Gerilim Filmleri İzle

Vengeance: A Love Storyİntikam: Bir Aşk Hikayesi (2017)

Vengeance: A Love Story - İntikam: Bir Aşk Hikayesi (2017)

A Love Story, Joyce Carol Oates’in 2003 yılında yayımlanan aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Dram ve gerilim türündeki İntikam: Bir Aşk Hikayesi adlı film, küçük kızının gözleri önünde tecavüze uğradıktan sonra gözlerini bir kayıkhanede açan 30 yaşındaki bekar bir annenin, öyküsünü ele almaktadır.

Aksiyon,Gerilim

Vengeance: A Love Story
İntikam: Bir Aşk Hikayesi (2017) 5.2
Y: Johnny Martin
O: Nicolas Cage,Anna Hutchison,Talitha Bateman,Deborah Kara Unger
T: Aksiyon,Gerilim
Best-Selling MurderÇok Satan Katil (2016)

Best-Selling Murder - Çok Satan Katil (2016)

Gözden düşen bir yazar olan Hannah Ryan, haftalık olarak yayınladığı bir polisiye seri yazmaya başlar. Önceleri mütevazi bir başarı elde eden Hannah, yazdıklarıyla büyük benzerlikler taşıyan bir seri katilin gerçekte de orta çıkmasıyla bütün ilgili üzerine çeker.

Gerilim

Best-Selling Murder
Çok Satan Katil (2016) 6.3
Y: Michel Poulette
O: Vanessa Ray,Adam Korson,Tara Spencer-Nairn,Tyler Hynes
T: Gerilim
Ice Station ZebraKutup harekâti (1968)

Ice Station Zebra - Kutup harekâti (1968)

Film iki öyküyü anlatıyor. Daha doğrusu bir görünen olay var birde görünmeyen olay…Bunlardan görünen olay şu; Kutuptaki Zebra istasyonundaki insanlar güç durumda kalınca ABD Deniz Kuvvetlerinden kaptan Faraday’a kurtarma çalışmalarına başlaması emredilir. Bu çalışmalara Sovyetler de yardım edecektir. Ama asıl sebep bu değildir

Macera, Dram, Gerilim

Ice Station Zebra
Kutup harekâti (1968) 6.6
Y: John Sturges
O: Rock Hudson, Ernest Borgnine, Patrick McGoohan, Jim Brown
T: Macera, Dram, Gerilim
The DebtSır (2010)

The Debt - Sır (2010)

1965 yılında üç MOSSAD ajanının görevi, Nazi rejiminin savaş suçlulularını bulup ortadan kaldırmaktır. Aradan otuz yıl geçmiştir. Ukrayna'da eski bir Nazi kalıntısının olduğu ihbarı alınınca ajanlardan biri göreve çağrılır. Amacı kimlik değiştirerek olası şüphelinin gerçek bir Nazi olup olmadığını açığa çıkarmaktır. Franz_K - sinemalar

Dram, Gerilim

The Debt
Sır (2010) 6.9
Y: John Madden
O: Helen Mirren, Tom Wilkinson, Ciarán Hinds, Romi Aboulafia
T: Dram, Gerilim
Kristy (2014)

Kristy (2014)

Şükran Günü tatilinde kampüste yalnız kalan bir üniversite öğrencisi bir grup serserinin hedefindedir. Onlarla savaşmak için en derin korkularını aşmak zorundadır.

Korku,Gerilim

Kristy (2014) 5.9
Y: Oliver Blackburn
O: Haley Bennett,Ashley Greene,Lucas Till,Chris Coy
T: Korku,Gerilim
Shut Inİçeride (2016)

Shut In - İçeride (2016)

Dul bir çocuk psikoloğu Amerika'nın kuzeydoğu kırsalında sakin bir yaşam sürmektedir. Kendini izole etmiş olan kadın bir araba kazası sonucu beyin hasarı alan ve katatonik bir duruma giren oğlu ile ilgilenmektedir. Ergenlik çağındaki oğlunun hayati bütün ihtiyaçları annesi tarafından karşılanmaktadır. Bir gün kadının çocuk hastalarından biri kaybolur. Çocuğun öldüğü düşünülmektedir. Ancak sert bir kar fırtınasının ortasındaki küçük çocuğun tek kurtuluş umudu psikoloğunun onu bulabilmesine bağlıdır...

Dram,Korku,Gerilim

Shut In
İçeride (2016) 4.6
Y: Farren Blackburn
O: Naomi Watts,Charlie Heaton,Jacob Tremblay,Oliver Platt
T: Dram,Korku,Gerilim
Norman (2016)

Norman (2016)

Film, Norman Oppenheimer adlı bıkkın bir İsrailli politikacının hayatını konu alıyor.Filmde Richard Gere’ye İsrailli aktör Lior Ashkenazi eşlik ediyor.

Dram,Gerilim

Norman (2016) 6.9
Y: Joseph Cedar
O: Richard Gere,Lior Ashkenazi,Michael Sheen,Charlotte Gainsbourg
T: Dram,Gerilim
The MummyMumya (2017)

The Mummy - Mumya (2017)

The Mummy, Irak topraklarında bir grup teröristi bulmak için birçok sıradışı durumla karşı karşıya kalan Tyler Colt ve ekip arkadaşlarının yaşadıklarını konu edinmektedir. 2017 ABD yapımı fantastik, macera ve aksiyon türündeki Mumya adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Tom Cruise (Tyler Colt), Russell Crowe, Sofia Boutella (Mummy), Annabelle Wallis, Jake Johnson, Courtney B. Vance, Marwan Kenzari ve Dylan Smith ön plana çıkmıştır.

Aksiyon,Macera,Fantastik,Gerilim

The Mummy
Mumya (2017) 5.7
Y: Alex Kurtzman
O: Tom Cruise,Sofia Boutella,Annabelle Wallis,Russell Crowe
T: Aksiyon,Macera,Fantastik,Gerilim
By Any Means (2017)

By Any Means (2017)

Bir C-tipi(yüzü tanınan fakat ismi bilinmeyen) şöhret ünlü bir gece kulübünün çıkışında kaçırılıp rehin alınınca polis olaya dahil olur ve kadının suçladığı adamı sorguya alır... fakat kadının adalet peşindemi olduğu yada medyada yer alabilmek için mi çabaladığı belirsizdir...

Suç,Dram,Gizem,Gerilim

By Any Means (2017) 4.2
Y: Leighton Spence
O: Thomas Gipson,Brooke Burfitt,Michelle Money,Jonathan Cheban
T: Suç,Dram,Gizem,Gerilim
InconceivableBakıcı (2017)

Inconceivable - Bakıcı (2017)

önetmenliğini Jonathan Baker’ın yaptığı Inconceivable, karanlık geçmişinden kurtulmak için yeni bir şehre taşınan bir annenin başından geçenleri anlatacak. Burada bir başka anne ile arkadaşlık yapan kadın kısa süre sonra bu yeni arkadaşının tuhaf davranışları üzerine huzursuzlanmaya başlayacak. İlgi çekici bir konusu olan Inconceivable kadrosunda Nicholas Cage’in dışında Faye Dunaway, Nicky Whelan ve Natalie Eva Marie gibi isimleri barındırıyor.

Dram,Gerilim

Inconceivable
Bakıcı (2017) 6.7
Y: Jonathan Baker
O: Nicolas Cage,Nicky Whelan,Gina Gershon,Faye Dunaway
T: Dram,Gerilim
Buster's Mal HeartBuster’ın Hasta Kalbi (2016)

Buster's Mal Heart - Buster’ın Hasta Kalbi (2016)

!f 2015'te gösterdiğimiz ilk filmi Gece Dalışı ile !f'çilerin radarına giren yönetmen Sarah Adina Smith, ilkinden daha da gizemli bir hikâyeyle tekrar karşımızda. Buster, Y2K problemiyle kafayı bozmuş bir dağ adamıdır. Boş yayla evlerinde kaçak yaşayan Buster'ın zihninin bir yanı, açık denizin ortasında kaybolduğu kâbuslarla meşguldür, diğer yanıysa, eşi ve çocuklarıyla yaşadığı ve adının Jonah olduğu günlerin anılarıyla. Bir vücudun üç ayrı insana ev sahipliği yaptığı bir bilim kurgu mu bu, yoksa kafasında üç ayrı insan yaşatan bir adamın paranoyasının içinde miyiz? Karar sizin... Mr. Robot ile Emmy ödülü kazanan Rami Malek'in başrolde yer aldığı film, oyuncunun ilk sinema deneyimi.

Dram,Gizem,Gerilim

Buster's Mal Heart
Buster’ın Hasta Kalbi (2016) 5.9
Y: Sarah Adina Smith
O: Rami Malek,DJ Qualls,Kate Lyn Sheil,Sukha Belle Potter
T: Dram,Gizem,Gerilim
Nitro Rush (2016)

Nitro Rush (2016)

Genç eşini ölümcül hastalığından kurtarıp, küçük oğluna verdiği sözü tutmak için suça bulaşan Max, hapse düşmüştür. Üstelik ne sevdiği kadını kurtarabilmiştir ne de yedi yıldır oğlunun yüzünü görebilmektedir. Bir gün üst düzey bir yetkili, piyasada Nitro Rush adıyla bilinen uyuşturucu bir ilaçtan kurtulmak için Max’ten yardım ister. Hayata dair tüm umutları tükenmiş olan Max, teklifi reddeder. Ama oğlu Theo’nun, bu suç örgütü tarafından çalıştırıldığını öğrendiğinde hapishane ona dar gelmiştir. Kaçarak, geleceğini yok etmek pahasına da olsa, oğlunu onların elinden kurtaracaktır. Ne var ki babasının yüzünü bile görmek istemeyen Theo ile işi sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Aksiyon,Suç,Dram,Gerilim

Nitro Rush (2016) 5.2
Y: Alain Desrochers
O: Guillaume Lemay-Thivierge,Raymond Bouchard,Antoine Desrochers,Michel Charette
T: Aksiyon,Suç,Dram,Gerilim
ExPatriot (2017)

ExPatriot (2017)

Cia'de görev yapan Riley Quinn'in yapmış olduğu bir hatadan ötürü görevine son verilince ölüm tehlikesi olduğunu farkeder ve Kolombiya’ya kaçarak kendini güven altına alır. Olayın ardından 2 yıl sonra başka bir ajan izini bulur ve ona yeni bir teklifte bulunur...

Gerilim

ExPatriot (2017) 4.9
Y: Conor Allyn
O: Mario Espitia,Valene Kane,Marcela Mar,Andres Ogilvie Browne
T: Gerilim
Alien: CovenantYaratık: Covenant (2017)

Alien: Covenant - Yaratık: Covenant (2017)

Koloni gemisi Covenant’ın mürettebatı galaksinin oldukça uzak bir köşesinde, keşfedilmemiş cennet olarak varsaydıkları bölgenin aslında karanlık ve çok tehlikeli bir yer olduğunu anlarlar. Gezegendeki yegane canlı lanetli Prometheus'un keşfinden sonra hayatta kalan 'sentetik' David’dir... Efsane biilimkurgu/macera yönetmeni Ridley Scott, Alien’da kendi yarattığı evrene, Prometheus ile başlayan yeni üçlemesinin ikinci filmi olan Alien: Covenant filminde geri dönüyor. Filmde yine Michael Fassbender'ı başrolde seyrederken, Katherine Waterston, Demian Bichir ve Billy Crudup gibi isimler eşlik ediyor.

Korku,Bilim-Kurgu,Gerilim

Alien: Covenant
Yaratık: Covenant (2017) 6.7
Y: Ridley Scott
O: Michael Fassbender,Katherine Waterston,Billy Crudup,Danny McBride
T: Korku,Bilim-Kurgu,Gerilim
2:22 (2017)

2:22 (2017)

New York'un havayolları trafiğini kontrol eden en başarılı memurlardan Dylan Branson hem ekibi hem de çalıştığı kurum tarafından işinin ehli bir uzman olarak görülmektedir. Dylan Branson'ın önderliğinde görev yapan New York hava trafiği ekibi özellikle de 11 Eylül sonrasında şehrin güvenliğinin sağlanması konusunda büyük başarılara imza atmıştır. Tüm bunlar bir öğleden sonra saat tam 2:22'de yaşanan bir olayla son bulacaktır. Dylan kendisini birkaç saniyeliğine felç eden olağanüstü bir olay ertesinde iki yolcu uçağının neredeyse çarpışmasına sebep olur ve görevinden uzaklaştırılır! Bu olaydan aklında kalan tek şey saat tam 2:22'de gördüğü aşırı parlak ışıktır. Bu ışık Dylan'a her gün aynı saatte görünmeye devam eder. Işığın kaynağını araştırmak için harekete geçen Dylan'ı olağanüstü bir macera beklemektedir!

Gerilim

2:22 (2017) 5.6
Y: Paul Currie
O: Teresa Palmer,Michiel Huisman,Sam Reid,Maeve Dermody
T: Gerilim
The Circle (2017)

The Circle (2017)

Dave Eggers'ın aynı adlı romanından uyarlanan filmde; The Circle adlı teknoloji şirketinde işe kabul edilen genç bir kadının, gizemli bir adamla olan ilişkisi konu ediliyor. Mae Holland (Emma Watson), hayatının şansını yakaladığına inanmaktadır. Şirket; kullanıcıların email, sosyal medya, banka gibi kişisel bilgilerini toplayarak tek bir online kimlik ve transparanlık oluşturma peşindedir. Bu da "gizlilik" ve "bilginin sınırları" hakkında soruları doğurur...

Dram,Bilim-Kurgu,Gerilim

The Circle (2017) 5.3
Y: James Ponsoldt
O: Emma Watson,Tom Hanks,John Boyega,Ellar Coltrane
T: Dram,Bilim-Kurgu,Gerilim
EshtebakÇatışma (2016)

Eshtebak - Çatışma (2016)

Cannes’da Belirli Bir Bakış bölümünün açılış filmi olarak seçilen ve Mısır’ın Oscar adayı olan Çatışma, 2013 Mısır Askerî Darbesi sırasında geçen bir hikâye anlatıyor. Tamamı bir polis kamyoneti içinde geçen film, çatışma halindeki iki ayrı gruptan, Mursi yanlıları ve ordu destekçilerinden gözaltına alınan insanların aynı yerde kapalı kalması fikrinden yola çıkıyor. Çatışmalar nedeniyle kamyonette mahsur kalan gözaltındaki insanlar için koşullar zorlaşırken, gruplar arasındaki gerilimin kontrol edilmesi de güçleşiyor. Genç yönetmen Mohamed Diab, tamamı kapalı bir mekânda geçen, her yönüyle zorlu bu projenin altından başarıyla kalkarken, karakterlerini yargılamaktan da kaçınıyor ve herkese eşit mesafeyle yaklaşarak hümanist bir mesaj veriyor. Gö

Dram,Gerilim

Eshtebak
Çatışma (2016) 8.1
Y: Mohamed Diab
O: Nelly Karim,Hani Adel,El Sebaii Mohamed,Ahmed Abdelhamid Hefny
T: Dram,Gerilim
LarcenyBüyük Soygun (2017)

Larceny - Büyük Soygun (2017)

CIA, Meksika’nın en korunaklı hapishanesinde muhafaza edilen son derece hassas bilgileri ele geçirmek için profesyonel bir hırsızla anlaşır…

Aksiyon,Gerilim

Larceny
Büyük Soygun (2017) 4
Y: R. Ellis Frazier
O: Dolph Lundgren,Corbin Bernsen,Louis Mandylor,Isaac C. Singleton Jr.
T: Aksiyon,Gerilim
The Dead ZoneÖlüm Bölgesi (1983)

The Dead Zone - Ölüm Bölgesi (1983)

Johnny Smith bir araba kazası ile girdiği komadan tam beş yıl sonra çıkar. Uykuda olduğu dönemde dünya şüphesiz çok değişmiştir. Fakat kısa sürede kendisinde de bazı önemli değişiklikler olduğunu fark eder. Smith bazı olayların ardından medyumluk özellikleri gösterdiğini fark eder. Bu yeni özelliğini bir cinayet davası için kullanmaya başlayınca da ürkütücü deneyimler yaşamaya başlar...David Cronenberg ve Stephen King’in tek buluşması. Yönetmenin en çarpıcı işlerinden birisi olmama rağmen başarılı King uyarlamalarından kabul ediliyor. Walken’ın oyunculuğu ise bütün bu tartışmaların ötesinde kesinlikle izlenmeye değer. S. K.

Korku, Bilim-Kurgu, Gerilim

The Dead Zone
Ölüm Bölgesi (1983) 7.3
Y: David Cronenberg
O: Christopher Walken, Brooke Adams, Tom Skerritt, Herbert Lom
T: Korku, Bilim-Kurgu, Gerilim
The BlobBüyüyen Canavar (1958)

The Blob - Büyüyen Canavar (1958)

Amerikan kasabasına bir cismin düşmesiyle ortaya çıkan, insan vücuduyla beslenen ve büyüyen yapış yapış bir organizmayı konu alıyor...

Korku, Bilim-Kurgu, Gerilim

The Blob
Büyüyen Canavar (1958) 6.4
Y: Irvin S. Yeaworth Jr., Russell S. Doughten Jr.
O: Steve McQueen, Aneta Corsaut, Earl Rowe, Olin Howland
T: Korku, Bilim-Kurgu, Gerilim
31 (2016)

31 (2016)

Cadılar Bayramı öncesi büyük bir karnavaldan kaçırılan 5 işçinin başından geçen olaylardan ilham alan filmde, esir alınan işçiler yalvardıkları bu insanların insafına kalmışlardır. Ne yapacaklarını bilemedikleri bu durumdan çıkmak için buldukları ve “31” ismini verdikleri kaçış planları 12 saat süren bir manyağın türlü davranışları karşısında işleri hiç de kolay olmayacaktır.

Korku,Gerilim

31 (2016) 5.1
Y: Rob Zombie
O: Malcolm McDowell,Richard Brake,Jeff Daniel Phillips,Sheri Moon Zombie
T: Korku,Gerilim
The EyeGöz (2002)

The Eye - Göz (2002)

Hong Kong’da, Mun isimli doğuştan kör bir genç kızın yeniden görebilmesi için kornea nakli yapılır. Ameliyat sonrası ışığa yeni alışan gözleri hala flu görse bile, anlam veremediği başka şekilleri de seçebilmeye başlar. Bunlar, bir çoğu pek de fazla dost canlısı olmayan ölülerin ruhları, ya da hayaletlerdir.Yaşadığı dehşetin esrarını çözmeye çalışan genç kız, kendisine inanan ve duygusal olarak da etkilenen Doktor Wah’la birlikte korneanın asıl sahibinin izini sürer. Görme yetisini ödünç aldığı kişi elbette ölüdür ama öğrenilmesi gereken dehşet verici detaylar vardır.Uzakdoğu korku filmlerinin revaçta olduğu ve Hollywood tarafından hızla tüketilmekte olduğu düşünüldüğünde, ilgi çekici konusuyla merak uyandırıyor Göz. Yine de zaman zaman daha az durağan ve hızlı olamaz mıydı diye düşündürtüyor izleyene.

Dram, Korku, Gerilim

The Eye
Göz (2002) 6.7
Y: Oxide Pang Chun, Danny Pang
O: Angelica Lee, Lawrence Chou, Jinda Duangtoy, Yut Lai So
T: Dram, Korku, Gerilim
You Get Meİllede Sen (2017)

You Get Me - İllede Sen (2017)

Tek gecelik ilişkinin ardından Holly, Tyler'a karşı tehlikeli bir takıntı geliştirir ve "aşklarını" canlı tutma umuduyla onun okuluna geçiş yapar.

Gerilim

You Get Me
İllede Sen (2017) 5.1
Y: Brent Bonacorso
O: Bella Thorne,Halston Sage,Taylor John Smith,Anna Akana
T: Gerilim
Beacon Point (2016)

Beacon Point (2016)

Appalachian (Apalaş) yürüyüş yolunda kaybolan bir grup insan, yaşamlarını tehdit eden "eski"lere ait bir sırla karşılaşır... "Beacon Point" adlı film, Amerika’nın Büyük Dumanlı Dağ Bölgesine ait efsane ve hayalet öykülerine dayanmaktadır...

Gerilim

Beacon Point (2016) 4.4
Y: Eric Blue
O: Rae Olivier,Jon Briddell,Eric Goins,Jason Burkey
T: Gerilim
Monstersİstila (2010)

Monsters - İstila (2010)

2009 yılında NASA güneş sistemimizde uzaylılar olduğuna dair işaretler bulunduğuna dair ipuçları elde eder... Jüpiter'in ayından örnek toplaması için uzaya gönderilen bir uydu Dünya'ya dönerken Orta Amerika'ya düşer. Kısa bir sure sonra aracın düştüğü Meksika sınırında yeni yaşam formları görünmeye başlar. Bölge karantinaya alınır fakat Meksika'nın yarısı YASAK BÖLGE ilân edilerek karantinaya alınır... Bugün Amerika ve Meksika askeri güçleri hâlâ "yaratıkların" istilâsına karşı koymaya çalışmaktadırlar… Amerika'lı fotoğrafçı Andrew Kaulder (Scoot McNairy) Amerikalı bir turist olan Sam Wynden (Whitney Able)'a enfekte olmuş bölgeden Meksika sınırını geçerek Amerika’ya ulaşması için eşlik etmeyi kabûl eder...

Dram, Bilim-Kurgu, Gerilim

Monsters
İstila (2010) 6.4
Y: Gareth Edwards
O: Scoot McNairy, Whitney Able, Mario Zuniga Benavides, Annalee Jefferies
T: Dram, Bilim-Kurgu, Gerilim
Be Afraid (2017)

Be Afraid (2017)

John Chambers ve ailesi Pensilvanya'daki yeni evlerine taşınırlar ancak John kısa süre sonra uyku problemleri yaşamaya başlar. Bir gece uykusu sırasında nöbet geçirir ve tuhaf varlıklarla iletişim kurar. Karanlıklarda yaşayan bu gizemli varlıklar John'u ve ailesini tehdit etmeye başlar. Bu yaratıkların asıl hedefiyse John'un henüz yedi yaşındaki oğlunu kendi boyutlarına kaçırmaktır. John duruma müdahale etmek için araştırma yapmaya başladığında olay yeni evinden taşıp tüm kasabaya yayılacaktır!

Korku,Bilim-Kurgu,Gerilim

Be Afraid (2017) 4.8
Y: Drew Gabreski
O: Brian Krause,Jaimi Paige,Louis Herthum,Jared Abrahamson
T: Korku,Bilim-Kurgu,Gerilim
Newlywed and DeadTehlikeli Evlilik (2016)

Newlywed and Dead - Tehlikeli Evlilik (2016)

Yeni evlenmiş genç bir kadın evlenmeden önceki "rakibi" ölü bulununca eşinin aşkından şüphe eder ve kocasının geçmişini araştırmaya başlar. Derine indikçe işlerin hiçte tahmin ettiği gibi olmadığını anlamasıyla kocasının yeni hedefi haline gelecektir...

Dram,Gerilim

Newlywed and Dead
Tehlikeli Evlilik (2016) 5.8
Y: Penelope Buitenhuis
O: Shenae Grimes-Beech,Samantha Ferris,Venus Terzo,Brent Stait
T: Dram,Gerilim
Rabid DogsRehineler (2015)

Rabid Dogs - Rehineler (2015)

Bir banka soygunu sırasında polis tarafından basılan soyguncular, genç bir kadın ile bir baba oğulu rehine olarak alırlar. Teslim olmamayı kafalarına koyan soyguncular otomobil ile kaçarken başlarına birbirinden korkunç olaylar gelecektir. Yolun sonunda ise herkes sağ kalmayacaktır.

Aksiyon,Dram,Gerilim

Rabid Dogs
Rehineler (2015) 5.8
Y: Éric Hannezo
O: Lambert Wilson,Virginie Ledoyen,Guillaume Gouix,François Arnaud
T: Aksiyon,Dram,Gerilim
The AuraAura... (2005)

The Aura - Aura... (2005)

En büyük düşü kusursuz bir soyguna imza atmak olan Espinoza, artık harekete geçmenin zamanının geldiğine inanmaktadır. Kafasındaki plan nettir: Sorunsuz bir düzende işleyen ve geride hiçbir ipucunun kalmadığı bir soygunu gerçekleştirecektir! Bir hayli uyangaç mizaçlı olan adamımız, bu hayalini kendisine takıntı haline getirmiştir bile... Espinoza, polislerin iyi bir soygunun kanıtlarını bulamayacak kadar aptal, soyguncuların da nasıl iyi bir soygun yapabileceklerini bilemeyecek kadar beceriksiz oldukları gibi enteresan fikirlere sahiptir. Bir gün, sürekli hayalini kurduğu o mükemmel ’suç’un fırsatını, hiç beklemediği bir şekilde yakalar. Artık kusursuz bir kurguda işleyebileceği suç, çok yakınında onu beklemektedir. Fabián Bielinsky adındaki Arjantinli yönetmenin üçüncü filmi olan El Aura, bol ödüllü, eğlenceli bir yapım...

Suç, Dram, Gerilim

The Aura
Aura... (2005) 7.3
Y: Fabián Bielinsky
O: Ricardo Darín, Dolores Fonzi, Pablo Cedrón, Nahuel Pérez Biscayart
T: Suç, Dram, Gerilim
The Little Girl Who Lives Down the LaneYolun Sonundaki Küçük Kız (1976)

The Little Girl Who Lives Down the Lane - Yolun Sonundaki Küçük Kız (1976)

Rynn Jacobs okyanus kenarında, izbe bir evde tek başına yaşayan, on üç yaşında bir kızdır. Çevre evlerde yaşayan meraklı insanlar, Rynn'in babasının etraflarda gözükmemesinden şüphelenirler ve kızın züppe evsahibesi ve onun salaş oğlunun da dahil olduğu bir grup insan, kızın neyi, neden sakladığını öğrenmeye çalışır ama bu merak bir takım tehlikleri de beraberinde getirecektir...

Dram, Gizem, Gerilim

The Little Girl Who Lives Down the Lane
Yolun Sonundaki Küçük Kız (1976) 7.1
Y: Nicolas Gessner
O: Jodie Foster, Martin Sheen, Alexis Smith, Mort Shuman
T: Dram, Gizem, Gerilim