Mark Webber Filmleri İzle

Inheritance (2017)

Inheritance (2017)

Güzel bir kadın olan Belize babasından ayrı kalmış ve artık onunla görüşmek istemez ama ölüm haberini alınca cenazeye gitmek zorundadır. Haberi veren kardeşi ve sevgilisi ile birlikte cenaze töneri için yola koyulurlar. Yıllarca görmediği babasını çocukluğunu geçirdiği eve geri dönünce hiç bir şey düşündüğü gibi olmayacaktır.

Dram

Inheritance (2017) 5.2
Y: Laura E. Davis,Jessica Kaye
O: Mark Webber,Jessica Kaye,Louis C. Oberlander
T: Dram
Scott Pilgrim vs. the WorldScott Pilgrim Dünyaya Karşı (2010)

Scott Pilgrim vs. the World - Scott Pilgrim Dünyaya Karşı (2010)

22 yaşına kadar kızlarla şansı yaver gitmemiş Scott Pilgrim, günlerini bas gitarı ve garaj grubu Sex Bob-omb'la birlikte geçirmektedir; ta ki hayallerinin kızı Ramona V. Flowers ile karşılaşıncaya kadar. Scott, Ramona'nın kazanmanın yollarını araştırırken, kızın süper güçlere sahip yedi eski sevgilisini alt etmek zorunda kalacaktır.

Aksiyon, Komedi, Fantastik

Scott Pilgrim vs. the World
Scott Pilgrim Dünyaya Karşı (2010) 7.5
Y: Edgar Wright
O: Michael Cera, Alison Pill, Mark Webber, Johnny Simmons
T: Aksiyon, Komedi, Fantastik
13 Sins13 Günah (2014)

13 Sins - 13 Günah (2014)

Elliot Brindle geleceği parlak bir satıcıdır ancak yakın zamanda saplandığı borç batağı nedeniyle zor zamanlar yaşamaktadır. Bunun yanı sıra hayatının aşkıyla evlenme hayalleri de yıkılmıştır. Elliot bir gün tanımadığı birinden bir telefon alır. Telefonun ucundaki kişi ona 13 farklı testten oluşan bir oyun oynayacaklarını, eğer hepsini geçip görevini tamamlarsa sonunda milyon dolarlık bir ödül kazanacağını söyler. Gizli kameralarla takip edilen Elliot testin ilk iki aşamasını geçer ve paralar hesabına yatmaya başlar. İstediği zaman bırakabileceğini düşünerek oyuna devam etse de zorluğu kademeli olarak artan ve dönüşü olmayan bir maceranın içerisine sürüklenmiştir. Daniel Stamm'in yönetmenliğini üstlendiği filmin başlıca rollerinde Mark Webber, Devon Graye ve Tom Bower var.

Komedi, Korku, Gerilim

13 Sins
13 Günah (2014) 6.3
Y: Daniel Stamm
O: Mark Webber, Devon Graye, Tom Bower, Rutina Wesley
T: Komedi, Korku, Gerilim
Jessabelle (2014)

Jessabelle (2014)

Genç bir kadın kötü bir kaza sonrası bacaklarını kaybeden babasına bakmak için Lousiana'daki evlerine döner. Burada oldukça kızgın bir hayalet olan yıllar önce ölmüş annesiyle oldukça korkutucu bir bağ kurar. Kevin Greutert tarafından yönetilen filmin başrollerini Sarah Snook, Mark Webber ve Joelle Carter paylaşıyor.

Korku, Gerilim

Jessabelle (2014) 5.4
Y: Kevin Greutert
O: Sarah Snook, Joelle Carter, Mark Webber, David Andrews
T: Korku, Gerilim