Catherine Zeta-Jones Filmleri İzle

Cocaine Godmother (2017)

Cocaine Godmother (2017)

Tarihte El Chapo ve Pablo Escobar'dan önce Griselda Blanco vardı. Catherine Zeta-Jones'un muhteşem yorumu ile sahneye gelen Cocaine Godmother filminde; Doğduğu andan itibaren kendini bir hapishanede farz eden Griselda, Chapo ve Escobar döneminden önce uyuşturucu kartelinde ''Baba'' kelimesinin yerine ilk defa ''Anne'' kelimesini akıllara kazıtan kadın olmuştur. Kolombiya'dan 1972 yılında Amerika'ya gelen Griselde artık fakirlikten ve işe yaramaz kocasından bıkmıştır ve hayatta tek değer verdiği kişiler ise sadece çocuklarıdır. Griselde çocukları için bu fakir yaşamı istememektedir ve onlara zenginlik ve rahatlık sağlayacak bir hayat vermeyi kafasına koymuştur. Bunu yapabilmek için de Griselde çok tehlikeli bir yola çıkmak zorunda olduğunu bilmektedir. Ama Griselda'nın aklına bile gelmeyen eninde sonunda Pablo Escobar ve federal ajanlarla karşı karşıya kalmak zorunda olduğudur!

Biografi, Dram

Cocaine Godmother (2017) 6.3
Y: Guillermo Navarro
O: Catherine Zeta-Jones,Raúl Méndez,Juan Pablo Espinosa
T: Biografi, Dram
Intolerable CrueltyDayanılmaz Zulüm (2003)

Intolerable Cruelty - Dayanılmaz Zulüm (2003)

Miles Massey her şeye sahiptir. Bir boşanma avukatı olarak kariyerinin doruğundadır ve "yenilmez" avukat olarak ünlüdür. Ama her şeye sahip olsa da artık "yenilmez" olmaktan sıkılmaya başlamıştır... Tam bu sırada hayat karşısına tam dişine göre bir düşman çıkarır : Zeki ve seksi bir zengin koca avcısı olan Marilyn Rexroth... Ama çok geçmeden Miles bir gerçekle karşı karşıya gelir : Marilyn gönlünü kaptırdığı gibi tüm malvarlığını da kaptırmak istemiyorsa, tüm yeteneklerini kullanmak zorundadır...

Komedi, Suç, Romantik

Intolerable Cruelty
Dayanılmaz Zulüm (2003) 6.3
Y: Joel Coen, Ethan Coen
O: George Clooney, Catherine Zeta-Jones, Geoffrey Rush, Cedric the Entertainer
T: Komedi, Suç, Romantik
Sinbad: Legend of the Seven SeasSinbad: Yedi Denizler Efsanesi (2003)

Sinbad: Legend of the Seven Seas - Sinbad: Yedi Denizler Efsanesi (2003)

Yedi Denizler’in efsanevi denizcisi Sinbad geri döndü. Macera arayan gözüpek Sinbad, arkadaşı zor durumda kalınca, zorlu görevi üstlenmek için bir dakika bile beklemiyor. Bir hazine değerinde olan Barış Kitabı çalınmıştır. Kıymetli kitabın bulunmaması durumunda, yakın arkadaşı Proteus ölecektir. Yeni yolculuğu, Sinbad efsanesine yeni yeni karakterler kazandırır.Dreamworks yapımı animasyon, Sinbad isimli efsanevi maceraperesti yeniden beyazperdeye taşıyarak, normal bir filmde biraraya gelmesi son derece güç olan oyuncuları seslendirme stüdyolarında biraraya getirdi. Tekniği kadar sesleri ile de adından söz ettirecek gibi gözüküyor.

Animasyon, Macera, Komedi

Sinbad: Legend of the Seven Seas
Sinbad: Yedi Denizler Efsanesi (2003) 6.7
Y: Patrick Gilmore, Tim Johnson
O: Brad Pitt, Catherine Zeta-Jones, Michelle Pfeiffer, Joseph Fiennes
T: Animasyon, Macera, Komedi
The TerminalTerminal (2004)

The Terminal - Terminal (2004)

Krakozhia isimli bir ülkenin vatandaşı olan Viktor Navorski, JFK hava limanına giriş yaptığı an pasaportunun geçersiz olması nedeniyle Amerika'ya girme hakkını kaybeder. Ülkesine geri dönmek zorunda kalan talihsiz adam bu esnada havaalanında televizyonda yayınlanan haber bültenindeki bir habere takılır. Ülkesi Krakozhia'da sivil savaş çıkmıştır ve ABD artık ülkesini resmi olarak tanımamaktadır. Bu nedenle ABD karasularına giremeyen adam, aynı sebepten ötürü kendi ülkesine de dönememektedir. Pasaport ve kimliği geçersiz olan Viktor'un yapabileceği tek şey dilini bile bilmediği bu ülkenin havaalanında yaşamayı öğrenmek olacaktır. Yönetmenliğini Steven Spielberg’ün yaptığı film, ilgi çekici bir öyküye sahip bir politik komedi.

Komedi, Dram

The Terminal
Terminal (2004) 7.3
Y: Steven Spielberg
O: Tom Hanks, Catherine Zeta-Jones, Stanley Tucci, Chi McBride
T: Komedi, Dram