Aksiyon Filmleri İzle

Days of ThunderYıldırım Günleri (1990)

Days of Thunder - Yıldırım Günleri (1990)

Cole Trickle genç ve tecrübesiz olmasına rağmen son derece yetenekli olan, fakat yeteneğini başarıya nasıl dönüştüreceği hakkında hiçbir fikri olmayan kendini beğenmiş bir yarış pilotudur. Küçük yarışlardaki hatasız sürüşüyle herkesin dikkatini çekmeye başladığı günlerde Tim Dolan’ın desteğini kazanır. Dolan, eski bir NASCAR şampiyonu olan Harry Hoghe’u Trickle ile tanıştırır ve onun kullanması için özel bir araba üretmeye ikna etmeye çalışır. Hoghe yetenekli gence kendi yarış tecrübelerini aktaracak ve yeteneğini nasıl kullanması gerektiğini gösterir.Fakat Trickle’ın NASCAR’da tutunmanın sadece başarılı olmakla mümkün olmadığını anlaması uzun sürmez; şampiyonanın en başarılı pilotu Rowdy Burns ile yıldızı doğal olarak barışmayan Trickle, bir yarışta Burns ile kural dışı bir 'kapışma'ya girişir ve iki pilot da hastanelik olur. Burns’un sakatlığı şampiyonadan çekilmesini gerektirecek kadar ağırdır, bunun üzerine Burns Cole ile dost olmaya ve onu desteklemeye karar verecektir.

Aksiyon, Dram, Spor

Days of Thunder
Yıldırım Günleri (1990) 5.9
Y: Tony Scott
O: Tom Cruise, Nicole Kidman, Robert Duvall, Randy Quaid
T: Aksiyon, Dram, Spor
ChocolateÖfke (2008)

Chocolate - Öfke (2008)

Thai ve Japon yakuza çeteleri karşı karşıya gelmiştir. Japon çetenin lideri Masashi Thaylandlı çeteden Zin ile aşk yaşamaya başlar. Bunu öğrenen 8 numara adlı çete lideri Zin’i ayrılması için ölümle tehdit eder. Zin Masashi’yi Japonya’ya dönmesi için ikna eder ancak bu ilişkiden bir kız dünyaya gelecektir.Zin hamileliği sırasında kızının beyin gelişiminin normal olmadığını öğrenir. Ancak Zen aşkının tohumuna tüm sevgisini verir ve onunla kendisine yeni bir hayat kurar.Acımasız ve cesur Chocolate’ın dövüş sanatlarındaki yeteneği gelişmiştir. Acımasız gangster çetesinden ailesine ait olan parayı geri almaya çalışır.

Aksiyon, Dram

Chocolate
Öfke (2008) 7
Y: Prachya Pinkaew
O: JeeJa Yanin, Hiroshi Abe, Pongpat Wachirabunjong, Taphon Phopwandee
T: Aksiyon, Dram
Lone Wolf and Cub: Sword of VengeanceYalnız Kurt ve Yavrusu: Kılıcın İntikamı (1972)

Lone Wolf and Cub: Sword of Vengeance - Yalnız Kurt ve Yavrusu: Kılıcın İntikamı (1972)

Küçük çocuğuyla Japonya'nın kırsalını dolaşan,Samuray Roninin yaşadığı çeşitli maceraların hikayesi...

Aksiyon, Dram

Lone Wolf and Cub: Sword of Vengeance
Yalnız Kurt ve Yavrusu: Kılıcın İntikamı (1972) 8
Y: Kenji Misumi
O: Tomisaburô Wakayama, Fumio Watanabe, Tomoko Mayama, Shigeru Tsuyuguchi
T: Aksiyon, Dram
KhartoumHartum (1966)

Khartoum - Hartum (1966)

Sudan'dan Mısırlıları çıkarma emri alan bir İngiliz general, Müslümanların tehdidi altındaki halkı korumak için Hartum'da kalır, ancak Müslüman güçlerin başındaki komutan, onu hem savaş tecrübesi hem de inancı konusunda zorlayacaktır.

Aksiyon, Macera, Dram

Khartoum
Hartum (1966) 6.9
Y: Basil Dearden, Eliot Elisofon
O: Charlton Heston, Laurence Olivier, Richard Johnson, Ralph Richardson
T: Aksiyon, Macera, Dram
Maverick (1994)

Maverick (1994)

1960’ların James Garner’ın başrolünde oynadığı ünlü TV dizisinden sinemaya uyarlanan film, hafif fakat keyifli bir western olarak dikkat çekiyor.Daha önce Cehennem Silahı’nda birlikte çalışmış olan yönetmen Richard Donner ve aktör Mel Gibson, bu filmde de tecrübelerini bir araya getirerek filmi çekici kılmışlar. Gibson’a başrollerde Jodie Foster ve James Garner eşlik ediyorlar. Kumarbaz ve silahşör Bret Maverick (Mel Gibson), dünya poker turnuvası için St.Louis’e giderken yolda güzel kumarbaz Annabelle Bransford (Jodie Foster) ve bir kanun adamı olan Zane Cooper (James Garner) ile tanışır. Maverick’in turnuvaya katılabilmesi için 5.000 dolarlık giriş parasını bulması gerekmektedir ve bunun için çabalarken başına olmadık olaylar gelir...Özellikle eski Maverick James Garner ile Mel Gibson’ın halef/selef durumları ve usta oyunculukları ve cehennem silahıyla beğenilen yönetmen Donner’ın western türündeki başarısıyla izlenmesi gereken bir film haline geliyor Maverick...

Aksiyon, Macera, Komedi

Maverick (1994) 7
Y: Richard Donner
O: Mel Gibson, Jodie Foster, James Garner, Graham Greene
T: Aksiyon, Macera, Komedi
The LosersKaçaklar (2010)

The Losers - Kaçaklar (2010)

ABD kuvvetlerinden bir tim Bolivya'ya özel bir görev için gönderilir. Clay, Jensen, Roque, Pooch ve Cougar adlı askerlerden oluşan bu özel kuvvet, beklemedikleri bir ihanetin şokuyla sarsılır. İşin kötüsü ellerinde düşmanın isminden başka hiç birşey yoktur.Bu beş kişinin yolu, Aisha isimli gizemli bir kadına rastlar. Gücünü Aisha'nın zekası ile birleştiren ekip, Max adındaki düşmanlarının ardındaki sırrı çözmeye niyetlidir.

Aksiyon, Suç, Dram

The Losers
Kaçaklar (2010) 6.4
Y: Sylvain White
O: Jeffrey Dean Morgan, Zoe Saldana, Chris Evans, Idris Elba
T: Aksiyon, Suç, Dram
Gangster's Paradise: JerusalemaGangster Cenneti: Jerusalema (2008)

Gangster's Paradise: Jerusalema - Gangster Cenneti: Jerusalema (2008)

Ralph Ziman'ın yazıp yönettiği 2008 tarihli "Gangster's Paradise: Jerusalema" adlı film, aksiyon ve şidet dolu sahneleriyle türünün sevenlerine hitap edebilecek olan bir suç filmi olarak dikkat çekiyor. Filmde, genç bir külhanbeyinin, yeraltı ortamlarındaki küçük kabadayılık cemaatinden sıyrılışı ve büyük suç şebekelerinin yükselen yıldızı olma hikayesi işlenmektedir. Genç bir serserinin ganster bir işadamına dönüşme süreci beyazperde'ye aktarılmış.

Aksiyon, Suç, Dram

Gangster's Paradise: Jerusalema
Gangster Cenneti: Jerusalema (2008) 7.8
Y: Ralph Ziman
O: Rapulana Seiphemo, Jeffrey Zekele, Ronnie Nyakale, Shelley Meskin
T: Aksiyon, Suç, Dram
Sanjuro (1962)

Sanjuro (1962)

Belediyenin en yüksek mevkisinde bulunan bir valinin kaçırılmasıyla başlayan hikayede, valinin yeğeni olan Iori yanındaki 8 samuray ile amcasını kurtarmaya çalışır. Sonradan kendilerine yardımcı olacak Sanjuro'ya bazen güvenmeseler de başka çareleri yoktur çünkü Sanjuro'da kendilerinden olmayan bir liderlik ve kabiliyet vardır. Ayrıca Sanjuro alışıla bildik samuraylardan farklı olarak davranışları ve konuşması ve içtenliğiyle gönüllerde taht kuruyor. Sanjuro'da kıvrak zekası ve gücüyle birlikte 10 samuray macera peşinden koşar.

Aksiyon, Dram, Gerilim

Sanjuro (1962) 8.2
Y: Akira Kurosawa
O: Toshirô Mifune, Tatsuya Nakadai, Keiju Kobayashi, Yûzô Kayama
T: Aksiyon, Dram, Gerilim
BattlegroundKahramanlar Taburu (1949)

Battleground - Kahramanlar Taburu (1949)

Aralık, 1944. Naziler Belçika’daki Ardennes Ormanı’na dönerler. Bulge Savaşı sırasında Belçika’daki Bastogne kasabasını kuşatırlar; Amerikan Ordusu 101. Hava Tugayı’nı da şehirde kapana kıstırmış olurlar. 101. bölük için işler daha da kötüye gider çünkü savaş boyunca tüm bölgeyi yoğun bir sis kaplar. Bu durum yardımın gelmesini de zorlaştırır.

Aksiyon, Savaş, Dram

Battleground
Kahramanlar Taburu (1949) 7.6
Y: William A. Wellman
O: Van Johnson, John Hodiak, Ricardo Montalban, George Murphy
T: Aksiyon, Savaş, Dram
The Twelve Tasks of AsterixAsteriks: 12 Görev (1976)

The Twelve Tasks of Asterix - Asteriks: 12 Görev (1976)

Yüce Sezar, her zamanki gibi Galyalılar ve onların sihirli iksirinin sırrının peşindedir. Kurmaylarını toplayıp bir plan yapmaya başlar. Ancak bu sefer önemli bir problemleri vardır: Acaba her seferinde onları bozguna uğratan bu Galyalılar gerçekten Herkül gibi yarı-tanrısal güçlere mi sahiptirler? Bu cevabı zor soru karşısında hiddetlenen Sezar, Galyalıların da ölümlü birer insan olduğunu kanıtlayacak bir yarışma düzenlemeye karar verir. Sadece tanrıların yerine getirebileceği zorlukta görevler hazırlayıp Galyalılar teste tabi tutulacaktır. Galyalılar zorlu görevleri başarıyla tamamlarlarsa kendisi yenilgiyi kabul edecek, ancak tamamlayamazlarsa Sezar``ın büyük gücünü ve öfkesini onlara hissettirecektir. Sezar ve danışmanları, bir zamanlar Herkül``ün başardıklarına benzer birbirinden tehlikeli ve zor yeni 12 görev tasarlarlar. Galya köyünden bu zorlu yarışmada onları temsil etmek için iki kişi seçilir: En zekileri Asteriks ve en güçlüleri Hopdediks.

Animasyon, Aksiyon, Macera

The Twelve Tasks of Asterix
Asteriks: 12 Görev (1976) 7.7
Y: René Goscinny, Henri Gruel, Albert Uderzo, Pierre Watrin
O: Roger Carel, Jacques Morel, Pierre Tornade, Henri Labussière
T: Animasyon, Aksiyon, Macera
Le MansBüyük Yarış (1971)

Le Mans - Büyük Yarış (1971)

Film, bugün hala az diyalog içeren, dönemini iyi yansıtan yapısı ve başarılı yarış sahneleriyle yarışseverler arasında popülerdir. Hatta filmin, McQueen'in yarış alanına gelişi ve hazırlanmasını içeren ilk 38 dakikasında hiç diyalog yoktur. Bu ve ABD'de Le Mans yarışlarına olan düşük ilgi sebebiyle film, Amerikan sinemalarında ortalama bir başarı tutturmuştur.

Aksiyon, Macera, Dram

Le Mans
Büyük Yarış (1971) 6.7
Y: Lee H. Katzin
O: Steve McQueen, Siegfried Rauch, Elga Andersen, Ronald Leigh-Hunt
T: Aksiyon, Macera, Dram
Hunter's Prayer (2017)

Hunter's Prayer (2017)

Tehlikeli bir kiralık katil, genç bir kadının ailesinin katledilmesinin ardından ona yardımcı olmak için hayatını ortaya koyar.

Aksiyon,Gerilim

Hunter's Prayer (2017) 5
Y: Jonathan Mostow
O: Sam Worthington,Martin Compston,Odeya Rush,Verónica Echegui
T: Aksiyon,Gerilim
The StakelanderVampir Cehennemi 2 (2016)

The Stakelander - Vampir Cehennemi 2 (2016)

Yeni Cennet, yeniden canlandırılmış bir Kardeşlik ve yeni Vampir liderleri tarafından yok edildiğinde; Martin kendini Amerika'nın çorak topraklarında; ona rehberlik etmesi için akıl hocasının ve efsanevi vampir avcısı Mister'ın silik bir anısıyla yalnız bulur.

Aksiyon,Korku

The Stakelander
Vampir Cehennemi 2 (2016) 5.3
Y: Dan Berk,Robert Olsen
O: Connor Paolo,Nick Damici,Laura Abramsen,A.C. Peterson
T: Aksiyon,Korku
The Shadow Effect (2017)

The Shadow Effect (2017)

Genç bir adamın hayatı, şiddet dolu hayalleri gerçeğe dönüştüğü zaman alt üst olur.

Aksiyon,Gerilim

The Shadow Effect (2017) 4.4
Y: Obin Olson,Amariah Olson
O: Michael Biehn,Jonathan Rhys Meyers,Cam Gigandet,Brit Shaw
T: Aksiyon,Gerilim
FirestarterTepki (1984)

Firestarter - Tepki (1984)

Mc. Gee ve Vicky Tomlinson 1969 yılında gizli bir örgütün piyasaya sürmek istediği bir ilacın ilk denemelerine katılmışlardı. Bir yıl sonra evlendiler ve küçük kızları Charlie doğdu. Charlieüç yaşındayken, bakışları ile oyuncak ayısını tutuşturdu. Charlie sekiz yaşına gelince duygularnı kontrol altına almayı öğrendi. Artık her zaman yangın çıkarıyordu. Ama gizli örgüt, bu "büyük etkili, küçük silahı" kullanmayı planlıyordu.

Aksiyon, Korku, Bilim-Kurgu

Firestarter
Tepki (1984) 6
Y: Mark L. Lester
O: David Keith, Drew Barrymore, Freddie Jones, Heather Locklear
T: Aksiyon, Korku, Bilim-Kurgu
Colossal (2016)

Colossal (2016)

Fantastik canavar filmi Colossal, Gloria isimli sıradan bir kadını temel alıyor. Gloria sakin hayatı kısa süre önce tepetaklak olmuş bir kadındır. İşini kaybetmiştir ve bu yetmez gibi sevgilisiyle birlikte yaşadıkları evden de sevgilisi tarafından atılmıştır. Çaresiz kadın New York'u arkasında bırakarak doğduğu kente geri döner. Ancak tam o zamanlarda Seul, Güney Kore'ye bir canavar saldırır. Bu dev canavar şehri yerle bir etmektedir. Gloria kısa sürede bu devasa yaratık ile kendisi arasında bir bağ olduğunu keşfeder. İşler kontrolden çıkmaya başladığında Gloria'nın kendisi gibi görünüşte önemsiz birinin nasıl olup da dünyanın kaderi üzerinde bu kadar büyük bir etkisi olabileceğini keşfetmesi gerekecektir... Başrolünü Oscar ödüllü oyuncu Anne Hathaway'in üstlendiği fantastik komedi macera filmi Colossal'ın yönetmen koltuğunda ise Nacho Vigalondo oturuyor.

Aksiyon, Komedi, Bilim-Kurgu

Colossal (2016) 6.7
Y: Nacho Vigalondo
O: Dan Stevens, Anne Hathaway, Jason Sudeikis, Tim Blake Nelson
T: Aksiyon, Komedi, Bilim-Kurgu
Panfilov's 28Panfilov'un 28 Adamı (2016)

Panfilov's 28 - Panfilov'un 28 Adamı (2016)

1941 yılı, Moskova yakınları.. Nazi güçleri tüm birlikleriyle Rusya’yı işgal etmiş durumdadır ve Moskova yakınlarına 54 adet tank konuşlandırmıştır. Moskova’yı ele geçirdikleri an 2. Dünya Savaşı son bulacak ve Rusya sömürgeleştirilecektir. Ancak Kızıl Ordu’ya bağlı General Ivan Panfilov ve 28 adamı, bir mucize yaratmanın peşindedir. Ellerindeki eski teknolojik silahlara ve imkansızlığa rağmen, Alman birliklerini Moskova’ya sokmamak için canlarını ortaya koyarlar. Bu direniş, savaşın gidişatını sonsuza kadar değiştirecektir.

Aksiyon, Dram, Tarih

Panfilov's 28
Panfilov'un 28 Adamı (2016) 7.1
Y: Kim Druzhinin, Andrey Shalopa
O: Maksim Abrosimov, Sergey Agafonov, Maksim Belborodov, Andrey Bodrenkov
T: Aksiyon, Dram, Tarih
The CoreKor (2003)

The Core - Kor (2003)

Dünyanın çeşitli yerlerinde sebebi açıklanamayan felaketler meydana gelmesi üzerine General Thomas Purcell, jeofizikçi Dr. Josh Keyes ile Fransız nükleer fizikçi Dr. Serge Leveque'i acilen Washington'a çağırarak bu trajedilerin arkasındaki sırrı çözmekte gecikmez. Ortada bir savaş tehdidinden çok daha kötü bir gelişme vardır: Dünyanın merkezindeki çekirdeğin dönüşü durmuştur. Güneşten gelen ölümcül radyasyon etkisine karşı koruyucu kalkan işlevini gören elektromanyetik alanın bozulması sonuçlarının korkunç olacağı açıktır. Bu problemin hemen çözülmemesi halinde uçaklar yere çakılacak, elektronik araçların devreden çıkmasıyla eşi görülmedik bir kargaşa yaşanacaktır.Atmosferdeki değişimler sonucunda yüzlerce şimşeğin aynı anda çakmasıyla "süper fırtınalar" oluşacak; hepsinden öldürücü olanı ise, mikrodalga radrasyon etkisiyle dünyamızın kavrularak yanması olacaktır.

Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu

The Core
Kor (2003) 5.4
Y: Jon Amiel
O: Christopher Shyer, Ray Galletti, Eileen Pedde, Rekha Sharma
T: Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu
The Wild BunchVahşi Belde (1969)

The Wild Bunch - Vahşi Belde (1969)

Dönemin değişen ve modernleşen dünya yapısı içerisinde varlığını sürdürmeye çalışan yaşlı haydutlardan kurulu bir çetenin mücadelesini anlatan film, Teksas ve Meksika arasındaki sınır çizgisinde geçiyor. Esaslı bir çete lideri olan Pike Bishop emekli olmadan önce son bir büyük vurgun yapmanın peşindedir. İçerisinde yüklü miktarda değerli şey bulunan bir ofisi soymaya karar veren adam her biri farklı suçlarda aktif rol almış bir grup çete üyesini de bu göreve dahil eder. Planlama aşaması bittiğinde göreve hazır hale gelen çete için işler beklendiği gibi gitmeyecek, soygun kanlı bir mücadeleye dönüşecektir. Teknik açıdan dönemin sinemasına yenilikler getiren ve güçlü senaryosuyla dikkat çeken film, usta yönetmen Sam Peckinpah imzalı.

Aksiyon, Macera, Kovboy

The Wild Bunch
Vahşi Belde (1969) 8.1
Y: Sam Peckinpah
O: William Holden, Ernest Borgnine, Robert Ryan, Edmond O'Brien
T: Aksiyon, Macera, Kovboy
Runaway TrainFirar treni (1985)

Runaway Train - Firar treni (1985)

Üç yıl hücre cezası alan "sert mahkum" Manny ile arkadaşı John'un firar öyküsü... Hapishanede çok zor şartlarda yaşayan, özellikle sadist bir gardiyandan çok çeken iki mahkum, sonunda kaçmayı başarırlar. İki kaçak, çeşitli olaylardan sonra bir trene atlarlar ve dondurucu soğukta, umutsuz bir yarışa girerler.

Aksiyon, Macera, Dram

Runaway Train
Firar treni (1985) 7.3
Y: Andrey Konchalovskiy
O: Jon Voight, Eric Roberts, Rebecca De Mornay, Kyle T. Heffner
T: Aksiyon, Macera, Dram
Guardians of the Galaxy Vol. 2Galaksinin Koruyucuları 2 (2017)

Guardians of the Galaxy Vol. 2 - Galaksinin Koruyucuları 2 (2017)

"Galaksinin Koruyucuları 2" filminde ekip uzayın uzak noktalarına yolculuklar ederken bir yandan da galaksiyi korumak adına farklı maceralara atılıyor. Koruyucular, artık aileleri haline gelen ekipte birbirlerini düşmanlara karşı korumak için savaşırken, Starlord olan Peter Quill’in gizemli geçmişinin sırları da çözülmeye başlıyor.

Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu

Guardians of the Galaxy Vol. 2
Galaksinin Koruyucuları 2 (2017) 0
Y: James Gunn
O: Chris Pratt, Karen Gillan, Vin Diesel, Sylvester Stallone
T: Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu
Railroad TigersDemiryolu Kaplanları (2016)

Railroad Tigers - Demiryolu Kaplanları (2016)

Railroad Tigers, kendilerine özgürlük savaşçısı diyen bir grubun, 1941 yılında yemek dolu askeri bir treni pusuya düşürmelerini anlatıyor. Bu grubun tek amacı trendeki yiyecekleri alarak fakir insanlara dağıtmak. Jackie Chan ise, tren yolu çalışanını ve aynı zamanda bu grubun liderini canlandırıyor.

Aksiyon,Komedi,Savaş

Railroad Tigers
Demiryolu Kaplanları (2016) 6.1
Y: Ding Sheng
O: Jackie Chan,Jaycee Chan,Zitao Huang,Kai Wang
T: Aksiyon,Komedi,Savaş
Børning 2Yarış 2 (2016)

Børning 2 - Yarış 2 (2016)

Roy (Anders Baasmo Christiansen) , yasadışı bir sokak yarışına katıldığı için iki yıl hapse girdikten sonra , Rusya'nın kuzeyinde yol güzergahı Bergen'den Murmansk'a kadar olan yasa dışı yeni bir kış yarışmasına hayır der. Ama sonra kızının bir erkek arkadaşıyla yarışmaya katılacağını duyan Roy için işler değişir.. Yönetmenliğini Hallvard Bræin 'ın yaptığı Norveç yapımı aksiyon komedi filmidir.

Aksiyon,Komedi

Børning 2
Yarış 2 (2016) 6.3
Y: Hallvard Bræin
O: Anders Baasmo Christiansen,Vegar Hoel,Jonas Hoff Oftebro,Sven Nordin
T: Aksiyon,Komedi
Cyborg X (2016)

Cyborg X (2016)

Radikal bir silah üreticisi X-Corp, bir siber virüs tarafından ele geçirildikten sonra; hayatta kalan bir grup insan, insanlığı makinelerin ve virüsün ordusundan kurtarmak için savaşmalıdır.

Aksiyon,Korku,Bilim-Kurgu

Cyborg X (2016) 5.2
Y: K. King
O: Eve Mauro,Danny Trejo,Rocky Myers,Adam Johnson
T: Aksiyon,Korku,Bilim-Kurgu
Savage DogVahşi Köpek (2017)

Savage Dog - Vahşi Köpek (2017)

Film, 1959 yılının Hindiçin(Indochina)’inde geçmektedir. O dönemlerde bölge Vietnamlı savaş beyleri ve Avrupalı savaş suçluları tarafından yönetilmektedir. Den-Dhin-Chan adlı esir çalışma kampı tehlikeli adamlar tarafından işletilmektedir. Zenginlerin ortaya büyük para koydukları dövüş turnuvalarında dövüşüp kendine isim yapan İrlandalı boksör Martin Tillman da bölgenin en kötü hapishanesindedir. Tillman’ın serbest kalma vakti yaklaşır ve o sadece evine dönmek istemektedir. Ancak hapishaneyi işletenler onu içerde tutmak için herşeyi yapacaktır

Aksiyon

Savage Dog
Vahşi Köpek (2017) 0
Y: Jesse V. Johnson
O: Scott Adkins,Marko Zaror,Juju Chan,Cung Le
T: Aksiyon
Beyond Valkyrie: Dawn of the 4th ReichDördüncü İmparatorluk (2016)

Beyond Valkyrie: Dawn of the 4th Reich - Dördüncü İmparatorluk (2016)

İkinci Dünya Savaşı'nın sona ermesine az bir süre kala Amerikan ve İngiliz özel kuvvetleri, cephe gerisinde Nazi güçleriyle çarpışmak için bir direniş örgütlemek zorunda kalır..

Aksiyon, Tarih, Savaş

Beyond Valkyrie: Dawn of the 4th Reich
Dördüncü İmparatorluk (2016) 4.8
Y: Claudio Fäh
O: Sean Patrick Flanery, Tom Sizemore, Kip Pardue, Stephen Lang
T: Aksiyon, Tarih, Savaş
Bad Kids of Crestview AcademyCrestview Akedemisi’nin Kötü Çocukları (2017)

Bad Kids of Crestview Academy - Crestview Akedemisi’nin Kötü Çocukları (2017)

Kız kardeşini kaybeden Siouxsie bunun kaza olmadığını düşünmektedir. Bunu kanıtlamak için kendini cezalılar listesine dahil etmenin bir yolunu bulur ve Crestview Akademi'ye girer...

Aksiyon,Komedi,Gerilim

Bad Kids of Crestview Academy
Crestview Akedemisi’nin Kötü Çocukları (2017) 7.2
Y: Ben Browder
O: Sammi Hanratty,Colby Arps,Sophia Taylor Ali,Erika Daly
T: Aksiyon,Komedi,Gerilim
The Fate of the FuriousHızlı ve Öfkeli 8 (2017)

The Fate of the Furious - Hızlı ve Öfkeli 8 (2017)

Hızlı ve Öfkeli 8 ismiyle andığımız yapımın yönetmenliğini F. Gary Gray üstleniyor. Merakla beklenen yapımın senaryosunu ise Chris Morgan kaleme aldı. Paul Walker olmadan devam eden seriye bu sefer yeni isimler dahil oluyor. Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Dwayne Johnson, Tyrese Gibson, Chris Bridges, Lucas Black, Scott Eastwood, Kurt Russell, Jason Statham’dan oluşan kalabalık ekip sekizinci hikayede geri dönüyor. Onlara bu sefer Charlize Theron ve Helen Mirren katılıyor. Küba‘dan New York‘a uzanan bu hikayede ekip normal bir hayata adım atmaya hazırlanıyor. Dom ve Letty balayılarını yaşarken, Brian ile Mia emekli olmaya karar veriyor. Ancak aniden ortaya çıkan gizemli bir kadın her şeyi değiştiriyor. Dom‘u baştan çıkartıp onu suç dünyasına dahil etmeyi başarıyor. Arkadaşlarına ne olduğunu anlayamayan ekip kendilerini yeniden aksiyonun ortasında buluyor.

Aksiyon,Suç,Gerilim

The Fate of the Furious
Hızlı ve Öfkeli 8 (2017) 7.4
Y: F. Gary Gray
O: Vin Diesel,Jason Statham,Dwayne Johnson,Michelle Rodriguez
T: Aksiyon,Suç,Gerilim
Power Rangers (2017)

Power Rangers (2017)

Power Rangers, Shuki Levy ve Haim Saban’ın aynı adlı çizgi film serisinden uyarlanmıştır, yakın gelecekte, dünyayı istila eden ve günden güne daha fazla zarar vermeye başlayan bir grup uzaylıyı, etkisiz hale getirmek için tüm üstün yeteneklerini devreye sokan beş liseli gencin fantastik serüvenlerini ele almaktadır.

Aksiyon,Macera,Bilim-Kurgu

Power Rangers (2017) 6.9
Y: Dean Israelite
O: Dacre Montgomery,Naomi Scott,RJ Cyler,Ludi Lin
T: Aksiyon,Macera,Bilim-Kurgu
Confidential AssignmentCooperation (2017)

Confidential Assignment - Cooperation (2017)

Güney Kore ve Kuzey Kore arasında ilk kez resmi olmayan işbirliğine dayalı bir soruşturma gerçekleşir.

Aksiyon,Komedi,Dram

Confidential Assignment
Cooperation (2017) 6.3
Y: Seong-hoon Kim
O: Hyun Bin,Hae-jin Yoo,Yoona,Ju-hyuk Kim
T: Aksiyon,Komedi,Dram