Aile Filmleri İzle

Forbidden PlanetYasak Gezegen (1956)

Forbidden Planet - Yasak Gezegen (1956)

Bir uzay gemisi, ansızın meydana gelen sorunu araştırmak ve üstesinden gelmekle yükümlüdür. Geminin yönetimi John J. Adams adında bir kişidedir. Dünyadan on yedi ışık yılı mesafede bulunan bir koloniden alınan sinyallere artık ulaşılmamaktadır. Uzay gemisi bunun nedenini anlamak üzere yola çıkar. Burada, görünmez bir canavarın saldırısı sonrasında hayatta kalmış dahi bilim adamı Dr. Morbius ve güzel kızı Altaira ile bir araya gelir. Doktorun yarattığı Robot Robby çok şey yapabilen ve ikilinin güvenliğini de bir yere kadar sağlayabilendir. Söz konusu gezegen iki yüz bin yıl evvel Krell isminde esrarengiz bir uzaylı ırkına da ev sahipliği yapmıştır. Krell medeniyetinin gücünü ortaya koyan çeşitli kalıntılar bir yana dursun. Dr. Morbius’un, üzerinde oynamaktan zevk aldığı gizemli Krell Laboratuarı vardır. Saldırılar tekrar başladığında Kaptan Adams durumu araştırmaya başlamıştır bile.Bilim kurgu, romantizm, korku ve mizahın başarılı bir şekilde harmanlandığı bir film.

Aksiyon, Macera, Aile

Forbidden Planet
Yasak Gezegen (1956) 7.7
Y: Fred M. Wilcox
O: Walter Pidgeon, Anne Francis, Leslie Nielsen, Warren Stevens
T: Aksiyon, Macera, Aile
Around the World in Eighty Days80 Günde Devrialem (1956)

Around the World in Eighty Days - 80 Günde Devrialem (1956)

Phileas Fogg, 80 günde dünyayı dolaşabileceğine bütün serveti üzerine iddiaya girer. Onlar yola çıktığında, İngiltere bankası soyulmuştur ve bir dedektif Fogg'un hapisten kaçmak için bu yolculuğa atıldığına inanıp, onu takibe başlar. Film gösterildiği yılda, en iyi film kategorisi de olmak uzere, 5 dalda oscar kazandı...

Macera, Komedi, Aile

Around the World in Eighty Days
80 Günde Devrialem (1956) 6.8
Y: Michael Anderson, John Farrow
O: David Niven, Cantinflas, Finlay Currie, Robert Morley
T: Macera, Komedi, Aile
My Life as a ZucchiniKabakçığın Hayatı (2016)

My Life as a Zucchini - Kabakçığın Hayatı (2016)

Ma vie de Courgette, dokuz yaşındaki bir çocuğun aslında kendi dünyasında geçen ama aynı zamanda evrensel bir hikayenin öznel bir anlatışı. Courgette lakabı olan dokuz yaşındaki bu çocuğun hayatın annesinin aniden ölmesiyle yeniden başlangıç yaşar ve bu yeni başlangıç bu farklı lakabı olan çocuk için farklı bir hayatın başlangıcıdır. Dokuz yaşındaki Courgette bir yetimhaneye yerleştirilir ve bu yetimhanede edindiği arkadaşları ile hayatı öğrenmeye çabalar.

Animasyon, Aile

My Life as a Zucchini
Kabakçığın Hayatı (2016) 8
Y: Claude Barras
O: Gaspard Schlatter, Sixtine Murat, Paulin Jaccoud, Michel Vuillermoz
T: Animasyon, Aile
Once I Was a Beehive (2015)

Once I Was a Beehive (2015)

16 yaşındaki bir kız, babasını kanserden kaybettikten sonra tesadüfen yaz kampına katılır...

Komedi, Dram, Aile

Once I Was a Beehive (2015) 6.3
Y: Maclain Nelson
O: Paris Warner, Lisa Clark, Hailey Smith, Clare Niederpruem
T: Komedi, Dram, Aile
Surprised by LoveSürpriz Aşk (2015)

Surprised by Love - Sürpriz Aşk (2015)

Josie Mayfield adındaki genç ve çok güzel olan bir iş kadını, erkek arkadaşını ailesine kabul ettirmeye çalışırken lise aşkının tekrar "alev" aldığını izleyeceğiz

Komedi, Aile, Romantik

Surprised by Love
Sürpriz Aşk (2015) 6.7
Y: Robert Iscove
O: Hilarie Burton, Paul Campbell, Aaron Craven, Leanne Lapp
T: Komedi, Aile, Romantik
TschickElveda Berlin (2016)

Tschick - Elveda Berlin (2016)

Fatih Akın imzalı Tschick, Alman yazar Wolfgang Herrndorfs'un 30 ülkede basılan ve 2 milyondan fazla kopya satan aynı adlı best seller romanından beyazperdeye uyarlanıyor. Filmin başrollerini Anand Batbileg, Tristan Göbel ve Nicole Mercedes Müller üstleniyor.

Komedi, Dram, Aile

Tschick
Elveda Berlin (2016) 7.3
Y: Fatih Akin
O: Alexander Scheer, Uwe Bohm, Xenia Assenza, Friederike Kempter
T: Komedi, Dram, Aile
Bark RangerSevimli Bekçiler (2015)

Bark Ranger - Sevimli Bekçiler (2015)

İki çocuk ve sadık köpekleri Ranger, ormanda bir kulübenin içinde bir hazine haritasına rastlarlar unutulmuş altın madeni aramak için hayatlarının macerasına atılırlar

Aile

Bark Ranger
Sevimli Bekçiler (2015) 4.8
Y: Duncan Christie
O: Jon Lovitz, Max, Lucius Hoyos, Zoe Fraser
T: Aile
Emma's ChanceEmma'nın Şansı (2016)

Emma's Chance - Emma'nın Şansı (2016)

Bir at çiftliğinde sosyal görevde olan Emma adında genç bir kızın daha önceden istismar edilmiş ve kimsenin cesaret ederek binemediği bir gösteri atı ile arasında oluşan bağı anlatan bir film...

Dram, Aile, Spor

Emma's Chance
Emma'nın Şansı (2016) 6.2
Y: Anna Elizabeth James
O: Greer Grammer, Joey Lawrence, Missi Pyle, Christina Robinson
T: Dram, Aile, Spor
It's a Wonderful LifeŞahane Hayat (1946)

It's a Wonderful Life - Şahane Hayat (1946)

Üst üste gelen olaylar yüzünden işa adamı George Bailey intiharın eşiğine gelmiştir ve köprünün kenarında sallanmaktadır. Tam o sırada Clarence adlı ‘koruyucu melek’ belirir ve George’u intihar düşüncesinden vazgeçirmek için George’a küçük bir oyun oynamaya karar verir.Bu oyunda George eski hayatına geri dönecektir ve George, hayatındaki insanların George’la hiç tanışmamış olsalardı ne şekilde bir hayat süreceklerini görecektir. Bu sıradışı deneyim sonucunda George iyi niyetinden dolayı ne kadar çok insana yardım ettiğini anlar ve hayatının değerinin farkına varır.Frank Capra başyaptı dünyanın en güzel filmlerinden biridir. Her izleyenin kendisini iyi hissettiği yapım, verdiği pozitif duygular nedeniyle her yılbaşı gecesi Amerikan televizyonlarında gösterilmektedir. Kesinlikle izlenmesi gereken filmlerden biri.

Dram, Aile, Fantastik

It's a Wonderful Life
Şahane Hayat (1946) 8.7
Y: Frank Capra
O: James Stewart, Donna Reed, Lionel Barrymore, Thomas Mitchell
T: Dram, Aile, Fantastik
The Land Before Time XIV: Journey of the BraveTarih Öncesi Topraklarda (2016)

The Land Before Time XIV: Journey of the Brave - Tarih Öncesi Topraklarda (2016)

Babası önemli bir yolculuktan geri dönmeyince, Littlefoot ve arkadaşları onu aramaya çıkarlar.

Animasyon,Macera,Aile,Müzikal

The Land Before Time XIV: Journey of the Brave
Tarih Öncesi Topraklarda (2016) 6
Y: Davis Doi
O: Tony Amendola,Felix Avitia,Issac Ryan Brown,Meghan Strange
T: Animasyon,Macera,Aile,Müzikal
You Carry Me (2015)

You Carry Me (2015)

3 farklı kadın, hayatlarında karşılarına çıkan fırsatları, bedelleri ve kabullenişleri ile filmde konu ediliyor. Dora, ihmal edilmiş olan ve futbol yöneticisi olma hayalleri kuran birisidir. Bir anda kanun kaçağı babası hayatına girince gidişat değişir. Ives ise bir yapımcı ve aynı zamanda hemşiredir, babası ise alzheimer hastasıdır. Natasa ise hamiledir ve babasıyla arası oldukça açıktır. Bu 3 baba figürü, kadınların hareketli hayatlarının gidişatını belirleyecektir.

Aksiyon, Dram, Aile

You Carry Me (2015) 7.5
Y: Ivona Juka
O: Lana Baric, Vojislav 'Voja' Brajovic, Natasa Janjic, Goran Hajdukovic
T: Aksiyon, Dram, Aile
Kicking & ScreamingŞut ve Gool (2005)

Kicking & Screaming - Şut ve Gool (2005)

Aşırı rekabetçi ve hafif kötücül bir babanın gölgesinde yaşamak zorunda kalmıştır Phil Weston (Will Ferrell). Bir gün kendi 10 yaşındaki oğlunun da yer aldığı "minikler ligi" kategorisinde maçlar yapacak olan ve pek de futbol yetenekleri gelişmemiş bir takıma koçluk yapmaya karar verir. Phil, çocukluğundan beri hor görülmesinin müsebbibi babası Buck (Robert Duvall) ile belki de asıl şimdi gerçek anlamda yüzleşebilmenin bir yolunu bulmuştur.

Komedi, Aile, Romantik

Kicking & Screaming
Şut ve Gool (2005) 5.5
Y: Jesse Dylan
O: Will Ferrell, Robert Duvall, Mike Ditka, Kate Walsh
T: Komedi, Aile, Romantik
The LEGO Batman Movie (2017)

The LEGO Batman Movie (2017)

Sakin ve durağan bir hayat süren Batman kocaman evinde tembellik ederken, yeni yardımcıları Robin ve Batgirl'ün ortaya çıkmasıyla işler değişir. Ekip henüz birbirine alışamadan Joker'in hain bir planla Gotham'ı tehdit ettiği haberi duyulunca, taze ekip birleşmek zorunda kalacaktır.

Animasyon,Aksiyon,Macera,Komedi,Aile,Fantastik

The LEGO Batman Movie (2017) 7.7
Y: Chris McKay
O: Will Arnett,Michael Cera,Rosario Dawson,Ralph Fiennes
T: Animasyon,Aksiyon,Macera,Komedi,Aile,Fantastik
Girl Asleep (2015)

Girl Asleep (2015)

14 yaşındaki Greta isimli bir genç kızın başından geçen enteresan konulara odaklanacak olan Girl Asleep, drama ve komedi severleri memnun edecekmiş gibi gözüküyor. Avustralya yapımı olan film sinematografisiyle dikkat çekiyor. Rosemary Myers'ın ilk yönetmenlik deneyimi olan film, ilk olarak Berlin Film Festivali'nde görücüye çıktı. Son derece olumlu yorumlar alan Girl Asleep'in senaryosuysa Matthew Whittet tarafından yazıldı. Kadrosunda Bethany Whitmore, Harrison Feldman ve Matthew Whittet gibi isimlerin yer aldığı Girl ASleep, 8 Eylül tarihinde izleyiciyle buluşacak. Filmin ülkemizde ne zaman vizyona gireceğiyse henüz bell değil.

Komedi, Aile, Fantastik

Girl Asleep (2015) 6.6
Y: Rosemary Myers
O: Bethany Whitmore, Harrison Feldman, Amber McMahon, Matthew Whittet
T: Komedi, Aile, Fantastik
When Marnie Was ThereMarnie Oradayken (2014)

When Marnie Was There - Marnie Oradayken (2014)

Anna kum tepelerinin ardındaki Marnie ile tanışana dek dünyada hiç arkadaşı yoktur. Ama Marnie göründüğü gibi değildir.Dostluk, aile ve yalnızlık hakkındaki gerçeklerden oluşan bir hayalet hikayesi. Anna üvey annesiyle beraber yaşayıp çevresindeki arkadaşlarıyla ve her şeyle ters düşmektedir.Daha sonrasındaysa Norfolk'a, kum tepelerinde doya doya koştuğu ve su kenarındaki yere, yaşlı Bay ve Bayan Pegg'in yanında kalması için gönderilir. Orada bir bataklık evi vardır ve Marnie denilen tuhaf ve küçük bir kızla tanışır ve Marnie Anna'nın ilk arkadaşı olur. Sonra bir gün Marnie kaybolur.Sonrasındaysa yeni bir aile, Lindsay'ler, bataklık evine taşınır. Marnie'den dostluk hakkında çok şey öğrenen Anna Lindsay'ler ile sıkı fıkı arkadaş olur ve Marnie hakkındaki tuhaf gerçekleri, Marnie'nin göründüğü gibi olmadığını öğrenir. Özet: ARE-YOU-SURE

Animasyon, Dram, Aile

When Marnie Was There
Marnie Oradayken (2014) 7.8
Y: Hiromasa Yonebayashi
O: Sara Takatsuki, Kasumi Arimura, Nanako Matsushima, Susumu Terajima
T: Animasyon, Dram, Aile
Life, Animated (2016)

Life, Animated (2016)

Ömür boyu sürecek kalıcı bir rahatsızlığın pençesinde olan bir çocuk ve büyük zorlukların üstesinden gelmiş çocuğun ailesi, aşk, kayıp, akrabalık ve kardeşlik bağlamında anlatılıyor...

Belgesel,Animasyon,Dram,Aile,Romantik

Life, Animated (2016) 7.6
Y: Roger Ross Williams
O: Jonathan Freeman,Gilbert Gottfried,Alan Rosenblatt,Owen Suskind
T: Belgesel,Animasyon,Dram,Aile,Romantik
Freaky FridayÇılgın Cuma (1976)

Freaky Friday - Çılgın Cuma (1976)

Genç öğrenci Annabel annesiyle sürekli tartışmaktadır ve annesi Mrs.Andrews de kızına kızmaktadır. İkisi de diğerinin daha kolay bir hayatı olduğunu düşünmektedir. Sıradan bir cuma sabahı, ikisi de birbirini şikayet etmeye başlarlar ve sadece bir günlüğüne de olsa diğerinin hayatını yaşamak istediğini söyler. Sonunda bu dilekleri gerçek olur. Annabel, Mrs.Andrews in vücuduna, Mrs.Andrews de kızınınkine girer. Ruhları aynı kalır. Çılgın bir cuma günü onları beklemektedir.

Komedi, Aile, Fantastik

Freaky Friday
Çılgın Cuma (1976) 6.3
Y: Gary Nelson
O: Barbara Harris, Jodie Foster, John Astin, Patsy Kelly
T: Komedi, Aile, Fantastik
Twinstersİkizimi Bulduğum Gün (2015)

Twinsters - İkizimi Bulduğum Gün (2015)

İkizinin varlığından internet yoluyla haberdar olan Fransız moda öğrencisinin gerçek hikayesi aktarılıyor.

Belgesel,Biografi,Aile

Twinsters
İkizimi Bulduğum Gün (2015) 7.6
Y: Samantha Futerman,Ryan Miyamoto
O: Anaïs Bordier,Samantha Futerman,Kanoa Goo
T: Belgesel,Biografi,Aile
The World of UsBizim Dünyamız (2016)

The World of Us - Bizim Dünyamız (2016)

Arkadaşların, aileden bile daha önemli olduğu kadar genç olan 10 yaşıdaki Sun, okulda dışlanmış bir çocuktur. Yaz tatili sırasında, kasabaya yeni taşınan Jia ile tanışır. Zamanla Sun ve Jia en yakın arkadaş haline gelirler. Ancak okul zamanı geldiğinde Jia, Sun ve diğer çocuklar arasındaki tuhaf gerilimi hisseder. Jia, mesafeli olan çocuklarla arkadaşlık etmeye ve Sun’dan uzaklaşmaya başlar...

Dram,Aile

The World of Us
Bizim Dünyamız (2016) 7.8
Y: Ga-eun Yoon
O: Soo-In Choi
T: Dram,Aile
Journey to the Center of the EarthDünyanın Merkezine Yolculuk (1959)

Journey to the Center of the Earth - Dünyanın Merkezine Yolculuk (1959)

Arzın Merkezine Seyahat filminde Prof. Lindenbrook, öğrencisi ve güzel bir kadın, dünyanın merkezine gidebilmek için tehlikeli bir yolculuğu göze alırlar. Yolda, kayıp kent Atlantis’i bulurlar. Kendilerini neyin beklediğini bilmeden yeraltına doğru yol alırlarken ölüm, kaçırılma, sabotaj ve tarih öncesi hayvanların saldırısı gibi birçok tehlikeyle karşı karşıya kalırlar. Ünlü Fransız romancı Jules Verne’in aynı adlı romanından beyazperdeye uyarlanan film daha sonra 1977 yılında‘‘Where Time Began’’ adıyla yeniden çekildi. 2008 yılında da Brendan Fraser'lı "Journey to the Center of the Earth" ve 2012'de de Dwayne Johnson'lı "Journey 2: The Mysterious Island" çekilmiştir.

Macera, Aile, Fantastik

Journey to the Center of the Earth
Dünyanın Merkezine Yolculuk (1959) 7
Y: Henry Levin
O: Pat Boone, James Mason, Arlene Dahl, Diane Baker
T: Macera, Aile, Fantastik
The Parent Trapİkiz Melekler (1961)

The Parent Trap - İkiz Melekler (1961)

Sharon McKendrick ve Susan Evers iki farklı şehirde yaşayan 13 yaşında kızlardırlar. Yaz kampına kadar birbirlerinin varlıklarından habersizdirler. Kampda aksilikler sonucu aynı odada kalma cezası alırlar. Yemeklerde bile başkalarıyla konuşmaları yasaklanmış sadece birbirleri ile iletişime geçebilecekleri izole edilme cezası almışlardır. Yüzleri benzeyen bu kızların peki başka ne ortak yönleri vardır?

Komedi,Aile,Romantik

The Parent Trap
İkiz Melekler (1961) 7.1
Y: David Swift
O: Hayley Mills,Maureen O'Hara,Brian Keith,Charles Ruggles
T: Komedi,Aile,Romantik
The Parent TrapKomik Tuzak (1998)

The Parent Trap - Komik Tuzak (1998)

Hallie,Kaliforniyalı eğlenceli bir kızdır.Annie ise Londralı bir asildir!Hiçbir ortak noktası olmayan bu ikili tesadüfen yaz kampında karşılaşırlar ve aslında çok önemli bir ortak özellikleri olduğunu keşfederler...Onlar tek yumurta ikizleridir.Şimdi tek amaçları tüm hünerlerini kullanıp anne ve babalarını biraraya getirmektir!

Macera,Komedi,Dram,Aile,Romantik

The Parent Trap
Komik Tuzak (1998) 6.4
Y: Nancy Meyers
O: Lindsay Lohan,Dennis Quaid,Natasha Richardson,Elaine Hendrix
T: Macera,Komedi,Dram,Aile,Romantik
Scooby-Doo! Shaggy's Showdown (2017)

Scooby-Doo! Shaggy's Showdown (2017)

Scooby Doo çetesi bir kasaba ziyaretinde yakınlarda ki bir çiftlik ateşe verilmiş ve çevredeki herkesi korku sarmıştır. Korkunun nedeni kasaba halkının yaşadıkları bölgenin perili olduğuna inanmasıdır. Gizemin çözülmesi için Shaggy ve dostları amansız bir mücadeleye girecektir.

Animasyon,Komedi,Aile,Gizem,Kovboy

Scooby-Doo! Shaggy's Showdown (2017) 0
Y: Matt Peters
O: Grey DeLisle,Tania Gunadi,Matthew Lillard,Kate Micucci
T: Animasyon,Komedi,Aile,Gizem,Kovboy
WillBabam İçin (2011)

Will - Babam İçin (2011)

25 Mayıs 2005 tarihinde İstanbul'da oynanan Liverpool - Milan Şampiyonlar Ligi final maçını izlemek için hayaller kuran 11 yaşındaki fanatik Liverpool taraftarı Will, babasıyla birlikte İstanbul biletlerini alır. Fakat yolculuklarına az bir süre kala Will'in babası ölür. İngiltere’deki yatılı okulundan kaçarak, içindeki futbol aşkıyla, inancının ve hayallerinin peşine düşen 11 yaşındaki Will’in yolu Bosnalı eski futbolcu Alek’le Paris’te kesişir. Bir süre sonra dünyanın dört bir yanındaki taraftarlar onları yürekten desteklerken, İstanbul’a varmak hayatlarında bir dönüm noktası olur. İstanbul, onlar için, hayattaki yalnızlıklarına rağmen yaşama azmini yeniden kazanmanın, hayal kurmak için asla vazgeçmemenin sembolü haline gelir.

Dram, Aile, Spor

Will
Babam İçin (2011) 7
Y: Ellen Perry
O: Damian Lewis, Bob Hoskins, Rebekah Staton, Kieran Wallbanks
T: Dram, Aile, Spor
I Do, I Do, I DoSonsuz Düğün (2015)

I Do, I Do, I Do - Sonsuz Düğün (2015)

Genç mimar Jaclyn Palmer, hayatının erkeği ile evlenmeyi planlarken, müstakbel kayın validesinin organize ettiği düğün günü gelip çatmıştır. İşler Jaclyn için felaket şekilde ilerlerken genç kadın her şeyin yeniden başlamasını diler ve bu dileği gerçekleşir.

Komedi, Aile, Romantik

I Do, I Do, I Do
Sonsuz Düğün (2015) 6.3
Y: Ron Oliver
O: Autumn Reeser, Antonio Cupo, Shawn Roberts, Ali Liebert
T: Komedi, Aile, Romantik
Belle & Sebastian: The Adventure ContinuesSebastian Sevgili Dostum (2015)

Belle & Sebastian: The Adventure Continues - Sebastian Sevgili Dostum (2015)

Belle ve Sebastian'ın devam macerası,1945 sonbaharında, savaşın bitişinin ardından yapılan kutlamalarla başlıyor. Sebastian büyümüş, 10 yaşına gelmiştir. Değişmeyen tek şey ise Angelina'yı beklediği gerçeğidir. Ancak bir uçak kazasında ormanın derinliklerinde kaybolan Angelina geri dönmez. Tüm kasaba umudunu kaybetse de aralarından sadece birinin, Sebastian'ın dedesinin, bir umudu vardır. Ona göre, tanıdığı Peter adında bir adam Angelina'yı bulmalarına yardım edebilecektir. Fakat onu kurtarmadan önce çocuk ve köpeğinin birçok tehlikeye göğüs germesi ve bir sırla karşılaşması gerekecektir. Belle ve Sebastian'ın hayatlarını sonsuza dek değiştirecek bir sır...

Macera, Aile

Belle & Sebastian: The Adventure Continues
Sebastian Sevgili Dostum (2015) 6.4
Y: Christian Duguay
O: Félix Bossuet, Tchéky Karyo, Thierry Neuvic, Margaux Chatelier
T: Macera, Aile
Fantasia 2000 (1999)

Fantasia 2000 (1999)

Walt Disney'in Fantasia'sından esinlenerek hayata geçirilen efsanevi başyapıtı izlerken muazzam ses ve görüntü cümbüşünü deneyimleyin! Şimdi yepyeni özel seçenekler eşliğinde hiç olmadığı kadar mükemmel bir şekilde sizlerle buluşuyor. Müzikle harmanlanarak anime edilmiş yepyeni hayal dünyasına dalın, müziğin hayat buluşuna şahit olun, görüntülerin şarkılarla uyumunu izleyin ve bu coşkuyu ailenizle birlikte tekrar tekrar yaşayın.

Animasyon, Aile, Fantastik

Fantasia 2000 (1999) 7.3
Y: James Algar, Gaëtan Brizzi, Paul Brizzi, Hendel Butoy, Francis Glebas, Eric Goldberg, Don Hahn, Pixote Hunt
O: Leopold Stokowski, Ralph Grierson, Kathleen Battle, Steve Martin
T: Animasyon, Aile, Fantastik
Nim's IslandMacera Adası (2008)

Nim's Island - Macera Adası (2008)

Nim’in Adasında her an herşey olabilir. Burası hayal gücünün coştuğu, maceraların hüküm sürdüğü egzotik bir adadır. Burada Nim adlı (Abigail Breslin) özgür ruhlu ve enerjik bir genç kız yaşar. Çevresi egzotik hayvan dostlarıyla doludur. İlhamını efsanelerden ve kitaplarından alır. Favori edebiyat kahramanı, dünyanın en büyük maceraperesti olan Alex Rover’dır. Yaşadığı tropik ada tehdit altına girince yardım etmesi için kahramanına başvurur.Ancak Nim’in bilmediği bir gerçek vardır. Çok sevdiği Rover kitapları serisinin ünlü yazarı Alexandra Rover (Jodie Foster) aslında bir kadındır. Üstelik büyük kentteki apartman dairesinde doğadan çok uzakta tek başına yaşamaktadır. Korkak, çekingen ve yüreksiz bir insandır. Nim’den gelen mesaj üzerine dünyanın ücra köşesindeki bu adaya hiç istemeden gitmek zorunda kalır. Heyecanlı bir kişiliği olan Nim artık hayatının en büyük macerasıyla yüz yüzedir. Her ikisi aradığı cesareti Alex Rover karakterinin hayali yiğitliğinden alırken Nim’in Adasını kurtarmak için ihtiyaç duydukları gücü birbirlerinden alacaklardır...devamı

Macera, Komedi, Aile

Nim's Island
Macera Adası (2008) 6
Y: Jennifer Flackett, Mark Levin
O: Abigail Breslin, Jodie Foster, Gerard Butler, Michael Carman
T: Macera, Komedi, Aile
Requisitos para ser una persona normalNormal İnsan Olma Yolları (2015)

Requisitos para ser una persona normal - Normal İnsan Olma Yolları (2015)

30 yaşında, kendine özgü bir kadın olan Maria’nın hayatta tek bir amacı vardır: “normal” bir insan olmak. Fakat öncelikle kendinin ne tür bir insan olduğunu keşfetmek zorundadır...

Komedi, Aile, Romantik

Requisitos para ser una persona normal
Normal İnsan Olma Yolları (2015) 6.5
Y: Leticia Dolera
O: Leticia Dolera, Manuel Burque, Silvia Munt, Jordi Llodrà
T: Komedi, Aile, Romantik
The Secret of KellsBüyülü Kitap (2009)

The Secret of Kells - Büyülü Kitap (2009)

MS 800′lü senelerde yazıldığı bilinen, Hz. İsa’nın öğretilerinin yer verildiği ve İrlandalılar için özel bir önemi olan Book Of Kells’in yazılma maceralarını anlatılıyor. Vikingler, altına hücüm akımını yüzyıllar öncesinden başlatmış, geçtikleri yerleri talan etmektedir. Brendan’ın amcası da baş rahip ve yöneticisi olduğu milletini korumak için şehrin çevresine büsbüyük bir duvar ördürmektedir. Kurtuluşu sağlam olduğunu sandığı taş duvarlarda arayan baş rahibin tam aksine, halk arasında “karanlıkları aydınlığa çeviren” bir kitabın yazılmakta olduğu söylentileri ayyuka vurmuştur. Bilge Aidan’ın şehre sığınmasıyla Brendan’ın yaşamı da değişecektir, yoksa bahsi geçen kitabı Aidan yazmaktadır ve kitabı bitirebilmesi için Brendan’dan yardım etmesini istemiştir

Animasyon, Macera, Aile

The Secret of Kells
Büyülü Kitap (2009) 7.6
Y: Tomm Moore, Nora Twomey
O: Evan McGuire, Christen Mooney, Brendan Gleeson, Mick Lally
T: Animasyon, Macera, Aile

  
ilk < 1 2 3 4 5 6 > 6 son