan bir çocuk denize düşer. Deniz bir anda kan gölüne döner. Talihsizlikler bununla kalmaz. Aynı teknedeki sakar arkadaşlar bir yolunu bularak tekneyi kazara ateşe verir ve en nihayetinde tekneyi havaya uçurmayı başarırlar. Aynı gece kasabanın ileri gelen balıkçılarından Jim Hill’in (Doug McClure) köpeği denizden gelen amfibik yaratıklardan biriyle karşılaşır

Korku, Bilim-Kurgu

Humanoids from the Deep
Yaratığın Dönüşü (1980) 5.7
Y: Barbara Peeters, Jimmy T. Murakami
O: Doug McClure, Ann Turkel, Vic Morrow, Cindy Weintraub
T: Korku, Bilim-Kurgu
SunshineGün Işığı (2007)

Sunshine - Gün Işığı (2007)

Yıl 2057. Güneş ölüyor ve buna bağlı olarak da Dünya da yok olmakta. Bir grup astronot, Güneşi yeniden hayata döndürmek üzere göreve gönderilirler ancak başarısız olurlar. Yedi yıl sonra bir başka ekip aynı misyonla gönderilir. Bu Dünya için son umuttur. Icarus II adlı uzay gemisi, ekibin başında Kaptan Kaneda ile yola çıkarak, taşıdıkları nükleer başlıkla Güneşin yeniden hareketini sağlamayı hedef almışlardır. Herkes nefeslerini tutmuş bu ekibi beklerken aniden bağlantı kesilir. Ekip, Güneş ile baş başadır artık. Trainspotting ile ün salan yönetmen Danny Boyle bu bilimkurgu ile yeni bir heyecan ve gerilim dolu anlara sürüklüyor.

Macera, Bilim-Kurgu, Gerilim

Sunshine
Gün Işığı (2007) 7.3
Y: Danny Boyle
O: Cillian Murphy, Michelle Yeoh, Troy Garity, Rose Byrne
T: Macera, Bilim-Kurgu, Gerilim
The DivideMahser Günü (2011)

The Divide - Mahser Günü (2011)

Yakın bir gelecekte, New York şehrinde nükleer bir patlama gerçekleşir. Binalarının bodrumundaki sığınağa saklanarak kurtulmayı başaran sekiz kişinin kaderi başka bir silahlı grubun sığınağa gelmesiyle değişir.

Dram, Bilim-Kurgu, Gerilim

The Divide
Mahser Günü (2011) 5.8
Y: Xavier Gens
O: Lauren German, Michael Biehn, Milo Ventimiglia, Courtney B. Vance
T: Dram, Bilim-Kurgu, Gerilim
The Northlander (2016)

The Northlander (2016)

2961 yılında insanoğlundan sonraki devir başlamış ve doğa toprağı yeniden canlandırmıştır. Cygnus adındaki bir avcı, halkını koruması için çağrılır. Bir grup Tanrıtanımaz’dan kabilesini korumak için çöl vadisinde bir yolculuğa çıkar. Cygnus kabilesini ayakta tutmanın bir yolunu bulmak zorundadır…

Macera,Fantastik,Bilim-Kurgu

The Northlander (2016) 5.8
Y: Benjamin Ross Hayden
O: Corey Sevier,Roseanne Supernault,Michelle Thrush,Julian Black Antelope
T: Macera,Fantastik,Bilim-Kurgu
Realive (2016)

Realive (2016)

Marc’a ölümcül bir hastalık teşhisi konur ve sadece bir yıl ömrü kaldığı söylenir. Sonunu kabullenemeyen Marc, bedenini dondurmaya karar verir… Altı yıl sonra, yani 2084 yılında, tarihte tekrar canlanan ilk kişi olur. Ardından, hayatının aşkı olduğunu fark ettiği Naomi’nin tüm bu yolculuğu boyunca hiç de beklemediği bir şekilde ona eşlik ettiğini öğrenir…

Bilim-Kurgu

Realive (2016) 5.9
Y: Mateo Gil
O: Tom Hughes,Charlotte Le Bon,Oona Chaplin,Barry Ward
T: Bilim-Kurgu
Stalker (1979)

Stalker (1979)

Uzak bir gelecekte, bambaşka bir yaşam düzeni içerisinde, ismi olmayan bir ülkedeyiz. Dünyaya düşen dev göktaşı yaşamı yerle bir ederken Zone adında esrarengiz, yeni bir bölge oluşmuştur. Bu bölgeden içeriye girebilen insanların tutkularının gerçekleşeceğine dair söylentiler vardır. İçeride yaşayan 'güç' insan zihni tarafından hayal edilmesi mümkün olmayacak güçteki bir varlıktır. Askerler tarafından korunan Zone bölgesine sadece gerekli olgunluğa erişmiş cesur Stalker'lar girebilmekte, bölgeye giren insanlara eşlik etmektedirler. Kahramanımız Stalker, ailesinin tüm itirazlarına rağmen bölgeye girmek isteyen bir bilimadamına ve bir yazara eşlik etmeye karar verir...

Dram, Bilim-Kurgu

Stalker (1979) 8.2
Y: Andrei Tarkovsky
O: Alisa Freyndlikh, Aleksandr Kaydanovskiy, Anatoliy Solonitsyn, Nikolay Grinko
T: Dram, Bilim-Kurgu
Death Note: Light Up the New World (2016)

Death Note: Light Up the New World (2016)

"Ölüm Defteri" serisinde güncelleme.Gizemli Bir defter ölümcül güçler taşımaktatdır ?

Suç,Dram,Korku,Bilim-Kurgu,Gerilim

Death Note: Light Up the New World (2016) 6.1
Y: Shinsuke Sato
O: Tatsuya Fujiwara,Ken'ichi Matsuyama,Noémie Nakai,Erika Toda
T: Suç,Dram,Korku,Bilim-Kurgu,Gerilim
Blame! (2017)

Blame! (2017)

Uzak bir gelecekte medeniyet teknolojik tabanlı bir forma dönüşmüştür... Ağ Terminal Geni arayışı sırasında çaresiz bir köye gelen gizemli münzevi Kirii, onları kurtaracak bir plan için köylülerle iş birliği yapmayı kabul eder.

Animasyon,Bilim-Kurgu

Blame! (2017) 6.9
Y: Hiroyuki Seshita
O: Sora Amamiya,Kana Hanazawa,Takahiro Sakurai,Aya Suzaki
T: Animasyon,Bilim-Kurgu
Kill SwitchÖlüm Anahtarı (2017)

Kill Switch - Ölüm Anahtarı (2017)

Eden roman serisinin yazarı olan ve pek çok bağımsız bilim kurgu filminde yönetmenlik yapan Tim Smit'in imzasını taşıyan yepyeni bilim kurgu filmi Kill Switch'in başrolünde Dan Stevens var. Smit, senaryosunu da bizzat yazdığı bu filmde dünyanın kaderini bir savaş pilotunun ellerine bırakıyor ve kaderin tek bir adam tarafından belirlenip belirlenemeyeceği sorusunun etrafına macera ve gizem dolu bir hikaye kuruyor.

Bilim-Kurgu

Kill Switch
Ölüm Anahtarı (2017) 5.8
Y: Tim Smit
O: Dan Stevens,Bérénice Marlohe,Charity Wakefield,Chloe-May Cuthill
T: Bilim-Kurgu
The Face of AnotherBir Başkasının Yüzü (1966)

The Face of Another - Bir Başkasının Yüzü (1966)

Bir kaza sonucu yüzü tanınamayacak ve hatta korkulacak kadar yanan karakterin toplum içerisine çıkabilmesi için özel bir maske geliştirilir. Ancak bu maske karakterin kişiliğinde hareketlenmelere neden olacaktır

Dram, Bilim-Kurgu

The Face of Another
Bir Başkasının Yüzü (1966) 8
Y: Hiroshi Teshigahara
O: Tatsuya Nakadai, Mikijirô Hira, Kyôko Kishida, Miki Irie
T: Dram, Bilim-Kurgu
FirestarterTepki (1984)

Firestarter - Tepki (1984)

Mc. Gee ve Vicky Tomlinson 1969 yılında gizli bir örgütün piyasaya sürmek istediği bir ilacın ilk denemelerine katılmışlardı. Bir yıl sonra evlendiler ve küçük kızları Charlie doğdu. Charlieüç yaşındayken, bakışları ile oyuncak ayısını tutuşturdu. Charlie sekiz yaşına gelince duygularnı kontrol altına almayı öğrendi. Artık her zaman yangın çıkarıyordu. Ama gizli örgüt, bu "büyük etkili, küçük silahı" kullanmayı planlıyordu.

Aksiyon, Korku, Bilim-Kurgu

Firestarter
Tepki (1984) 6
Y: Mark L. Lester
O: David Keith, Drew Barrymore, Freddie Jones, Heather Locklear
T: Aksiyon, Korku, Bilim-Kurgu
Displacement (2016)

Displacement (2016)

Genç fizik öğrencisinin, , ölümcül kuantum zaman anomalisini tersine çevirmek için bir yol bulmaya ve erkek arkadaşının cinayetini çözmeye çalışırken işi hiç de kolay değildir. Zaman kaymaları ve kısa süreli hafıza kayıpları onu oldukça zorlamaktadır.

Bilim-Kurgu, Gerilim

Displacement (2016) 0
Y: Kenneth Mader
O: Courtney Hope, Sarah Douglas, Bruce Davison, Susan Blakely
T: Bilim-Kurgu, Gerilim
Colossal (2016)

Colossal (2016)

Fantastik canavar filmi Colossal, Gloria isimli sıradan bir kadını temel alıyor. Gloria sakin hayatı kısa süre önce tepetaklak olmuş bir kadındır. İşini kaybetmiştir ve bu yetmez gibi sevgilisiyle birlikte yaşadıkları evden de sevgilisi tarafından atılmıştır. Çaresiz kadın New York'u arkasında bırakarak doğduğu kente geri döner. Ancak tam o zamanlarda Seul, Güney Kore'ye bir canavar saldırır. Bu dev canavar şehri yerle bir etmektedir. Gloria kısa sürede bu devasa yaratık ile kendisi arasında bir bağ olduğunu keşfeder. İşler kontrolden çıkmaya başladığında Gloria'nın kendisi gibi görünüşte önemsiz birinin nasıl olup da dünyanın kaderi üzerinde bu kadar büyük bir etkisi olabileceğini keşfetmesi gerekecektir... Başrolünü Oscar ödüllü oyuncu Anne Hathaway'in üstlendiği fantastik komedi macera filmi Colossal'ın yönetmen koltuğunda ise Nacho Vigalondo oturuyor.

Aksiyon, Komedi, Bilim-Kurgu

Colossal (2016) 6.7
Y: Nacho Vigalondo
O: Dan Stevens, Anne Hathaway, Jason Sudeikis, Tim Blake Nelson
T: Aksiyon, Komedi, Bilim-Kurgu
The CoreKor (2003)

The Core - Kor (2003)

Dünyanın çeşitli yerlerinde sebebi açıklanamayan felaketler meydana gelmesi üzerine General Thomas Purcell, jeofizikçi Dr. Josh Keyes ile Fransız nükleer fizikçi Dr. Serge Leveque'i acilen Washington'a çağırarak bu trajedilerin arkasındaki sırrı çözmekte gecikmez. Ortada bir savaş tehdidinden çok daha kötü bir gelişme vardır: Dünyanın merkezindeki çekirdeğin dönüşü durmuştur. Güneşten gelen ölümcül radyasyon etkisine karşı koruyucu kalkan işlevini gören elektromanyetik alanın bozulması sonuçlarının korkunç olacağı açıktır. Bu problemin hemen çözülmemesi halinde uçaklar yere çakılacak, elektronik araçların devreden çıkmasıyla eşi görülmedik bir kargaşa yaşanacaktır.Atmosferdeki değişimler sonucunda yüzlerce şimşeğin aynı anda çakmasıyla "süper fırtınalar" oluşacak; hepsinden öldürücü olanı ise, mikrodalga radrasyon etkisiyle dünyamızın kavrularak yanması olacaktır.

Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu

The Core
Kor (2003) 5.4
Y: Jon Amiel
O: Christopher Shyer, Ray Galletti, Eileen Pedde, Rekha Sharma
T: Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu
Guardians of the Galaxy Vol. 2Galaksinin Koruyucuları 2 (2017)

Guardians of the Galaxy Vol. 2 - Galaksinin Koruyucuları 2 (2017)

"Galaksinin Koruyucuları 2" filminde ekip uzayın uzak noktalarına yolculuklar ederken bir yandan da galaksiyi korumak adına farklı maceralara atılıyor. Koruyucular, artık aileleri haline gelen ekipte birbirlerini düşmanlara karşı korumak için savaşırken, Starlord olan Peter Quill’in gizemli geçmişinin sırları da çözülmeye başlıyor.

Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu

Guardians of the Galaxy Vol. 2
Galaksinin Koruyucuları 2 (2017) 0
Y: James Gunn
O: Chris Pratt, Karen Gillan, Vin Diesel, Sylvester Stallone
T: Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu
Cyborg X (2016)

Cyborg X (2016)

Radikal bir silah üreticisi X-Corp, bir siber virüs tarafından ele geçirildikten sonra; hayatta kalan bir grup insan, insanlığı makinelerin ve virüsün ordusundan kurtarmak için savaşmalıdır.

Aksiyon,Korku,Bilim-Kurgu

Cyborg X (2016) 5.2
Y: K. King
O: Eve Mauro,Danny Trejo,Rocky Myers,Adam Johnson
T: Aksiyon,Korku,Bilim-Kurgu
Power Rangers (2017)

Power Rangers (2017)

Power Rangers, Shuki Levy ve Haim Saban’ın aynı adlı çizgi film serisinden uyarlanmıştır, yakın gelecekte, dünyayı istila eden ve günden güne daha fazla zarar vermeye başlayan bir grup uzaylıyı, etkisiz hale getirmek için tüm üstün yeteneklerini devreye sokan beş liseli gencin fantastik serüvenlerini ele almaktadır.

Aksiyon,Macera,Bilim-Kurgu

Power Rangers (2017) 6.9
Y: Dean Israelite
O: Dacre Montgomery,Naomi Scott,RJ Cyler,Ludi Lin
T: Aksiyon,Macera,Bilim-Kurgu
Arctic HeartYürekten Sevmek (2016)

Arctic Heart - Yürekten Sevmek (2016)

Penguenlerin ürettiği bir bağışıklık proteini üzerinde çalışan bir bilim adamına aşık olan çekingen tıp öğrencisi, onun kendi üzerinde deney yapmasına izin verir.

Komedi,Dram,Romantik,Bilim-Kurgu

Arctic Heart
Yürekten Sevmek (2016) 6
Y: Marie Madinier
O: Charlotte Le Bon,Guillaume Canet,Anne Le Ny,Patrick d'Assumçao
T: Komedi,Dram,Romantik,Bilim-Kurgu
ShiversÜrpertiler (1975)

Shivers - Ürpertiler (1975)

Bir profesörün genetik koduyla oynanmış parazitler üzerinde yaptığı deneyler kontrolden çıkınca, bir sitede yaşayan insanlar korkunç bir şekilde değişime uğramaya başlar. Giderek artan sayıda insan açıklanamaz bir cinsel ilişki arzusuna kapılmakta, adeta zombileşerek parazitleri yaymaktadır. Sitenin doktoru Roger St. Luc korkunç vakayı önce çözmek sonra da başetmeye zorundadır.

Korku, Bilim-Kurgu

Shivers
Ürpertiler (1975) 6.6
Y: David Cronenberg
O: Paul Hampton, Joe Silver, Lynn Lowry, Allan Kolman
T: Korku, Bilim-Kurgu
The Nutty ProfessorÇatlak profesör (1996)

The Nutty Professor - Çatlak profesör (1996)

Eddie Murphy, bu hareketli, modern Dr. Jekyll ve Mr. Hyde komedisinde yedi rolü birden canlandırıyor. Murphy, bu filmde yaklaşık 200 kiloluk gövdesini güzel Jada Pinkett'in kalbini çalmak için şekle sokmak isteyen genetik profesörü Dr. Sherman Klump'u canlandırıyor. Bu yüzden henüz deney aşamasındaki bir yağ azaltıcı serumu içen Sherman, hızlı konuşan, hareketli, ateşli bir Don Juan olan Buddy Love'a dönüşür. Acaba Sherman çok geç olmadan alter ego'sunu durdurabilecek midir? Yoksa son gülen Buddy mi olacaktır?

Komedi, Romantik, Bilim-Kurgu

The Nutty Professor
Çatlak profesör (1996) 5.5
Y: Tom Shadyac
O: Eddie Murphy, Jada Pinkett Smith, James Coburn, Larry Miller
T: Komedi, Romantik, Bilim-Kurgu
Here Alone (2016)

Here Alone (2016)

Genç bir kadın onu acımasız vahşiliğin derinliklerine sürükleyen ve toplumun büyük bir kısmını kırıp geçiren gizemli bir salgından uyanır ve tek başına hayatta kalma güçlüğü çeker…

Dram, Korku, Bilim-Kurgu

Here Alone (2016) 6.8
Y: Rod Blackhurst
O: Lucy Walters, Gina Piersanti, Adam David Thompson, Shane West
T: Dram, Korku, Bilim-Kurgu
LifeHayat (2017)

Life - Hayat (2017)

“Hayat/Life”, uluslararası bir uzay istasyonunda görevli altı kişinin, insanlık tarihinde çığır açacak bir keşfin eşiğindeki hikayesini anlatıyor; bu ekip Mars gezegeninde ilk kez hayat olduğuna dair ip uçları bulur. Ekip araştırmalarını ilerlettikçe, metodları beklenmedik sonuçlar verir, çünkü buldukları bu hayat formu kimsenin bekleyemeyeceği kadar zekidir.

Korku, Bilim-Kurgu, Gerilim

Life
Hayat (2017) 0
Y: Daniel Espinosa
O: Rebecca Ferguson, Jake Gyllenhaal, Ryan Reynolds, Hiroyuki Sanada
T: Korku, Bilim-Kurgu, Gerilim

  
ilk < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > 9 son