Kevin Bacon Filmleri İzle

SleepersKardeş Gibiydiler (1996)

Sleepers - Kardeş Gibiydiler (1996)

Dört Arkadaş Yaşamlarını Sonsuza Kadar Değiştirecek Bir Hata Yaptılar... 1960'ların ortasında New York'ta "Cehennem Mutfağı" olarak anılan bölgede büyüyen dört çocuk için burası kargaşa ile yönetilen bir masumiyet bölgesidir. Shakes, Michael, John ve Tommy, kendileri için sığınak yerini tutan Holy Angels Kilisesi'nin Rahibi Bobby'nin ve gangsterlerin yol göstericiliği eşliğinde keyifli günler geçirirler. Bir gün yalnızca gösteriş olsun diye oynadıkları bir oyun sırasında mahallede bir adam ölümün kıyısından döner. Çocuk mahkemesinde yargılandıktan sonra saldırı ve düşüncesizce tehlikeye sebebiyet verme suçundan bir ıslahevinde 18 aya mahkum olurlar. İşkence gören ve sadist gardiyanların tecavüzüne uğrayan dört genç yıllar sonra bile unutmayacakları onarılmaz yaralar alırlar...

Suç, Dram, Gerilim

Sleepers
Kardeş Gibiydiler (1996) 7.5
Y: Barry Levinson
O: Kevin Bacon, Billy Crudup, Robert De Niro, Ron Eldard
T: Suç, Dram, Gerilim
Cop Car (2015)

Cop Car (2015)

10 yaşlarındaki iki çocuk, terkedilmiş bir polis arabası bulurlar. Onunla gezintiye çıktıklarında her an kendilerini öldürebilecekleri düşünülebilir ancak işleri küçük kasaba şerifinin kayıp arabasının peşine düşmesiyle daha da kötüleşecektir.

Gerilim

Cop Car (2015) 6.9
Y: Jon Watts
O: Kevin Bacon, James Freedson-Jackson, Hays Wellford, Camryn Manheim
T: Gerilim
The Air I BreatheKesişen Hayatlar (2007)

The Air I Breathe - Kesişen Hayatlar (2007)

Eski bir Çin Atasözü’ne göre, insan yaşamını temsil eden 4 temel duygu vardır: Sevgi, Keder, Zevk ve Mutluluk. The Air I Breathe, bu 4 duyguyu sembolize eden 4 insanın iç içe geçen hikayesini anlatıyor. At yarışı oynayıp kaybeden Mutluluk, Fingers isimli mafya babasına borçlanır. Zevk ise, Fingers’ın yanında çalışan bir çete lideridir ve patronun emriyle yeğeni Tony’nin belaya bulaşmasını engellemekle görevlendirilir. Keder’i temsil eden Trista isimli pop starın menajeri yıldızın sözleşmesini Fingers’a devredince Trista, Fingers’ın baskısı altında kalır. Öte yandan, hayatının aşkı ölmek üzere olan doktor (Sevgi) da umutsuzca sevdiği kadın için çok nadir rastlanan bir kan grubunu bulmak için çırpınmaktadır. Bu 4 insanın hikayesi ummadık şekilde birbiriyle kesişecektir.Jieho Lee’nin senaryosunu yazdığı ve ilk yönetmenlik denemesi olan The Air I Breathe, geniş oyuncu kadrosunun performanslarıyla öne çıkan Türkiye’de gösterim şansı bulamamış başarılı bir ilk film.

Suç, Dram, Gerilim

The Air I Breathe
Kesişen Hayatlar (2007) 6.9
Y: Jieho Lee
O: Kevin Bacon, Julie Delpy, Brendan Fraser, Andy Garcia
T: Suç, Dram, Gerilim
Diner (1982)

Diner (1982)

1959 yılının son haftasında geçen filmde, çocukluklarından bu yana arkadaş olan altı yakın arkadaşın hikayesi ele alınıyor. Baltimore'de yaşayan ve 20'li yaşlarının başında olan grup, belirli bir rutinde bir restoranda bir araya gelmektedirler. Bu kez toplanmalarının sebebi ise aralarından birinin, Eddy'nin yakın zamanda evlenecek olmasıdır. Bu vesileyle toplanan üyelerin her birinin farklı beklentileri ve sorunları vardır... Film bu arkadaş grubunun değişen ilişkilerini ve her birinin yetişkinliğe giden yolunu konu alıyor.Oscarlı yönetmen Varry Levinson'ın senaryosunu yazıp yönetmenliğini üstlendiği filmin başrolleri Steve Guttenberg, Mickey Rourke, Kevin Bacon ve Daniel Stern'e ait.

Komedi, Dram

Diner (1982) 7.2
Y: Barry Levinson
O: Steve Guttenberg, Daniel Stern, Mickey Rourke, Kevin Bacon
T: Komedi, Dram
A Few Good MenBirkaç İyi Adam (1992)

A Few Good Men - Birkaç İyi Adam (1992)

Donanma avukatı Daniel Kaffee oldukça rahat kişiliği ve henüz hiçbir davaya çıkmamış olması ile tanınmıştır. Mahkeme salonuna çıkmaktansa taraflar arasında anlaşmaları tercih eden Kaffe müvekkillerine her zaman ceza indirimi için yapılan teklifi kabul ettirir. Ta ki bir gün Küba sınırındaki bir askeri birlikte erlerden biri öldürülüp iki er cinayete sebep vermekten önüne müvekkil olarak gelene kadar?Kaffee sorunu kendi tarzıyla halletmek ister ve erlere, suçlarını kabul edip az bir cezayla ordudan ayrılmalarını tavsiye der. Ancak askerler kesinlikle cinayeti kabul etmez ve verilen emri uyguladıklarını iddia ederler. İşin içine bir de suçlanan erlerden birinin teyzesi tarafından kiralan başka bir avukat, JoAnne Galloway girince işler daha da karışır. Yeni avukat erlerin söylediğine inanmakta ve ne olursa olsun mahkeme ile anlaşmayı kabul etmemektedir. Durumu kabullenmek zorunda kalan Kaffee'nin yapabileceği tek şey diğer avukatla beraber Küba sınırındaki birliğe gidip yaşanan her şeyi tanıklardan yerinde öğrenmektir. Ancak karşılarındaki en büyük sorun, erin ölümüne neden olduğu iddia edilen kırmızı kod emrini veren Albay Nathan R. Jessup'tır ve albay birliğin komutanıdır.

Dram, Gerilim

A Few Good Men
Birkaç İyi Adam (1992) 7.6
Y: Rob Reiner
O: Tom Cruise, Jack Nicholson, Demi Moore, Kevin Bacon
T: Dram, Gerilim
Taking ChanceRisk Almak (2009)

Taking Chance - Risk Almak (2009)

Üst kademede görevli albay Michael Strobl, Irak’ta çatışmada öldürülen birinci sınıf asker Er Phelps’in cenazesini ailesine teslim etmek için gönüllü eskort Olur. Dramatik anların yaşandığı film gerçek hikayeye dayalıdır...

Dram, Savaş

Taking Chance
Risk Almak (2009) 7.5
Y: Ross Katz
O: Kevin Bacon, Tom Aldredge, Nicholas Art, Blanche Baker
T: Dram, Savaş
Super (2010)

Super (2010)

Rainn Wilson karısını elinden alan uyuşturucu patronundan intikam almak için, "The Crimson Bolt" isimli bir kahramanın kılığına girer...

Komedi, Suç

Super (2010) 6.8
Y: James Gunn
O: Rainn Wilson, Ellen Page, Liv Tyler, Kevin Bacon
T: Komedi, Suç
The WoodsmanTahta Adam (2004)

The Woodsman - Tahta Adam (2004)

Hapiste geçen on iki yılın ardından Walter, isimsiz bir şehre taşınır. Bir ilkokulun karşısına düşen bir apartman dairesine yerleşir. Bir kereste deposunda iş bulur ve çoğunlukla kendi ile baş başa kalır. Bu sakin ve korunaklı adam, beklenmedik bir biçimde Vickie’de teselli bulur. Vickie, sert ve sağlam konuşan ancak Walter’ı geçmişine dair yargılamamak konusunda söz vermiş bir kadındır. Buna rağmen Walter, geçmişinden kaçamaz. Kayınbiraderi tarafından gözlenmekte, kız kardeşi ondan uzak durmakta ve şüpheli polis dedektifi Lucas tarafından izi sürülmektedir. Komşu parkta genç bir kızla arkadaşlık kurduktan sonra Walter, artık yeniden uyanışa geçen şeytanları ile boğuşmak zorundadır.

Dram

The Woodsman
Tahta Adam (2004) 7.3
Y: Nicole Kassell
O: Kevin Bacon, David Alan Grier, Eve, Kyra Sedgwick
T: Dram
Death SentenceÖlüm Emri (2007)

Death Sentence - Ölüm Emri (2007)

Nick Hume (KEVIN BACON), istikrarlı, rahat bir yaşamı olan sade bir vatandaştır. Her gün bir sigorta şirketindeki orta kademe yöneticiliği işine gitmekte, her gece güzel karısı Helen (KELLY PRESTON) ve ergenlik çağındaki iki oğlu, Brendan (STUART LAFFERTY) ve Lucas’ın (JORDAN GARRETT) bulunduğu evine dönmektedir. Hume ailesi banliyö mutluluğunun somut bir örneği olan orta sınıf bir ailedir. Ve Nick de mutludur. Çevredeki evlerin angarya işlerine yardım etmektedir. Helen’le paylaştığı mahremiyetten zevk almaktadır Helen, Nick’in dert ortağı ve dengidir. Ve Nick oğullarının yaşamlarıyla çok ilgilenmektedir. Büyük oğlu Brendan, kendine güveni olan dikbaşlı bir çocuktur. Brendan, herkesçe sevilmektedir, sporcudur ve kendisine gelecek vaad eden bir yaşama başlamak üzere üniversiteye gitmek için yola çıkmak üzeredir. Lucas ağabeyine hayranlık dumaktadır ama Brendan’ın gölgesinde kaldığının farkındadır. Lucas hâlâ kendini bulamamıştır ve Brendan’a duyulan hayranlık yüzünden kendini biraz dışlanmış hissetmektedir. Sonuçta, Hume ailesi de diğer karakteristik Amerikan aileleri gibi ahlakça dürüst ve mütevazıdırlar. Ve bir gün, mükemmel yaşamları acı bir feryatla yavaşlayıp durur. Bir gece Nick, Brendan’ı hokey maçından eve getirirken benzin almak için durur. Nick arabanın deposunu doldururken, Brendan içecek almak için içeri girer. Birkaç dakika sonra, kar maskeli, çeşitli silahlarla donanmış bir haydut güruhu dükkandan içeri girer. Ama bu bildiğiniz tipik bir mini market soygunu değil, Billy Darley’nin (GARRETT HEDLUND) küçük kardeşi Joe Darley (MATTHEW O’LEARY) için çeteye kabul törenidir. Dükkan tezgahtarını korkutup öldürdükten sonra, dikkatlerini Brendan’a yöneltirler. Nick benzin pompasını bırakıp dönüp de dükkandan içeri baktığında, Joe’nun Brendan’ın geleceğiyle ilgili tüm umutları sona erdiren can alıcı vuruşu yaptığını ve Brendan’ı kan gölü içinde bırakarak kaçan çeteyi gören tek görgü şahididir. Nick oğluna yardım etmek için koşarken Joe’yla çarpışır ve ikisi de yere düşerler. Joe’nun maskesi çıkar ve geleceği mimlenir. Joe tutuklanır, ama baş müfettiş dedektif Wallis’in (AISHA TYLER) güvencelerine rağmen, sonuçta sistem Hume ailesini düş kırıklığına uğratır ve Joe’yu sokaklara geri gönderir. Artan adalet ve şiddetli intikam duygusuyla güdülen Nick, oğlunun katilini ararken olayların idaresini ele alır. Nick kendini duygularının insafında bulur ve nihayetinde Joe’yu öldürür. Ne yapacağından emin olmayan Nick daima sığınağında olan hayatına; karısına, hayatta olan oğluna ve işine geri döner. Nick, bütün herşeyin, korkunç bir trajedinin eksik ama uygun bir çözümle sona erdiğini düşünür. Ama, artık Nick’in ellerinde kan vardır ve bu çıkmayacaktır. Billy Darley fırsat kollayarak gizli gizli dolaşmaktadır ve sahne, kalplerinin her atışıyla yükselen şiddetli bir takas için hazırdır. Nick nereye kadar ailesini koruyabilecektir? Billy kendisini nereye kadar koruyabilecektir?

Aksiyon, Suç, Dram

Death Sentence
Ölüm Emri (2007) 6.8
Y: James Wan
O: Kevin Bacon, Garrett Hedlund, Kelly Preston, Jordan Garrett
T: Aksiyon, Suç, Dram
Stir of EchoesGaipten Sesler (1999)

Stir of Echoes - Gaipten Sesler (1999)

Öldürülmüş bir kadının ruhu mütevazı bir Chicago evinde dolaşmakta ve umutsuzca onu duyabilecek biriyle, herhangi biriyle temas kurmayı beklemektedir. Beklentisi karşısına 3 kişilik sıradan bir aile olarak çıkar. Ruhla ilk konuşan 6 yaşındaki Jake olur, fakat mantıklı ebeveynleri Tom ve Maggie oğullarının hayali arkadaş fikrine gülerler. Bir partideki hipnoz sonrasında tecavüz edilip öldürülen bir kadının korkunç ve vahşi görüntüleri Tom'un beynini istila eder. Günler geçtikçe Tom ruhani sesler ile geçmişten gelen görüntilerin işgaline uğrar. Kimdir bu kadın?.. Tom, bu kadına gerçekte ne olduğunu araştırmaya karar verir. Gömülmüş kemikler değil, aynı zamanda ölümcül bir teori de açığa çıkmak üzeredir...

Korku, Gizem

Stir of Echoes
Gaipten Sesler (1999) 7
Y: David Koepp
O: Zachary David Cope, Kevin Bacon, Kathryn Erbe, Illeana Douglas
T: Korku, Gizem