Aksiyon Filmleri İzle

Final Fantasy VII: Advent Children (2005)

Final Fantasy VII: Advent Children (2005)

Final Fantasy VII’nin sonundan iki sene sonra, Dünya toparlanmaya ve yeni bir gelecek için çalışmaya başlamıştır. Ancak Geostigma isimli bir hastalık ve Jenova’yı arayan üç adamın ile birlikte yeni tehditler ortaya çıkar. Cloud ve arkadaşları bir kez daha bu tehditi yok etmek için bir araya gelirler.

Animasyon, Aksiyon, Macera

Final Fantasy VII: Advent Children (2005) 7.4
Y: Tetsuya Nomura, Takeshi Nozue
O: Takahiro Sakurai, Ayumi Itô, Shotaro Morikubo, Maaya Sakamoto
T: Animasyon, Aksiyon, Macera
The Lost City of ZKayıp Şehir Z (2016)

The Lost City of Z - Kayıp Şehir Z (2016)

1920'lerde İngiliz bir kâşif olan Percy Fawcett, efsanelerde geçen eski bir medeniyeti bulmak için Amazon ormanlarına gider fakat kendisinden bir daha haber alınamaz. Ardından pek çok maceraperest, Fawcett ve ekibini bulmak için yola koyulur ama girişimler sonuçsuz kalır ve bu bölge artık Kayıp Z Şehri (Lost City of Z) olarak adlandırılır... Gazeteci ve yazar David Grann'ın Fawcett’in azminden yola çıkarak kaleme aldığı ve kendi yaptığı seyahati de anlattığı aynı adlı kitabından uyarlanan film, 20yy.'ın gizemlerinden birini beyazperdeye taşıyor.

Aksiyon,Macera,Biografi,Dram,Tarih

The Lost City of Z
Kayıp Şehir Z (2016) 7
Y: James Gray
O: Charlie Hunnam,Robert Pattinson,Sienna Miller,Tom Holland
T: Aksiyon,Macera,Biografi,Dram,Tarih
Okja (2017)

Okja (2017)

En iyi arkadaşını kaçırmamak için çok uluslu büyük bir şirketin her şeyini riske atan genç kız Mija'yla tanışın, en yakın arkadaşı ise Okja adında büyük bir hayvan. Başrollerinde Tilda Swinton, Paul Dano ve Seo-Hyun Ahn'ın yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Joon-ho Bong oturuyor. Joon-ho Bong senaryoyu ise Jon Ronson ile birlikte kaleme aldı. Film ayrıca 70. Cannes Film Festivali'nde büyük ödül Altın Palmiye için yarışıyor.

Aksiyon,Macera,Dram,Bilim-Kurgu

Okja (2017) 7.7
Y: Joon-ho Bong
O: Tilda Swinton,Paul Dano,Seo-Hyun Ahn,Jake Gyllenhaal
T: Aksiyon,Macera,Dram,Bilim-Kurgu
Scaramoucheİntikam Kılıcı (1952)

Scaramouche - İntikam Kılıcı (1952)

Olaylar Fransız ihtilali sırasında geçer. O hengamede bir soylu ailesi aramaktadır. Bu arada bir arkadaşının öldürüldüğünü öğrenir ve daha kolay intikam almak için bir tiyatro topluluğuna katılır.

Aksiyon, Macera, Komedi

Scaramouche
İntikam Kılıcı (1952) 7.7
Y: George Sidney
O: Stewart Granger, Eleanor Parker, Janet Leigh, Mel Ferrer
T: Aksiyon, Macera, Komedi
Chain ReactionTepki (1996)

Chain Reaction - Tepki (1996)

Chicago üniversitesinde okuyan Eddie Kasalivich teknisyen olarak, hava kirliliği yaratmayan ucuz maliyetli alternatif bir petrol kaynağı keşfeden bir takımda çalışmaktadır. Bu takımın liderlerinden biri öldürüldükten ve bu buluşun çalınmasından sonra, Eddie ve fizikçi Lily Sinclair bu işin peşine düşerler ama hayatlarını kurtarmak için de kendilerini amansız bir kovalamacanın içinde bulurlar. İşin içine FBI, CIA ve başka kurumlar da dahil olmuştur. Güçlü oyuncu kadrosuyla göz kamaştıran bu film, yüzü henüz beyazperdede yeni yeni beliren Rachel Weisz için iyi bir deneyim olmuş. Sürekli bir takip içinde geçen bu film aksiyon ve polisiye sevenler için bire bir.

Aksiyon, Dram, Bilim-Kurgu

Chain Reaction
Tepki (1996) 5.5
Y: Andrew Davis
O: Keanu Reeves, Morgan Freeman, Rachel Weisz, Fred Ward
T: Aksiyon, Dram, Bilim-Kurgu
King Arthur: Legend of the SwordKral Arthur: Kılıç Efsanesi (2017)

King Arthur: Legend of the Sword - Kral Arthur: Kılıç Efsanesi (2017)

Kral Arthur efsanesinin tahminen 6 seriden oluşacak zincirinin ilk halkası olan filmde efsanenin doğuşu kayadan kılıcı çıkartan Arthur’un kral seçilmesiyle başlıyor. Arthur henüz çocukken babası öldürüldüğünde, amcası Vortigern tahta geçer. Doğuştan kazanılan bu hakkı kendisinden çalınan ve kim olduğuna dair hiçbir fikri olmayan Arthur ise şehrin arka sokaklarında, ekmeğini taştan çıkaran biridir. Ancak bir kez kılıcını taştan çektiğinde, bütün hayatı alt üst olur ve hoşuna gitse de gitmese de gerçek mirasına sahip çıkmak zorunda kalacaktır.

Aksiyon,Macera,Dram,Fantastik

King Arthur: Legend of the Sword
Kral Arthur: Kılıç Efsanesi (2017) 7.3
Y: Guy Ritchie
O: Charlie Hunnam,Astrid Bergès-Frisbey,Jude Law,Djimon Hounsou
T: Aksiyon,Macera,Dram,Fantastik
The Sea WolvesDeniz Kurtları (1980)

The Sea Wolves - Deniz Kurtları (1980)

Gerçek bir 2.Dünya savaşı hikayesi.. İngilizler bir alman gemisine saldırmak zorundadır fakat Gemi güvenli bir tarafsız limandadır ve İngilizler eski asker ve yaşlıları kullanmaya karrar verir...

Aksiyon, Tarih, Savaş

The Sea Wolves
Deniz Kurtları (1980) 6.3
Y: Andrew V. McLaglen
O: Gregory Peck, Roger Moore, David Niven, Trevor Howard
T: Aksiyon, Tarih, Savaş
The Perfect WeaponKusursuz Silah (1991)

The Perfect Weapon - Kusursuz Silah (1991)

Jeff, biraz disiplin kazanması için babası tarafından bir Kenpo okuluna yazdırılır. Ancak orada tanıştığı arkadaşı yüzünden Kore mafyası ile başı derde girecektir.

Aksiyon, Dram

The Perfect Weapon
Kusursuz Silah (1991) 5.9
Y: Mark DiSalle
O: Jeff Speakman, John Dye, Mako, James Hong
T: Aksiyon, Dram
Rabid DogsRehineler (2015)

Rabid Dogs - Rehineler (2015)

Bir banka soygunu sırasında polis tarafından basılan soyguncular, genç bir kadın ile bir baba oğulu rehine olarak alırlar. Teslim olmamayı kafalarına koyan soyguncular otomobil ile kaçarken başlarına birbirinden korkunç olaylar gelecektir. Yolun sonunda ise herkes sağ kalmayacaktır.

Aksiyon,Dram,Gerilim

Rabid Dogs
Rehineler (2015) 5.8
Y: Éric Hannezo
O: Lambert Wilson,Virginie Ledoyen,Guillaume Gouix,François Arnaud
T: Aksiyon,Dram,Gerilim
Resident Evil: Vendetta (2017)

Resident Evil: Vendetta (2017)

The Final Chapter ile. Serinin oyunlarla olduğu kadar beyaz perde de aktif olarak boy gösterdiğini ve animasyon yapımlarının olduğunu da biliyoruz. Bunlardan sonuncusu olan animasyon filmi Resident Evil Vendetta ‘nın dünya genelinde 2017’nin yaz döneminde gösterime gireceği belli oldu. Karısı ve sevdikleri düğün gününde bombayla vurulduktan sonra intikam duygusuyla yanıp tutuşan bir silah tüccarı intikam almak için yeni bir biyo-organik silah geliştirir. Ortaya çıkan bu yeni virüs öncekilerden çok daha güçlüdür ve hızla yayılmaya başlar. Chris Redfield ise bu virüsün yayılmasını önlemek ve bu ölüm tüccarını yakalamak için Leon S. Kennedy ve Rebecca Chambers’dan yardım alacaktır.

Animasyon,Aksiyon,Macera,Korku,Gizem,Bilim-Kurgu

Resident Evil: Vendetta (2017) 6.7
Y: Takanori Tsujimoto
O: Matthew Mercer,Erin Cahill,Kari Wahlgren,Fred Tatasciore
T: Animasyon,Aksiyon,Macera,Korku,Gizem,Bilim-Kurgu
Walking TallYolun Sonu (2004)

Walking Tall - Yolun Sonu (2004)

Amerikan Ordu Özel Kuvvetleri için sekiz yıl hizmet verdikten sonra yaşadığı yere dönen Astsubay Chris Vaughn, bölgedeki fabrikada bir iş aramaktadır. Şerif Stan Watkins fabrikanın altı ay önce kapandığını ve aynı zamanda eski okul arkadaşı Jay Hamilton’un kumarhanesi olan Wild Cherry Casino’nun, kasabadaki temel iş ve gelir kaynağı olduğunu söyler. Chris evine gider ve en yakın arkadaşı Ray Templeton’ı görür. Arkadaşları ile bir futbol organizasyonu ayarlamıştır. Oyundan sonra Jay, Chris ve arkadaşlarını, geceyi kumarhanede geçirmeye çağırır. Chris, kumarhanede hile yapıldığını fark edince güvenlikle kavga eder ve neredeyse ölmek üzeredir. Yeğeni Peye, güvenlik görevlilerince satılan uyuşturucuyu temin ettiğinde Chris, kasabanın her anlamda gangasterlerle kuşatılmış olduğunu anlar.

Aksiyon, Suç

Walking Tall
Yolun Sonu (2004) 6.2
Y: Kevin Bray
O: Michael Bowen, Johnny Knoxville, Dwayne Johnson, Neal McDonough
T: Aksiyon, Suç
Once Upon a Time in VeniceBir Zamanlar Venedik'te (2017)

Once Upon a Time in Venice - Bir Zamanlar Venedik'te (2017)

Fim, köpeği uyuşturucu çetesi tarafından çalınan bir özel dedektifin hikayesini beyaz perdeye taşıyor. Willis tarafından canlandırılan dedektif Steve Ford, en yakın arkadaşı Dave ile beraber küçük Jack Russell cinsi köpeği Buddy’yi uyuşturucu çetesi lideri Spider’ın elinden kurtarabilmek için zorlu bir maceraya atılıyor. Sinefesto.

Aksiyon,Komedi,Gerilim

Once Upon a Time in Venice
Bir Zamanlar Venedik'te (2017) 5.7
Y: Mark Cullen
O: Bruce Willis,John Goodman,Jason Momoa,Emily Robinson
T: Aksiyon,Komedi,Gerilim
Extortion (2017)

Extortion (2017)

Karayipli bir ailenin tatili büyük bir felâkete dönüşür... Bir baba kendisini acımasız balıkçıların elinde bulur. Bu sırada karısının ve oğlunun hayatını kurtarmak için zamana karşı umutsuz bir yarış içine girer…

Aksiyon,Macera,Suç,Dram,Gerilim

Extortion (2017) 6.3
Y: Phil Volken
O: Eion Bailey,Bethany Joy Lenz,Barkhad Abdi,Danny Glover
T: Aksiyon,Macera,Suç,Dram,Gerilim
Mythica: The NecromancerKahramanların Yolu 3 (2015)

Mythica: The Necromancer - Kahramanların Yolu 3 (2015)

Mallister, arkadaşları Thane'i tutsak edince Marek ve takımı yine yola koyulur.

Aksiyon,Macera,Fantastik

Mythica: The Necromancer
Kahramanların Yolu 3 (2015) 5.9
Y: A. Todd Smith
O: Melanie Stone,Adam Johnson,Jake Stormoen,Nicola Posener
T: Aksiyon,Macera,Fantastik
MacheteUstura (2010)

Machete - Ustura (2010)

Machete aslında iktidarlara direnen bir simge karakterin beyazperdeye aktarıldığı, çok alışılmadık bir kahraman modeli. Sinemada "eli palalı" karakter pek rastlanagelen bir figür değildir ancak başrolde "avantür" filmlerin gözde oyuncusu, sinemadaki anti-kahraman modellere kült bir alternatif sunuyor. Elinde kanlı palasıyla ortalıkta gezinen karakteri Danny Trejo canlandırıyor. Filmde, içinde bulunduğu çete tarafından ihanete uğrayan Machete’nin, çetenin liderinden intikam alması ’vahşi’ bir görsellikle anlatılıyor. Meksikalı eski bir federal, Texas'da işçi olarak çalışıp gizlenmektedir. Bir politikacı, Machete'yi pis işlerini yapması için işe alır. Ancak Machete bir süre sonra kendini işe alanların amaçlarının farklı olduğunu anlar.

Aksiyon, Suç, Gerilim

Machete
Ustura (2010) 6.7
Y: Ethan Maniquis, Robert Rodriguez
O: Danny Trejo, Robert De Niro, Jessica Alba, Steven Seagal
T: Aksiyon, Suç, Gerilim
CHIPS (2017)

CHIPS (2017)

İki California Highway Patrol motosiklet subayının maceraları, Los Angeles’ın otoyollarında tur atıyorlar. 1977 yapımı diziden uyarlama bir filmdir.

Aksiyon,Komedi,Suç

CHIPS (2017) 5.7
Y: Dax Shepard
O: Michael Peña,Dax Shepard,Jessica McNamee,Adam Brody
T: Aksiyon,Komedi,Suç
The Belko ExperimentBelko Deneyi (2016)

The Belko Experiment - Belko Deneyi (2016)

The Belko Experiment, Güney Amerika'da bulunan ve kâr amacı gütmeyen Belko şirketi tarafından iş gününün başlangıcında tesise kapatılan çalışanların başından geçenleri anlatıyor. Çalışanlar her birine gizlice verilen patlayıcılarla birbirlerini öldürmesi için emir alıyorlar ve tesiste kapana kısılmış durumdalar. Bu da film boyunca artan gerilimle birlikte her Belko çalışanının gerçek doğasını keşfettiğimiz şiddet dolu bir macera başlatıyor. John C. McGinley, sosyal açıdan beceriksiz yönetici olan Wendell Dukes’u canlandırıyor. Tony Goldwyn’in karakteri Barry Norris gibi arkadaşlarıyla sosyalleşmeyi tercih eden ve diğer çalışanlarının yanında olmaktan hoşlanmayan bir adam. Melonie Diaz ise tüm zamanların en kötü şirket içi etkinliğini yaşamak üzere olan tesisteki yeni kız Dany Wilkins'i canlandırıyor.

Aksiyon,Korku,Gerilim

The Belko Experiment
Belko Deneyi (2016) 6.2
Y: Greg McLean
O: John Gallagher Jr.,Tony Goldwyn,Adria Arjona,John C. McGinley
T: Aksiyon,Korku,Gerilim
Jawbone (2017)

Jawbone (2017)

Eski gençlik boks şampiyonu olan Jimmy McCabe, dibe vurduktan sonra çocukluk boks kulübüne ve eski takımına,spor salonu sahibi Bill'e ve köşe adamı Eddie'ye döner.

Aksiyon,Dram,Spor

Jawbone (2017) 6.5
Y: Thomas Napper
O: Ian McShane,Johnny Harris,Ray Winstone,Michael Smiley
T: Aksiyon,Dram,Spor
BaywatchSahil Güvenlik (2017)

Baywatch - Sahil Güvenlik (2017)

Mitch Buchannon kendini işine adamış, cesur ve sorumluluk sahibi bir cankurtarandır. Sorumlu olduğu koyu korumak onun için her şeyden önce gelmektedir. Onunla birlikte çalışan ekibiyle hiçbir sorunu yoktur ve ekip görevlerini mükemmel bir şekilde yerine getirmektedir. Ancak günün birinde aralarına yeni bir ekip üyesi daha katılır. Bu küstah yeni cankurtaran Mitch'in sinirlerini bir hayli zorlayacaktır. Ancak koyu tehdit eden bir suç planı su yüzüne çıkınca ikili aralarındaki çekişmeyi bir kenara bırakıp birlikte çalışmak zorundadır.

Aksiyon,Komedi,Dram

Baywatch
Sahil Güvenlik (2017) 5.7
Y: Seth Gordon
O: Dwayne Johnson,Zac Efron,Alexandra Daddario,Priyanka Chopra
T: Aksiyon,Komedi,Dram
All About the MoneyAll About Money (2017)

All About the Money - All About Money (2017)

Dünyaca ünlü komedi stand up ve oyuncusu Eddie Griffin başrollerde olduğu bu komedi filminde çocukluğundan bu yana birbirlerini tanıyan 3 arkadaşın hayatı sürekli kötüye gitmektedir. İstedikleri hiç bir şeyi elde edememişler. Biri istemediği bir işi yapıyor, diğeri doğmamış çocuğunun aslında başkasından olduğunu öğreniyor ve bir diğeri de her şeye sustuğu için aklını kaçırma noktasına geliyor. Bu sıra olanlar oluyor ve bu üç arkadaş kimsenin aklına gelmeyecek inanılmaz ve komik bir maceraya adım atıyorlar.

Aksiyon,Macera,Komedi

All About the Money
All About Money (2017) 7.6
Y: Blake Freeman
O: Danny Trejo,Casper Van Dien,Mindy Robinson,Lin Shaye
T: Aksiyon,Macera,Komedi
Altitudeİrtifa (2017)

Altitude - İrtifa (2017)

Bir kadın FBI ajanı kaçırılan bir uçaktan bir hırsızın kaçmasına yardımcı olmak için milyonlarca kişiye teklif veriliyor.

Aksiyon,Gerilim

Altitude
İrtifa (2017) 5.9
Y: Alex Merkin
O: Denise Richards,Dolph Lundgren,Jonathan Lipnicki,Greer Grammer
T: Aksiyon,Gerilim
Sudden DeathAni Ölüm (1995)

Sudden Death - Ani Ölüm (1995)

Pittsburgh'ta bir spor müsabakası, azılı gerillaların hedefindedir. Burada buz hokeyi finallerinin son karşılaşması gerçekleştirilecektir ve namlunun ucunda ABD başkanı vardır. Teröristler ABD başkan yardımcısını rehin alarak, 1.7 milyar dolarlık bir fidye ödenmediği takdirde tüm spor kompleksini havaya uçuracaklarını deklare ederler. Bilmedikleri şey ise, dövüş sanatları ustası Darren McCord’un iki çocuğuyla birlikte finalleri izlemek üzere orada bulunduğudur. Darren’ın, kendi kızının da aralarında bulunduğu rehineleri kurtarmak ve bombaları etkisiz hale getirmek için zamanla yarışı başlar... Hedef, acımasız gerillaların etkisiz hale getirilmesidir...

Aksiyon, Suç, Gerilim

Sudden Death
Ani Ölüm (1995) 5.6
Y: Peter Hyams
O: Jean-Claude Van Damme, Powers Boothe, Raymond J. Barry, Whittni Wright
T: Aksiyon, Suç, Gerilim
Tiger Raid (2016)

Tiger Raid (2016)

İki paralı asker, bir kaçırma işini bitirmek üzere Irak’a yola çıkar. Baskın sırasında, yaşanmışlıklar gün yüzüne çıkar ve birbirlerini yeme noktasına getirir.

Aksiyon,Suç,Dram,Gerilim,Savaş

Tiger Raid (2016) 4.7
Y: Simon Dixon
O: Brian Gleeson,Damien Molony,Sofia Boutella,Rory Fleck Byrne
T: Aksiyon,Suç,Dram,Gerilim,Savaş
No Way OutÇıkış Yok (1987)

No Way Out - Çıkış Yok (1987)

Yarbay Tom Farrel ( Costner ) Pentagon da savunma bakanı David Brice ın ( Hackman)emrinde çalışmaktadır. Resmi bir yemekte Tom Farrel ,Susan Atwell ( Young) ile tanışır ve aralarında ilişki başlar. Ne yazikki Susan savunma bakanı Brice ın metresidir. Brice metresinin ilişkisinden şüphelenir, aralarındaki tartışmada kaza sonucu Susan ölür. Brice olayı örtbas etmek için Susanın gizli sevgilisi tarafından öldürüldüğünü, bu kişininde Pentagonun içinde olduğu tahmin edilen ' Yuri ' kod adlı bir KGB ajanı olduğunu iddia eder. Olayın araştırılması için Yrb. Tom Farrel görevlendirilir. Yrb. Farrel olayı açığa çıkarmaya çalışırken bir yandan da kendisine karşı hazırlanan komplo dan kurtulmak zorundadır.

Aksiyon, Suç, Dram

No Way Out
Çıkış Yok (1987) 7.1
Y: Roger Donaldson
O: Kevin Costner, Gene Hackman, Sean Young, Will Patton
T: Aksiyon, Suç, Dram
The Punisher: Dirty LaundryKirli Çamaşırlar (2012)

The Punisher: Dirty Laundry - Kirli Çamaşırlar (2012)

Thomas Jane, genel olarak hayal kırıklığı yaratan ilk Punisher filminden sonra ikincisinde oynamayı kabul etmemişti. Şimdi karşımıza bu kısa film ile çıkıyor. San Diego Comic-Con’da gösterilen bu kısa filmde Thomas Jane’e Ron Perlman eşlik ediyor.

Short, Aksiyon, Suç

The Punisher: Dirty Laundry
Kirli Çamaşırlar (2012) 8.2
Y: Phil Joanou
O: Thomas Jane, Ron Perlman, Sammi Rotibi, Karlin Walker
T: Short, Aksiyon, Suç
Assault on Precinct 1313. Bölgeye Saldırı (1976)

Assault on Precinct 13 - 13. Bölgeye Saldırı (1976)

Los Angeles'daki bir polis karakolu tamamen kapanmadan önceki son gecesini geçirmektedir. Los Angeles polisi ise korkunç bir yanlış yapmış ve hiçbir şeye karşı korku duymayan bir korku çetesini düşman edinmiştir. Çete bu korumasız karakola saldırılarda bulunmanın planlarını yapmaya başlamıştır. Saldırı başlar. Sayısız suçlu, birkaç polisin saklandığı karakola baskın yapar. Artık içeridekilerin tek bir isteği vardır: Hayatta kalmak

Aksiyon, Suç, Gerilim

Assault on Precinct 13
13. Bölgeye Saldırı (1976) 7.4
Y: John Carpenter
O: Austin Stoker, Darwin Joston, Laurie Zimmer, Martin West
T: Aksiyon, Suç, Gerilim
Lone Wolf and Cub: Baby Cart at the River Styx (1972)

Lone Wolf and Cub: Baby Cart at the River Styx (1972)

Ogami Itto klanındaki sırları Shoguna satmayı planlayan hainlere karşıdır.

Aksiyon, Dram

Lone Wolf and Cub: Baby Cart at the River Styx (1972) 8.1
Y: Kenji Misumi
O: Tomisaburô Wakayama, Kayo Matsuo, Akiji Kobayashi, Minoru Ôki
T: Aksiyon, Dram
Free Fire (2016)

Free Fire (2016)

1970’lerde Boston merkezli iki rakip mafyanın, yaptıkları silah ticaretinde yaşadıkları anlaşmazlığın ardından başlayan çatışma ve bu sürede yaşanan diyaloglar, Free Fire’ın konusunu oluşturmakta.

Aksiyon,Komedi,Suç,Gerilim

Free Fire (2016) 6.9
Y: Ben Wheatley
O: Sharlto Copley,Brie Larson,Armie Hammer,Cillian Murphy
T: Aksiyon,Komedi,Suç,Gerilim
SaltAjan Salt (2010)

Salt - Ajan Salt (2010)

Angelina Jolie'nin seksi bir federal ajanı canlandırdığı "Ajan Salt", kumpasa getirilen bir CIA mensubunun hikayesini anlatıyor. Evelyn Salt (Jolie), idealist bir ajandır ve görevi, şerefi ve ülkesi üzerine yemin etmiş bir devlet görevlisidir. Ancak bir itirafçı onu zor durumda bırakacaktır. Çünkü bu kişi, Salt'ın Rus ajanı olduğunu iddia etmektedir. Bu suçlamayla adeta bağlılığı test edilecektir. Salt sahip olduğu tüm gizli görev tecrübesini kullanarak kendini temize çıkarmak amacıyla kaçar. Salt'ın masum olduğunu kanıtlamak için gösterdiği tüm çaba hakkındaki şüpheleri arttıracak ve geriye yanıtlanması gereken bir tek soru bırakacaktır; Salt kimdir? Süreç içinde, Salt'ın bile yeni keşfedeceği gerçekler gün yüzüne çıkacaktır.

Aksiyon, Suç, Gizem

Salt
Ajan Salt (2010) 6.4
Y: Phillip Noyce
O: Angelina Jolie, Liev Schreiber, Chiwetel Ejiofor, Daniel Olbrychski
T: Aksiyon, Suç, Gizem
Futurama: Into the Wild Green Yonder (2009)

Futurama: Into the Wild Green Yonder (2009)

Planet Express mürettebatı eski Mars Vegas'ı yokedip daha abartılısını inşa eden Amy'nin ailesi, Leo ve Inez'i ziyaret ederler...

Animasyon, Aksiyon, Komedi

Futurama: Into the Wild Green Yonder (2009) 7.3
Y: Peter Avanzino
O: Billy West, Katey Sagal, John DiMaggio, Tress MacNeille
T: Animasyon, Aksiyon, Komedi