Eddie Izzard Filmleri İzle

Castles in the Sky (2014)

Castles in the Sky (2014)

2. Dünya Savaşı'ndan önce,1930'lu yılların ortasında, İngiltere Almanya'nın uçak yapımındaki artışını istihbaratla öğrenir. Yetersiz mühimmat sonucu çözüm yolları aranır ve mühendislere başvurulur. Sonunda seçilen mühendis Robert Watson Watt ve ekip arkadaşları radar sistemini uçakları bulmada geliştirir.

Biografi, Dram, Tarih, Savaş

Castles in the Sky (2014) 6.9
Y: Gillies MacKinnon
O: Eddie Izzard,Laura Fraser,Arran Tulloch
T: Biografi, Dram, Tarih, Savaş
Rock DogSüper Yetenek (2016)

Rock Dog - Süper Yetenek (2016)

Bodi, koca gözlü bir Tibet çomarıdır ve babasından sevimli koyunların yaşadığı kasabayı koruma liderliğini alması beklenmektedir. Ancak Bodi’nin böyle bir tutkusu yoktur. Bir gün gökyüzünden bir radyo düşer ve Bodi efsanevi rokçı Angus Scattergood’un şarkısını dinler ve dünyası değişir. Babasının tüm itirazlarına karşın, Bodi hayellerinin peşinden koşmak için kasabayı terkedip, büyük şehire gider. Ancak babasının ve kasabanın ezeli düşmanı aç kurtların lideri Linnux ve çetesi Bodi’nin peşindedir. Linnux, Bodi’yi kasabaya geri dönmenin ve lezettli koyunlara yakın olmanın bileti olarak görür. Şimdi Bodi, aile ve arkadaşlarını kurtarmak ve yeni bulduğu hayellerinin peşinden koşmak arasında seçim yapmak zorundadır.

Animasyon, Macera, Komedi, Aile, Müzik

Rock Dog
Süper Yetenek (2016) 5.8
Y: Ash Brannon
O: Luke Wilson,Eddie Izzard,J.K. Simmons
T: Animasyon, Macera, Komedi, Aile, Müzik
Eddie Izzard: Dress to Kill (0000)

Eddie Izzard: Dress to Kill (0000)

Eddie Izzard, Pagan ve Hristiyan dinleri, Stonehenge’in yapımı, batı imparatorlukları ve İngiltere kilisesinin doğuşu ve bir Avrupa rüyasına duyulan ihtiyaç hakkında bir konuşma yapmak üzere, gösterisini San Francisco’ya götürür. Yol boyunca, Dr. Heimlich’in bir manevra arayışını, Engelbert Humperdinck’in adının nereden geldiği, model olarak Scooby ve Shaggy’yi, ayda Neil Armstrong’u, toplumun toplu katliam yapanlara karşı tahammülünü, noel şarkılarınının ve ilahileri nasıl söylememiz gerektiğini, Hollywood’dan uyarlama yapan İngiliz filmlerini, JFK’nin Berlin’e olan gezisini, ergenlik hakkındaki düşüncelerini ve Fransız deyimlerinin Paris konuşmasına nasıl sokulabileceği anlatıyor. Yakın çekim fotoğraflar, gözündeki parıltıyı ve özenle yapılmış makyajı ortaya koyuyor.

Belgesel, Komedi

Eddie Izzard: Dress to Kill (0000) 8.7
Y: Lawrence Jordan
O: Eddie Izzard
T: Belgesel, Komedi