Aksiyon Filmleri İzle

Go FastAcımasız (2008)

Go Fast - Acımasız (2008)

O, intikam almaya yemin etti.Soluk soluğa izleyeceğiniz bir aksiyon gerilim.Marek, uyuşturucu çetesi tarafından öldürülen en iyi dostu ve aynı zamanda partnerinin intikamını almaya yemin eder. Bu Sırada "Go Fast" yöntemini kullanarak Fas'tan haşhaşları çıkartan çeteyi hedef alan bir görevde gizli ajan olarak çalışması teklif edilir. İçinde uyuşturucu olan ağır ve sert arabalarla İspanya'dan Fransa'ya yarış başlar...

Aksiyon, Suç, Dram

Go Fast
Acımasız (2008) 5.8
Y: Olivier Van Hoofstadt
O: Roschdy Zem, Olivier Gourmet, Jocelyn Lagarrigue, Julie Durand
T: Aksiyon, Suç, Dram
Cut to the Chase (2016)

Cut to the Chase (2016)

Eski bir sabıkalı olan bir adamın kaçırılan kız kardeşini aramak için suç mahallinin babası olan Shreveport Louisiana’ya doğru yola çıkar. Çok sevdiği kız kardeşini kurtarmak için elinden geleni yapacaktır.

Aksiyon, Suç, Gerilim

Cut to the Chase (2016) 9
Y: Blayne Weaver
O: Blayne Weaver, Lyndie Greenwood, Erin Cahill, Lance Henriksen
T: Aksiyon, Suç, Gerilim
Logan (2017)

Logan (2017)

Yakın gelecekte, yorgun savaşçı Logan'ın önemsediği tek şey hasta olan Profesör X'i Meksika sınırında saklamaktı. Ancak Logan'ın dünyadan ve kendi efsanesinden saklanma çabası, karanlık güçler tarafından takip edilen genç bir Mutant'ın gelişiyle sona erer.

Aksiyon, Dram, Bilim-Kurgu

Logan (2017) 9.6
Y: James Mangold
O: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Dafne Keen, Boyd Holbrook
T: Aksiyon, Dram, Bilim-Kurgu
Check PointKontrol Noktası (2017)

Check Point - Kontrol Noktası (2017)

Roy Boyle (Kenny Johnson) ,askerden döndüğünde hamile karısını, annesini, babasını ve evini kaybettiğini öğrendikten sonra, yaşadığı kasabanın sokaklarını kendine mesken edinir. Bu sırada Roy sokak arkadaşının aniden kaybolması üzerine kasaba da sanıldığından daha derin olayların yaşandığını anlar ve çocukluk arkadaşının yardımı ile ülkesi üzerine gelebilecek bir felaketi önlemeye çalışır.

Aksiyon, Gerilim, Savaş

Check Point
Kontrol Noktası (2017) 5
Y: Thomas J. Churchill
O: Kenny Johnson, Mindy Robinson, Tyler Mane, William Forsythe
T: Aksiyon, Gerilim, Savaş
StormageddonÖlümcül Fırtına (2015)

Stormageddon - Ölümcül Fırtına (2015)

En güçlü yazılım ve bilgisayarlarla desteklenen bir sistemi, insan ırkı yok olmadan ne durdurabilir? İnsan davranışlarını tahmin ve takip etmesi için geliştirilen Echelon adlı bilgisayar programı, giderek güç kazanır ve tüm Amerika’nın tüm çevrimiçi sistemini ele geçirmeyi başlar. Sonrasında ise hava durumunun değiştirilmesi, depremler yaratma gibi insanlığı tehdit eden bir takım davranışlar içine girer. Peki, en güçlü yazılım ve bilgisayarlarla desteklenen bir sistemi, insan ırkı yok olmadan ne durdurabilir?

Aksiyon, Dram, Bilim-Kurgu

Stormageddon
Ölümcül Fırtına (2015) 5.5
Y: Nick Lyon
O: John Hennigan, Eve Mauro, Joseph Gatt, Robert Blanche
T: Aksiyon, Dram, Bilim-Kurgu
Fool's GoldAltın Şans (2008)

Fool's Gold - Altın Şans (2008)

Ben “Finn” Finnegan (Matthew McConaughey) iyi huylu, sörfçülükten hazine avcılığına geçiş yapmış genç bir adamdır. 18. yüzyıldan kalma, 1715 yılında denizde kaybolmuş, egzotik hazinelerle dolu kırk sandık içeren efsanevi Queen’s Dowry hazinesini takıntı hâline getirmiştir. Hazine arayışı sırasında, Finn, Tess Finnegan’la (Kate Hudson) evliliği ve hurda yığını hâline gelmiş teknesi “Booty Calls” da dahil olmak üzere sahip olduğu her şeyi yitirmiştir. Tess milyoner Nigel Honeycutt’ın (Donald Sutherland) dev yatında çalışarak hayatını tam yeniden kurmaya başlamışken, Finn hazinenin nerede olduğuna dair çok önemli bir ipucu keşfeder. Yeni bulduğu bu bilgiyle hayatının değişeceğinden emin olan Finn, Nigel’ın yatına girmenin bir yolunu bularak, sevimli cazibesini kullanmak suretiyle, bu varlıklı adamı ve sosyetenin gözde bekarlarından olan kızı Gemma’yı (Alexis Dziena) kendisiyle birlikte İspanyol hazinesini aramaya ikna eder. Bu arama seferi, tüm direnişine rağmen Tess’in keşif aşkını yeniden alevlendirir. Ama hazinenin peşinde sadece onlar yoktur. Finn’in bir zamanlar akıl hocası şimdi ise baş düşmanı olan Moe Fitch (Ray Winstone) de ödülü ele geçirmeye hazırlanmaktadır.

Aksiyon, Macera, Komedi

Fool's Gold
Altın Şans (2008) 5.6
Y: Andy Tennant
O: Matthew McConaughey, Kate Hudson, Donald Sutherland, Alexis Dziena
T: Aksiyon, Macera, Komedi
ArabesqueCasuslar (1966)

Arabesque - Casuslar (1966)

Gregory Peck ve Sophia Loren heyecan dolu ve hızla akıp giden; Orta Doğu entrikalarını Londra'ya taşıyan Arabesk'te başrolleri paylaşıyorlar. Stanley Donan'ın yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği filmde, Peck petrol zengini Arap işadamı tarafından gizemli bir mesajı çözmesi için tutulan Oxford'lu profesörü canlandırıyor. Peck mesajı çözüp iş adamının baştan çıkarıcı, sağı solu belli olmayan sevgilisi Sophia Loren ile arkadaş olduğunda, asıl heyecan başlıyor.

Aksiyon, Macera, Suç

Arabesque
Casuslar (1966) 6.6
Y: Stanley Donen
O: Gregory Peck, Sophia Loren, Alan Badel, Kieron Moore
T: Aksiyon, Macera, Suç
Headshot (2016)

Headshot (2016)

Vücudu yara bere içerisinde olan Ismahel gözlerini bir hastanede açar. Ancak hafızasını kaybetmiştir ve kim olduğunu, başına neler geldiğini hatırlayamaz. Ismahel ismini ise kendisini iyileştiren Ailin adındaki genç bir doktor vermiştir. Ismahel iyileşip hafızasını kazanmaya çalışırken bilmediği geçmişi peşini bırakmaz ve Ailin kaçırılır. Ismahel'in tek çaresi hafızasını geri kazanıp geçmişiyle yüzleşmek ve kaçırılan Ailin'i kurtarmaktır.

Aksiyon, Komedi, Dram

Headshot (2016) 7.3
Y: Kimo Stamboel, Timo Tjahjanto
O: Julie Estelle, David Hendrawan, Chelsea Islan, Epy Kusnandar
T: Aksiyon, Komedi, Dram
The Assignment (2016)

The Assignment (2016)

2017 ABD ve Fransa ortak yapımı olan Tomboy(Erkek Fatma), gangsterler tarafından ihanete uğrayıp, bir kadın doktor sayesinde hayata dönen ve intikam almak için harekete geçen Frank Kitchen adlı genç kadının, serüvenlerini ele almaktadır.

Aksiyon, Suç, Gerilim

The Assignment (2016) 5
Y: Walter Hill
O: Sigourney Weaver, Michelle Rodriguez, Tony Shalhoub, Anthony LaPaglia
T: Aksiyon, Suç, Gerilim
Tremors 5: BloodlinesYeraltı Canavarı 5 (2015)

Tremors 5: Bloodlines - Yeraltı Canavarı 5 (2015)

Kahramanımız Burt Gummer, yeraltı canavarların Afrika’da görüldüğü hakkında bilgi aldıktan sonra bir ekiple bölgeyi inceleyeme gider. Yeraltı canavarları Afrika’da evrimleştiştir ve Burt’un işi bu sefer kolay olmayacaktır.

Aksiyon, Korku, Bilim-Kurgu

Tremors 5: Bloodlines
Yeraltı Canavarı 5 (2015) 5.3
Y: Don Michael Paul
O: Brandon Auret, Natalie Becker, Emmanuel Castis, Michael Gross
T: Aksiyon, Korku, Bilim-Kurgu
Rising FearYükselen Korku (2016)

Rising Fear - Yükselen Korku (2016)

Ameriklıların ınırlarına kadar zorlandığında nasıl davranabileceğini ve ne gibi olayların olabileceğinin konu alan heyecan dolu film, Amerikan tarihi binalarından birine yapılan bir terörist saldırısı ile başlıyor ve sonrasında inanılmaz olaylar birbirini izliyor.

Aksiyon

Rising Fear
Yükselen Korku (2016) 5.5
Y: Tom Getty
O: Curtis Caldwell, Tom Getty, Daniel Kuttner, Philip Lewis
T: Aksiyon
Magnum ForceSilahın Gücü (1973)

Magnum Force - Silahın Gücü (1973)

San Francisco polis dedektifi Dirty Harry ve onun yeni ortağı Early Smith yeni bir iş alır. Şehirde delil yetersizliği gibi nedenlerle salıverilen ya da ulaşılamayan suçlular 'Magnum Ekibi' adındaki bir grup tarafından ölümle cezalandırılır. Callahan araştırmalarına başladığında bu 'Magnum Ekibi'nin polis departmanının içindeki bir grup olduğunu keşfeder. Bu grup kendi kurallarını kendi koyan Dirty Harry'ı bile aşmaktadır.

Aksiyon, Suç, Gizem

Magnum Force
Silahın Gücü (1973) 7.2
Y: Ted Post
O: Clint Eastwood, Hal Holbrook, Mitchell Ryan, David Soul
T: Aksiyon, Suç, Gizem
The SaintAziz (1997)

The Saint - Aziz (1997)

Kimseye Güvenme. Kimseye Adını Söyleme. Kimseye Kalbini Açma...Birinin gizli bir organizasyonun içine sızıp ve dünyayı değiştirecek bir formülü çalmasını izlemek mi istiyorsunuz? O zaman Aziz kesinliklikle size göre... Uluslararası hırsız Simon Templar diğer adıyla Aziz rolünde muhteşem bir perrformans sergileyen Val Kilmer'a, ünlü oyuncu Elisabeth Shue eşlik ediyor..

Aksiyon, Macera, Romantik

The Saint
Aziz (1997) 6.2
Y: Phillip Noyce
O: Val Kilmer, Elisabeth Shue, Rade Serbedzija, Valeriy Nikolaev
T: Aksiyon, Macera, Romantik
Bring Me the Head of Alfredo GarciaBana Onun Kellesini Getirin (1974)

Bring Me the Head of Alfredo Garcia - Bana Onun Kellesini Getirin (1974)

Zengin bir çiftlik sahibinin ismi yüz kızartıcı bir aile skandalına karışıyor. Adam en sonunda sinirleniyor ve emri veriyor: "Bana O'nun kellesini getirin!" Bunun üzerine iki silahşör yola çıkıyorlar ve kasabayı araştırmaya başlıyorlar. Burada bir piyanist olan Bennie (Warren Oates) karşılaşan silahşörler, piyaniste aradıkları adam hakkında sorular soruyorlar. Kısa bir araştırma yapan Bennie, aniden sevgilisinin olay hakkında birçok şey bildiğini öğreniyor.Sam Peckinpah'ın adeta kendi türünü yarattığı, acımasız ve şiddet dolu bir dünyadan gerçekçi ama önceden kestirilemez manzaralar sunan bir başyapıt.

Aksiyon, Suç, Dram

Bring Me the Head of Alfredo Garcia
Bana Onun Kellesini Getirin (1974) 7.6
Y: Sam Peckinpah
O: Warren Oates, Isela Vega, Robert Webber, Gig Young
T: Aksiyon, Suç, Dram
Stronger Than the World (2016)

Stronger Than the World (2016)

Brezilya tarihine adını altın harflerle yazacak bir savaşçının hayat hikayesi. O, uzun yıllar zirveyi ipotek altına alacak asil bir savaşçı. Fakir bir bölgede büyümüş, hayatını kurmak için çabalayan, birçok zorluğa sıkı çalışmayla göğüs gelen ender rastlanan bir atlet. "Futbol oynamayı çok seviyordum ama arkadaşlarıma alay konusu oluyordum." deyimiyle, Futbolun içinde bir ukde olarak kaldığını her ortamda belirmekte. Film günün birinde, Jiujitsu profesörü tarafından keşfedilen günümüzün Thai box üstadı, son olarak 2016 yılında Ultimate Fighting Championship finalini kazanarak son başarısını elde eden tecrübeli eldivenin gerçek hayat hikayesi beyaz perdeye dramatize edilerek uyarlanmış hali...

Aksiyon, Biografi, Dram

Stronger Than the World (2016) 7.3
Y: Afonso Poyart
O: Thaila Ayala, Cleo Pires, José Loreto, Milhem Cortaz
T: Aksiyon, Biografi, Dram
You Carry Me (2015)

You Carry Me (2015)

3 farklı kadın, hayatlarında karşılarına çıkan fırsatları, bedelleri ve kabullenişleri ile filmde konu ediliyor. Dora, ihmal edilmiş olan ve futbol yöneticisi olma hayalleri kuran birisidir. Bir anda kanun kaçağı babası hayatına girince gidişat değişir. Ives ise bir yapımcı ve aynı zamanda hemşiredir, babası ise alzheimer hastasıdır. Natasa ise hamiledir ve babasıyla arası oldukça açıktır. Bu 3 baba figürü, kadınların hareketli hayatlarının gidişatını belirleyecektir.

Aksiyon, Dram, Aile

You Carry Me (2015) 7.5
Y: Ivona Juka
O: Lana Baric, Vojislav 'Voja' Brajovic, Natasa Janjic, Goran Hajdukovic
T: Aksiyon, Dram, Aile
The Great RaidBüyük baskin (2005)

The Great Raid - Büyük baskin (2005)

1945 yılı, İkinci Dünya Savaşı sırasında Filipinler’de Albay Henry Mucci ve Kaptan Robert Prince tarafından komuta edilen askerler büyük bir kurtarma operasyonunda görev alırlar. Bu oldukça zor bir görevdir ve hayatta kalmak uğrunda kayda değer bir mücadele vermek zorundadırlar. Düşman sınırının 30 mil kadar ötesine kadar ilerlemek durumundadırlar. 500 Amerikan askerinin hayatını kurtarmak ve onları özgürlüklerine kavuşturmak, standartların ötesinde güç ve cesaret gerektirir. Üstelik bu askerler kötü nam salmış bir kampta esirdirler. Film, gerçek bir hikâyeden alınarak perdeye aktarılmıştır.

Aksiyon, Dram, Savaş

The Great Raid
Büyük baskin (2005) 6.7
Y: John Dahl
O: Benjamin Bratt, James Franco, Robert Mammone, Max Martini
T: Aksiyon, Dram, Savaş
CenturionSon Savaşçı (2010)

Centurion - Son Savaşçı (2010)

M.S. 117... Roma İmparatorluğu Mısır'dan İspanya'ya kadar, Doğu'da da Karadeniz'e kadar genişlemiştir. Fakat Kuzey Britanya'da fetihler gerilla taktikleriyle yenilmez bir düşman haline gelen Pict'ler tarafından durdurulmuştur. Romalılar'ın İngiltere'yi işgali sırasında geçen film, Pict saldırısında geriye kalan son savaşçı Quintus Dias adında bir adamın öyküsünü anlatıyor. General Virilus'un efsanevi 9. Lejyonuna katılan genç adam, Pict ırkını ve liderleri Gorlacon'ı yer yüzünden silmek için ordusuyla beraber kuzeye doğru gitmeye başlar.

Aksiyon, Macera, Dram

Centurion
Son Savaşçı (2010) 6.4
Y: Neil Marshall
O: Michael Fassbender, Andreas Wisniewski, Dave Legeno, Axelle Carolyn
T: Aksiyon, Macera, Dram
The LEGO Batman Movie (2017)

The LEGO Batman Movie (2017)

Sakin ve durağan bir hayat süren Batman kocaman evinde tembellik ederken, yeni yardımcıları Robin ve Batgirl'ün ortaya çıkmasıyla işler değişir. Ekip henüz birbirine alışamadan Joker'in hain bir planla Gotham'ı tehdit ettiği haberi duyulunca, taze ekip birleşmek zorunda kalacaktır.

Animasyon,Aksiyon,Macera,Komedi,Aile,Fantastik

The LEGO Batman Movie (2017) 7.7
Y: Chris McKay
O: Will Arnett,Michael Cera,Rosario Dawson,Ralph Fiennes
T: Animasyon,Aksiyon,Macera,Komedi,Aile,Fantastik
Sword MasterKılıç Ustası (2016)

Sword Master - Kılıç Ustası (2016)

Güçlü bir kılıç ustası ölümcül yeteneklerinin başkalarına verdiği yıkıcı etkiden rahatsız olur. Dövüş sanatlarının doğası olan kan dökmek ve şiddet nedeniyle kendini toplumun sınırında dolaşan mütevazi bir berduş hayatı yaşamaya mahkum eder. Ancak kötü geçmişi onun sessizce arkasını dönüp gitmesine izin vermez. Kılıç ustasının bu kadar çok istediği huzuru bozanlara karşı koymak için kılıç kullanma yeteneğini tekrar kazanması gerekecektir…

Aksiyon,Dram

Sword Master
Kılıç Ustası (2016) 5.9
Y: Tung-Shing Yee
O: Kenny Lin,Peter Ho,Yiyan Jiang,Mengjie Jiang
T: Aksiyon,Dram
Paid in Full (2002)

Paid in Full (2002)

Harlemli genç müzisyen Devon, bando şefi tarafından Southern Üniversitesine davet ediliyor. Sokak müzisyeninin yaşamı, üniversite hayatına katılmasıyla baştan sona değişir...Drumline, bando müzisyenlerinin bilinmeyen dünyasını anlatıyor.

Dram, Aksiyon, Suç

Paid in Full (2002) 7
Y: Charles Stone III
O: Wood Harris, Mekhi Phifer, Kevin Carroll, Esai Morales
T: Dram, Aksiyon, Suç
John Wick: Chapter 2John Wick 2 (2017)

John Wick: Chapter 2 - John Wick 2 (2017)

John Wick 2, dünyanın en ölümcül tetikçileriyle Roma’da birkez daha karşı karşıya gelen John Wick’in, hayatta kalmak için yapmış olduğu çetin mücadele ele alınmaktadır.

Aksiyon,Suç,Gerilim

John Wick: Chapter 2
John Wick 2 (2017) 8.3
Y: Chad Stahelski
O: Keanu Reeves,Riccardo Scamarcio,Ian McShane,Ruby Rose
T: Aksiyon,Suç,Gerilim
Precious CargoÖzel Kargo (2016)

Precious Cargo - Özel Kargo (2016)

Dünyanın en bilinen hırsızı Jack (Mark-Paul Gosselaar) ve onun eğitimli ekibi büyük bir soyguna hazırlanırken, Jack'in eski sevgilisi hamile olarak ortaya çıkar. Bu gizemli kadın tüm ekibi tehlikeli ve büyük bir dolandırıcılığın içerisine sokar. Jack, Eddie (Bruce Willis)'nin paralarını çaldığını farkındadır. Şimdi Jack eski sevgilisi uğruna bu tehlikenin içerisine girip girmeyeceğine karar vermelidir.

Aksiyon,Komedi,Suç,Dram,Gerilim

Precious Cargo
Özel Kargo (2016) 4.6
Y: Max Adams
O: Bruce Willis,Mark-Paul Gosselaar,Claire Forlani,Jenna B. Kelly
T: Aksiyon,Komedi,Suç,Dram,Gerilim
Shanghai NoonŞangay'lı Kovboy (2000)

Shanghai Noon - Şangay'lı Kovboy (2000)

Cho Wang bir Çin İmparatorluğu gardiyanıdır. Bir gün ülkenin en önemli simalarından biri olan Pei-Pei, kaçırılır. Wang'ın görevi ise onu geri getirmektir. Arayış esnasında büyük ekibini kaybeden Wang, kendisini yokluğun ortasında bulur. Son derece nevrotik bir hırsızla tanışır. Hırsızın adı Roy O'Bannon'dır. İkisi de birbirinden zıpçıktı olan bu karakterlerin başına ardı ardına ilginç olaylar gelecektir.

Aksiyon, Macera, Komedi

Shanghai Noon
Şangay'lı Kovboy (2000) 6.6
Y: Tom Dey
O: Jackie Chan, Owen Wilson, Lucy Liu, Brandon Merrill
T: Aksiyon, Macera, Komedi
Secrets of Deception (2017)

Secrets of Deception (2017)

Bir adam genç karısının kendisini mahalleden bir çocukla aldattığını öğrenir ve intikam için tehlikeli bir yola sapar...

Aksiyon,Suç,Dram,Gerilim

Secrets of Deception (2017) 5.2
Y: Josh Webber
O: Tom Sizemore,Lorenzo Lamas,Robert LaSardo,Richard T. Jones
T: Aksiyon,Suç,Dram,Gerilim
Operation CrossbowLondra Yanıyor (1965)

Operation Crossbow - Londra Yanıyor (1965)

İkinci Dünya Savaşı’nın sonlarına doğru İngilizler, Naziler’in gizlice yeni bir uzun menzilli füze imal ettiklerinden şüphelenir. Alman bilim adamları kılığına giren İngiliz güçleri, silahların yerini bulup projeyi sabote etmek isterler, heyecanlı bir macera başlar.

Aksiyon, Dram, Savaş

Operation Crossbow
Londra Yanıyor (1965) 6.6
Y: Michael Anderson
O: Sophia Loren, George Peppard, Trevor Howard, John Mills
T: Aksiyon, Dram, Savaş
Golden YearsAltın Yıllar (2016)

Golden Years - Altın Yıllar (2016)

Emekli çift Arthur ve Martha Goode, pansiyonları ellerinden alınınca sakin yaşantılarını geride bırakıp suç dünyasına adım atarlar ve banka soyarak kendilerinden alınanı geri kazanmak için savaşırlar..

Aksiyon,Komedi,Suç,Dram

Golden Years
Altın Yıllar (2016) 6
Y: John Miller
O: Alun Armstrong,Una Stubbs,Bernard Hill,Phil Davis
T: Aksiyon,Komedi,Suç,Dram
Jarhead 3: The SiegeKavanoz Kafa 3 Kuşatma (2016)

Jarhead 3: The Siege - Kavanoz Kafa 3 Kuşatma (2016)

Bir grup Denizci; düşman kuvvetlerinden gelen anlık bir saldırı sonrasında Orta Doğu’daki bir ABD Elçiliğini korumak zorundadır.

Aksiyon,Dram,Savaş

Jarhead 3: The Siege
Kavanoz Kafa 3 Kuşatma (2016) 5.3
Y: William Kaufman
O: Charlie Weber,Scott Adkins,Tom Ainsley,Erik Valdez
T: Aksiyon,Dram,Savaş
The Wind and the LionRüzgarın Sesi (1975)

The Wind and the Lion - Rüzgarın Sesi (1975)

Theodore Roosevelt'in 1933'deki ABD başkanlık seçimini henüz kazandığı dönemde Fas'ta Eden Perdicaris (Candice Bergen) adlı Amerikalı bir kadın ile 2 çocuğu kaçırılır. Kadını kaçıran, Mulai Ahmed er-Resuli (Sean Connery) adlı bir Berberi kabile şefidir. O sıralar Fas krallığını aralarında paylaşmış olan Fransız, İngiliz ve Almanlar bu kaçırma hadisesinden rahatsız olurlar. Çünkü bu olayı milli bir onur meselesi haline dönüştüren Roosevelt'in Fas'a asker göndererek, oradaki pastaya ortak olmasından çekinmektedirler. Gerek dağlarda gerekse çölde göçebe gibi dolaşan Berberi şefin izi bir türlü bulunamayınca, Resuli'nin yeğeni olan Fas sultanından yardım alma ihtiyacı hissedilir. Diğer taraftan, aradan geçen uzun süre içinde Bayan Perdicaris ile çocukları ise Resuli'nin yaşam biçimine alışacak, kaçırma olayı giderek gönüllü bir rehinelik olgusuna dönüşecektir.

Aksiyon, Macera, Dram

The Wind and the Lion
Rüzgarın Sesi (1975) 7
Y: John Milius
O: Sean Connery, Candice Bergen, Brian Keith, John Huston
T: Aksiyon, Macera, Dram
KitesTehlikeli Aşk (2010)

Kites - Tehlikeli Aşk (2010)

Ağır yaralı bir adam, Meksika çölünün sert arazisinde çöl sıcağında ölüme terk edilir. Bu kişi J.dır. Bir zamanların tasasız genç adamı. Şimdinin aranan suçlusu... Onu hayatta tutan tek şey ise büyük aşkı Natasha'yı bulmaktır. Natasha başka bir kişiyle nişanlıdır ama J.'ye kavuşacağına emindir. Bu büyüleyici güzellikteki kadın hayatına girdiği erkeklerin yaşamını sonsuza dek değiştirir...

Aksiyon, Dram, Romantik

Kites
Tehlikeli Aşk (2010) 6
Y: Anurag Basu
O: Hrithik Roshan, Bárbara Mori, Kangana Ranaut, Steven Michael Quezada
T: Aksiyon, Dram, Romantik