Aksiyon Filmleri İzle

Viktor (2014)

Viktor (2014)

Bir soygun yüzünden 7 yıl hapis yattıktan sonra çıkan Fransız Victor Lambert (Gerard Depardieu), oğlu Jeremy'nin vahşice öldürülmesini araştırmak için Moskova'ya gelir. Bu araştırmada Rus sevgilisi Aleksandra ve eski ortağı Souliman'ın yardımını alacaktır.

Aksiyon, Dram, Gerilim

Viktor (2014) 3.7
Y: Philippe Martinez
O: Gérard Depardieu, Elizabeth Hurley, Evgeniya Akhremenko, Eli Danker
T: Aksiyon, Dram, Gerilim
Flight World War IISefer 42 (2015)

Flight World War II - Sefer 42 (2015)

Tuhaf bir elektromanyetik fırtına ile karşılaşan 42 numaralı uçak ve mürettebatı fırtınanın etkisi ile kendilerini Fransa’da, II. Dünya Savaşının ortasında bulur. Bir tarih profesörü, onlara savaş bölgesinin ortasında bulunduklarını ve büyük bir tehlikenin içinde olduklarını söyler. Ekip, kurşunlar ve bombalardan kaçarak, geçmişi çok fazla değiştirmeden modern zamana geri dönmeye çalışacaktır.

Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu

Flight World War II
Sefer 42 (2015) 4.4
Y: Emile Edwin Smith
O: Faran Tahir, Robbie Kay, Aqueela Zoll, Matias Ponce
T: Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu
Heroes Wanted (2016)

Heroes Wanted (2016)

İspanya’nın nükleer savaşı önlemesi gerekmektedir. Bu nedenle ülkenin her tarafından toplanan en iyi polislerden oluşan seçkin bir ekip oluştururlar. Tek başlarına pek bir anlam ifade etmeyen polisler bir araya geldikleri zaman İspanya’ya yetecek kadar iyi bir ekip olmaktadırlar. İspanya’nın farklı bölgelerindeki aksan ve gelenekler arasındaki farklılıkları göreceğiniz bu maceraya siz de katılın. Sonunda nereden gelirsek gelelim hepimizin aynı olduğunu anlayacaksınız.

Aksiyon, Komedi

Heroes Wanted (2016) 4.6
Y: Joaquín Mazón
O: María León, Miki Esparbé, Jordi Sánchez, Andoni Agirregomezkorta
T: Aksiyon, Komedi
State of GraceGangsterlerin Arasında (1990)

State of Grace - Gangsterlerin Arasında (1990)

On yıllık bir aradan sonra New York şehrine geri dönen Terry Noonan, kısa bir süre sonra çocukluk arkadaşı Jackie ile iletişime geçer. Jackie, bu süreçte erkek kardeşi Frankie'nin kurduğu İrlanda mafyasının bir üyesi olmuştur. Öte yandan Jackie'nin kızkardeşi Kathleen'ı yeniden hatırlayıp ona karşı hissettiği şeyleri tekrar canlandırmış olur. Geçmişle yapacağı bu yüzleşme ise fazlasıyla sancılıdır. New York şehrinin yeraltı dünyasına adım atan Terry, sadakat kavramını tüm incelikleriyle yaşayacaktır. Phil Joanou'nun yönettiği filmin başrolünde Sean Penn, Ed Harris ve Gary Oldman gibi önemli oyuncular bulunuyor.

Aksiyon, Suç, Dram

State of Grace
Gangsterlerin Arasında (1990) 7.3
Y: Phil Joanou
O: Sean Penn, Ed Harris, Gary Oldman, Robin Wright
T: Aksiyon, Suç, Dram
Batman (1989)

Batman (1989)

Yarasa Adam Batman iş başında. Bulunduğu şehir sürekli tehdit altında çünkü hep güvensiz bir ortam gelişmekte. Savcı Harvey Dent ve komiser Gordon, her ne kadar ellerinden geleni yapsalar da işler giderek sapsarmakta. Çaresiz bir Kara Şovalye yani Yarasa Adam ortaya çıkmak zorunda. Güvensiz alanı yaratan suçlular genelde korkak ve batıl inançları olan insanlar. Gazeteci Vicky Vale, onun sırrını çözmeye kararlıdır. Öte yandan Jack Napier, yanlışlıkla asit kazanına düştükten sonra şehrin psikopat palyaço suç kıralına, Batman’in azılı düşmanı sinirbozucu Joker’e dönüşür. Gotham şehrinde aslında dolar milyoneri ve kadın avcısı Bruce Wayne’in bu ikili hayatı nasıl sürdüreceği ise bir muammadır. Ayrıca gönlündeki kadın da Vicky Vale’dir.

Aksiyon, Macera

Batman (1989) 7.6
Y: Tim Burton
O: Michael Keaton, Jack Nicholson, Kim Basinger, Robert Wuhl
T: Aksiyon, Macera
Garden of EvilKötülük Bahçesi (1954)

Garden of Evil - Kötülük Bahçesi (1954)

Bir kadın ve kaderlerini onun peşinden sürükleyen 3 kovboyun öyküsü... Kocası altın madeninde mahsur kalan Leah, en yakın kasabaya gider ve yardım için büyük para teklif eder. Sonunda başıboş üç kovboyu bu zorlu iş için ikna eder... Hayatlarında çok fazla birşey elde edememiş Hooker, Fiske ve Daly, kaybedecek çok fazla şeyi olmayan kişilerdir ve kadına yardımcı olmaya ikna olurlar. Üstelik işin içinde iyi para da vardır. Ancak yola çıktıklarında bu işin hem kolay olmadığını, hem de vazgeçmek için çok geç olduğunu fark edeceklerdir. Başrollerinde western sinemasının usta ve emektar isimleri Gary Cooper ile Richard Widmark'ı izliyorken, yardımcı rollerde güzel oyuncu Susan Hoyward ile genelde western sinemasında yan rollerden tanıdığımız Cameron Mitchell gözümüze çarpıyor..

Aksiyon, Macera, Dram

Garden of Evil
Kötülük Bahçesi (1954) 6.8
Y: Henry Hathaway
O: Gary Cooper, Susan Hayward, Richard Widmark, Hugh Marlowe
T: Aksiyon, Macera, Dram
SnitchMuhbir (2013)

Snitch - Muhbir (2013)

Aksiyon yıldızı Dwayne Johnson hızlı akan bu filmde oğlu bir yanlışlık sonucu suçlanan ve hapishanede 10 seneye mahkum olan bir babayı canlandırıyor. Oğlunun adını aklamak için, gizli göreve başlıyor ve oğlunun ceza süresini kısaltmak için kendi yaşamı da dahil her şeyini riske atıyor.

Aksiyon, Dram, Gerilim

Snitch
Muhbir (2013) 6.5
Y: Ric Roman Waugh
O: Dwayne Johnson, Barry Pepper, Jon Bernthal, Susan Sarandon
T: Aksiyon, Dram, Gerilim
Tropic ThunderTropik Fırtına (2008)

Tropic Thunder - Tropik Fırtına (2008)

Tropic Thunder filmi, aksiyon filmlerinde oynayan aktörlere eğitim veren Dale Dyle adlı eğitim kampında kalan ve sonrasında yeniden topluma dönen oyuncuların karşılaştıkları gerçek hayattaki bocalamaları anlatıyor. Savaş filminde oynamaya başlayan oyuncularımız, filmde gerçek savaş koşulları altında olunca eğitim kampında öğrendiklerine başvurmak zorunda kalıyor ve ortaya film içinde bir film komedisi çıkıyor.Ben Stiller’ın yönetmenliğindeki son filmi, Tom Cruise, Matthew McConaughey ve Jon Voight gibi oyuncuların boy göstermesiyle de ilgi çekiyor.

Aksiyon, Komedi

Tropic Thunder
Tropik Fırtına (2008) 7
Y: Ben Stiller
O: Jeff Kahn, Robert Downey Jr., Anthony Ruivivar, Jack Black
T: Aksiyon, Komedi
Ghost Dog: The Way of the SamuraiHayalet Köpek Samurayın Yolu (1999)

Ghost Dog: The Way of the Samurai - Hayalet Köpek Samurayın Yolu (1999)

"Hayalet Köpek" lakaplı profesyonel bir kiralık katil, mafya hesabına çalışmaktadır. Gerçekte kim olduğu bilinmeyen Hayalet Köpek, bir binanın çatı katında postacı güvercinleriyle yaşamakta, sadece Fransızca konuşan dondurmacı ile arkadaşlık etmekte ve samuray bağlılık yeminine sadık kalmaktadır. Ancak tetikçiliğini yaptığı mafya ailesi onun kendileri için bir tehlike olduğunu düşünüp her şeyini yok edince, Hayalet Köpek intikamını samuray yöntemlerini izleyerek almaya karar verir.Jim Jarmusch'un Amerika'yı en iyi şekilde yansıttığı filmlerinden olan Hayalet Köpek, asla yan yana gelemeyeceğini düşündüğünüz üç dünyayı harmanlıyor: Eski Japon Samurayları, Mafya ve Hip-Hop. Hayalet Köpek, sadece başrol oyuncusu Oscar® ödüllü Forest Whitaker'ın performansıyla değil, müzikleriyle de akıllarda yer ediyor

Aksiyon, Suç, Dram

Ghost Dog: The Way of the Samurai
Hayalet Köpek Samurayın Yolu (1999) 7.6
Y: Jim Jarmusch
O: Forest Whitaker, John Tormey, Cliff Gorman, Dennis Liu
T: Aksiyon, Suç, Dram
Operation ChromiteKromit Operasyonu (2016)

Operation Chromite - Kromit Operasyonu (2016)

Film, Amerikan ordusundan General Douglas MacArthur (Liam Neeson) ve Güney Koreli bir donanma Teğmeni (Lee Jung-Jae) liderliğindeki 8 Güney Koreli askerin gizli "X-ray" ("X-ışını") operasyonunu anlatmaktadır. "X-ray" operasyonunun gerçekleştirilebilmesi için öncelikle "Incheon Kara Harekatı Operasyonu"nun başarılı olması gerekmektedir.

Aksiyon, Dram, Tarih

Operation Chromite
Kromit Operasyonu (2016) 6.5
Y: John H. Lee
O: Jung-jae Lee, Liam Neeson, Beom-su Lee, Matthew D'Arcy
T: Aksiyon, Dram, Tarih
Quantum of Solace007 James Bond: Quantum of Solace (2008)

Quantum of Solace - 007 James Bond: Quantum of Solace (2008)

İşle özel hayatta yaşanan bir ihaneti birbirine karıştırmamak pek de kolay olmasa gerek. Vesper, 007 ‘nin sevdiği kadındır ve onun tarafından aldatılmıştır. Ancak elinde bir son görev vardır ve bu görevi yerin getirirken meseleleri kişisel boyuta taşımadan profesyonelce hareket etmek zorundadır. Gerçeğin peşinde sorgulamadayken Bond, Mr White’ı sorguya çeker ve Vesper’a şantaj yapanı bulmak ister. Ancak altında karmaşık bir şebeke işi yatmaktadır. James Bod maceraları aynı hızı ile devam ediyor.

Aksiyon, Macera

Quantum of Solace
007 James Bond: Quantum of Solace (2008) 6.7
Y: Marc Forster
O: Daniel Craig, Olga Kurylenko, Mathieu Amalric, Judi Dench
T: Aksiyon, Macera
Krull (1983)

Krull (1983)

Uzak bir zamanda, uzak bir evrende, Krull gezegeni kuşatma altındadır. Katillerin lideri "Canavar" tarafından kaçırılan Prenses Lyssa, Kara Kale'de tutsaktır. Prens Colwyn, prensesi kurtarmak ve Krull gezegeninin tek kurtuluş umudu, doğaüstü bir gücün anahtarı olan sihirli Glaive'i ele geçirmek için yola çıkar. Prens Colwyn, Zümrüt Kahin, Muhteşem Büyücü Ergo ve Tek Gözlü Rell'in yardımlarıyla, Katillerin ölümcül ışın mızraklarına, büyüleyici güzellikteki Vella ve Kara Dul'un saldırılarına karşı koyar...bir destan, fantastik bir macera. Krull tüm ailenizi büyüleyecek.

Aksiyon, Macera, Fantastik

Krull (1983) 6
Y: Peter Yates
O: Ken Marshall, Lysette Anthony, Freddie Jones, Francesca Annis
T: Aksiyon, Macera, Fantastik
The WarriorMusa Savaşçı (2001)

The Warrior - Musa Savaşçı (2001)

Çöle sürgün edilen bir grup Koreli diplomat ve muhafız grubunun geri dönme mücadelesini anlatıyor. Grup zor doğa şartları ile mücadele ederken, yolda Moğollar tarafından kaçırılan Çin Prensesi ile karşılaşırlar. Grubun komutanı,Çin Prensesi'ni kurtarabilirlerse hem ülkeleri arasındaki husumete son verebileceklerini hem de ülkelerine rahatlıkla dönebileceklerini düşünmektedir. Planlarını başarı ile gerçekleştirip, prensesi Moğolların elinden kaçırırlar. Moğollardan kurtulmak sandıkları kadar kolay olmayacaktır.

Aksiyon, Dram, Tarih

The Warrior
Musa Savaşçı (2001) 7.2
Y: Sung-su Kim
O: Woo-sung Jung, Sung-kee Ahn, Jin-mo Ju, Ziyi Zhang
T: Aksiyon, Dram, Tarih
The Great WallÇin Seddi (2016)

The Great Wall - Çin Seddi (2016)

Çin Seddi dünyanın en büyüleyen ve gizemli yapılarından biridir. Çin'in kuzeybatısı boyunca uzanan bu savunma hattının Moğol ve Türk boylarının saldırısına karşı savunma amacıyla kurulduğu düşünülmektedir. Ancak Yimou imzalı film seddin aslında çok daha güçlü fantastik yaratıklara karşı kurulduğunu iddia ediyor. Matt Damon da günü kurtarmak için savaşan karakterlerden biri olarak öne çıkıyor.

Aksiyon, Macera, Fantastik

The Great Wall
Çin Seddi (2016) 5.9
Y: Yimou Zhang
O: Matt Damon, Pedro Pascal, Willem Dafoe, Tian Jing
T: Aksiyon, Macera, Fantastik
A Better Tomorrow IIDaha İyi Bir Yarın 2 (1987)

A Better Tomorrow II - Daha İyi Bir Yarın 2 (1987)

Gangsterlik yaparken zirvede olan Sung Tse-Ho artık hapishanede çile doldurmaktadır. Son derece tehlikeli bir görevde, polis olan kardeşi Sung Tse-Kit'le işbirliği yaptığı takdirde serbest bırakılacaktır. Görevleri tehlikeli bir çeteye sızarak, etrafa dehşet saçan lideri Ko Ying-Ping'i tutuklamaktır. Artık evli bir adam olan kardeşinin karısı hamiledir ve Tse-Ho'nun kardeşini mutlaka korumak zorundadır. Fakat mafya rahat durmamaz ve Kit'in ailesine saldırır. Bu Tse-Ho için bir savaş ilanı demektir. Artık sakat kaldığı için eskisi gibi silah kullanamayan emektar arkadaşı Ken ile birlikte yeniden kılıç kuşanan Tse-Ho ne olursa olsun bu ölümcül savaşı kazanmak için yola çıkar. Gerekirse Hong-Kong yeniden yanacaktır.

Aksiyon, Suç, Dram

A Better Tomorrow II
Daha İyi Bir Yarın 2 (1987) 7.4
Y: John Woo
O: Lung Ti, Yun-Fat Chow, Leslie Cheung, Dean Shek
T: Aksiyon, Suç, Dram
ThiefHırsız (1981)

Thief - Hırsız (1981)

Türkçe'ye çevrilmiş adı "Hırsız" olan bu Michael Mann filminde, son derece yetenekli bir elmas hırsızı olan Frank (James Caan) yasadışı gelirine dikkat çekmemek için araba satıcılığı ve restoran yöneticiliği yapmaktadır. Bir gün bir kadınla kasaba dışında buluşur ve kendini yeni bir işin içinde bulur. Yerel bir çete reisi kendisini birkaç soygun olayı için kiralamıştır. İş tamamlanıp bu yasadışı alışveriş gerçekleştiğinde Frank ve kız arkadaşı güvende olacaktır. Frank çeteden ayrılmayı dener, ama başına gelen kötü olaylar sonrası kaçamayacağını idrak eder. thq

Aksiyon, Suç, Dram

Thief
Hırsız (1981) 7.4
Y: Michael Mann
O: James Caan, Tuesday Weld, Willie Nelson, James Belushi
T: Aksiyon, Suç, Dram
Daemonium: Soldier of the UnderworldDaemonium: Yeraltı Askeri (2015)

Daemonium: Soldier of the Underworld - Daemonium: Yeraltı Askeri (2015)

Sihir ve teknolojinin kesiştiği alternatif bir evrende, kurnaz ve sigara tiryakisi bir büyücü kendini cehennemin güçleri arasındaki savaşın tam ortasında bulur.

Aksiyon, Fantastik, Bilim-Kurgu

Daemonium: Soldier of the Underworld
Daemonium: Yeraltı Askeri (2015) 5.1
Y: Pablo Parés
O: Caro Angus, Dany Casco, Walter Cornás, Chucho Fernández
T: Aksiyon, Fantastik, Bilim-Kurgu
Keeping Up with the Joneses (2016)

Keeping Up with the Joneses (2016)

Casusluk komedisi türü filmde bir banliyö çifti, görünüşte mükemmel bir çift olan yeni komşularının hükûmet casusu olduğunu öğrendiklerinde uluslararası casusluk komplosunun ortasında kalakalırlar.

Aksiyon, Komedi

Keeping Up with the Joneses (2016) 5.8
Y: Greg Mottola
O: Zach Galifianakis, Isla Fisher, Jon Hamm, Gal Gadot
T: Aksiyon, Komedi
Jack Reacher: Never Go BackJack Reacher: Asla Geri Dönme (2016)

Jack Reacher: Never Go Back - Jack Reacher: Asla Geri Dönme (2016)

Lee Child'ın Never Go Back kitabından uyarlanacak Jack Reacher 2'nin başrolünde yine Tom Cruise'u izleyeceğiz. Film eski ordu üssüne geri dönen Jack Reacher'ı konu alacak. Ancak Reacher geri döndüğünde eski binbaşının casuslukla suçlandığını öğrenecek. Binbaşının suçsuz olduğunu bilen Reacher ona kurulan komployu ortaya çıkarmak için suçluların peşine düşecek.

Aksiyon, Macera, Suç

Jack Reacher: Never Go Back
Jack Reacher: Asla Geri Dönme (2016) 6.3
Y: Edward Zwick
O: Tom Cruise, Cobie Smulders, Aldis Hodge, Danika Yarosh
T: Aksiyon, Macera, Suç
ThorThor 3D (2011)

Thor - Thor 3D (2011)

Thor bir adamın destansı yolculuğunun, tahtın veliahtı hırçın bir prensken, lider olmak hakkını kazanan bir süper kahramanın hikayesi...Destansı THOR macerası, günümüz dünyasındaki Marvel Evreni'nden, Asgard'ın mistik gerçekliğine kadar uzanıyor...Hikayenin merkezinde, düşüncesiz tavırları antik bir savaşı tekrar başlatan güçlü ama kibirli savaşçı Yüce Thor var. Sonuç olarak Thor, Dünya'ya sürgün ediliyor ve insanlar arasında yaşamaya mecbur bırakılıyor. Kendi dünyasının en tehlikeli kötü adamı en karanlık güçlerini Dünya'yı istila etmek için yollayınca Thor, gerçek bir kahraman olmak için nelerin gerektiğini öğreniyor...

Aksiyon, Macera, Fantastik

Thor
Thor 3D (2011) 7
Y: Kenneth Branagh
O: Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tom Hiddleston, Anthony Hopkins
T: Aksiyon, Macera, Fantastik
GoldenEye007 James Bond: Altın Göz (1995)

GoldenEye - 007 James Bond: Altın Göz (1995)

Pierce Brosnan durdurulamaz James Bond rolündeki ilk macerasında ekranı alev alev yakıyor. Güçlü bir uydu sistemi eskiden dost; şimdi düşman olan ellere geçtiğinde, dünyayı kendisini tek bir atışta yok edebilecek muhteşem bir uzay silahından kurtarabilecek tek kişi Ajan 007'dir!

Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu

GoldenEye
007 James Bond: Altın Göz (1995) 7.2
Y: Martin Campbell
O: Pierce Brosnan, Sean Bean, Izabella Scorupco, Famke Janssen
T: Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu
Assassin's Creed (2016)

Assassin's Creed (2016)

Ölüme mahkum edilmiş bir suçlu olan Callum Lynch (Michael Fassbender), Abstergo Industries adında çok zengin bir şirket tarafından ele geçirilir. Şirketin büyük yatırım yaptığı Animus Projesi, kişilerin atalarından kalan ve genlerine işlenmiş hatıra ve yeteneklerini ortaya çıkarmayı amaçlamaktadır. Callum Lynch, 15. yüzyıl İspanyol Engizisyonu döneminde Suikastçiler adıyla bilinen bir örgütlenmenin üyesi olan Aguilar de Nerha'nın akrabası olduğunu öğrenir ve onun hatıralarıyla yeniden yüzleştirilir. Bu esnada atasının olağanüstü yetenekleriyle donanan Lynch, Suikastçiler'in o dönemki en büyük düşmanı olan Tapınakçılar'ın günümüzdeki temsilcileriyle mücadele etmeye hazır hale gelecektir.

Aksiyon, Macera, Fantastik

Assassin's Creed (2016) 6.8
Y: Justin Kurzel
O: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson
T: Aksiyon, Macera, Fantastik
Big StanUslu Dur (2007)

Big Stan - Uslu Dur (2007)

Yaşlı insanların emeklilik parasını alıp kaçan üçkağıtçı, rezil Stan Minton rolüyle Rob Schneider, izleyenleri kahkahalara boğmaya devam ediyor... Hapishaneye gireceğini anlayan Stan yeni koğuş arkadaşları arasında ne kadar popüler olacağını anlar anlamaz kendini korumayı öğrenmek için soluğu uzakdoğu sporlarında "usta" mertebesine erişmiş bir eğitmenin yanında alır. Hapishaneye girdiğinde ise Stan yeni yeteneğini ortaya koyar ve bu onu koğuşun lideri yapar...

Aksiyon, Komedi

Big Stan
Uslu Dur (2007) 6.2
Y: Rob Schneider
O: Rob Schneider, David Carradine, Jennifer Morrison, Scott Wilson
T: Aksiyon, Komedi
Enemy MineDüşmanımla Birlikte (1985)

Enemy Mine - Düşmanımla Birlikte (1985)

Bu muhteşem görsellikteki bilim kurgu macerasında, iki savaşçı Dünya ve Dracon Gezegeni arasındaki vahşi ve modern savaş sırasında, terkedilmiş, alevli bir gazegene zorunlu iniş yaparlar. İlk başta insan (Dennis Quaid) ve onun güvenilmez, uzaylı düşmanı (Louis Gossett, Jr.) birbirlerini yok etmeyi amaçlar. Fakat birbirleri ve diğer etkenlerle savaştıktan sonra, bu iki zor durumdaki pilot tek kurtulma şanslarının birbirlerine karşı duydukları nefretten kurtulmak olduğunu anlamaya başlarlar.

Aksiyon, Macera, Dram

Enemy Mine
Düşmanımla Birlikte (1985) 6.9
Y: Wolfgang Petersen
O: Dennis Quaid, Louis Gossett Jr., Brion James, Richard Marcus
T: Aksiyon, Macera, Dram
No Good Deedtürk caddesindeki ev (2002)

No Good Deed - türk caddesindeki ev (2002)

Eski bir bölge avukatı ve çocukları bir adam tarafından kaçırılırlar. Onları kaçıran adam, hapishaneden kaçmış biridir ve bir araba kazasının kurbanı gibi bir tavır takınarak rol yapmaktadır. Yönetmenliğini Sam Miller’ın yaptığı filmin oyuncu kadrosunda Taraji P. Henson, Idris Elba ve Mark Rhino Smith gibi isimler yer almaktadır. Filmin senaryo yazarı ise Aimee Lagos’tur.

Aksiyon, Suç, Dram

No Good Deed
türk caddesindeki ev (2002) 5.6
Y: Bob Rafelson
O: Samuel L. Jackson, Milla Jovovich, Stellan Skarsgård, Doug Hutchison
T: Aksiyon, Suç, Dram
U-571 (2000)

U-571 (2000)

Enigma adlı çok özel bir şifreleme cihazını taşıyan Nazi denizaltısı U-571, ikinci Dünya Savaşı'nın en kritik döneminde yardım çağrısı gönderir. Bu çağrıdan haberdar olan Amerikan Deniz Kuvvetleri, denizaltıya destek gelmeden önce Enigma'yı ele geçirmek için ani bir operasyon düzenler... Alman üniformaları ile denizaltıya sızan Amerikan askerleri, hiç ummadıkları bir anda U-571'in içinde kısılı kalırlar. Buradan kurtulmak ve Enigma'yı birliklerine teslim etmek için yapmaları gereken tek şey sadece yabancısı oldukları aletleri çalıştırmak değil, hasarlı bir gemiyle peşlerindeki düşman güçlerinden de kaçmayı başarmaktır...

Aksiyon, Savaş

U-571 (2000) 6.6
Y: Jonathan Mostow
O: Matthew McConaughey, Bill Paxton, Harvey Keitel, Jon Bon Jovi
T: Aksiyon, Savaş
MacGruber (2010)

MacGruber (2010)

McGayver dizisiyle dalga geçen bir komedi filmi. Eski bir asker olan MacGruber, düşmanı Dieter Von Cunth 10 yıl önce nişanlısını öldürmesinden sonra, bir kenara çekilmiştir.Fakat düşmanı Von Cunth'un amacının çalınan nükleer başlıklarla Washington'daki Beyaz Saray binasını havaya uçurmak olduğunu öğrenince, görevin onu çağırdığını anlar. Bu çılgın planı durduracak ve yıllar önce tamamlanmamış hesabını görecektir.

Aksiyon, Komedi, Romantik

MacGruber (2010) 5.5
Y: Jorma Taccone
O: Will Forte, Kristen Wiig, Ryan Phillippe, Val Kilmer
T: Aksiyon, Komedi, Romantik
RollerballÖlüm pateni (1975)

Rollerball - Ölüm pateni (1975)

Çok da uzak olmayan bir gelecekte, kitleler yepyeni ve sert bir sporu izlemek için arenaları doldurmaktadır. Patenler ve motorsikletler kullanılarak oynanan bu sporun yıldızları Jonathan Cross (Chris Klein) Marcus Ridley (LL Cool J) ve Aurora (Rebecca) adlı güzel bir kadındır. Zaten tehlikelerle dolu olan oyun, takımın sahibi Petrovich'in (Jean Reno) çıkar kaygılarından dolayı tamamen ölümcül hale gelmiştir.

Aksiyon, Bilim-Kurgu, Spor

Rollerball
Ölüm pateni (1975) 6.6
Y: Norman Jewison
O: James Caan, John Houseman, Maud Adams, John Beck
T: Aksiyon, Bilim-Kurgu, Spor
Samurai III: Duel at Ganryu IslandSamuray 3 (1956)

Samurai III: Duel at Ganryu Island - Samuray 3 (1956)

Miyamoto Musashi, mütevazı ve basit bir hayat yaşamak için her şeyden uzaklaşarak bir köye taşınmıştır. Savaştan uzak bu köyde huzur dolu bir yaşamı tercih eder. Köye yerleşmesinin ardından, köylülere haydutlara karşı savunma sanatlarını öğretmeye başlamıştır.Bu sıralarda da, Musashi'nin izini süren, Musashi'ye deli gibi aşık olan Otsu köye gelir. Tabi o köyde olduğunu söyleyen de Sasaki Kojiro'dur. Söylemesinin sebebide, Musashi'yi zayıf düşürmektir. Ve Musashi'nin can düşmanı Sasaki Kojiro'da ardından köye ayak basacaktır. Ve aralarında verdikleri bir yıl sonra ki dövüş sözüde yerine gelecektir.Düello bir adada yapılarak, hem en önemli hem de kazananın önemli olmadığı bu mücadele sonunda başlar.

Aksiyon, Macera, Biografi

Samurai III: Duel at Ganryu Island
Samuray 3 (1956) 7.8
Y: Hiroshi Inagaki
O: Kôji Tsuruta, Toshirô Mifune, Kaoru Yachigusa, Michiko Saga
T: Aksiyon, Macera, Biografi
CollideOtoban (2016)

Collide - Otoban (2016)

Casey Stein (Hoult) bir soyguna bulaşır ve işler ters gider. Çetenin lideri olan Hagen'ın (Hopkins) değerli kargosu artık Casey'nin elindedir ve ondan kaçmaya başlar; fakat Hagen onu geri alana dek durmayacaktır. Casey'nin, kız arkadaşı Juliette'i (Jones) bu çetenin elinden korumak için eski işvereni ve uyuşturucu satıcısı olan Geran'ı (Kingsley) aramaktan başka çaresi kalmaz. Böylece Casey, kendini Münih otobanında adrenalin dolu bir takibin içinde bulur.

Aksiyon, Gerilim

Collide
Otoban (2016) 5.9
Y: Eran Creevy
O: Felicity Jones, Anthony Hopkins, Nicholas Hoult, Ben Kingsley
T: Aksiyon, Gerilim