Dram Filmleri İzle

The Savage InnocentsVahşi Masumlar (1960)

The Savage Innocents - Vahşi Masumlar (1960)

Eskimoların dış dünyayla çatışan hayat tarzını konu alan filmde, İnuk, kendi halinde ailesi ile yaşayan bir eskimodur. Dış dünyadaki beyaz adamlarla teması sadece avladığı hayvanların kürklerini satmak için gittiği ticaret hanedir. Bir gün yine kürkleri satmak için gittiğinde yanlışlıkla bir misyonerin ölümüne sebep olur. Kouyu araştırmak için bölgeye gelen polis, İnuk ve ailesi ile bir süre yaşamak zorunda kalacaktır.

Macera, Suç, Dram

The Savage Innocents
Vahşi Masumlar (1960) 7.2
Y: Nicholas Ray
O: Anthony Quinn, Yôko Tani, Carlo Giustini, Peter O'Toole
T: Macera, Suç, Dram
Dunkirk (1958)

Dunkirk (1958)

Fransa'da bir İngiliz onbaşı, subayları öldürüldüğünde. Adamlarının hayatından kendini sorumlu tutar, onbaşı hayatını tehlikeye atarak onları İngiltereye geri götürmek zorundadır..

Dram, Tarih, Savaş

Dunkirk (1958) 7.1
Y: Leslie Norman
O: John Mills, Robert Urquhart, Ray Jackson, Meredith Edwards
T: Dram, Tarih, Savaş
City of Tiny LightsKüçük Işıklar Şehri (2016)

City of Tiny Lights - Küçük Işıklar Şehri (2016)

Film çok kültürlü ve kalabalık Londra'da birçok farklı kültüre sahip küçük çaplı suç örgütlerinin, dinsel fanatizim ve siyasi entrikalarla harmanlanmış kendi aralarındaki çatışmaları ele alınmaktadır.

Suç,Dram,Gerilim

City of Tiny Lights
Küçük Işıklar Şehri (2016) 5.6
Y: Pete Travis
O: Riz Ahmed,Billie Piper,James Floyd,Cush Jumbo
T: Suç,Dram,Gerilim
Shot Caller (2017)

Shot Caller (2017)

Ric Roman Waugh yönetmenliğinde izleyeceğimiz film, temelde Amerikan hapishane sistemini eleştiriyor. Kendi halinde bir aile babasıyken alkollü araç kullandığı için bir kişinin ölümüne sebep olan Harlon, bir anda kendini yaşamından tamamen zıt koşullar içinde bulduğu hapishane ortamında şiddet ve türevleriyle tanışır. Yeni ortamına kısa sürede adapte olan Harlon, Money mahlasıyla gangster’lik yolunda ilerler. Karakterimiz eski kimliği, yaşamı ve ailesiyle ilişkisini yavaş yavaş yitirmeye başlarken etrafında gelişen olaylar da büründüğü yeni hali şekillendirmeye devam eder.

Suç,Dram,Gerilim

Shot Caller (2017) 7.7
Y: Ric Roman Waugh
O: Nikolaj Coster-Waldau,Jon Bernthal,Lake Bell,Omari Hardwick
T: Suç,Dram,Gerilim
L'emploi du tempsİş Yok Zaman Çok (2001)

L'emploi du temps - İş Yok Zaman Çok (2001)

Vincent sıkıcı orta kademe yöneticilik işinden yakınlarda atılmış orta sınıftan bir aile babasıdır. Ailesine işten kovulduğunu söyleyemeyen Vincent, iş saatlerini Fransız kırlarında arabasıyla dolaşarak geçirir. Sonra da yeni bir palavra atarak, B.M.de çalışmaya başlayacağını söyler...

Dram

L'emploi du temps
İş Yok Zaman Çok (2001) 7.4
Y: Laurent Cantet
O: Aurélien Recoing,Karin Viard,Serge Livrozet,Jean-Pierre Mangeot
T: Dram
In the Radiant City (2016)

In the Radiant City (2016)

Michael Abbott Jr., Celia Weston, Marin Ireland, Paul Sparks ve Maidsen Beaty‘nin başrollerinde yer aldığı film; uzun süredir ortada olmayan oğul’un geri dönüşüyle geçmişte yaşadıkları bir hadiseden dolayı yıkılmanın eşiğine gelen bir aileye odaklanıyor. Konu fazlasıyla tanıdık gelse de bu yılın Toronto Film Festivali’nin sürprizlerinden addedilmesi ve ardında Jeff Nichols’ın olması işin o kadar da basit olmadığına işaret ediyor.

Dram

In the Radiant City (2016) 6.5
Y: Rachel Lambert
O: Michael Abbott Jr.,Marin Ireland,Madisen Beaty,Celia Weston
T: Dram
No One's ChildSahipsiz Çocuk (2014)

No One's Child - Sahipsiz Çocuk (2014)

1988’de Bosna’da medeniyetten uzak, dağlık bir arazide bulunan bir kurt-çocuk Belgrad’da bir kimsesizler yurduna gönderilir. Doktorların ümitsizliğine rağmen, diğer insanların arasına katılacak kadar normal sosyal yetiler edinir. Ne yazık ki 1992’de patlak veren savaş yüzünden Bosna’ya geri dönmek zorunda kalır. Burada, kendi memleketinde bir kez daha kendini bir yabancı, hatta savaş ortamının kaosunda bir “uzaylı” gibi hissedecektir. Senarist ve yönetmen Vuk Rsumovic’in bu ilk filmi gerçek bir hikâyeye dayanıyor ve savaş ortamında kendi kaderlerine terk edilen milyonlarca çocuğun habis bir kısır döngü haline gelen hayatlarını anlatıyor.

Dram

No One's Child
Sahipsiz Çocuk (2014) 7.7
Y: Vuk Rsumovic
O: Denis Muric,Pavle Cemerikic,Isidora Jankovic,Milos Timotijevic
T: Dram
Una (2016)

Una (2016)

Genç bir kadının geçmişini geri kazanmak için yaptığı yolculuk sırasında yüzleşmesi gerektiği tek bir kişiyi arıyor. O kişi 'Ray' ismindeki eski bir kapı komşusu. Henüz 13 yaşındayken Ray tarafından cinsel bir saldırıya maruz kalmış ve ömrünün geri kalanını onu aramakla geçirmiştir. Tam unutmaya çalıştığı anda tesadüfen bir dergi kapağında aradığı kişiyi görür ve tüm kariyerini riske atarak yola koyulur. Ray ile yüzleştiği anda tüm hayatı film izler gibi gözlerinin önünden geçen yaralı genç kız, amacına ulaşmış gibi görünse de şimdiye dek açığa çıkmamış sırlarla yeniden yüzleşmek zorunda kalıyor.

Dram

Una (2016) 6.8
Y: Benedict Andrews
O: Ruby Stokes,Rooney Mara,David Shields,Ben Mendelsohn
T: Dram
La révolution françaiseFransiz Devrimi (1989)

La révolution française - Fransiz Devrimi (1989)

Fransız ihtilalinin 200. yılı anısına çekilen ve 3'er saatlik iki bölümden oluşan bir film. 1789-1794 arası dönemi bütün ayrıntılarıyla anlatılıyor...

Dram,Tarih,Gerilim,Savaş

La révolution française
Fransiz Devrimi (1989) 7.6
Y: Robert Enrico,Richard T. Heffron
O: Klaus Maria Brandauer,Jane Seymour,François Cluzet,Jean-François Balmer
T: Dram,Tarih,Gerilim,Savaş
Handsome DevilŞeytan Tüyü (2016)

Handsome Devil - Şeytan Tüyü (2016)

İrlandalı yazar ve yönetmen John Butler›ın kendi senaryosundan filme aldığı Şeytan Tüyü etkileyici ve hareketli bir gençlik filmi. 16 yaşındaki Ned babasının zoruyla bir yatılı okula gider. Ned’in en büyük tutkusu müziktir ama gittiği okulda geçerli olan tek tutku rugby sporudur. Kırmızıya boyanmış saçlarıyla dikkat çeken Ned, bu maço ortamda hemen hakaretlere maruz kalır. Oda arkadaşı Conor ise yakışıklı ve başarılı bir sporcudur ama farklı sebeplerle o da okul arkadaşlarına uyum sağlayamamaktadır. Bu iki dışlanmış gencin dostluğu kendilerini keşfetmelerine aracı olur. Butler, oyuncularından aldığı iyi performanslar ve enerjik bir kurgunun yardımıyla, samimi ve herkesin kendinden bir şeyler bulacağı bir büyüme öyküsü anlatıyor.

Dram

Handsome Devil
Şeytan Tüyü (2016) 7.3
Y: John Butler
O: Fionn O'Shea,Nicholas Galitzine,Andrew Scott,Moe Dunford
T: Dram
Warriors of the DawnŞafak Savaşçıları (2017)

Warriors of the Dawn - Şafak Savaşçıları (2017)

Filmde 1592 yılında Güney Kore ve Japonya arasında geçen savaşın bilinmez hikayesinde, tahtını terk eden ve oğlunu ölüme gönderen bir kral, krallık tahtını yenilginin ortasında elde eden hassas bir prens, her şeye rağmen yeni krallarını bırakmayan savaşçı bir takım ve ne olursa olsun yenilginin hangi noktasına gelirse gelsin yeni krallarını düşmana vermeyen ve onun için ölüme hazır olan fedakar bir halk ve 2 ejderha bayrağının asıl hikayesi anlatılmaktadır.

Dram

Warriors of the Dawn
Şafak Savaşçıları (2017) 7.4
Y: Yoon-chul Chung
O: Jung-jae Lee,Jin-gu Yeo,Mu-Yeol Kim,Soo-bin Bae
T: Dram
The Ottoman LieutenantOsmanlı Subayı (2017)

The Ottoman Lieutenant - Osmanlı Subayı (2017)

Fllm, ülkesindeki adaletsizlikler sebebiyle hayal kırıklığına uğrayan, Amerikalı doktor Jude (Josh Hartnett) ile tanıştıktan sonra onun Osmanlı İmparatorluğu’ndaki görevine yardımcı olmak için Amerika’yı terk eden idealist genç kadın Lillie’nin (Hera Hilmar) hikâyesini anlatıyor. Lillie, tüm dünyanın savaşa sürüklendiği bir ortamda Osmanlı subayı olan İsmail’e (Michiel Huisman) aşık olur. Savaş koşullarının kötüleşmesiyle birlikte artık Lillie, kendisi için mi, yoksa başkaları için mi yaşayacağına karar vermek zorundadır.

Dram,Savaş

The Ottoman Lieutenant
Osmanlı Subayı (2017) 8.1
Y: Joseph Ruben
O: Michiel Huisman,Hera Hilmar,Josh Hartnett,Ben Kingsley
T: Dram,Savaş
BlindKör (2017)

Blind - Kör (2017)

Bir romancı karısını öldüren ve kendini kör bırakan bir otomobil kazasından sonra ,suçlanan iş adamının ihmal edilmiş eşiyle geliştirdiği ilişki sonucunda hayat ve yazı tutkusunu yeniden keşfeder.

Dram,Romantik

Blind
Kör (2017) 4.6
Y: Michael Mailer
O: Alec Baldwin,Demi Moore,Dylan McDermott,Rae Ritke
T: Dram,Romantik
Sweet DreamsTatlı Rüyalar (2016)

Sweet Dreams - Tatlı Rüyalar (2016)

Massimo, Torino'da çok sevdiği annesiyle evde, dönemin moda şarkılarıyla dans eden, mutlu, dokuz yaşında bir çocuktur. Fakat annesinin ani ölümüyle çocukluğu da paramparça olur. Gençliğinde, önce spor muhabirliği, sonra Saraybosna’da savaş muhabirliği yapar. Yıllar sonra Torino’ya döndüğünde ise artık köşe yazarı olmuştur. Annesinden nefret eden bir okuyucunun yazdığı mektuba duygulu bir cevap verip herkesin gözbebeği olur fakat sonra aniden bir dizi panik atak geçirmeye başlar. Onun için artık travmatik geçmişiyle yüzleşmenin ve yaralarını sarmanın zamanı gelmiştir.

Dram,Romantik

Sweet Dreams
Tatlı Rüyalar (2016) 6.7
Y: Marco Bellocchio
O: Bérénice Bejo,Valerio Mastandrea,Fabrizio Gifuni,Guido Caprino
T: Dram,Romantik
Bé omid é didarHoşça kal (2011)

Bé omid é didar - Hoşça kal (2011)

Hoşça Kal, Tahran’da yaşayan ve ülkeden ayrılmak için vize aramakta olan genç bir avukatın hikâyesini anlatıyor. Kadının avukatlık izni hükümet karşıtı eylemleri nedeniyle kısa süre önce iptal edilmiştir. Kocası da siyaset muhabirliği görevinden ötürü sürülerek çölde çalışmaya gönderilmiştir. Artık yapayalnız kalan kadın, son çare olarak hamileliğini sonlandırmayı düşünmeye başlar. Böylece bir şekilde ülkeden ayrılabilecektir. Muhammed Rasulof’un filmi, yönetmenin kendi hikâyesiyle de benzerlik taşıyor. Rasulof, “İran hükümetine karşı suçlarından” ötürü Cafer Panahi ile birlikte hapse mahkûm edildi. Gö

Dram

Bé omid é didar
Hoşça kal (2011) 7.2
Y: Mohammad Rasoulof
O: Leyla Zareh,Fereshteh Sadre Orafaiy,Shahab Hosseini,Roya Taymourian
T: Dram
PilgrimageHaç (2017)

Pilgrimage - Haç (2017)

1209 yılı, İrlanda... Dünyanın kenarında bir ada... Rahiplerden oluşan küçük bir grup, yüzyıllar boyunca süren kabile savaşları ve Normandiyalıların yükselen gücü arasında bölünmüş bir adada isteksiz bir hac yolculuğuna başlar... Manastırlarının kutsal emanetine, Roma’ya doğru eşlik ederlerken, rahiplerin ilerleyişi genç ve tecrübesiz bir rahip ile, geçmişi şiddet dolu, gönüllü dilsiz bir rahibin gözünden anlatılır... Mücevherlerle dolu kutsal emanetin politik ve dinî değeri tehlikeli bir biçimde görünür olmaya başlayınca, doğu kıyısına yaptıkları yolculuk giderek tehlikeli olmaya başlar ve endişe verici bir hâl alır. Rahipler, eski ve hurafelerle dolu bu topraklarda, onları bir arada tutan inancın, sonuçta onların yok olmasına yol açabileceğinin farkına çok geç varırlar...

Macera,Dram

Pilgrimage
Haç (2017) 5.9
Y: Brendan Muldowney
O: Tom Holland,Richard Armitage,Jon Bernthal,Stanley Weber
T: Macera,Dram
Lila SaysLila ve Düşleri (2004)

Lila Says - Lila ve Düşleri (2004)

İlk filmi West Beyrouth ile Lübnan’da geçen çocukluk yıllarını usta bir sinema diliyle aktaran Ziad Doueiri’nin ikinci filmi Lila Says (Lila dit ça), Fransa’da Arapların yoğun olduğu Shady Grove adlı bir mahalleye taşınan sarışın güzel Lila ile, zengin iç dünyasıyla yazarlığa yeteneği olan 19 yaşındaki duygusal arap genci Chimo’nun adı konmakta zorlanan ilişkisi üzerine kurulmuş hüzünlü bir hikaye.

Suç,Dram,Romantik

Lila Says
Lila ve Düşleri (2004) 7
Y: Ziad Doueiri
O: Vahina Giocante,Moa Khouas,Karim Ben Haddou,Lotfi Chakri
T: Suç,Dram,Romantik
Red Dog: True Blue (2016)

Red Dog: True Blue (2016)

Avustralya'nın meşhur kırmızı köpeğinin bu üne kavuşmadan önceki hayatını konu alan film, 2011 yapımı "Kırmızı Köpek" isimli ilk filmin devam filmi niteliğinde. Aile, arkadaşlık, doğa ve macera temaları işlenirken; Avustralya'nın kendine özgü arazi yapısı eşliğinde, geriye dönüşlerle 1969 yılının çiftlik hayatı sergileniyor. Ailevi sorunları nedeniyle çiftlikteki büyükbabasının yanına yerleşmek zorunda kalan Michael, bu yeni ve farklı ortama ayak uydurmaya çalışırken yalnızlık çektiği sırada şans eseri yeni bir arkadaş edinir. Sevimli mi sevimli yavru bir köpek! Kısa sürede güçlü bir bağ kuran ayrılmaz ikiliyi, bundan sonra kızıl kumlarda gizemli ve efsanevi bir serüven beklemektedir. Hayvanseverlerin, özellikle de köpek dostlarının ilgisini çekebilecek filmin yönetmeni ilk filmde olduğu gibi yine Kriv Stenders.

Komedi,Dram,Aile,Romantik

Red Dog: True Blue (2016) 6.5
Y: Kriv Stenders
O: Jason Isaacs,Thomas Cocquerel,Levi Miller,Bryan Brown
T: Komedi,Dram,Aile,Romantik
Nelly (2016)

Nelly (2016)

Nelly Arcan'ın hayatı ve eserinden esinlenen bir film. Uzlaşmaz kimlikler arasında kaybolan parçalanmış bir kadının portresi : Yazar, aşık, tele kız ve yıldız.

Dram

Nelly (2016) 6
Y: Anne Émond
O: Mylène Mackay,Marie-Claude Guérin,Catherine Brunet,Marc Béland
T: Dram
Wilson (2017)

Wilson (2017)

Yalnız nevrotik ve çok eğlenceli dürüst orta yaşlı bir adam, "Wilson" ayrı yaşadığı karısı ile tekrar bir araya gelmek ister ve ilk kez göreceği genç kızı ile tanışacaktır..

Komedi,Dram

Wilson (2017) 5.8
Y: Craig Johnson
O: Woody Harrelson,Sandy Oian-Thomas,Shaun Brown,James Robert Miller
T: Komedi,Dram
Middle of NowhereHiçbir Yerin Ortasında (2008)

Middle of Nowhere - Hiçbir Yerin Ortasında (2008)

Asi ve zengin bir çocuk olan Dorian yaz tatili için küçük bir kasabaya gönderilir ve burada muhafazakar ve çalışkan Grace ile tanışır. Tıp fakültesinde burs kazanabilmek için mücadele eden Grace aynı zamanda tüm aileyi borca sokan sorumsuz annesi Rhonda ile uğraşmak zorundadır. Dorian hızlı para kazanabilmek için kaçak yollardan plan yapınca, Grace de bu işe ortak olmayı kabul eder. Yaz ilerledikçe sorunlu Dorian, Grace ve Grace'in kızkardeşi Taylor arasında pek de mümkünü olmayan bir arkadaşlık başlar. Yetişkinliğe adım attıkları bu dönemde hepsi birbirinin hayat çizgisi olacaktır...

Komedi, Dram

Middle of Nowhere
Hiçbir Yerin Ortasında (2008) 6.6
Y: John Stockwell
O: Eva Amurri Martino, Anton Yelchin, Willa Holland, Susan Sarandon
T: Komedi, Dram
Claire's KneeClaire'nin Dizi (1970)

Claire's Knee - Claire'nin Dizi (1970)

Orta yaşlı bir diplomat olan Jerome, Fransa'daki Annecy Gölü'ne tatile gider. Sakin ve huzurlu bir tatil yapmayı amaçlayan Jerome, burada eski arkadaşı yazar Aurora ile karşılaşır. Aurora ile takılan Jerome, arkadaşının kendisi için ayarladığı Laura ile vakit geçirir. Zamanla Laura ile yakınlaşan Jerome, genç kızın üvey kardeşi Claire'den etkilenir ve kafasında fanteziler kurmaya başlar. Franz_K

Dram, Romantik

Claire's Knee
Claire'nin Dizi (1970) 7.7
Y: Eric Rohmer
O: Jean-Claude Brialy, Aurora Cornu, Béatrice Romand, Laurence de Monaghan
T: Dram, Romantik
Brokeback MountainBrokeback Dağı (2005)

Brokeback Mountain - Brokeback Dağı (2005)

İkisi de sert koşullar altında yaşayan bir çiftçi bir de kovboyun yolları bölgedeki Brokeback Dağı'nda kesişir. Bu dağdaki çiftlikte tanışan ikili arasında zamanla bir çekim oluşur ve günlerini birlikte geçirmeye başlarlar. Bu birliktelik son derece içten ve duygusal bir boyut kazanır...Ünlü Tayvanlı yönetmen Ang Lee'nin E. Annie Proulx'un meşhur hikayesinden uyarladığı film, destansı bir aşkı tüm incelikleriyle yansıtıyor beyazperdeye. Kısa bir sürede eşcinsel temalı sinema örneklerinin en önemlilerinden biri haline gelen yapıt Akademi Ödülleri'nde üç kategoride Oscar ödülüyle onurlandırılmıştı.

Dram, Romantik

Brokeback Mountain
Brokeback Dağı (2005) 7.7
Y: Ang Lee
O: Heath Ledger, Jake Gyllenhaal, Randy Quaid, Valerie Planche
T: Dram, Romantik
Pay It Forwardİyilik Yap, İyilik Bul (2000)

Pay It Forward - İyilik Yap, İyilik Bul (2000)

Bir adamın hayatında görmediği bir yabancıya son model bir jaguar hediye etmesi ne anlama gelir? Sorunlu bir aile hayatı olan Trevor isimli genç öğrenci yeni rehberlik öğretmenin verdiği ödevde kurduğu hayali bir dünya gerçek dünyayı da etkisi altına almaya başlamaktadır. Trevor'un idealindeki dünyada çevresinden iyilik gören biri, hiç tanımadığı üç kişiye iyilik yapacaktır ve bir şekilde bu iyiliklerin karşılığını alacaktır. Böylece dünyanın daha güzel bir yer olacağını inanmaktadır. Bu esnada rehberlik öğretmeni başta olmak üzere hikayedeki karakterlerin hayatlarında değişiklikler olmaya başlar. Trevor'un kağıt üzerindeki dünyası sadece basit bir hayal midir?

Dram

Pay It Forward
İyilik Yap, İyilik Bul (2000) 7.1
Y: Mimi Leder
O: Kevin Spacey, Helen Hunt, Haley Joel Osment, Jay Mohr
T: Dram
American GraffitiGençlik Yılları (1973)

American Graffiti - Gençlik Yılları (1973)

Bir grup lise öğrencisi, okuldan mezun olmadan önce birlikte son bir keyifli gece geçirmek isterler. Sokakta araba ile dolaşırlar. İçlerinden Curt ile Steve için ertesi gün yeni hayatları olan üniversite sürecinin başlangıcıdır. Aslında Curt, üniversiteye gitmek konusunda kararsızdır. Steve ise gitmenin yapılacak en iyi iş olduğuna arkadaşını ikna etmeye çalışır. Steve’in kız arkadaşı Laurie de sevgilisinin gidecek olmasından yana mutsuzdur. John ekibin daha yaşlı, yarış meraklısı ve otomobil çılgını üyesidir. Sürekli birileri çıkıp onu yarışmak için tahrik etmektedir. Bu kez karşısına, 55 Chevy’siyle Bob Falfa çıkar.Terry grubun zeki ama tuhaf ve ezik elemanıdır. Steve gittikten sonra bakması için ona arabasının anahtarlarını verince Vespa motorundan kurtulacaktır.

Komedi, Dram, Romantik

American Graffiti
Gençlik Yılları (1973) 7.5
Y: George Lucas
O: Richard Dreyfuss, Ron Howard, Paul Le Mat, Charles Martin Smith
T: Komedi, Dram, Romantik
The Rocket (2005)

The Rocket (2005)

Anglosaksonların egemen olduğu Kanada ulusal hokey liginde Fransız Kanadalılardan oluşan Quebec'in en ünlü oyuncusu Maurice "The Rocket" Richard hakkında bir film...

Biografi,Dram,Spor

The Rocket (2005) 7.7
Y: Charles Binamé
O: Roy Dupuis,Stephen McHattie,Julie LeBreton,Philip Craig
T: Biografi,Dram,Spor
Before I FallBen Ölmeden Önce (2017)

Before I Fall - Ben Ölmeden Önce (2017)

Geçirdiği bir trafik kazası sonrasında sürekli aynı günü yaşamak zorunda kalan ve bu süreçte hayatındaki pek çok gizemle yüzleşen Samantha'nın hikayesi.. Her şeyi değiştirmek için bir günün olsaydı? Samantha Kingston her şeye sahipti; mükemmel arkadaşlar, mükemmel bir erkek arkadaş ve mükemmel gözüken bir gelecek ancak her şey bir anda değişiverdi. Bir gecenin ardından Sam olmayan bir geleceğe uyanır. Artık aynı günü sürekli yaşamaya başlamıştır. Bu tekrar içerisinde hayatının mükemmelliğini sorgulamaya başlar. Raydan çıkmış hayatının gizemini çözmeye başlamasıyla birlikte etrafındaki insanların sırlarını açığa çıkarmaya başlar. Sam bu süreç içerisinde bir günün ne kadar değerli olduğunun farkına varır. Etkilenen sadece onun hayatı değildir, etrafındaki insanların hayatı da en az onunki kadar etkilenmektedir.

Dram,Gizem

Before I Fall
Ben Ölmeden Önce (2017) 6.4
Y: Ry Russo-Young
O: Zoey Deutch,Halston Sage,Cynthy Wu,Medalion Rahimi
T: Dram,Gizem
AwakenHayalimdeki Aşk (2012)

Awaken - Hayalimdeki Aşk (2012)

Alex'in kasvetli hayatı hayallerinin kadını Rachel'le tanışınca yeniden alevlenir.Bu şans eseri ilişkilerinin önündeki tek problem ise Rachel'in yakınlarda vefat etmiş olmasıdır.

Dram,Romantik,Bilim-Kurgu

Awaken
Hayalimdeki Aşk (2012) 6.4
Y: Daric Loo
O: Corey Sevier,Jordan Ladd,Ryan Alosio,Renee Dorian
T: Dram,Romantik,Bilim-Kurgu
Love StruckAşkla Bağlı (2014)

Love Struck - Aşkla Bağlı (2014)

İnsan doğasının öngörülemezliği,kusurları, aşk ve sürüklediği çıkmazlar, gerçeklik ve algı arasındaki sınırların bulanıklaştığı, öngörülemeyen gelgitlerin ve sürprizlerin yaşandığı romantik bir aşk hikayesi ekranlarınıza geliyor.

Komedi,Dram,Romantik

Love Struck
Aşkla Bağlı (2014) 6.2
Y: Thodoris Atheridis
O: Smaragda Karydi,Panayiota Vlanti,Thodoris Atheridis,Constantine Markoulakis
T: Komedi,Dram,Romantik
Land of OblivionUnutulan Topraklar (2011)

Land of Oblivion - Unutulan Topraklar (2011)

26 Nisan 1986. Anya ve Piyotr kendi düğünlerinin eğlencesindedir. Küçük Valeri ve Çernobil nükleer santralinde fizikçi olan babası Aleksey bir elma ağacı dikerler. Tam o sırada nükleer santralde bir kaza meydana gelir. Sarı bir yağmur yağar, ağaçlar kırmızıya döner. Piyotr asla geri gelmez. Aleksey ortadan kaybolmayı tercih eder. On yıl sonra, terk edilmiş Pripiat şehri kimsesiz bir alandır ve acayip bir turist mekânına dönüşmüştür. Yaşama dair bir umut var mıdır?

Dram

Land of Oblivion
Unutulan Topraklar (2011) 6.5
Y: Michale Boganim
O: Olga Kurylenko,Andrzej Chyra,Ilya Iosifov,Sergey Strelnikov
T: Dram